Intrattenimento

Premtimet si ke majt|Vlog| Jeulia Jewelry| Angela Ak

❤️🛎 Who wants to see more?! Subscribe!!
✅Shikoni videon me qualitet HD !!!!
👍🏽Po doni te shikoni me shume video beni LIKE!!

Previous video: itput.info/zone/video/YKuep3yRrM_Vopg
Shop Jeulia Jewelry!
Enjoy 15% off by using the code: ANTHP15
Jeulia Website: jeulia.io/9df4
Jeulia Necklace: jeulia.io/9fas
🔎 ME GJENI NE SOCIAL MEDIA :🔍

❤️ INSTAGRAM: angela.akolli
angela.akolli?hl=it
❤️ INSTAGRAM: klajdi_dodaj
klajdi_dodaj?hl=it

TIK TOK: @angela.akolli
vm.tiktok.com/s9qHKr/

FACEBOOCK:
Angela-Ak-1816897241743780/

Commenti 

 1. Iris Cenko

  Iris Cenko

  15 ore fa

  Angela me pelqejne shume videot e tua. Jeni cift shume simpatik dhe origjinal në cdo gje qe tregoni ! 🤗 Ju uroj suksese e dashur! 😘

 2. Amarilda Mhilli

  Amarilda Mhilli

  Giorno fa

  💟😅💟💟💟💟💟

 3. ori mehalla

  ori mehalla

  2 giorni fa

  💓💓

 4. Inajda Ruka

  Inajda Ruka

  4 giorni fa

  Meqe ke blere gjera per gushtin ne gusht nuk do blesh gje 😂😂😂😂😂😂

 5. Inajda Ruka

  Inajda Ruka

  4 giorni fa

  O jeta ime tiiiiiii vtm rreze dielli fal

 6. Anisa Tahiri

  Anisa Tahiri

  6 giorni fa

  Je super te adhuroj si e ke emrin ke vintedg

 7. Esat Hasa

  Esat Hasa

  7 giorni fa

  💝💝💝❤️❤️❤️💗💗💗💖💖💞💞♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️💗💗💗💗💗💗💟💟💟💟💙💙💜🖤♥️👏👏👏

 8. Esat Hasa

  Esat Hasa

  7 giorni fa

  Anxhela te duashumeeeeee

 9. Aurora Likollari

  Aurora Likollari

  8 giorni fa

  Mbreme te kam pare ne ender. Sikur te erdha ne shtepia, me kishe ftuar ti. Oh sa jam cmallur.. Sapo u takuam thame te dyja ne te njejten kohe tururururu ruuuu Me duket sikur te kam takuar me te vertete, te shoh si pjese te familjes time tashme. .Aurora lov Angela. Pafsha endra kaq te bukura pernate❤

 10. GESTO BEATS

  GESTO BEATS

  9 giorni fa

  Super video❤,suksese

 11. fjona

  fjona

  10 giorni fa

  Xemel😘😘😘

 12. Florie Bajraktari

  Florie Bajraktari

  11 giorni fa

  I love you❤️

 13. a alb

  a alb

  11 giorni fa

  Jo mos ate zilen e Iphonit Angela se ajo nuk te ngre nga gjumi thjesht te tremb 😅⏰

 14. Dajena Mero

  Dajena Mero

  11 giorni fa

  Te kuptoj Angela sepse edhe maces dhe qenit tim i bien qimet

 15. Laureta Rushiti

  Laureta Rushiti

  11 giorni fa

  Perplot energji pozitive , je dashuriiiiii Angela ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 16. briken'ë •

  briken'ë •

  12 giorni fa

  hedh me shum video o angela🥲

 17. Blerta Dardhishta

  Blerta Dardhishta

  12 giorni fa

  U qudita kur that gusht kurse ne per momentin jemi prill ,por u mendova dhe thash qe kjo Angela e ka bere me heret vidion😏🤣🤣🤣🤣

 18. Olsiana

  Olsiana

  13 giorni fa

  Do you like BILLIE EILLISH💚

 19. Sokol Lleshi

  Sokol Lleshi

  13 giorni fa

  Me pelqen shume ti shikoj videot e tua te lutem nje pershendetje😇😍😘😙😗😻❤💋👄💗💟💞

 20. laura gj.

  laura gj.

