Intrattenimento

Ylli Baka & Parodistet e Vlores & Artur Dhamo - Larte e poshte ne skele (Official Video 4K)

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip
Produksioni muzikor: Klodian Qafoku
Klarinet: Renato Lici
Violin: Eraldo Feto
Kitare: Relian Lulo
Teksti: Afrim Agalliu
Video by: Max Production
Available on:
iTunes: music.apple.com/us/album/larte-e-poshte-ne-skele-feat-parodistet-vlores-artur/1534438504?ls=1&app=itunes
Spotify: open.spotify.com/album/5kItjuwAF9dfUjNcv2en96

Commenti 

 1. euklit haderi

  euklit haderi

  Ora fa

  superrrrrrrrrrrrr klip

 2. Anxhela Xhani

  Anxhela Xhani

  12 ore fa

  kendofte zemra ⭐⭐⭐⭐

 3. Sofie Koseni

  Sofie Koseni

  15 ore fa

  Sh bukur

 4. Mirand Nela

  Mirand Nela

  23 ore fa

  Dhe te lutem vazhdo te kompozosh dhe te kendosh kenge te tilla me tabanin Vlonjat

 5. Mirand Nela

  Mirand Nela

  23 ore fa

  O Turi, rrofsh o Floriri i Vlores. Do takohemi patjeter kur te vi ne Vlore. Per ty ora paska ngecur, djale i ri dukesh. Komplimenta. Respek Mirand Nela

 6. Greta Myrteza

  Greta Myrteza

  Giorno fa

  Kenga qytetare vlonjate sa e bukur dhe orgjinale bravo te tereve urime

 7. Tony

  Tony

  Giorno fa

  Cfar robsh paskeni qen, na bot me hap shishet e veres ne 2 te nates me lal, rrespekt nga tironcat e anglis 🙏

 8. Arshi Hamzo

  Arshi Hamzo

  Giorno fa

  Teksti interpretimi vidioklipi super bashkpunimi i shklqyer.Jeni te pa zvendesushm.mjalti trazuar me mjalt

 9. albi alb

  albi alb

  Giorno fa

  Bravo.nje kenge super

 10. Alba Rosa

  Alba Rosa

  2 giorni fa

  Ju lumte goja bravo ma kenaqet

 11. Hetem Lazaj

  Hetem Lazaj

  2 giorni fa

  99999999999999999999999999999999999999999999h9hhug9999y99699696669666665449944499999599949366544555445399292511199999999999999999991000hhcjcu11

 12. Big Hulk

  Big Hulk

  2 giorni fa

  Great . From Germany.

 13. klevis vata

  klevis vata

  3 giorni fa

  Historian ime

 14. Kasem Kasem

  Kasem Kasem

  3 giorni fa

  këngë supër ju lumtë goja jeni artist të mdhej po më të gjith ylli baka ësht një këngëtar me një zë të shkëlqyer

 15. Edi Edi

  Edi Edi

  4 giorni fa

  Shumë e Bukur kenga dhe klipi 🎬 bravo Ylli Suksese..! Respekte nga Edi Metkaj Nga Berati ..

 16. Eriona Drizaj

  Eriona Drizaj

  4 giorni fa

  Te lumte goja

 17. BARDHI MURATAJ

  BARDHI MURATAJ

  4 giorni fa

  Bravo shume bukur Ylli dhe Turi dhe parodistet Kenge yll⭐️⭐️

 18. Nermin Murati

  Nermin Murati

  4 giorni fa

  Korrigjim)Mos vdeksh Reshat. ..

 19. Nermin Murati

  Nermin Murati

  4 giorni fa

  Mos vdekshmerine Restate Osmani per MUZIKEN originale vlonjate e gezuar.I pa harruar kujtimi kolego.

