Intrattenimento

Profesori - Episodi 7 (i fundit) | NGOP.TV

O roz gatos (1986)
Director: Yiannis Hartomatzidis
Writer: Nasos Grimanis
Stars: Sotiris Moustakas, Panos Mihalopoulos, Efi Pikoula
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#ngopshop #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Commenti 

 1. Arsen Jaho

  Arsen Jaho

  4 giorni fa

  -po mua me mban mend -pak nga bytha.😁😆😅

 2. ENOSUPER PRO PRO

  ENOSUPER PRO PRO

  11 giorni fa

  lottttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttrttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

 3. Hip-Hop AV

  Hip-Hop AV

  11 giorni fa

  Transballkanik😂😂😂

 4. irwinkachi

  irwinkachi

  12 giorni fa

  si transballkanik🤣🤣🤣

 5. kuishia

  kuishia

  13 giorni fa

  Prsh nga kosova peja jam dek tu kesh me qit homor jeni numer 1🤣🤣🤣

 6. Leo frost

  Leo frost

  13 giorni fa

  Diten grek naten shqiptar .

 7. anxhela love

  anxhela love

  13 giorni fa

  😅😅😅

 8. florian dauti

  florian dauti

  13 giorni fa

  Backla te hengt e te shkurtoft😂😂

 9. Eni Hysa

  Eni Hysa

  14 giorni fa

  Kush e don emrin me pa kete filem

 10. LENCI GO

  LENCI GO

  14 giorni fa

  Xheni=EFI PIKOULA

 11. Agim Qosja

  Agim Qosja

  14 giorni fa

  I bej thirrje ngopit qe te episode me politikanet tane.

 12. Mohan

  Mohan

  14 giorni fa

  Ate e njoh un po’ ste njoh ty 😂😂

 13. Gerti Demiri

  Gerti Demiri

  16 giorni fa

  Sa keq qe eshepisodi i fundit ky sepse kto videot me profesorin ishin shm gallat😂😂

 14. Neki Agalliu

  Neki Agalliu

  16 giorni fa

  Super

 15. albanian gaming

  albanian gaming

  16 giorni fa

  Ciao selo do na mungosh🙁😂😂🤣🤣🤣

 16. Delvina Elektronik

  Delvina Elektronik

  17 giorni fa

  👰🤵sz

 17. Fabio Mustafaj

  Fabio Mustafaj

  17 giorni fa

  Bravo por dua fundin e nuse pashkes dhe macoku izi por e dubluar ne shqip

 18. Ledjon Xhambazi

  Ledjon Xhambazi

  17 giorni fa

  Fundi ?

 19. Tile Laz

  Tile Laz

  17 giorni fa

  😂😂Hahah sa kam qeshur “NA NXORE SYT ME ATO THITHKA “jeni njesha fare me keto serit e stathit e kini puthitur dyblimin vertet ,po fjalet ore si ja beni nga i gjeni ,vertet keni kaluar ne nivel dyblimi te hatashem shum te lart dhe vetem me zerin qe beni dhe fjalet qe shprehni jeni nje grup super dublanta te gjith stafit juaj ,na i shtoni jeten ,ju uroj te beni sa me shum te tilla dublime ,👏🏻👏🏻✨✨😂

 20. Eminem Muzic

  Eminem Muzic

  17 giorni fa

  osa filma grek ka jepin

 21. PetalyyBoyy

  PetalyyBoyy

  17 giorni fa

  Po titulli i filmit origjinal, grek qenka?