  13 giorni fa

  Teletabis 😂😂😂😂😂 lott

 21. mother fakess

  mother fakess

  13 giorni fa

  Kollon e shoals hhaaa ju dua shm🙌🙌🙌❤❤

 22. mother fakess

  mother fakess

  13 giorni fa

  Bej video

 23. mother fakess

  mother fakess

  13 giorni fa

  Ku humbe se me mori malli

 24. ushqime traficjonale

  ushqime traficjonale

  13 giorni fa

  Ju lutem me beni subscribe

 25. Fjorela Gishto

  Fjorela Gishto

  13 giorni fa

  "Zemra,zemra me ka zen po nejse "😆🤣🤣🤣❤

 26. Zana Cuka

  Zana Cuka

  14 giorni fa

  Une Jam fancja jote. numer 1 dje jam vetm 10 vjece dhe miqe sot kam ditlindjen dua qe te me permendsh pak emrin te vi deo ja e rralls te lutem emri im esht Besa 🤲🤲

 27. Arjola Rredhi

  Arjola Rredhi

  14 giorni fa

  🥰🥰🥰

 28. Amelia Lame

  Amelia Lame

  14 giorni fa

  Sa Like Shkojn Per ANGELEN 👍👍👍👍👍👍

 29. Sen cal kapimi

  Sen cal kapimi

  14 giorni fa

  Une ne shtepi kam nje mace dhe ta fshish shtepin 3 here ne dit eshte pak por shtepia fshihet 6 here ne dit🤣

 30. Ilir Moli

  Ilir Moli

  14 giorni fa

  Une doja shum te te ndiqja ne inst por skam

 31. JOANNA ana

  JOANNA ana

  14 giorni fa

  Lyyy💋🥺💖💖thonjt I ke superrrrr💖❤❤❤❤💝💝💝💞💞💞

 32. Ιlir Zotaj

  Ιlir Zotaj

  14 giorni fa

  Me. Pelqejne. Shume. Videot. E. Tua

 33. Nice drawings

  Nice drawings

  14 giorni fa

 34. Elton Karaj

  Elton Karaj

  14 giorni fa

  Dua një hol me patetina dhe çokollata

 35. Egi ma

  Egi ma

  15 giorni fa

  teletabies 🤣🤣🤣🤣

 36. Taulant Deda

  Taulant Deda

  15 giorni fa

  Me e mira te puth 💗❤️

 37. mira demiri

  mira demiri

  15 giorni fa

  si drite je😙😗😙😙😙😍😘😘😘

 38. THE SIS

  THE SIS

  15 giorni fa

  Angela ato “makaronat “ qe solli klajdi. Zjej 10 min me pak krip Po deshe futi,dhe gjalpe. Dhe mund ti hash me kos (grek) ose me djath (Feta) . Jan shumeee te shishme 🧡🤗

 39. Pranvera12 murataj

  Pranvera12 murataj

  15 giorni fa

  angela na kenaq me vidjot e tua me cfare pjastre i shtrin floket qe i ke kaq te drejta edhe me cfare perdore para se ti shtrish faleminderit

 40. Nida Nida

  Nida Nida

  15 giorni fa

  Edhe une te njejten gje bej gjithmone kur i jap mkines 😂syze dielli ne koke dhe syze optike ne sy 😂❤️❤️❤️love you

 41. Mrika Ndreca

  Mrika Ndreca

  15 giorni fa

  Angjela na ka marr malli per tu❤❤

 42. Tahir Mediu

  Tahir Mediu

  15 giorni fa

  A the qe s'blej me e the ne videon e fundit 🤣🤣😅

 43. Erza Zejna

  Erza Zejna

  15 giorni fa

  Sa shume kam qeshur aty kur benit shaka me ato balonat ahahaha shume te mire jeni ❤️❤️😂😂

 44. samsung as

  samsung as

  15 giorni fa

  Angela na kenaqe me kete vidio, je shume e mire, keshtu qofsh gjithmone , na jep shume energji pozitive, te perqafoj nga Tirana❤

 45. Brikena Sheno

  Brikena Sheno

  15 giorni fa

  τελεια πλανα και εισαι μια κουκλαρα σε παρακαλω απαντα σε αγαπω

 46. Emy Emy

  Emy Emy

  15 giorni fa

  Ahahahahaha turp turp je e madhe ❤️ une e shkreta kam 6 muaj qe vetem 1 pare pantallona kam bler jemi te mbyllur nga virusi 🥴🥴

