Opinion - Edi Rama! (15 Tetor 2020)

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan #EdiRama
Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë - e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.
Të ftuar: Edi Rama
Është zhvilluar me tone të forta në studion e “Opinion” debati mes kryeministrit Edi Rama dhe gazetarëve në lidhje me inceneratorët pas akuzave të PD-së.
Kryeministri solli në studio disa pamje që sipas tij tregonin ndryshimin mes trajtimit të mbetjeve në kohën e PD-së dhe në qeverisjen e PS-së.
Sa i përket inceneratorit të Fierit, kreu i qeverisë tha se nuk ka mbaruar investimi. Ai u shpreh se shtyrja ka ndodhur për shkak të protestave dhe bllokimeve nga opozita. Megjithatë sipas tij projekti përfundon në fund të vitit.
Kreu i qeverisë ktheu përgjigje edhe për inceneratorin e Elbasanit. Sipas tij, ky incenerator është në punë dhe prodhon energji, por për shkak të një problemi me autoritetin rregullues nuk ka marrë para.
Blendi Fevziu: Ku është inceneratori i Fierit?
Edi Rama: Ja ta nxjerrin atje mbrapa.
Blendi Fevziu: Ky ekziston?
Edi Rama: Po.
Armand Shkullaku: S’ka asgjë brenda.
Edi Rama: Ne po ndërtojmë këtë. Ja ku e ke.
Armand Shkullaku: Edi Rama nxjerr një video dhe vë një PD aty, por ajo mund të jetë PS.
Edi Rama: More zotëri…
Blendi Fevziu: A punon, a s’punon?
Armand Shkullaku: Nuk punon asnjë incenerator, as Elbasani, as Fieri, as Tirana. Nuk punojnë, është 3D. I ka marrë të gjitha lekët ai.
Blendi Fevziu: Rama, e kapim konkret. Punon inceneratori i Fierit?
Edi Rama: (I drejtohet gazetares) Po si s’të vjen zor? Si e ke Tiranën?
Fatjona Mejdini: E ke të mbushur me plehra.
Edi Rama: Ti e ke me qytetin, me mbledhjen e mbeturinave? Do flasim për qytetin të sjell lalin, të flasë lali.
Armand Shkullaku: Ai të rregullojë lopën, të çojë lopën…
Edi Rama: Nuk merrem me mbledhjen e mbeturinave në Tiranë.
Armand Shkullaku: Lalit ia ke lënë të gjitha dhe lyerjen e pallateve dhe lopën…
Edi Rama: Po të them që ajo është situata e 30 vjetëve që është si e do PD dhe 30 të tjera. Kjo është si e dua unë dhe si e duam ne Shqipërinë në aspektin mjedisor. Urdhëro se çfarë bëhej dhe çfarë bëhet nëse nuk bëhet kjo dhe shiko çfarë po bëhet në Fier.
Blendi Fevziu: Punon?
Edi Rama: Nuk ka mbaruar investimi…
Blendi Fevziu: A në rregull?
Edi Rama: Nuk ka mbaruar investimi. Në Dhjetor do vini, ju ftoj të shikoni që do të fillojë puna atje në Fier. Po kështu edhe Elbasani. Ky më thoshte që nuk prodhon energji. Ja Elbasani, PD-ja dhe ne.
Blendi Fevziu: Kjo është propagandë…
Edi Rama: Si është propagandë?
Blendi Fevziu: Pushteti lokal i PS në Elbasan nuk merr në dorëzim inceneratorin se nuk ka plotësuar kontratën. Jep përgjigje.
Armand Shkullaku: Elbasani nuk punon, mor burrë. Elbasani nuk është incenerator. Kapsulon mbetjet, nuk djeg. Tre herë është ndezur gjithsej.
Edi Rama: Shkullak, nëse inceneratori i Elbasanit prodhon energji që prej 2017, nëse energjia ka shkuar për nevojat e impiantit dhe kjo është në një sahat e OSHEE dhe impianti prodhon energji që nga 2017-a dhe arsyeja pse nuk ka marrë asnjë kokërr leku për këtë është sepse autoriteti nuk i ka dhënë çmimin dhe ata janë në gjyq, ti a do dalësh këtu dhe të thuash që unë o shqiptar jam një njeri që flas pa lidhje sepse Edi Ramën e dua shumë. Sepse është kulmi… Ka që në 2017 që prodhon energji.
Armand Shkullaku: Ku e ke dokumentin që prodhon dhe sa energji?
Edi Rama: Unë nuk jam faturist i OSHEE. E përdor për nevojat e veta. Nuk ka marrë qindarka sepse autoriteti rregullator nuk i jep çmimin. Nëse ti shikon sahatin, do thuash që dashuria ime për Edi Ramën është kaq e madhe saqë është kthyer në verbëri dhe unë do të them që ky s’do asgjë, do dalësh?
Armand Shkullaku: Po. Po, e kam gabim, e kam gabim.
Blendi Fevziu: Kur përfundon Fieri?
Edi Rama: Fieri përfundon në Dhjetor. Ka pasur 1 vit e gjysmë vonesë jo për shkak të investitorit, por për shkak të palës sonë, sepse ishin protestat, bllokimet, përpjekjet për t’iu thonë që ore jeni në vete, këtu po vihet që të shpëtoni ju. Është ndryshuar vendi dy herë dhe kjo nuk është e investitorit, por këto nuk i di kjo …
Fatjona Mejdini: Unë i di se i kam takuar ata banorë.
Edi Rama: Pusho, pusho. Pusho të mbaroj unë. /tvklan.al
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ITput for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Commenti 

