Intrattenimento

Yll Limani - Buzet e kuqe

@ONIMA- smarturl.it/ONIMA
@Yll Limani- Buzet e kuqe
Music: Yll Limani
Lyrics: Yll Limani
Beat by: BigBadBeats
Produced by: Fatjon Miftari
Rec: @MIXEY MUSIC
Mix/Master: Lorenc Aliaj
Starring:
Erisa Gashi
Iris Thaqi
Advije Ukca
Era Vitija
Skorpiona Sila
Special thanks:
Valdrin Sahiti
Sellma Kasumovic
Kaci Lleshi
Reload Arms / Shpend Zenuni
Selmans
JED Autos

Website: onima.co
Facebook: smarturl.it/ONIMA

Commenti 

 1. bora6649

  bora6649

  9 minuti fa

  Une:o ju qika qa jeni tu i ly buzt🤨 Qikat:? Une:cncncnc🙄 Qikat:o kadal qa ki Une:sen

 2. PAA Ballsh

  PAA Ballsh

  4 ore fa

  Super

 3. Agron Krasniqi

  Agron Krasniqi

  14 ore fa

  The Weeknd - Blinding Lights e kom ngu shum, tash Yll Limani - Buzet e kuqe po e ngoj ma shpesh, bravo #1

 4. Ankela M

  Ankela M

  14 ore fa

  Kryeveper!

 5. Δήμητρα Οσμανι

  Δήμητρα Οσμανι

  19 ore fa

  Oh yiill mani hala te xhelozoi

 6. Mergita Dullovi

  Mergita Dullovi

  21 ora fa

  Pppp

 7. Veshaj Veshajj

  Veshaj Veshajj

  22 ore fa

  Shume bukur

 8. Neccco 1

  Neccco 1

  Giorno fa

  Tekst palidhje. Kenge per femije

 9. doire aintu

  doire aintu

  2 giorni fa

  This gives me The Weekend vibes

 10. Samira Sylejmani

  Samira Sylejmani

  3 giorni fa

  🍒🍓🥂

 11. Greek Music

  Greek Music

  3 giorni fa

  itput.info/zone/video/Y6OWaWyB1ZLGl3o listen to this ! NEW DESPINA VANDI

 12. pida siouy

  pida siouy

  3 giorni fa

  Bashk e kena ditlindjen breh jet me ni dit edhe bash ka dal muzika per ditlindjen tem😍💥sukseseeee

 13. Tomi Toska

  Tomi Toska

  3 giorni fa

  Brother

  • doire aintu

   doire aintu

   2 giorni fa

   😗😗😗😗😗😗😗😗😗😘😘😘😘😙😙😘😙😚😙😍😙😙😗😚😗😗😗😗

 14. Ana Ira

  Ana Ira

  3 giorni fa

  Keng teper e bukur mshkrini krejt ❤️❤️❤️

 15. Yo Yo

  Yo Yo

  3 giorni fa

  blinding lights by the weeknd and physical by dua lipa

 16. Land Gjyriqi

  Land Gjyriqi

  4 giorni fa

  Wow cfar kenge super

  • pida siouy

   pida siouy

   3 giorni fa

   Ylli zemra

 17. bilinas mini

  bilinas mini

  4 giorni fa

  Bashk e kena ditlindjen breh jet me ni dit edhe bash ka dal muzika per ditlindjen tem😍💥sukseseeee

 18. Sara Kokonozi

  Sara Kokonozi

  4 giorni fa

  This gives me The Weekend vibes

 19. Osman Tusha

  Osman Tusha

  4 giorni fa

  Mir

 20. Klaudja Gava

  Klaudja Gava

  4 giorni fa

  😍❤😘💋😉🧡💞😍❤

 21. Egi ma

  Egi ma

  4 giorni fa

  💋💋💋💋💋💋

  • bilinas mini

   bilinas mini

   4 giorni fa

   😭😭😭

 22. ZhAPINI

  ZhAPINI

  4 giorni fa

  Onimes ropt n goj ja qifsha

 23. dumani toni

  dumani toni

  5 giorni fa

  Degjoni kengen e re te ronit super eshte itput.info/zone/video/pG6hjZxtsNmXqWU

 24. Ardiana Ardiana

  Ardiana Ardiana

  5 giorni fa

  Qekjo kange tbon me kajt pa pas kurgjooo hiq, osht vaj nvete 🤨

 25. Anxhela Leka

  Anxhela Leka

  5 giorni fa

  Ky esht kar se e ka pranu ene vet n tekst plus qe muziken e ka t vjedhme vk komplet🤣🤣