 20. Zydi Zeqo

  Zydi Zeqo

  4 giorni fa

  Pl

 21. Natasha Memaj

  Natasha Memaj

  5 giorni fa

  Ka lezet kenget e vlores .Artur ke qene qe ne shkollen fillore i pari ne festivalin e femijeve bashke me Anita Bitrin .te kendosh shpesh

 22. Kela T

  Kela T

  5 giorni fa

  Ylli Baka patrioti im e keni qare kengen ..Ju lumte goja te gjithve .. na kenaqet..nuk e di sa here e degjoj kete kenge ketu ne gjermani ku jetoj e me nxjerr mall😊

 23. maman likskendaj

  maman likskendaj

  5 giorni fa

  jeni yje na kenaqet me kengen vlonjate ta mesojne te gjithe eshte e pazvendsueshme sa here qe e degjon me bukur tingellon urime

 24. Alex Demo

  Alex Demo

  6 giorni fa

  2.51 hopaaa

 25. Tatjana Shpella

  Tatjana Shpella

  6 giorni fa

  Nga dita që e pash për herë të parë nuk ngopem me këtë këngë.. na kënaqet.. Këngë paçi gjith jetën o yjeeeee

 26. izmir zanaj

  izmir zanaj

  6 giorni fa

  Artur Dhamo ze unike

 27. Dallandyshe Barjamaj

  Dallandyshe Barjamaj

  7 giorni fa

  Kolazh shume I bukur. E degjoj gjth diten. Urine nga USA

 28. M

  M

  7 giorni fa

  Respect per Ylli Baka dhe parodistet e Vlores

 29. Florika Brahaj

  Florika Brahaj

  7 giorni fa

  Mos vdekshi kurrë

 30. Leta Shyta

  Leta Shyta

  7 giorni fa

  bravo ju lumte goja na kenaqet me kete kenge 👏👏🙏🙏

 31. Nermin murati

  Nermin murati

  7 giorni fa

  Nostalgji per zerin original vlonjat te Artur Dhamos.

 32. Amela Kindi

  Amela Kindi

  8 giorni fa

  Te lumte goja o ylle

 33. Liljana Zema

  Liljana Zema

  8 giorni fa

  bravo cuna !

 34. Arben Shkurti

  Arben Shkurti

  8 giorni fa

  Ju peegezoj!!!

 35. Arben Shkurti

  Arben Shkurti

  8 giorni fa

  Urime! shume kolazh I bukur me kenaqet ✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️

 36. Lata Saraci

  Lata Saraci

  8 giorni fa

  Na kenaqet

 37. Albana Lajqi

  Albana Lajqi

  8 giorni fa

  8

 38. nervist halilaj

  nervist halilaj

  8 giorni fa

  Ju kendoft zemra 👏👏👏👏

 39. vero jash

  vero jash

  8 giorni fa

  vvb jmknl

 40. Almaa Lazzaj

  Almaa Lazzaj

  8 giorni fa

  Ah more Artur sic ke emrin emer mbreti ashtu edhe deshirojme te mbreterosh ne kenget e vlores tone te embel pa parodistet Kane mbreteruar dhe do te mbreterojne gjithmone te 4

 41. Klara Ida

  Klara Ida

  8 giorni fa

  Shum bukur sukse ullinjte ne panaja I shikojm po panaja nuk Duket

 42. Emin Musaj

  Emin Musaj

  9 giorni fa

  Keng Popullorskrapar

 43. Anila Bedhija

  Anila Bedhija

  9 giorni fa

  Ju lumte goja me kenaqet

 44. Pashk Lekgegaj

  Pashk Lekgegaj

  9 giorni fa

  ÖOOOOOOPARODISTET E VLORES YJEEE

 45. Kiana Kurraj

  Kiana Kurraj

  9 giorni fa

  Respekte per parodistet e vlores jeni te mrekulludhem

 46. Aurora Gjyzeli

  Aurora Gjyzeli

  9 giorni fa

  Ju lumte goja qekur ka dale kenga ska dite mos ta degjoj dhe jo njehere ne dite poooo shumeeee here 👏👏👏👏

 47. Nazmi Leka

  Nazmi Leka

  9 giorni fa

  T

 48. Real O G

  Real O G

  9 giorni fa

  s

 49. Unknown Unknown

  Unknown Unknown

  9 giorni fa

  Eh moj mamude, hëngre sot e hëngre dje, dridheni vellezereee dridheni moreeee

 50. Unknown Unknown

  Unknown Unknown

  9 giorni fa

  Eh moj mamude hëngre sot e hëngre dhe, me komunistët atëherë, me ballistët këtë here

 51. Viktor Qosja

  Viktor Qosja

  9 giorni fa

  Nuk ngopesh se degjuari.

