Intrattenimento

Olsi Bylyku ft. Engi - PPN (Official Video 4K)

Produced by : Joniad Banushi
Teksti : Olsi Bylyku , Engi
Video : GL Production
Special Thanks : Bujtina Tomadhe
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/0N8B6zIwAcw9NTNnBZ05TD
iTunes: music.apple.com/us/album/ppn-feat-engi-single/1541599997
AcromaxMedia.lnk.to/Ppn/

Commenti 

 1. MP Power

  MP Power

  8 ore fa

  I don’t know 🤷🏻‍♂️

 2. Pellumb Lamce

  Pellumb Lamce

  13 ore fa

  Vari lesht ca muzike pa lidhje fare

 3. djali shkodran inter

  djali shkodran inter

  16 ore fa

  Shum bukur..bravo olsi..je nje talent..dhe artist i vertet..kangtar moderator humorist..hallalla ta baft krishti

 4. FUTJA VËNÇE

  FUTJA VËNÇE

  22 ore fa

  sh cop cop sinqerisht

 5. Elife Lumani

  Elife Lumani

  Giorno fa

  ❤❤💋💋❣❣💕

 6. Noris Mjeshtri

  Noris Mjeshtri

  Giorno fa

  👏👏👏👏👏👏👏👏

 7. Afreen Yata

  Afreen Yata

  Giorno fa

  Engi zabrilande

 8. Stela Feneri

  Stela Feneri

  Giorno fa

  Super 🥰🥰

 9. KAPITENI TORTUGA

  KAPITENI TORTUGA

  2 giorni fa

  Ske ftyr per rep 😎😎 🖕🖕🖕🖕🖕🖕🍆

 10. Leart _YT

  Leart _YT

  2 giorni fa

  Subscribe my channel please

 11. Ervis Cani

  Ervis Cani

  2 giorni fa

  Po ikni mor ju qifsha ropt se na keni çar karin,u mbush shqiperia gjith kengetar, shkoni mor ju qifsha ropt zhdukuni nga ITput !!

 12. Xhestin Xhestin

  Xhestin Xhestin

  2 giorni fa

  Ti qe bo like sa me nalt te pafsha 🇦🇱👊

 13. Anna Sina

  Anna Sina

  3 giorni fa

  A jena jenaa, 😉😉 Bravi ragazzi

 14. Black group

  Black group

  3 giorni fa

  Ky eshte hip-hopi zamra😃💥💥

 15. Klajven Lleshi

  Klajven Lleshi

  4 giorni fa

  Olsi✨✨

 16. Servis Tirane

  Servis Tirane

  4 giorni fa

  Je super olso edhe ke klanifornja je 1_sh

 17. kuq e zi jena shqipe

  kuq e zi jena shqipe

  4 giorni fa

  Kjo "kong" vlen per kalamica se ata se kpt i duket e bukur 🤣🙄🤣🤢

  • JOANA

   JOANA

   Giorno fa

   @kuq e zi jena shqipe Jo flm jam shume mire ndoshta ti se mire se komento pa lidhjeeeeeeeeeeeeeeeee 😒😒😒😒

