Intrattenimento

Prinder per here te dyte? Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku flasin per here te pare

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: abcnews.al/
Instagram: abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:itput.info
#abcnews #abcnewsalbania #Soirée

Commenti 

 1. nikoll nikolli

  nikoll nikolli

  2 giorni fa

  Bes Kallaku je shume i mrekullushem ,pse e them kete se nuk je "fake" je shume origjinal dhe kjo te ben me shume te mrekullushem se sa profesioni jot i humorit , ke shume familje te bukur ,jeni kenaqesi dhe zili per shikusit, ( lexova ca komente te pa vend por qudirat shqiptare nuk kane te sosur) zoti ju rujte familjarisht . Jetoj larg vendit tone te dashur qe kaq shume e duam por po te mu jepte mundesija do kisha kenaqesi te isha pjese e humorit tend qofte edhe per nje kafe. Keep going , you are GREAT.

 2. Edi Shkoza

  Edi Shkoza

  3 giorni fa

  Thon qe te dytin nuk e ka me Beson Xhensila sa e vertete eshte ?

 3. Tessa Tessa

  Tessa Tessa

  5 giorni fa

  O Zot sa fshatare nuk te len AS me fol

 4. Tessa Tessa

  Tessa Tessa

  5 giorni fa

  Ky besi taman katunar nuk te Len AS te flasesh

 5. Tessa Tessa

  Tessa Tessa

  5 giorni fa

  Nuk ze muzika

 6. eri eri

  eri eri

  8 giorni fa

  na keni ca ate qe s thuhet. deliri madheshtise bota nuk sillet rreth jush. ija ija ija boll mo se gjyshet na kan rrit po si nena ska. se permend asnjehere as motren . normal se pordhacja sbesoj ti doje . kjo ka kap qiellin me dore mos flasim per ajka 🤯 amoooon fmi kan t gjth e si rruhet kush esht ajka e kush e ka bo ajken. menaxhoni mire leket e mones dhe lirit se cdo fillim e ka nje fund

 7. Nana Braushi

  Nana Braushi

  10 giorni fa

  Dhe kisha nje merak te madh......

 8. Teo

  Teo

  10 giorni fa

  My song

 9. Teo

  Teo

  10 giorni fa

  itput.info/zone/video/qKGJf5qxrNbaqYI

 10. Nora L

  Nora L

  10 giorni fa

  Mor po besi a ka prinder se vec ija ija po ajo nena qe e mbajti 9 muaj pse si degjohet emri Valle me duket pak si bajate keta

 11. qopoy dnon

  qopoy dnon

  11 giorni fa

  Mua sme pengon fakti qe ky e respketon ijen pro me Besdis fakti qe se permendi kurr are qe mbajti 9 muaj ne bark.

 12. Naim Cerkini

  Naim Cerkini

  11 giorni fa

  Xhensila dhe Bese Kallaku jeni te mrekullueshem dhe nga zemra ju deshiroj shendet dhe suksese ne jete e pune.Ju gezofte Zoti me nje djale te bukur dhe te zgjuar si prinderit.

 13. Ardit Cubi

  Ardit Cubi

  11 giorni fa

  Si se permendi nenen qe e lindi kurr

 14. eioshen boboi

  eioshen boboi

  11 giorni fa

  Bes Kallaku je i madh shum e bukur dedikimi per Ajken je i madh na emocionove pa mas suksese ne jet

  • qopoy dnon

   qopoy dnon

   11 giorni fa

   🤣🤣🤣😎✌

 15. Diana Helena

  Diana Helena

  11 giorni fa

  Ja paska djeg mielli hunden besit....lere mor burr merre me avazh 🙁🙁🙁

 16. Shkodra Shkodra

  Shkodra Shkodra

  12 giorni fa

  Xhensila me vjen keq amo per mendim timin eki hup respektin je kan vertet shum e mir amo eki hup Fleften si femen du dal neper TV palidhje sa ta kish Burrin si femi as ti vet ski mekan e mir Gjyshja im thojke qith mos prit qa prej te keqit amo njeri duhet mu munu mekan e mir je ba si keto goca te shipris kurva me fal amanet kam pas shum respekt ne ty me vjen keq🌹 Merr pak shembull ne Elvana Gjata

  • Shkodra Shkodra

   Shkodra Shkodra

   11 giorni fa

   Un as kujt nuk I tutuna viq zotit me vjen keq se kuke ni fans I xhensiles amo kjo asht e vertet Puns keqe kur mosi thuj mir lakmja eka prish njerzimin