 26. Busy for IN’SIGNIFICANTS

  Busy for IN’SIGNIFICANTS

  5 giorni fa

  Lum goja qe e di se ceshte si tia bejme ne te tjeret qe se dim hahahahahah😂🤣

 27. Silvia Pisha

  Silvia Pisha

  5 giorni fa

  😗😗😗😗😗😗😗😗😗😘😘😘😘😙😙😘😙😚😙😍😙😙😗😚😗😗😗😗

 28. dua

  dua

  5 giorni fa

  Ja se cfarë domethënje kanë këta mbiemra shqiptarë itput.info/zone/video/qpB0eHyRzbLMnGU

 29. Pajtesa Krasniqi

  Pajtesa Krasniqi

  6 giorni fa

  Ylli zemra

 30. Dzila Ardian

  Dzila Ardian

  6 giorni fa

  Muzika mir shum ... më duket Si stili i The Weeknd

 31. Antonjomatishi Antonjo matishi

  Antonjomatishi Antonjo matishi

  6 giorni fa

  Super kenge❤❤❤

 32. Giulio Baldan

  Giulio Baldan

  7 giorni fa

  weekend is that you?😅

 33. vjola lika

  vjola lika

  7 giorni fa

  ❤️❤️

 34. tras golin

  tras golin

  8 giorni fa

  😭😭😭

 35. xristina diamantaki

  xristina diamantaki

  8 giorni fa

  😎

 36. roblox player1

  roblox player1

  8 giorni fa

  copy by blinding lights but who cares

  • roblox player1

   roblox player1

   3 giorni fa

   Ankela M i know thats why i said who cares

  • Ankela M

   Ankela M

   4 giorni fa

   not really, just the same beat...

 37. my_name_ is

  my_name_ is

  8 giorni fa

  -Mom can we listen blinding lights from the weekend -We have the weekend at home The weekend at home :

  • Eric Mun

   Eric Mun

   15 ore fa

   Did you lie tho? 👀

 38. Matilda Pjetri

  Matilda Pjetri

  9 giorni fa

  wa

 39. alba andoni

  alba andoni

  9 giorni fa

  Super

 40. dolita windo

  dolita windo

  9 giorni fa

  Instagram | vevo_kosova 😍

 41. Behar Selimaj

  Behar Selimaj

  9 giorni fa

  zeri i ketij m duket shum acarues

 42. Xhoi Xhoi

  Xhoi Xhoi

  9 giorni fa

  ❤😘😘😘

 43. M P

  M P

  10 giorni fa

  Pse nuk flet askush per fustanat e vajzave 🤯

 44. Selvete Zejnullahu

  Selvete Zejnullahu

  10 giorni fa

  🍷😘

  • dolita windo

   dolita windo

   9 giorni fa

   Bravo 👏 👏🎊🥰🥰

 45. Benjamin Loku

  Benjamin Loku

  10 giorni fa

  The Weekend Shqip version

 46. gioyu comi

  gioyu comi

  10 giorni fa

  si ne bote qe ta ket Albumin me full kengve tvitev 80ta.

 47. gersild mema

  gersild mema

  10 giorni fa

  Ritem super muzike😁😁😁😁

 48. Gjelbrim Krasniqi

  Gjelbrim Krasniqi

  10 giorni fa

  Pak imitim i weekend_blinding light me stil t muzikave te 80tes mirepo kryeveper...bravo

 49. Selvete Zejnullahu

  Selvete Zejnullahu

  10 giorni fa

  Te lumt Ylli je shum i bukur sepse je nje kengetar shum i bukur te dua shum suksese 💖💕❤👑🌹💘😍💜💗🍰😘🍷😚😇

 50. Anita Perfect

  Anita Perfect

  10 giorni fa

  Kush po e ndegjon duke e ditur se po ndegjon nje muzik pa vlera dhe nje kopje te: The Weekend - Blinding Lights? Turp!