  • kuq e zi jena shqipe

   kuq e zi jena shqipe

   Giorno fa

   @JOANA si je mir🤣🤣🤣

  • JOANA

   JOANA

   2 giorni fa

   Ky "koment"eshte per kalamajte ne cerdhe se ata se kpt dhe thone ok 😜

 18. Den Haag

  Den Haag

  5 giorni fa

  Pa lidhje hahahaha. Skam ca bej, hajde tboj keng. Mzuri koka tu e ngju

  • JOANA

   JOANA

   2 giorni fa

   Pa lidhjeeeeeeeeeeeeeeeee 😒komento

 19. Liza Liza

  Liza Liza

  5 giorni fa

  Bravooooooo

 20. *R.M*•günesin güzelling•

  *R.M*•günesin güzelling•

  5 giorni fa

  Spr fare Zjarr

 21. Fabio Fabio

  Fabio Fabio

  5 giorni fa

  Super keng 🔥🔥🔥🔥🔥🔥😲😲😲

 22. Fabio Fabio

  Fabio Fabio

  5 giorni fa

  OMG 😍😍😍😍😍😍🥰🥰

 23. HEIDDEN MUSIC

  HEIDDEN MUSIC

  5 giorni fa

  Nuk ka si te ndodh ndryshe kur Joniadi it’s on the beat. Great producer

 24. hb banditi

  hb banditi

  5 giorni fa

  Olsi bylyku ti meriton me shku nmajeeeee ❤😎🍯👑

 25. Richard Lu

  Richard Lu

  5 giorni fa

  Kida ft Mozzik PP 😎💘✌️ Olsi PPN në më pak se 3 min kjo esht me vërtet qesharake hahah hahah hahah IK O SE LE NOM 🖕 🤮🤮🤮

  • JOANA

   JOANA

   3 giorni fa

   Uaaaaaaaaa kush komentoj ai qe vlerson*****e Jo punenn😶😒😒😒

 26. blerina vajzë reale

  blerina vajzë reale

  5 giorni fa

  Bravo olsi super hit mos u merr ma me humor të Shkon muzika ma shum hiq dor nga humori futju muzikës super hit zjarr🔥🔥🔥🔥

 27. DARDANI 4444

  DARDANI 4444

  5 giorni fa

  Olsin e kuptova po ky tjetri qa k.... po thote asnje fjale skam kuptu

  • DARDANI 4444

   DARDANI 4444

   Giorno fa

   @Agim Kroma ty te qift kina te gjitha femrat e fisit kur e kam mesuar une italishten ti ke qene ne klase te pare

  • Agim Kroma

   Agim Kroma

   5 giorni fa

   Sa ka te bej kultura.Flet italisht dhe per injorancen tende nuk ke per ta kuptuar ndonjeher.

 28. KING ideas

  KING ideas

  5 giorni fa

  Kur kno si Abaz 69 e kill fare plako leri kto se ka kush i kendon

 29. laurentiu oneca

  laurentiu oneca

  5 giorni fa

  keng per adoleshentet

 30. GAME ALBANIA

  GAME ALBANIA

  5 giorni fa

  zjarr shqipe like krejt bosave

 31. Sniper 22

  Sniper 22

  5 giorni fa

  Veq Qka se paske marr Noizyn ne Spot Krejt e kopjume ToTo a.k.a Deshtim Total Jeni !

 32. King FF

  King FF

  5 giorni fa

  Abaz 69 the best

 33. BLACKPINK ALB

  BLACKPINK ALB

  5 giorni fa

  itput.info/black/MCRQJUObOu5XPuAIM0oYEg ju luyem shum bejini subscribe ktij linku

 34. Alqi Kasi

  Alqi Kasi

  5 giorni fa

  Grande Engi :D :D :D Non siete pronti.

 35. elena Kanani

  elena Kanani

  5 giorni fa

  Engi i ka ber zerit te noizyit copy paste 🤣❤️❤️❤️❤️💥💥💥💥

 36. roberto

  roberto

  6 giorni fa

  Tka ber bes kallaku si vetja katunar !

 37. Progamer albania

  Progamer albania

  6 giorni fa

  super kong!!

 38. YT Ardit

  YT Ardit

  6 giorni fa

  👌😂

 39. Agim Kroma

  Agim Kroma

  6 giorni fa

  Engi zeri yt te ben te harrosh problemet.Noizy?? Nuk ke krahasim.Je shume me talent ti.Suksese!!

  • Agim Kroma

   Agim Kroma

   4 giorni fa

   Askush nuk e shau Noizin.Por ka talent më të mirë se ai.Si për shembull Engi.Fol mirë për Noizyn dhe shaji të tjerët ,por të paktën me një shqipe që kuptohet.Mëso te shkruash ....