 1. Georgivs Castriotvs

  Georgivs Castriotvs

  26 minuti fa

  O moj Shqypni, e mjera Shqypni, Kush te ka qitë me krye n'hi...?

 2. 1s3f1 ALB-UK

  1s3f1 ALB-UK

  53 minuti fa

  Turp per ket popull qe voton ket monster per kryeminister . Edi Rama person i semur per pushtet

 3. lulzim muca

  lulzim muca

  8 ore fa

  Z.rama me maska ne rrug ka por ne trena autobuza dhe markete po

 4. Fatiha Chebouti

  Fatiha Chebouti

  13 ore fa

  Zorro edi pse Mietshaus me shkullakun ni gazetar palidhje ki njri

 5. A&A A&A

  A&A A&A

  Giorno fa

  Ku asht ku more pse mos te fol more zonja aty ësht ky si Enver Hoxha.

 6. Zyme Korra

  Zyme Korra

  Giorno fa

  Pse nuk e pysni zotin rama per tampone qe jan falloso o qena mos rreni popllin

 7. Pashko mecaj

  Pashko mecaj

  Giorno fa

  Po ce don plehin ma te madh se kte te gratin qe bertet si gomaret ne afsh

 8. Pashko mecaj

  Pashko mecaj

  Giorno fa

  O ky esht me grupin e gjatologve dhe kyt ne zgjedhjet e reja i takon ta zgjedhin nje ner tre ma te gjatit

 9. Pashko mecaj

  Pashko mecaj

  Giorno fa

  Po esht e vertet qe i ka xhepat bosh se ja ka marr edi

 10. Pashko mecaj

  Pashko mecaj

  Giorno fa

  O zoti fejziu mos u merrni me edin se tash ne vjesht esht si gjethi i dushkut qe bie ne tok dhe ky esht me i gjati por me i braktisuri nga popudhi sepse i ka rrejt te gjith

 11. Benet Rexhepi

  Benet Rexhepi

  Giorno fa

  Fli lul fli, haaha

 12. Ceti Nurja

  Ceti Nurja

  Giorno fa

  Bravo

 13. Pamuce Kalace

  Pamuce Kalace

  2 giorni fa

  Se kuptojme perse nuk folet per shtepiat e 26 nentorit

 14. Irfan Sopjani

  Irfan Sopjani

  2 giorni fa

  Si mundet ore nje Shqiptare ta votoj ket person injorant paranojak dhe shum i pa edukat te bej kesi lloj ofendimesh...!!!!