  • eioshen boboi

   eioshen boboi

   11 giorni fa

   Sa te paska zene gripi mo Besss....por bej kujdes

 17. bouytt guyt

  bouytt guyt

  12 giorni fa

  Coca Besi😂 high af

 18. Metihe Selmani

  Metihe Selmani

  12 giorni fa

  T,lumt Besi imrekullushum je lum familja qet kan.Zoti jurujt bashk me ijen tane jei respektushum iedukuar bravo

 19. Kimete Troplini

  Kimete Troplini

  13 giorni fa

  A e linde apo jo spo kuptoj po e pate lind me jete te gjate

 20. elton shehu

  elton shehu

  13 giorni fa

  Sa shume i ka fshi qyrrat besi dhe pastaj i fshi ne xhinse spate esht i kullo hunda

  • bouytt guyt

   bouytt guyt

   12 giorni fa

   Pershendetje ju lutem si e ka emrin kjo keng se po te knaqka shpirtin ju lutem

 21. sehhi vooty

  sehhi vooty

  13 giorni fa

  Besi dhe xhensila jeni si yll jeni familie qe te gjith ju kan zili vazhdoni ghithmon bashk Ajka esht shum e bukur

 22. H Mdarci

  H Mdarci

  13 giorni fa

  Xhensila dhe Besi pse nuk beni nje kenge bashke😍🤩?

 23. Atid Itarba

  Atid Itarba

  13 giorni fa

  O Bes o legen Hasi sesht i kuksit Hasi Asht i hasit atokton

 24. Xheni Rama

  Xheni Rama

  14 giorni fa

  Ija si 18 vjec si kristiano ronaldo 🤣🤣😂😂🤣😂

  • sehhi vooty

   sehhi vooty

   13 giorni fa

   Shume pordhace je moj xhensila

 25. stamatis nasis

  stamatis nasis

  14 giorni fa

  Po kjo modernatorja srz e ka ja fut kot sa u ben nje pytje nuk ua le te mbarojn pergjen po ua nderpret u ben pytje tjetr😯😠😠😠😠

 26. Antigona Gashi

  Antigona Gashi

  14 giorni fa

  Xhensila idoli im ❤️ te kam te pershendes nga Kosova 😘😘🇦🇱

  • Lili Lili

   Lili Lili

   5 giorni fa

   I marshi te keqen Besit edhe Xhensiles folni nga inati

 27. vajza vajza

  vajza vajza

  14 giorni fa

  kjo Xhensila e paska koken e madhe,se pasna verejt deri sonte

 28. Pranvera Murati

  Pranvera Murati

  14 giorni fa

  Ë W Dass ist das Das

 29. Petteri Punakuono

  Petteri Punakuono

  14 giorni fa

  🤣🤣🤣😎✌

 30. Dona dona

  Dona dona

  14 giorni fa

  A ka koron Besi si flet shum zaval me vijee?

 31. Km Mm

  Km Mm

  14 giorni fa

  Po te aferm nga babai a ka ky Besi se asnje here nuk flet per ta vetem per gjyshen nga nena

 32. Aurora Bregu

  Aurora Bregu

  14 giorni fa

  Sa te paska zene gripi mo Besss....por bej kujdes

 33. Olgerta Lzj

  Olgerta Lzj

  14 giorni fa

  Po fol shqipen e paster Xhensila o debile leri prokupacionet dhe spontan se na lodhet me fjalet e huaja qe perdorni ne te folur

 34. elida markaj

  elida markaj

  14 giorni fa

  Sa me ka emocionuar Poezia e Ajkes!😭

 35. Egzona Blakcori

  Egzona Blakcori

  14 giorni fa

  Pershendetje ju lutem si e ka emrin kjo keng se po te knaqka shpirtin ju lutem

 36. Claudia

  Claudia

  15 giorni fa

  Sa her i kan ren xhensiles vathet 🤷‍♀️

 37. Ermira Shehu

  Ermira Shehu

  15 giorni fa

  Djal me popullor dhe me i drejtperdrejt Bes Kallaku dhe nje Cift yll ⭐🍬🌹

 38. edlira lushi

  edlira lushi

  15 giorni fa

  Besi dhe xhensila jeni si yll jeni familie qe te gjith ju kan zili vazhdoni ghithmon bashk Ajka esht shum e bukur