 52. Musa Olsi

  Musa Olsi

  9 giorni fa

  Shume bukur keng qytetare vlonjate

 53. Lulzim Thaci

  Lulzim Thaci

  9 giorni fa

  Bravo vlora jam me origjine kosovare dhe nip vlonjat jam krenare per te dya se si kosova dhe vlora jane themelet e shqiperise

 54. albi alb

  albi alb

  9 giorni fa

  Nje bravo te madhe.

 55. Valbona Mitrovica

  Valbona Mitrovica

  9 giorni fa

  Bravo jeni te mrekullushem 👏👏👏👏👍

 56. Luan Mehmeti

  Luan Mehmeti

  10 giorni fa

  Marshalla

 57. Qoraj Anila

  Qoraj Anila

  10 giorni fa

  Bkmkpolkkoklkomoklkoooknokoop9nkpkppkkpol9jlnpkopok9vjbn h98ihgjt

 58. Alban fier

  Alban fier

  10 giorni fa

  Ropt kush i ka ber dislike gjiganve

 59. Shpetim Gabaj

  Shpetim Gabaj

  10 giorni fa

  Bravo té gjithve shum bukur

 60. Thomas Thomas

  Thomas Thomas

  10 giorni fa

  Respekt per ty ylli baka..je prefesionist por mbi te gjitha njeri me vlera..i ke respektu sic e meritojn paradistet e vlores 💚💚

 61. Klevis Mehalla

  Klevis Mehalla

  11 giorni fa

  shum e bukur pa parodistat nuk ka gjalleri ata e kan sbukuru nje bravo e madhe

 62. xhorda salla

  xhorda salla

  11 giorni fa

  shum këngë e bukur me shum artistë jeni të gjith të shkëlqyr po mi të gjithë ësht një yll baka se ësht një bilbil i këngës popullore ju lumt goja o artistë të mëdhej

 63. Arben Kabuci

  Arben Kabuci

  11 giorni fa

  e cma kenaqet shpirtin o gjigandet jeni te pa par ju falenderoj kenget e vendit tim vlonjate bravo opa ohp opaaaa op op po ju ta shtoni jeten me beret te ngriem te kercej ma prut ketu ne kurbet ku jam vloren op oooop opa

 64. Vasia Sterjo

  Vasia Sterjo

  12 giorni fa

  Jeni yje të gjithë ju duam shumë kur ju dëgjojmë na nxirrni mallin e shqipërisë

 65. Memedi Merkaj

  Memedi Merkaj

  12 giorni fa

  Ju degjoi shpesh se me pelqen shum ky kolazh

 66. Memedi Merkaj

  Memedi Merkaj

  12 giorni fa

  Bravo Ylli kolazh i bukur me paradiset e Vlores ku te ka shkuar mendja per nje bashkim te till ju kendoft zemra dhe gajaa per ter jeten se jeni me te miret

 67. Haire Barjami

  Haire Barjami

  12 giorni fa

  Bravo te gjithe suuper ju kendofte zemra

 68. Rake R

  Rake R

  12 giorni fa

  Rrofsh sa malet o Artur

 69. Besim Brahai

  Besim Brahai

  12 giorni fa

  Super, të lë pa fjal.

 70. Pat Ons

  Pat Ons

  12 giorni fa

  I madh y lli bako artuar diamo che te medhrnjt paradostet e vlores ju lumte

 71. Nermin Murati

  Nermin Murati

  12 giorni fa

  Kenge shume e vjeter vlonjate.

 72. Adelina Qendro

  Adelina Qendro

  12 giorni fa

  Ju kendofte zemra.

 73. Senka Mpekirai

  Senka Mpekirai

  12 giorni fa

  Qq7z

 74. Lumturt Xhelili

  Lumturt Xhelili

  12 giorni fa

  Rja25k

 75. Parimor Malaj

  Parimor Malaj

  12 giorni fa

  Ju lumt goja se na kernaqet

 76. Mamude Hesapi

  Mamude Hesapi

  12 giorni fa

  Bravo Ylli po e merr vehten prape se ta kaloi Ervis Behari. Me behet qejfi shume per Artur Dhamon qe eshte nje super artist e na kish humbur fare. Parodistet po dihet ajo pune🔝