 15. Frenk Lika

  Frenk Lika

  2 giorni fa

  Kemishen e forces ketij nelles !!!

 16. Black Horse

  Black Horse

  3 giorni fa

  6 veta qe veten e quajn intelektual nuk dinen ta lexojn nje numer tetshifror ne njesor. Turp ju qoft.

 17. Black Horse

  Black Horse

  3 giorni fa

  Edi qeni po thot une jam 2 metra. Atehere ti je hajni dhe hajduti ma i madhi.

 18. Visualizeyourgoal

  Visualizeyourgoal

  3 giorni fa

  Coini dhe nje Kafe Lencit. Eshte qe eshte ne studio.

 19. Visualizeyourgoal

  Visualizeyourgoal

  3 giorni fa

  Edi eshte palaco , ama Lulushi eshte figura me vk ne politiken shqiptare. Nuk ben dot gol as me porten bosh.

 20. altin shala

  altin shala

  3 giorni fa

  Na myten adresat fallco dhe lepirsat e rilindjes, shkoni grup lepijani bythen kryetarit tuj se e beni mire, ju shkerdhefsha rracen, ishalla Amerika ja u merr shpirtin

 21. Genc Vezi

  Genc Vezi

  3 giorni fa

  niveli i kryeministrit shume scandalizzato

 22. Muhamed Bajrami

  Muhamed Bajrami

  4 giorni fa

  Ma pyet shullakun.. ku ke qen kur ishte Enveri gjall ?? Besoj qe fjalen e par e kish mjell ntok edhe e kish pshurr mu tha se ish tut qe po rritet si pem.. po kafsh gazetar qe qenke..! phiii

 23. Mario Bross

  Mario Bross

  4 giorni fa

  Cfare nivel gazetarie!!! Njeri më bythë lëpirës se tjetri

 24. eric benayoun

  eric benayoun

  4 giorni fa

  Populli eshte ne zero more, skane te ardhurat minimale per tu ushqyer, ju diskutoni impiante me miliona euro, jeni krye plehra, ps e pd. Duket qarte sa e doni popullin ju gjakpirsa qe su ngopet, behen plane per impiante, dhe per faturime marramendese, ata plehrat e tjere te pd, e ngren si problem, jo se i dhimbset ekonomia e familjeve shqiptare, por se jane te deshperuar ngaqe sjane ata ne pushtet ti bejne keto manovra, ky eshte realiteti politikes tone, kush drejton, vret mendjen ca manovra te gjej per te perfituar, nje her plehrat nje her impiantet, dhe ky vend ska per te ecur, dhe populli injorant qe behet tifoz me ju, po mire thuhet fjala cdo popull meriton drejtusit qe ka, ne smeritojm me shume, se ne nje shtet europjan te ishit ju, populli do ishte ngritur te vinte drejtesi, dhe jo te bente tifo per ps ose per pd, dhe shqiptaret sot, skane as standardin me minimal te jeteses, as nuk kane per ta pasur ndonjehere per aq kohe sa te kemi politikan te tille, si saliu, si luli, si edi, e gjithe ca vijne mbrapa, dhe gazetar dhe analiste, dhe cdo gje, doni djegur me benzin, se qe te gjithe mbroni interesat dhe mbroni manovrat, asnjeri nuk deshiron vertet te zhvilloje jetesen tone, shoqeria shqiptare, a punojme ne si te gjithe njerzit, taksat a i paguajme? A jemi qytetar te ndershem, por pse skemi te drejta ne? Qe mbas punes ti krijojme familjes tone kushtet me minimale te pakten, kemi standartin me te ulet ne gjithe boten, turp, mos votojme asnje nga keta plehrat, bojkot total, ti eliminojme te gjithe keta, te vij me mire nje i huaj, ose me mire nje mbret, i ndershem me qellim te mbroj popullin jo si kta, u lodhem me kta

 25. Zamir Krasniqi

  Zamir Krasniqi

  4 giorni fa

  Cfar. Cfar. Ka. SA. Diheni. Është. Kush. E. Meer. E. Kush. E. Lagu. Kush. Fitoj. E. Kush. Humbi. Pupulli. I. Pari. Mbi. Cdo. Gjë. Kush. Jep. Në. Cdo. Vend. Botës. Është. Ligj. Mbarsija. E. Popullit. Qy. Në. Fillim. Ka. Qenë.