 39. keti keti

  keti keti

  15 giorni fa

  Shume pordhace je moj xhensila

  • Blerta Ahmati

   Blerta Ahmati

   13 giorni fa

   Whf1rtf vg ⛰ 🏝🏙🌎🏙🌎🏤🗺🗺and and 5th 🏖🏘

 40. Shqipe Thaqi

  Shqipe Thaqi

  15 giorni fa

  Gjensila vazhdo kshtu se ma kalle gelbin

 41. Eliesa Mustafa

  Eliesa Mustafa

  15 giorni fa

  umyten tu pjell shqiptart ehajtttt

 42. Rita Luneto

  Rita Luneto

  15 giorni fa

  Se kuptoj pse i prisni kenget

 43. Sonila

  Sonila

  15 giorni fa

  Bes!!kallaku je i madh. Bashk me yllin tende. Xhensilene e dashurin e bukur Ajka 🌟🌟🌟😘😘😘

 44. Monda Delija Pjetri

  Monda Delija Pjetri

  15 giorni fa

  😅👏👏👏❤️❤️❤️❤️🇦🇱❤️🇦🇱

 45. Monda Delija Pjetri

  Monda Delija Pjetri

  15 giorni fa

  🇦🇱❤️❤️❤️🎼🎶🎹🎼🎺🎷🎷🎷🎶🎵🎼🥁🎻🎸ylli baka

 46. une une

  une une

  15 giorni fa

  Aman o bes se 100 her e ke tregu a thu se je tu tregu naji gja te veqant je ba bajat me kete histori

 47. Adem Kreshta

  Adem Kreshta

  15 giorni fa

  JENI ÇIFT I MREKULLUSHEM BRAVO

 48. Nafa Nafa

  Nafa Nafa

  15 giorni fa

  ❤️❤️

 49. Tasha Zylfo

  Tasha Zylfo

  16 giorni fa

  Eshte bere Ija si ledi Di,gjithe gjyshet Jane te mrekullushme.

 50. Dizo Dauti

  Dizo Dauti

  16 giorni fa

  Ke marr Dozen e rend o besi,je duke rrit dozen me shum hov te madh, do te skuq shpejt kujdes!!!

  • Rekuper Sezboni

   Rekuper Sezboni

   14 giorni fa

   @Dizo Dauti ku rrin ti ne shqiperi?

  • Dizo Dauti

   Dizo Dauti

   14 giorni fa

   @Rekuper Sezboni mir e ta shohim kush po ja Qi ropt kujt se qenke merzit nga jeta ti sic duket ,me qe vet bere pyetje dhe shite mend ,ma thuaj lokacionin vi te takoj un ty e mi zhgul veshet! E se ke dha rend dhe njerin e gabuar, burrat nuk shajn nje qe ta dish!!

  • Rekuper Sezboni

   Rekuper Sezboni

   14 giorni fa

   @Dizo Dauti shiko mos kalo ner gjera te renda per ty, se ta fshij surratin, te mbet vetem emri pastaj. Merr vesht vllajn , TI ZHGULI VESHT UNE TY . Ta fus dozen ne byth pastaj , ik mo se te qiva robt . 🤡 CLOWN

  • Dizo Dauti

   Dizo Dauti

   14 giorni fa

   @Rekuper Sezboni o djali e kam per cka e kam ti smund ma falesh mua,e dyta nede don ta dish kush jam e car jam e ke emrin ne fb ta tregoi un Dozen dhe jogurtin,qe po me fal ti mua!!

  • Rekuper Sezboni

   Rekuper Sezboni

   14 giorni fa

   @Dizo Dauti Ne rregull e kishe per yogurt , por prap se prap nuk te kuptoj, nejse vetem dicka pot them, kur shkruan "doz" ne koment, njeriut i shkon mendja aty ku thash une, me duket se te duhet ty te lexosh me shum jo mua, dakort? Ok e kishe per jogurtin po ta falim

 51. Kela Spaho

  Kela Spaho

  16 giorni fa

  Kjo Xhensila tarngellik i madh,dhe ke dua te tw bej te lumtur lot krokodili,po ik moj ju rrofte ilir meta juve,keni gjithcka dhe thua sa duheni aman se na hapet barkun.....

 52. Sia Ira

  Sia Ira

  16 giorni fa

  Nuk I duroj dot p**t e Xhensiles.

 53. Jonka Paloka

  Jonka Paloka

  16 giorni fa

  Besi je shum Artist 🤩💫

 54. Lucy Pashai

  Lucy Pashai

  16 giorni fa

  Po këtë her prap me Ilir Metën e ka fëmijën

 55. Enxhi 456

  Enxhi 456

  16 giorni fa

  Shum bukur çdo gje po titullin nuk e pam asgjekundi Ku ishte pjesa qe behen prinder per here te dyt ?