 22. FF BLECK

  FF BLECK

  17 giorni fa

  Jeni shum gallat 🤣🤣🤣🤣🤣🤣❤❤

 23. Anna anna

  Anna anna

  17 giorni fa

  Na kenaqet ishte super ky profesor selua🥰

 24. Festim D18

  Festim D18

  17 giorni fa

  ore e niqi profesori si perfundim se na lat ne merak?pres pergjigje

 25. Erlind Muqullari

  Erlind Muqullari

  17 giorni fa

  Hj

 26. BS D E M O N E ' S

  BS D E M O N E ' S

  17 giorni fa

  10:20 haha me lot

 27. Gerald Sulaj

  Gerald Sulaj

  18 giorni fa

  Gallat

 28. Gerald Sulaj

  Gerald Sulaj

  18 giorni fa

  Aman vazhdoeni se eshte gallla

 29. Urim Demirxhiu

  Urim Demirxhiu

  18 giorni fa

  Njisha fare😂😂😂😂😂

 30. Mateo Rrungo

  Mateo Rrungo

  18 giorni fa

  Ngushellime per ZOTI maci

 31. Festim Kupa

  Festim Kupa

  18 giorni fa

  ju lumt #NGOP 😘

 32. Adelina Emini

  Adelina Emini

  18 giorni fa

  O profesor po ti luan me goca

 33. Kristaq Nushi

  Kristaq Nushi

  18 giorni fa

  😂😂😂😂😂😂😂😂

 34. LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY

  LAZAJ TV SAEL FUNNY moments and REY

  18 giorni fa

  o cuna adotabeni profesori episodi plot

 35. Luciano Hoxha

  Luciano Hoxha

  18 giorni fa

  Ate e njoh por nuk te njoh ty 🤣👌

 36. Bruil Konda

  Bruil Konda

  18 giorni fa

  Aman ma thot njeri emrin e xhenit ne te vertet 😍😂

  • LENCI GO

   LENCI GO

   14 giorni fa

   EFI PIKOULA

  • MAYKO

   MAYKO

   17 giorni fa

   Ah sa e kemi kerkuar or mik.

 37. Global Tasker

  Global Tasker

  18 giorni fa

  Jeni njesha per zotin

 38. Titan AL3X

  Titan AL3X

  18 giorni fa

  Mau😔💔

 39. lori lorino

  lori lorino

  18 giorni fa

  Ju lutem nxirni episode te tjera jeni te mbrekullushem

 40. Muli Ttafa

  Muli Ttafa

  18 giorni fa

  Ka dal

 41. Eltjon ł

  Eltjon ł

  18 giorni fa

  o sa lot ky episod i fundit 😂😂😂😂😂😂

 42. Serdi Pengili

  Serdi Pengili

  18 giorni fa

  Love maçiii❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😭

 43. Legenda

  Legenda

  18 giorni fa

  Njesha jeni🔥

 44. Anastasia Roko

  Anastasia Roko

  18 giorni fa

  🤣🤣😂

 45. lori lorino

  lori lorino

  18 giorni fa

  Hallall kshu vazhdoni 👏👏

 46. Luis Gaming

  Luis Gaming

  18 giorni fa

  Hahahahahahah sa kam qeshur ahahhahahahahahahaha🤣🤣🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂

 47. Plateo MeLLo

  Plateo MeLLo

  18 giorni fa

  Dubloini filma e ketij aktorit sr jane shum te bukura

 48. Marçela shehu

  Marçela shehu

  19 giorni fa

  "Dooo...qaj dhe shumë kjo plaka se do e mbyllim"🤣🤣🤣🤣

 49. Orges Morina

  Orges Morina

  19 giorni fa

  qitni ma shum qisi seriale

 50. ÅŁB MÅFÏÅ

  ÅŁB MÅFÏÅ

  19 giorni fa

  Zorzopi i mutit😂😂

 51. Alexander Kbc

  Alexander Kbc

  19 giorni fa

  Qenka maskuar si transballkanik 😂😂

 52. Rig Doko

  Rig Doko

  19 giorni fa

  Transballkanik 😂😂😂😂😂😂

 53. Toni Da

  Toni Da

  19 giorni fa

  Bhoooo lajm i keq,seria fundit

 54. MineSam Craft

  MineSam Craft

  19 giorni fa

  jen me te miret bravo njisha jeni🤣🤣💪💪❤❤❤

 55. Denis Stefani

  Denis Stefani

  19 giorni fa

  Cuna jeni kapiona loddd desh theva brinjet 😂😂😂😂😂😂😂

 56. Geri

  Geri

  19 giorni fa

  O Roz gatos emri i filmit

 57. Aldo Cocka

  Aldo Cocka

  19 giorni fa

  Selo eshte episodi me i bukur qe km ndjekur 💯

 58. Via Latina

  Via Latina

  19 giorni fa

  itput.info/zone/video/pqCWf3mnxZasjaA - filmi i rradhes

 59. Visi Tirona

  Visi Tirona

  19 giorni fa

  Bravo cunat e ngopit jeni të papar

 60. Ermal Kote

  Ermal Kote

  19 giorni fa

  Jeni me te paparet super super selo ngop-man skam fjal jeni me te miret, bravo punoni sa me shum...

 61. Leonard Shehaj

  Leonard Shehaj

  19 giorni fa

  🤣😂keshtu vazhdoni

 62. Genci Genci

  Genci Genci

  19 giorni fa

  Si e ka emrin ky filmi

 63. Endrjon Cela

  Endrjon Cela

  19 giorni fa

  me Selon super pune keni bo hallall jau boft zoti dhe sa me shum lek

 64. house game

  house game

  19 giorni fa

  Po RDR 2 kur do vazhdoni prap?

 65. VideoShqip

  VideoShqip

  19 giorni fa

  Jeni me te miret 👑

 66. denis hasa

  denis hasa

  19 giorni fa

  Permbledhjen de e bani?