 26. Kleivi 2020

  Kleivi 2020

  4 giorni fa

  Po Pse Zoti Kryeminister Humbet kohen kot ,,,me keta gazetar,,,,!!!!

 27. ADOLF BI

  ADOLF BI

  5 giorni fa

  Zoti e ndihmohte SHQIPERIN dhe Shqipetaret.

 28. Just BELIEVE

  Just BELIEVE

  5 giorni fa

  Shajeni sa të doni por më të mirë kurrë ska pasur shqipëria as nuk ka për të pasur,shajeni se do e kërkoni. Juve doni atë që u grene njerëzit për protesta dhe ua futi në plumb kokës

 29. ADOLF BI

  ADOLF BI

  5 giorni fa

  Blendi je i madh.

 30. Daniel Canaj

  Daniel Canaj

  5 giorni fa

  Dhe ta imagjinosh se na kush udhehiqet shqiperia nga nje kryeminister analfabet pa pik edukat komplet injorant arrogant

 31. Eduart Cordeni

  Eduart Cordeni

  5 giorni fa

  Rama ty te ruajn k kta psikopater

 32. Eduart Cordeni

  Eduart Cordeni

  5 giorni fa

  O budallack cfar pytje i ben kryeministrit ti sot kur dikur ishin te lir ne shqiperi ne kohen e saliut

 33. Jeton Bakiji

  Jeton Bakiji

  5 giorni fa

  Po bile tani edhe jasht në Maqedoni duhet me vendos mask edhe në vetur

 34. Mon Doroci

  Mon Doroci

  5 giorni fa

  Ky krejt paret i hargjon ne hund .

 35. Mon Doroci

  Mon Doroci

  5 giorni fa

  qyr ky muti i vuqiqit . Tradhtari i madh edhe me Hashim tradhtarin

 36. ilyrian Land

  ilyrian Land

  5 giorni fa

  Kush eshte kunder Rames Like

 37. Visualizeyourgoal

  Visualizeyourgoal

  5 giorni fa

  Pyetjes se Gazetares ne lidhje me gjoben e dikujt qe nuk eshte kryefamiljar, Rama nuk mundi ti pergjigjej , perkundrazi, doli bllof kur tentoi te perdorte sulmin si mbrojtje.

 38. Fation Bizhga

  Fation Bizhga

  5 giorni fa

  KU DEGJON SHUM GJELA VONON TE GDIET KUSH KUPTOJ KUPTOJ.

 39. Fation Bizhga

  Fation Bizhga

  5 giorni fa

  Un po kuptoj as edhe nje gje spo bejn dialekt po lehin si qent dhe keshtu smiret vesh ca behet.

 40. Fation Bizhga

  Fation Bizhga

  5 giorni fa

  Si tallin karin me popullin hahaahahahahahahahahajaj

  • Tani Tani

   Tani Tani

   2 giorni fa

   Mendje kurvash lepirsas interesaxhinjsh , e kurvash

  • Tani Tani

   Tani Tani

   2 giorni fa

   Nuk po them te ter o vlla , po njerzit ne shqiperi jan ber shum te kqinj

  • Tani Tani

   Tani Tani

   2 giorni fa

   Mir ja bejn se esht shtet rrobqirash

 41. Still Honezt

  Still Honezt

  5 giorni fa

  Sa tall rakun Rama me kta..