  • Hamide Dervishi

   Hamide Dervishi

   15 giorni fa

   Bravo Besi ndimoi fukarejt ziti te rujt Ajken she ju te dy .

 56. Zhaklina11

  Zhaklina11

  16 giorni fa

  Na lodhen keta te dy.nuk ka te tjere shqiperia po vetem ky besi dhe ajo plastika

 57. EDa ML

  EDa ML

  16 giorni fa

  Shum i ftoht me motren

 58. Lina Lana

  Lina Lana

  16 giorni fa

  Mua sme pengon fakti qe ky e respketon ijen pro me Besdis fakti qe se permendi kurr are qe mbajti 9 muaj ne bark.

  • Bujar Beqiri

   Bujar Beqiri

   10 giorni fa

   @no name te lumte te rujt zoti shum fjal me vend

  • Arsa Begaj

   Arsa Begaj

   12 giorni fa

   bravoo pse nuk epermend nanen po vetem ijen ijen

  • no name

   no name

   14 giorni fa

   Prind eshte ai qe te rrit jo ai qe te ben!!! Ky eshte rrit me ijen normal qe ate do te doje si thot populli "Kush me je per te ngrene po i thirri oj nan"!

  • Popcorns Mom

   Popcorns Mom

   14 giorni fa

   Ija i dha fame, interesi te jep edhe grua Nena eshte vjerre ben vaki nuk ja do nuska e llastuar

  • Florina Lule

   Florina Lule

   15 giorni fa

   E ka sjell Lejleku ne ket bote mesa duket😏😏

 59. Lindita Haxhimustafa

  Lindita Haxhimustafa

  16 giorni fa

  Loqka e madhe esht Ija bree 🥰❤💐

 60. Silvana Koreta

  Silvana Koreta

  16 giorni fa

  Te '' ' kendofte zemra ylli baka

 61. mimoza gjermani

  mimoza gjermani

  16 giorni fa

  Ju pershendesim nga Kosova o besi zemra Ju gzoft tanve se Familje e mrekullushme jeni Bashk me nanen e gjyshen tgjjthneni te mrekullushme 👏

 62. Illyria Illyria

  Illyria Illyria

  16 giorni fa

  E mo mo sa rendesi ju japin amon.Ija ija ija e morrem vesh.😏😏😏

 63. Ani Cani

  Ani Cani

  16 giorni fa

  Ikni ju qifsha ropt doni me plocuar emisionin

 64. mo 207

  mo 207

  16 giorni fa

  Besi jo me kot esht ktu ku esht nuk haron ku ka jetu Fshati esht mrekulli esht shum djal me kemb ne tok .Ija esht nje drit sdi qte them esht e mrekullushme Zoti te jept shendet❤ 🙏🙏

 65. Jenny Lea

  Jenny Lea

  16 giorni fa

  Xhensila shum goce e mire po ka pak pordh rrin gjat gjitth kohes duke mendu ishalla dal mire ne ekran🤣

  • The One

   The One

   10 giorni fa

   Xhensila eshte yll E ne shqiperi me e bukura!

  • Fran Fusha

   Fran Fusha

   16 giorni fa

   xhensila esht yll 🌟🌟

 66. Lalala Lalala

  Lalala Lalala

  16 giorni fa

  Djale i mire Besi bravo

 67. Albana Demaj

  Albana Demaj

  16 giorni fa

  Na can bythen ky çifti fashatarve sikur jan vetem këto vk

  • Autochtonus Albania

   Autochtonus Albania

   16 giorni fa

   Fiks ngelen neper tv se ky ben gjok Ja si humorist exhe koha e ka treg sdi tbej humor me cfR lloj emision qe hap cdo muaj e mbyll e keta u japin shum hapsir vl

 68. Matina Sehai

  Matina Sehai

  16 giorni fa

  Ore ca i jepni rendesi ketij malokut dhe kesaj tjetres qe nxjer kofshet dhe bythen ne shesh na plasi kari hante apo nuk hante ky fshatari ca tu them

 69. Aha Nana

  Aha Nana

  16 giorni fa

  Coca Besi😂 high af

 70. Vefi Gropa

  Vefi Gropa

  16 giorni fa

  Bes Kallaku je i madh shum e bukur dedikimi per Ajken je i madh na emocionove pa mas suksese ne jet

 71. Daniel Aliaj

  Daniel Aliaj

  16 giorni fa

  Besi jep shum lek per femijet jetim ,gjithmon ka ndihmuar dhe familje ne nevoj .