 47. its ernesta dedo

  its ernesta dedo

  15 giorni fa

  Hahahahaha je yllllll

 48. Rexhina Ago

  Rexhina Ago

  15 giorni fa

  Si gjithmone like pa e pare akm vidion 😍😍😍 Jeni shm shm te mire 🥰🥰

 49. Artela Art

  Artela Art

  15 giorni fa

  Te amo Angela 😘❤️

 50. after party -Luana Vjollca

  after party -Luana Vjollca

  15 giorni fa

  O Angela a më bën një reply je shumë e mirë 🥺🥺🤍🤍💕💕💕🥰🥰🥰🥰✨✨✨🥰🥰😍😍😍🤩🤩🤩🤗🤗💜💜💞💞🌸🌸🌺🌺🌹🌹

 51. Enca Alda

  Enca Alda

  15 giorni fa

  Sa me plq floket e tua te drejta te shkojn shummmmm

 52. Redjon Jakimi

  Redjon Jakimi

  15 giorni fa

  Angjela a te pelqen bts

 53. olta zoga

  olta zoga

  15 giorni fa

  Jeni te dy shume te mire...plotesoni njeri tjetrin 😍😍

 54. Marta Sterkaj

  Marta Sterkaj

  15 giorni fa

  Ma knaqe shpirtin moj Anxhela 🤩

 55. Enca Alda

  Enca Alda

  15 giorni fa

  Angela tani kam filluar ti shikoj me kenaqesi reklamat per te ndihmuar sadopak flm qe na ben te ndihemi te emocionuar sa her del videoja😂😂 te dua❤️❤️💋💋💋

 56. Mela Mela

  Mela Mela

  15 giorni fa

  Sallaten e dashur mundesh ta futes ne nej en edhe ne funde e qet pak uj edhe sallat qendron

 57. MAJLI'S WORLD

  MAJLI'S WORLD

  15 giorni fa

  Aman kush i urren ato kepuce 🥺 Jane aq te bukura 🥰🥰

 58. Miri Cobo

  Miri Cobo

  15 giorni fa

  Me burro e sabia

 59. MAJLI'S WORLD

  MAJLI'S WORLD

  15 giorni fa

  Nuk e di domethënë, keto vlog sikur jane bere per ty 🥰 I shijoj aq shume 💕💕

 60. DIELLZA Seferi

  DIELLZA Seferi

  15 giorni fa

  Angela pse nuk Ben nje vidio ku ti na Tregon megapet e tua te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem shume beje te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem te lutem

 61. TimeforLon

  TimeforLon

  15 giorni fa

  Bravo, shume intetesante.❤❤ Shpresoj edhe kanali im te rritet edhe pse ka stil tjeter..Shifeni kur te keni kohe..

 62. sms love

  sms love

  15 giorni fa

  o angela ti sje plak dukesh si vajz 18 vjec per zotin.👑

 63. Krisa Kriss

  Krisa Kriss

  15 giorni fa

  Sa kam qeshur ne kete video 😂

 64. Alisia sefullaj

  Alisia sefullaj

  15 giorni fa

  A ke Snapchat nese ke si e ke emrin

 65. Denada Ndreko

  Denada Ndreko

  15 giorni fa

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 66. Xhesilda Zeqo

  Xhesilda Zeqo

  15 giorni fa

  O Angela po bej ragù me shum nga ca ben zakonisht dhe mbylle ne kuti mbaje per ta perdorur 3 ose 4 her ose edhe me shum 🥰

 67. girl albanian25

  girl albanian25

  15 giorni fa

  14:35 e kam edhe un njejt si ti 😅❤️

 68. erjona doka

  erjona doka

  15 giorni fa

  fustani qe me plq shum eshte shummm i bukur kurse ti jee dashuri,bot,diell,zane,etj,etj je loveeeee

 69. Laurela Shala

  Laurela Shala

  16 giorni fa

  Me pelqejn shumeee videot e tua na percjell shume pozitivitettt 🤍💋

 70. Oksana Lurthi

  Oksana Lurthi

  16 giorni fa

  💝💝

 71. Xhoarma Axh

  Xhoarma Axh

  16 giorni fa

  😍😍

 72. albania123

  albania123

  16 giorni fa

  Angela mund te ma japesh linkun ku ti shet ❣

 73. medina diar

  medina diar

  16 giorni fa

  Jave te mbare Angela😘❤

 74. Fjora Kejsi Orizaj

  Fjora Kejsi Orizaj

  16 giorni fa

  Bej nje video ku te tregosh kur lan Milon. Te dua shume

 75. Greta Elezi

  Greta Elezi

  16 giorni fa

  ❤️❤️❤️

 76. Mario Marjus

  Mario Marjus

  16 giorni fa

  Je shum e lezetshme💞

 77. Leli Lelii

  Leli Lelii

  16 giorni fa

  Ckemi zemer te duaaaa pa fund o lock

 78. Anduel Keqani

  Anduel Keqani

  16 giorni fa

  Angjela je shum e mirrrrrrrr

 79. Ermira

  Ermira

  16 giorni fa

  Me pelqen shum menyra si I editoni videot dhe me pelqen qe jeni vetvetja eshte qef tju shohesh nuk merzitesh me ju😚🥰