 42. Krenare Nare

  Krenare Nare

  5 giorni fa

  Pse mereni me ket kryminister te pa pergjeshem injorant ky nuk len mi ndegju pytjet se osht me kurupcjon deri ne fyt e nuk ju len me fol ky osht psikopat kur se kisha thir ne emisjon se pona hyn nerva me ndegju ket lesh te prishur ore budall

 43. Mimo Ismaili

  Mimo Ismaili

  6 giorni fa

  Përshndetje. Politikanet tan ne për gjithsi jan. Pijun te eluminatit corona nuk egziston egjitha kjo qe ndodh ësht vendosja e micro chipit. Boll genjiet popullin oooo rama se ske pik kulture ndaj nje (zonje)

 44. Tiku2008tiku

  Tiku2008tiku

  6 giorni fa

  itput.info/zone/video/ZYiSbJB7y9bIlH4

 45. Tiku2008tiku

  Tiku2008tiku

  6 giorni fa

  ja keto jane gazetaret tane plus politikanet, itput.info/zone/video/n5Cfm5qivsXRn4Y

 46. tonnyy sina

  tonnyy sina

  6 giorni fa

  Mi fiku 😭😅

 47. tonnyy sina

  tonnyy sina

  6 giorni fa

  Jo vetem kjo rrelja se ka iden si gazrtare por tum shkre dhe ndjejat seksuale prz

 48. Gabry Kalaj

  Gabry Kalaj

  6 giorni fa

  Ky edi gati paska shku ne overdos me kokain e paska pi me amfetamin

 49. Gabry Kalaj

  Gabry Kalaj

  6 giorni fa

  O ju jeni me ju q... ropt te gjithve qa jeni politikan po ne jemi popull injorant se ktu duhet me ju shku aty ne ato zyrat e tyre e me i djeg mrena me tan qa kan

 50. Gazi Musliu

  Gazi Musliu

  6 giorni fa

  Qar lideri gangster i marre, arrugant...!

 51. Bimi Morina

  Bimi Morina

  6 giorni fa

  Nuk jam nga Shqiperia dhe as qe me shkon mendja ta mbroj ne një menyr PS-n dhe Edi Ramen, por ky Gazetar qe leviz si një femi, qe e ka kap shurra ... ky eshte ne Pozicionin e gabuar ne „kete“ emision.

 52. Nadi2014 Ss

  Nadi2014 Ss

  6 giorni fa

  I shkreti Edi Rama asnje respekt si kryeminister me tevertet keto gazetare duhet denuar me pelqej pergjigja nga Edi ne min. 2:30:00

 53. Roby Robert

  Roby Robert

  6 giorni fa

  vetem rama osht per kete ven harrojeni se e bon kush tjeter kete ven

 54. tonnyy sina

  tonnyy sina

  6 giorni fa

  Jetojm ne perendim dhe me kto ligje perballemi cdo dit dhe kta injoratet qe sa po e the the Z Rama. Jan tu aludu me teper se sa jan koshient

 55. tonnyy sina

  tonnyy sina

  6 giorni fa

  Nuk imagjinoj me qon kaq kare femer sa kjo qe hyn kot si kare 😅

 56. tonnyy sina

  tonnyy sina

  6 giorni fa

  Por esht me e arsyshme dhe llogjike tjemi me sy me real se cak ne ter ket trazir gatuhet e ku jemi ne qe tkemi munsi me lujt gurin e ron😏

 57. tonnyy sina

  tonnyy sina

  6 giorni fa

  Her e par qe Z Kryeministri jon qe nfat thjesht per respekt se ne fund fundit perfaqson ne si komb.. Dhe jo pa dadhje esht aty. Se tpakten e kem zjedh dhe duhet ta respejtoj gjer ne fund mandatit.. Se smunet me trajtu kshu si grethat dhe pa arsyetim.. Z kryeminisre. Ka te drejt se me ne sesht e thjesht si do qe tjemi gjithoom esht gjenet kritika

 58. seeni gzty

  seeni gzty

  6 giorni fa

  Hahaha hahaha fli lul fli hahaha hahaha o edi o gjigand nese ti iken shqiperia do shkaterrohet ti po e rregullon shqiperine