  • Merita Hasa

   Merita Hasa

   15 giorni fa

   Bravo Besi👏

 72. Saimir Gjoni

  Saimir Gjoni

  16 giorni fa

  Shume mire ooo Bes m’ke emoncionuar me poezine e vajzes se po e perjetoj me vajzen time qe eshte dy vjeqe edhe dashurine Per motren mos e harro kurre te uroj suksese e shnet e lumturi ne familjen tende gjithmone me mungon motra e madhe aq shumeeeeeee

  • Sale Ukperaj

   Sale Ukperaj

   6 giorni fa

   Shkelqeni so familje bes

 73. cuni france

  cuni france

  17 giorni fa

  O qija ropt sa tap besi

 74. Music lover Guy

  Music lover Guy

  17 giorni fa

  Ik o Bes ne shtëpi, ti smerr dot frymë dhe rrin aty me virus, budalla

 75. Rudina Bani

  Rudina Bani

  17 giorni fa

  Sa e adhurueshme eshte Ija!

 76. Liza Ajdinaj

  Liza Ajdinaj

  17 giorni fa

  Linden kta ????apo akoma

 77. Ela Myrteza

  Ela Myrteza

  17 giorni fa

  🥰🥰🥰🥰🥰

 78. Λούλα Γκιόκα

  Λούλα Γκιόκα

  17 giorni fa

  Te kendofte zemra.

 79. Shpresa Kotini

  Shpresa Kotini

  17 giorni fa

  Zemra plot ne nenave me dashurine qe marrim..nga femije niper e mbesa..dhe nga emisionet tuaja! Bekime!

 80. Enejda Xhatufa

  Enejda Xhatufa

  17 giorni fa

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚💞💓💟💘💕💖💝💗❤❤

 81. Enejda Xhatufa

  Enejda Xhatufa

  17 giorni fa

  1💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💔💖💝💗❤❤

 82. albania tv

  albania tv

  17 giorni fa

  Pse hiqet zeri

 83. Deta Mia

  Deta Mia

  17 giorni fa

  Shume pozitivitet 🙏🏼

 84. Ersila Alla

  Ersila Alla

  17 giorni fa

  Ija e shkret taksirat me duru pordhet e xhensiles ije je si shpirt

  • Omar Braydon

   Omar Braydon

   16 giorni fa

   @Gideon Maxwell awesome! It took roughly 15 minutes but it actually worked!

  • Gideon Maxwell

   Gideon Maxwell

   16 giorni fa

   not sure if anyone cares but I just hacked my friends Instagram account using Instapwn. Cant link here so search for it on google if you wanna try it yourself

  • Ana Ana

   Ana Ana

   17 giorni fa

   😂😂😂 xhensila na hapi barkun!

 85. Enrik Rushan

  Enrik Rushan

  17 giorni fa

  Eo mire ne kemi ritur tre po pill ni o artists vallja ni grave se si gjen gje nga K...... ushqim e kane

  • Eldo Mcini

   Eldo Mcini

   11 giorni fa

   CA pordhace kjo xhensila asht nnje derr Ku Rva ktE her me Ilirin e Ka medet ija cfar nusja qe ka

 86. Miranta Xhaferri

  Miranta Xhaferri

  17 giorni fa

  sa duan me u duk kta.

 87. Jonida Mehmeti

  Jonida Mehmeti

  17 giorni fa

  Waaa ca trape qe mbajne duart ashtu sa duan te duken 😥

 88. enerik tozaj

  enerik tozaj

  17 giorni fa

  Ndreko Fjorela e perputhen ka ngaterruar studio (mbas Xhensiles) 😅

  • rozalinda

   rozalinda

   15 giorni fa

   Sesht fiorela

  • Kejsi Daja

   Kejsi Daja

   16 giorni fa

   Kuu

 89. artan papri

  artan papri

  17 giorni fa

  Zoti te ruhet

 90. Ylli Tajari

  Ylli Tajari

  17 giorni fa

  jeni te gjithe te mbrekullueshem

 91. Shpresa Bushgjokaj

  Shpresa Bushgjokaj

  17 giorni fa

  Nuk ja vlen ti shikosh nuk asht humorist ai

 92. indrit arapi

  indrit arapi

  17 giorni fa

  I paskan zen hundet kaps yllit dhe besit paskan pasur shum emocjone

  • Arjan Kapo

   Arjan Kapo

   17 giorni fa

   @indrit arapi ahahahahahahAhH

  • Ana Ana

   Ana Ana

   17 giorni fa

   @indrit arapi qe e pi ti sbehet fjale per te paster hmm me dyshim se do pak xhep ajo pune edhe ne shqipri cdo gje eshte skarco besoj se bie dakord kshu qe te rujt zoti !Ndersa un as se kam provu ndonjeher as skam ne plan kurre eshte shm e ulet per nje femer mendimi im