  • Blerim Gjoni

   Blerim Gjoni

   10 giorni fa

   Ma mir me kopju blinding lights se me i knu x5-shav a me kopju Azizin

 51. Visual Studio

  Visual Studio

  10 giorni fa

  itput.info/zone/video/jWSlg4Ca0LHOhag

  • gioyu comi

   gioyu comi

   10 giorni fa

   Shum kenge e bukur-->botemoda.com/6U6W

 52. Visual Studio

  Visual Studio

  10 giorni fa

  itput.info/zone/video/jWSlg4Ca0LHOhag

 53. ZIKO QAMA

  ZIKO QAMA

  10 giorni fa

  Amazing..... Love from Brazil 🇧🇷

 54. ema kadishani

  ema kadishani

  10 giorni fa

  Mos kqyr posht😈 😇 😇 😇 😇 😇 😇 😇 😇 😈😈😈😈😈😈😈😈 Qe ti qi se Le pa kq yr

 55. Zhaku Sinaj

  Zhaku Sinaj

  10 giorni fa

  Sa fiksim kjo kenga me e bukura ne bote ♥️♥️♥️😘😅😫

 56. yuoop noke

  yuoop noke

  10 giorni fa

  Ylli eshte ne trend me kohen Ylli eshte 10 hapa perpara kengetareve tjere shqiptare!

 57. Denald Meminaj

  Denald Meminaj

  11 giorni fa

  Kjo esht hit

 58. Arminda 81

  Arminda 81

  11 giorni fa

  Bravo 👏 👏🎊🥰🥰

 59. alida flus

  alida flus

  11 giorni fa

  xhelozoj Se jom idiot Mos i ly ti buzt e kuqe Mos i lsho ti ato flok Se hala xhelozoj Se jom idiot Mos i ly ti buzt e kuqe... (Se hala xhelozoj) Like🌟🌟

 60. anxhelina zanaj

  anxhelina zanaj

  11 giorni fa

  super

  • yuoop noke

   yuoop noke

   10 giorni fa

   GESART 💔 K.

 61. Adriatik Haxhiraj

  Adriatik Haxhiraj

  11 giorni fa

  👑👑🇦🇱❤️❤️

 62. Endrit Endrit

  Endrit Endrit

  12 giorni fa

  yll je shum i mir

 63. xhulio

  xhulio

  12 giorni fa

  Shum keng e bukur bravo Ylli

 64. Lolu Lolu

  Lolu Lolu

  12 giorni fa

  Shum kenge e bukur-->botemoda.com/6U6W

 65. ariela elmazi

  ariela elmazi

  12 giorni fa

  🥰

 66. Hanife Murati

  Hanife Murati

  12 giorni fa

  Ylli eshte nje yll qe meriton nje yll ne holivud.💥❤

 67. doliio volay

  doliio volay

  13 giorni fa

  me ndihmoni me nje subscribe👏❤plzz

 68. Enxhi Zhidro

  Enxhi Zhidro

  13 giorni fa

  Shume i insipiruar nga The Weekend ky Ylli !! Ghithsesi kenga nice 😀

 69. Valon TAHIRI

  Valon TAHIRI

  13 giorni fa

  the weekndi i kosoves

 70. Edita Qakolli

  Edita Qakolli

  13 giorni fa

  🔥🔥❤️🔥❤️🔥❤️💋

 71. Majlinda Serdari

  Majlinda Serdari

  14 giorni fa

  Fantastik

 72. bilishu aliss

  bilishu aliss

  14 giorni fa

  si ne bote qe ta ket Albumin me full kengve tvitev 80ta.

 73. N N

  N N

  14 giorni fa

  GESART 💔 K.