 59. alvi hajderlli

  alvi hajderlli

  6 giorni fa

  Vangjelina na ke car trapin o komunist i qelbur

 60. Maria Cepele

  Maria Cepele

  6 giorni fa

  Si flasin kshu kta kryeministrit ?...Nk e len Te flasi nk e len Te sqaroj asgje ....dhe shum mbahet ai 😂

 61. ilias pantelis

  ilias pantelis

  6 giorni fa

  nivel 000000000000000000000000

 62. Burhan Nuhiji

  Burhan Nuhiji

  6 giorni fa

  Rama eshte patriot dhe njeri me inteligjent ne politiken shqiptare... njerzit e rrethin qe ka jana kruehajna ,kriminel dhe hajdut kurse Rama servil i ...tyre.Cfar eshte Rama, kush di tma thoje????

 63. enea s

  enea s

  6 giorni fa

  rakipkari

 64. Bujar Habibaj

  Bujar Habibaj

  6 giorni fa

  Une jetoj ne Gjermani....nuk ka ligj qe maskene rruge.......Edi Rama rren dhe mashtrpn...plehr e ndyre.

 65. regi bici

  regi bici

  7 giorni fa

  2:32:30 po pusho mi shurre pusho shif punet e tuja ca do me hollanden apo Anglin. shif ato floket qe ike si dhi e zjebosme, drejtoj pak se dukesh sikur sa jecu nga gjumi tu fol

 66. regi bici

  regi bici

  7 giorni fa

  2:31:30 o fefzi qerosi, kur esht anglija veni i par ne europ per ashash dhe per kokain, qe ikan te gjitha paisjet dhe sikapin dot, dhe qe esht gjith vitin jo vetem 3 muj si atje ne shqipri o qeros, por ju ekeni hallin se juka vu taxa juve te klanit qe boni prograne dhe qe merni shum leuro ne muj, pranej sedoni ju as ti as ai katnari beratit apo tepelenes nga p**** m*** esht Arjan Cani

 67. regi bici

  regi bici

  7 giorni fa

  2:21:19 ore ky tipi kaq izjut pse subo politikan dhe ta rregullote ate shqipri, por rri tu bo si gore cdo program. ti o hape ose mylle iher e mir, jo si gore

 68. regi bici

  regi bici

  7 giorni fa

  1:27:41 po mer qeros po aty dojesh se mer 17mi euro ne muj tu bo llaka llaka ke 5 vila te mdhaja e kushedi sa hyrje, te pakten lej me qera me gjys cmimi, qe mos ungopsh ti, se si eke majt ti ate pun ashtu, vetem ne shqipri ishef kto gjona, dhe ato goret aty gazetar jan por nuk ulen posht tavolines se bossit per gojore si ty.

 69. regi bici

  regi bici

  7 giorni fa

  1:23:24 iko qyrravec ivogel ik je larg ti me ifol atit ashtu, ti nuk ke as pamjen lene me ket zo si femerat acarus. jepi naishpull atit o ED

 70. regi bici

  regi bici

  7 giorni fa

  1:14:24 po kush do me te ndigju ty mer burr, pusho dhe ndigjo qe te msosh per te ardhmen, jo si ky cjapi shullaku qe jafut pordhes kot ven e paven.n

 71. regi bici

  regi bici

  7 giorni fa

  1:08:22 ktu eka fain ky qerosi qe sjellkto tipa qe rrin neper kafe gjith diten, kjo eka menjen ke floket, hajde meru vesh ti. ne vend te sjelli njerez me eksperienca, por sjell kto llojllojshat. qe ebojn ket show sikur esht portokallija

 72. regi bici

  regi bici

  7 giorni fa

  1:00:56 tiranen e bot ju gjith plena sa erdhet aty. se ne emashim ne pllom te dores, deri sa nabot me ulargu fare. por shyqyr qe ishte EDI se ju pupupupupu

 73. regi bici

  regi bici

  7 giorni fa

  39:40 heh sa mir o Ram jepja ktit specit e ksaj kastraveces qe ingeli goja maqedonija, po ti poepyt ate me ato pytjet idjote qe ke dhe ai po te pergjigjet, ju iboni pytje mjeku dge ai po jupergjigjet dhe pastaj thuni pse sdel doktori ku tna sjaroj. kafsh pi ju aty ke salla doni nje njeri me pozit te madhe per nje gje te thjesht (kujdesu per veten qe tkujdesesh per tjeret) Kjo ibjen fyllit dhe kerkon ligjet e maqedonis, ky mjeker bardhi do ligjet e Amerikes, fefziu thot pse si heqin maskat kur jan mrena ne lokal, hajde cfar show bohet, mjer Rama me kto.