  • indrit arapi

   indrit arapi

   17 giorni fa

   @Ana Ana te pyeta ty se mos e pi me te paster se un

  • Ana Ana

   Ana Ana

   17 giorni fa

   @indrit arapi me raft pika beje pyetjen te qarte ske pse i bie rrumbullak do Te thuash a e kam provu un qe e di??kurre ne jeten time se sjam e ktij niveli Por Jam e rritur mjaftueshem per ta dit

  • indrit arapi

   indrit arapi

   17 giorni fa

   @Ana Ana pse po te pish mall ashtu behesh?

 93. 19 98

  19 98

  17 giorni fa

  🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥

 94. Benny Petra

  Benny Petra

  17 giorni fa

  Bes Kallaku 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 95. Mhill Deda

  Mhill Deda

  17 giorni fa

  zoti te bekoft o bes kallaku

 96. Era Elsa

  Era Elsa

  17 giorni fa

  ppppfffff bes nari

 97. ALbanian Girl

  ALbanian Girl

  18 giorni fa

  shkrepe prap o president

 98. Arjan Panav

  Arjan Panav

  18 giorni fa

  Shifeni besin drru nmall o zot

  • Arjan Panav

   Arjan Panav

   17 giorni fa

   @Ana Ana shqiperia o ana pota kthesh koken pas duke par shqiperin sot esht ber me bukur , dhe hapat e saj rensi ka mos te ndalojn se ecuri me mir von se kurr. I shpejt esht ai apo ajo qe arri ne vend jo ai qe nxiton dhe ngec Pa vajtur. Reforma do behet kam besim plot gjerat po ecin por shum pak njerez e kuptojn cfar vlere ka vota per vendin ku jeton, gjithsesi knaqesi qe fls me nje njeri qe ndan te njejtin koncept si mua per vendin e origjines.

  • Ana Ana

   Ana Ana

   17 giorni fa

   @Arjan Panav as ne te miat nuk eshte se thash ska ber ndonje gje qe wauu mezi lidh dy fjale,eshte tjeter gje humori se ate njeriu e meson ben prova edhe gomar te jesh do e mesosh gjithsesi jam tip qe me pelqen kur I shikoj shqiptaret qe ecin perpara se jemi popull I vuajtur Por vetem uroj qe mos te ju rritet mendja se I urrej njerzit qe harrojn se nga vijn thjehstsia eshte gjeja me e bukur te njeriu .Persa I perket shqiperise eshte vendi me i bukur me i begate e ka fal zoti Por c’è do te gjith kemi ikur per nje jete me te mire Por shqiperine gjithmone ne zemer uroj qe nje dite te behet dhe te jete baraz mos edhe me mire se europa 🇦🇱🇦🇱

  • Arjan Panav

   Arjan Panav

   17 giorni fa

   @Ana Ana Po mi Po se shyqyr qe ka dhe shyqyr qe Ecen por ne nje vend te till si shqiperia jon e bukur dhe e varfer esht munsia me e lart per tu ber I famshem, por tek preferencat e mia sesht aspak. Gjithsesi te kemi shendet se cdo gje dot shkoi ne vendin e duhur kemi vend te bukur I loved 🥰 Albanien 🇦🇱

  • Ana Ana

   Ana Ana

   17 giorni fa

   @Ame Ame cfar di un??se nuk Po te kuptoj

  • Ame Ame

   Ame Ame

   17 giorni fa

   @Ana Ana po ju ku e dini?

 99. ah ah

  ah ah

  18 giorni fa

  Bravo bes ti sje aktor..ti je ai qe je..siq je nuk ndryshon rol..po ne te vertete ti je vetvetja..qe do thote ..nuk futesh ne rol ..

  • Heart Love

   Heart Love

   17 giorni fa

   😂😂

 100. David Watson

  David Watson

  18 giorni fa

  0:54 bed.limo

Il prossimo