 67. Komentatori Unik

  Komentatori Unik

  19 giorni fa

  Jooo shpresoj te ket filma te tjer me Selon

 68. illyrikum

  illyrikum

  19 giorni fa

  😂😂

 69. ERY KING GAMER

  ERY KING GAMER

  19 giorni fa

  Ik se t shkerdheva rropt 😂😂😂😂😂😂😂

 70. SUPREME _FF

  SUPREME _FF

  19 giorni fa

  Ehh mor burr iku edhe MACI e tani po iken edhe PROFESORI😭😭😭😭😭gjithsesi jeni me te miret faleminderit qe jeni per te na bere te qeshur

 71. FREE FIRE ALBANIA

  FREE FIRE ALBANIA

  19 giorni fa

  Mos aman

 72. Anime & Games

  Anime & Games

  19 giorni fa

  Jeni 1 e humorit ne Shqiperi

 73. Denis Mecaj

  Denis Mecaj

  19 giorni fa

  🤣🤣🤣🤣👍👍👍

 74. IGLIm

  IGLIm

  19 giorni fa

  Te mban mend pak nga bythet🤣

 75. Ana Ana

  Ana Ana

  19 giorni fa

  😜😜😜😜

 76. Ana Ana

  Ana Ana

  19 giorni fa

  😂😂😂

 77. Gerthart Muho

  Gerthart Muho

  19 giorni fa

  Erdhi Selua haha . Selo dekte mema per tya. Kush je ti moj kuceder? Kuceder unee? hahhahhaahhahhahahahaahhahhaha

 78. Ardenal Ferhati

  Ardenal Ferhati

  19 giorni fa

  Jeni gjiganda

 79. Social Girls

  Social Girls

  19 giorni fa

  Shume flm per emocionet pozitive dhe buzeqeshjet qe na keni dhuruar! Ishallah suksese sa me te medha. Dhe sa me shume dublime dhe prodhime qe dhurojne humor

 80. Blue3agl3 Gaming

  Blue3agl3 Gaming

  19 giorni fa

  Hajt Qirje te mbar selos se erdhi ne vete. (Me falni per fjalorin)

 81. Tony Lika

  Tony Lika

  19 giorni fa

  I ka Los shum bukur kto pjeset aktoret ,dhe ngopi ma ber nji duplim te perkryer

 82. Gucci

  Gucci

  19 giorni fa

  Keni hy nsevap me nacut o nacu rrespekte

 83. Al Ks Mercedes

  Al Ks Mercedes

  19 giorni fa

  👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 84. Arlind Qokaj

  Arlind Qokaj

  19 giorni fa

  Kush je ti o kuceder HAHAHAHAAHAHAHAJAHAHAAH

 85. Elsi Sel

  Elsi Sel

  19 giorni fa

  Beni prap please

 86. PRO iveDevi

  PRO iveDevi

  19 giorni fa

  Me gjith kto dublime ke qef me jua pa videot

 87. elvis xhelo

  elvis xhelo

  19 giorni fa

  vish sytjena ti se na nxorre syt me ato thithka na qive nënën

 88. Klajdi Hatija

  Klajdi Hatija

  19 giorni fa

  Bravo! Me te miret!

 89. stefan gergi

  stefan gergi

  19 giorni fa

  Hahahahaha

 90. golem harp

  golem harp

  19 giorni fa

  po pse e fundit o vlla😓

 91. muzik 02 ALB

  muzik 02 ALB

  19 giorni fa

  Hajde ma shpesh me ksi episoda se dekem me shok

 92. andi goxhaj

  andi goxhaj

  19 giorni fa

  Jeni unik ne llojin e humorit qe beni! Profesori dhe Murgu do mbeten dy super seriale! Shpresojme te kemi te tjera me selon 😂😂

 93. Klevis Daka

  Klevis Daka

  19 giorni fa

  Kam qesh me lot

 94. Shqip TV

  Shqip TV

  19 giorni fa

  Vet vazhdoni me ksi si kjo me profesorin

 95. Arber Syla

  Arber Syla

  19 giorni fa

  😂😂😂😂😂😂👏👏👏Jeni super me keto komedite e juaja bravo quna

 96. Mil Rroshi

  Mil Rroshi

  19 giorni fa

  Zoti lopic

 97. LoLeander

  LoLeander

  19 giorni fa

  Perle! Shume faleminderit per te qeshurat qe na dhuroni. 🤗

 98. Lorenco Lorenco

  Lorenco Lorenco

  19 giorni fa

  me vertet mbaroj?

 99. Beso Kuta

  Beso Kuta

  19 giorni fa

  Vana Barba..poli zeksi...

 100. Nemesis

  Nemesis

  19 giorni fa

  E paska me pllëmba si TV.

Il prossimo