 74. Andi Ramushi

  Andi Ramushi

  7 giorni fa

  Kokrra e hajdutit

 75. Landi travelling

  Landi travelling

  7 giorni fa

  Portokalli te Klani 🤣🤣🤣👍

 76. regi bici

  regi bici

  7 giorni fa

  22:22 ti seman dot masken se ke k*** n g** hahahaha

 77. regi bici

  regi bici

  7 giorni fa

  18:45 jo mer fefzi jo. pse se pyt ti Ramen, thuj a do ti gjobisni gjith Qerosat si puna ime pershembull. Po koken honkshin kur se mro veten ti si popull ca tboj ky ishkreti atje jan gjith Derra ajo tjetra bucja thot mos mani maska. hajde hajde. ik o Rame me nai ven jash se atje kafshet kan ngel

 78. Fatmir Kolici

  Fatmir Kolici

  7 giorni fa

  Ca giornaliste je ti moje,cfar pyetje ben vuri masker apo jo! 😟

 79. regi bici

  regi bici

  7 giorni fa

  o fejzi lene kosova maqedonija ekan von pse jo neve. a shef cfar bohet neper europ. komshiu im esht ne lockdown e zdel dot se e kap komun tjeter, kurse un varavingo gjith diten.

 80. regi bici

  regi bici

  7 giorni fa

  16:41 kjo birbilesha e vogel, ndjek kte ndjek ate gjith diten ne fejzbuk dhe hajde mere vesh ti sa ka si puna ksaj. ca tboj Rama shkret. ta lesh ket me nai detyr me renci jaboni naften gjith diten ne fejzbuk tu kerku per Adrushin haahaahahahah sorry

 81. Aleksander Albania

  Aleksander Albania

  7 giorni fa

  Nga minuti 2:33 deri ne fund e treguan veten c,fare gazetaresh jane dalin vec, per te mar rrogen.

 82. Aleksander Albania

  Aleksander Albania

  7 giorni fa

  Te gjithe gazetaret skandaloz fare flasin kot pa fakte, Rama mudete te jete hajdut, por duhet te gjeni fakte jo te llapaqosni kot, Une mendoj se me pastrimin te gjykatesve dhe prokurorve Shqiperia do te rregullohet, Edhe nese Rama eshte hajdut. e rendesishme eshte qe te eleminoje krimin, dhe te qendroi sa me shume si kryeminister, jo se ai eshte me i miri por nuk ka shume uri, nese heqim Ramen dhe vem nje tjeter duhet te presim qe te ngopet edhe ai tjetri dhe keshtu do na duhet shume kohe. Me vien shume keq per ate zonje qe nuk ka mundur te dal nga nga Shqiperia se po te shkonte ne nje nga keto shtete Holland, Belgjik Spanje nuk do fliste keshtu per Shqiptaret, bravo Rama qe perkrau Shqiptaret.

 83. Unlike Son

  Unlike Son

  7 giorni fa

  Nuk ka spitale kundra kovid 19 o njerez mos merrni njerez ne qaf duke i cu ne spital se sdel kush gjall nga spitali.. Eshte ceshtje politike cdo gje nuk ka covid nuk ka corona virus cdo gje po e bejn per nje qellim...