 74. Suada islami

  Suada islami

  14 giorni fa

  🤎

 75. Aurora Kormuzi

  Aurora Kormuzi

  14 giorni fa

  Ylli je kengetari me I mire ne bote je dhe je me I preferuar per mua

 76. Ana Hakbajrami

  Ana Hakbajrami

  14 giorni fa

  ❤❤❤❤❤

  • bilishu aliss

   bilishu aliss

   14 giorni fa

   Nje yll👏

 77. Altin Toska

  Altin Toska

  14 giorni fa

  Po

 78. Angela xhaferi

  Angela xhaferi

  15 giorni fa

  Super keng

 79. Ilir Zyba

  Ilir Zyba

  15 giorni fa

  Bravo 👌

 80. PIXEL Production

  PIXEL Production

  15 giorni fa

  Ku jan shqipet Adrenalin. KOSOV&SHQIPNI beni SUBSCRIPE kanalit tim. Zoti ju rujt tgjithve

 81. albina met'hoxha

  albina met'hoxha

  15 giorni fa

  HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA it's copying the blinding lights for me

  • Live Shqip Muzik

   Live Shqip Muzik

   13 giorni fa

   Ju luttem vizito ket channel dhe link itput.info/zone/video/e4Njfqt8pZeVY5Q Nese mundet nje subscribe dhe like .. dua kthej .. jeni me te miret #Albinaa

  • Stelina Shpellzaj

   Stelina Shpellzaj

   14 giorni fa

   lmao when i heard this the first time the first 5 seconds I thought this

 82. erla lamaj

  erla lamaj

  15 giorni fa

  Super !

 83. Vlora Jashari

  Vlora Jashari

  16 giorni fa

  D

 84. Vlora Jashari

  Vlora Jashari

  16 giorni fa

  Dd

 85. Vlora Jashari

  Vlora Jashari

  16 giorni fa

  F

 86. Vlora Jashari

  Vlora Jashari

  16 giorni fa

  F

 87. Alma Zenelaj

  Alma Zenelaj

  16 giorni fa

  Ylli super Si gjithmone 😍😍😍🌟🌟🌟🌟🌟

 88. Edison Dushku

  Edison Dushku

  16 giorni fa

  Ylli ka nje ze shume te bukur por nuk eshte fort e kendeshme qe muziken ta marresh copy paste nga nje kenge tjeter. Eshte ident me Ace One : Anders

 89. afrim alla

  afrim alla

  16 giorni fa

  Super👌👌👌👌👌

 90. fatjola pashollari

  fatjola pashollari

  16 giorni fa

  Nje yll👏

 91. Noor Hasan

  Noor Hasan

  16 giorni fa

  Best best beat

 92. Fredion Hoxha

  Fredion Hoxha

  16 giorni fa

  👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

  • fouoii gyhh

   fouoii gyhh

   16 giorni fa

   Bravo. ❤️❤️❤️❤️

 93. sokol marku

  sokol marku

  16 giorni fa

  Wow amaizing can’t stop listening

  • fouoii gyhh

   fouoii gyhh

   16 giorni fa

   Skorpiona

 94. Visar Syli

  Visar Syli

  17 giorni fa

  Ylli, nder artistat qe e dine se cka dojne dhe e dine se cka kane per me dho. Me pelqen fakti se Ylli nuk i kursen dhe din me i perdore efektet zanore e teknologjine per me mbrri ato qe don, dhe jam i bindur se e arrine! Po ma knaq veshin, bravo Yll!

 95. Zemra Jem

  Zemra Jem

  17 giorni fa

  😂😂😂😂😂

 96. bowen voowy

  bowen voowy

  17 giorni fa

  Mein Schnugelbär🧸😇❤

 97. Barcaleta Shqip

  Barcaleta Shqip

  17 giorni fa

  itput.info/zone/video/o35ye2SpztfWn4Y

 98. Blenirta Kurti

  Blenirta Kurti

  17 giorni fa

  O zot sa I mir qe je like kush mendon keshtu 😍😍😍😍😍😍

  • Live Shqip Muzik

   Live Shqip Muzik

   13 giorni fa

   Ju luttem vizito ket channel dhe link itput.info/zone/video/e4Njfqt8pZeVY5Q Nese mundet nje subscribe dhe like .. dua kthej .. jeni me te miret #Blerima 🤪

 99. Lule Te vetmuara

  Lule Te vetmuara

  17 giorni fa

  super keng as ksaj here sna Zhgenjeve ❤️❤️🔥🔥👑👑👑

 100. Zemra Jem

  Zemra Jem

  18 giorni fa

  Te fala ga shefica Ylliii ABD😂😂😂😂

Il prossimo