 80. Klea Sinani

  Klea Sinani

  16 giorni fa

  Me pelqejne edhe unboxit qe bene nga julia dhe hole nga sajte qe te dergojne komente per bashkpunim.Je fantastime

 81. 190 El

  190 El

  16 giorni fa

  Angela na shpjego pak me detaje te lutem si funksionon vinted sepse jam ne itali edhe un kam ardh nga grecia po un akoma nuk di italisht mir dhe skam askend te me ndihmoj. E kam hap kam ber shitje po sdi si te procedoj fiks 😂 te lutem helpppp 😘🥰 je shum e mir ciaoo

 82. Alda Loka

  Alda Loka

  16 giorni fa

  Te lutem a mund te ma tregosh se te cili vlog eshte videoja qe maria te ka pare ty duke e propozuar . Te dua shune je shum e mire vazhdo keshtu

 83. Tea Galushi

  Tea Galushi

  16 giorni fa

  ❤️❤️❤️

 84. Kejda Topjana

  Kejda Topjana

  16 giorni fa

  Çfarë punon

 85. Klejsa Hunda

  Klejsa Hunda

  16 giorni fa

  O zot cfar editimi!!! Love youuuuuu♥♥♥♥

 86. Meri Mataj

  Meri Mataj

  16 giorni fa

  Mirmengjes

 87. besii besi

  besii besi

  16 giorni fa

  qit vloga gjdo 2dit se po na mungon❤️

 88. Arbenita Dema

  Arbenita Dema

  16 giorni fa

  Shpirtii❤❤❤ na knaq me keto videot e tuaa😍😍😍😍

 89. Marigona Gashi

  Marigona Gashi

  16 giorni fa

  Shum pak 1 her ne javt video we miss you!!

 90. Neriman Fzliu

  Neriman Fzliu

  16 giorni fa

  Ooo yll skaa fjal te keqe per tyy jee fantastike si ti dhe videot shummmm buukuurr jee nje yll i vertet me e bukur se hena qe shkelqen sa dielli sa te gjitha bukurit emri i tyre i verter esht ANGELA TEE PERQAFOJJJJ SHUUUMM SHUMMM.skam par nje vajz me te bukur te sjellshme me pozitive se ty Je nje zan nje princees kam dhe shuuum fjal te te them po kjo njeher mjaftonn se per ty skan fund fjalet e miraaa😃😇🥺🥰🥰🥰🥺nje diamant i vertettt je💍👑👑👑👑👑🔮🌏🌏🌏⭐🌕🌠🌌🔥🥰🤩😍😍

 91. Ksel Lesk

  Ksel Lesk

  16 giorni fa

  angela edhe une i dashuroi ato kepucet po mire ja bere qe i shite se me mire leket sesa kepucet se ke per te gjetur prap te dua dhe te puth fort

 92. Izaora Hajdaraj

  Izaora Hajdaraj

  16 giorni fa

  Ta gëzoi tasin e ri Milo😂❤️

 93. djora allmeta

  djora allmeta

  16 giorni fa

  Je ylli i ITput

 94. Albina Aliaj

  Albina Aliaj

  16 giorni fa

  😂😂😂😂😂😂😂😂

 95. Marianna Almpa Mpakou

  Marianna Almpa Mpakou

  16 giorni fa

  Τι γαματο edit και τι τέλεια τραγούδια ❤️ δεν γίνεται να μην γελάω κάθε φορά είστε τέλειοι 😍

 96. josel gjika

  josel gjika

  16 giorni fa

  Anxhela je shume e mire.Te ndjek edhe djali 8 vjec ,te ka ITput ren me te mire.tururu tururu hahaaaa gallat fare♥️🌷🌺🌸💓💕💕😆😍🤩👏👏🙌🙌🙏

 97. dumb dumb

  dumb dumb

  16 giorni fa

  Anxhela je shume e mire Kam nje pyetje per ty ne cfare wbsite i shet rrobat e tua

 98. Blerina Melishte

  Blerina Melishte

  16 giorni fa

  Come dhe nje ide do te bej Edhe un omlet me spinaq ju perqafoi

 99. Fatime Bahtiri

  Fatime Bahtiri

  16 giorni fa

  Angela te dua shum jam fansja më e madhe e jotja te dua shum te lutem replay

 100. aleksandra progmi

  aleksandra progmi

  16 giorni fa

  Yll je angela💋💋🤍

Il prossimo