 84. soiung toiue

  soiung toiue

  7 giorni fa

  52:50I madh Shkullaku e ka nga pervoja 🤣😂🤣

 85. Unlike Son

  Unlike Son

  7 giorni fa

  Ëëëëëë. Ëëëëë ëëëë zot na ruj ca kemi ne krye te shtetit ke marr jet njerzish me kte fuckin korona virus kan shku njerez ne kemb ne spital kan dal ne arkivol te gozhdum me vida mos me pa ca ka ndodh me te semurin duke u justifikuar qe kishte koronen dhe nuk i mbizotroi zoti u arrdht hakut me gjithe shtet u bet bossa me djersen tone ne djall vafshi gjithe politikanet

 86. Jo skanderbeu

  Jo skanderbeu

  7 giorni fa

  Ja mbylli gojen buqes 😂 urdhrin per maskat nuk e marr une. E marrin specialisted 😂😂

  • Robin Hood

   Robin Hood

   5 giorni fa

   Ju Te rilindjes e keni qef skenderbeun jo te vertetin Po Fake skenderbe se jeni komplet njerez fake

 87. Amarildo22 Sn22

  Amarildo22 Sn22

  7 giorni fa

  I duhen dhe 4 gazetar/analist tjer bishes

  • soiung toiue

   soiung toiue

   7 giorni fa

   hahaha Luli vocer flij se i vogel je

 88. B M

  B M

  7 giorni fa

  Eh qufishme gazetar shqiptar jan shum te psur pse ?

 89. B M

  B M

  7 giorni fa

  Edi RAM te lumt shqiptar qe te kan poplli te don gazetaret jan te shitur tradhtar

 90. Giulietta Stara

  Giulietta Stara

  7 giorni fa

  Ty milionat ti numerojne te tjeret morr injorant hajdut

 91. B M

  B M

  7 giorni fa

  Oh luzim tih je zagar ih berishes

 92. B M

  B M

  7 giorni fa

  Oh gazetar budall 🙈😂

 93. B M

  B M

  7 giorni fa

  Edi Ram 💪🇦🇱🇦🇱 gazetar eh leshit 👎

 94. miri Toska

  miri Toska

  7 giorni fa

  Me vjen keq per Vangjelin, se e rrespektoi gjat gjith emisionit dhe i takonte pergjigje ne pyetjen e funit si ne pyetjen e par qe i beri, dhe e mori pergjigjen te drejtperdrejt, Krimi nuk osht etnik, kjo duhet tju mjaftoj o shqiptar per te kuptu qe ky njeri osht per ju dhe per Shqipnin, kur ju thot jam kundra maskes personalisht, kur ju thot franca e filloi lockdown dhe asaj i trembem me shum sepse kthehet ne rutin, flet shum, bertet shum, po ne caste specifike thot te verteten qe e drejton ne punen e tij, llafet e teperta dhe te bertitmet e shumta jon te mbulojn te mirat e punes se tij per vizionin qe ka, dhe me besoni vizionin e ka per shqipri e shqiptarizem

 95. Cool Vlog

  Cool Vlog

  7 giorni fa

  18 35 RAMA PRANOON QE ESHT LOJ LUFT (PANDEMIA

 96. Alfred Bleta

  Alfred Bleta

  7 giorni fa

  Zoti kryeminister jeni njeriu me i pergatitur

 97. Cool Vlog

  Cool Vlog

  7 giorni fa

  Thot per alfred cakon ato ofendime por e pranoi vet - masat dhe masken nuk e vendos UN POR KOMITETI(ILUMINATI) I EKSPERTVE 16 57 -17 12

 98. Cool Vlog

  Cool Vlog

  7 giorni fa

  LAJE GOJEN KUR GLET PER CAKON O ROPSH SE E PRANOVE VET QE THE KOMITETI QE E DREJTON KETE PANDEMI O KRIMINEL

 99. Rimi Hoda

  Rimi Hoda

  7 giorni fa

  O zot, kulmi injorances, vetem ne albanistan ndodh kjo, njeriu I pare I shtetit sille kshu🙈 mjer populli

 100. dcoog anml

  dcoog anml

  7 giorni fa

  In Italia RAI si paga su la bolletta di luce che anche sono dite private

Il prossimo