 77. Myrvete Beqaj

  Myrvete Beqaj

  12 giorni fa

  Ishalla u beft e mbar te beni perla te tjera si kjo jeni artista te medhenj ju padt vlora me jet 🙏🙏🙏👌👌👌👌👌

 78. Katia 92

  Katia 92

  12 giorni fa

  😍

 79. Areti Bajo

  Areti Bajo

  12 giorni fa

  Artur dhamo the best

 80. Areti Bajo

  Areti Bajo

  12 giorni fa

  Kenget vlonjate te pavdekshme ....me kenaqin shpirtin ...vloraaaaa forever😍

 81. Mira Kalaj

  Mira Kalaj

  12 giorni fa

  Ka lezet te shikosh kengetare me talent dhe kulture.Ju lumte,nje bashkpunim shume I bukur

 82. amga ce

  amga ce

  13 giorni fa

  Ju lumte goja Ju ta beni jeten vetem pranvere

 83. Adi Veizaj

  Adi Veizaj

  13 giorni fa

  Bravo vlora

 84. Fation decor

  Fation decor

  13 giorni fa

  super kenge

 85. KrisiAila Bocaj

  KrisiAila Bocaj

  13 giorni fa

  Bravo laberia 🌹⚘🦋

 86. Xhina Barjami

  Xhina Barjami

  13 giorni fa

  pxkznxnxxjdndjdjsjjdjdjdjsjsjsjxjxjdjsjsoowiskskqoqqiqjwjsjsjdxjjdjsjjsjwjqi

 87. Detar Dervishi

  Detar Dervishi

  13 giorni fa

  Bravo ju lumt goja respekt

 88. Lulzim Thaci

  Lulzim Thaci

  13 giorni fa

  Bravo rrofte shqipria etnike me muzike te shkelqyer

 89. Myrvete Beqaj

  Myrvete Beqaj

  13 giorni fa

  ⭐⭐⭐⭐⭐👌👌👌👌👌

 90. Rafaele Sota

  Rafaele Sota

  13 giorni fa

  Ate dialin e par me kitare e kam shok klase quhet helden

 91. Servet Jeshili

  Servet Jeshili

  13 giorni fa

  Te lumte Artur dhamo .me shum duhet te jeshe i pranishem edhe si kengetar .ze i bukur ,nuanca tamam vlonjate .

 92. Laura Filaj

  Laura Filaj

  13 giorni fa

  Eh ju t’a sillni Vloren ketu me mijera klm 😰😰😰😰 Tur Dhamo❤️ ka lezet more prof i pianos, Parodistes e Vlores si gjithnje Legjende,❤️🙏🏻e embelsira per ne fund Yll o Yll Baka ju vafte dita njemije🙏🏻💎🍀 Hopaaa stttttttt hoopaaa vallen e marr vete Pershendetje nga larg!

  • Ndricim Tafa

   Ndricim Tafa

   10 giorni fa

   790

 93. Rajmonda Selamaj

  Rajmonda Selamaj

  13 giorni fa

  ADh keni ze te mbrekullushem duam tju degjojm

 94. Robert Mecani

  Robert Mecani

  13 giorni fa

  Oh ,çme kenaqet more burra ,ju kendofte zemra gjithmone

  • Maria Brisku

   Maria Brisku

   5 giorni fa

   Super ☺️♥️

 95. Emilia Emi

  Emilia Emi

  13 giorni fa

  Te kater super yje ❤️❤️❤️❤️

 96. ENTELA JANAQI

  ENTELA JANAQI

  14 giorni fa

  Te miret jane ber bashke na kenaqen ju lumtë goja.Tradita nuk vdes kurrë.

 97. Ilirian Kadiu

  Ilirian Kadiu

  14 giorni fa

  Te shkelqyer si gjithmone.

 98. Roza Mehmeti

  Roza Mehmeti

  14 giorni fa

  Prsh 💥Kushe eshte Vlonjat 🌻👍👍👌👌👌

 99. Kapedan Hoxha

  Kapedan Hoxha

  14 giorni fa

  Ylli baka

 100. jola ola

  jola ola

  14 giorni fa

  Muzike popullore qytetare vlonjate na knaqet jeni te mrekullueshem 🇦🇱🌹

Il prossimo