  • Cufe._. Kleidi

   Cufe._. Kleidi

   4 giorni fa

   Kush eshan noyzin esht ishar

 40. Leonardo Kaharaj

  Leonardo Kaharaj

  6 giorni fa

  Super keng 😍😍😍😍

 41. Redi Amsterdam

  Redi Amsterdam

  6 giorni fa

  U bo dhe ky kengtar Ik kar ndaje menjen ose humor ose kong piramida njerz te marum

  • Redi Amsterdam

   Redi Amsterdam

   2 giorni fa

   @JOANA ehee qeke avokati ktij mduket

  • Redi Amsterdam

   Redi Amsterdam

   2 giorni fa

   @JOANA popo

  • JOANA

   JOANA

   2 giorni fa

   @Redi Amsterdam ai qe e urren e don me shume se eshte xheloz per te😒😒

  • Redi Amsterdam

   Redi Amsterdam

   2 giorni fa

   @JOANA popo nuk e shef rruj karin per kto barbonat

  • JOANA

   JOANA

   2 giorni fa

   Personat qe shkruajne negativisht e duan me shume ate person

 42. Berti Fier

  Berti Fier

  6 giorni fa

  Kujt i pelqen kjo super keng laik

 43. G- Ray

  G- Ray

  6 giorni fa

  Duajini nenat sa i keni gjall🙏 Subscribe please itput.info/zone/video/pKl6koqbkdu_pqQ

 44. Edenisa Pulaci

  Edenisa Pulaci

  6 giorni fa

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥😍😍

 45. Dini Heloim

  Dini Heloim

  6 giorni fa

  Kenga do ishte e bukur ta kishte kendur ndonje tjeter qe e Ka profesion muzike. Ti je per humor o tiger

  • Resul Luka

   Resul Luka

   5 giorni fa

   Olci ka 2 pasjone o lal

 46. Tonyy Montana

  Tonyy Montana

  6 giorni fa

  A te qifsha muziken mir po ku bej si gangster me cigare slims o te qifsha ate grun

 47. Cal Wizzarak

  Cal Wizzarak

  6 giorni fa

  💎🔯✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮▲▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ 💎🔯💎🔯💎🔯 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 48. lyricy lyricy-video

  lyricy lyricy-video

  6 giorni fa

  Super 🤭❤ te uroj fat 🥰 pls you like coments 💙

 49. ANKela Ankelakela

  ANKela Ankelakela

  6 giorni fa

  Hit super ju lumte you are the best 🎉🎉🔥🔥🔥💥☄️☄️⚡️✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨⚡️✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥⭐️⭐️💫⭐️💫⭐️⭐️💫⭐️🔥🔥💥🔥🔥💥🔥🔥🌪🌪🌪🌪🌪🌪🌪🔥🔥🔥🌪

 50. Erisa Xhahu

  Erisa Xhahu

  6 giorni fa

  Olsi bylyku king ❤️❤️

 51. Jimin's baby girl

  Jimin's baby girl

  6 giorni fa

  I see my cousin there😂

 52. Spartak Likollari

  Spartak Likollari

  6 giorni fa

  Pershendes young j.Jonaid Banushi ka lindur per muzike dhe ka per te mbetur i till te pershendes Joni.

 53. Ervis Bardhi

  Ervis Bardhi

  6 giorni fa

  👌👌👌👌👌👌🧿😘😘😘

 54. Altin Toska

  Altin Toska

  6 giorni fa

  Po

 55. LOVE IS WAR, WIN IT

  LOVE IS WAR, WIN IT

  6 giorni fa

  Kjo keng esht kaaaaaaaaa tastrof

  • G- Ray

   G- Ray

   6 giorni fa

   Duajini nenat sa i keni gjall🙏 Subscribe please itput.info/zone/video/pKl6koqbkdu_pqQ

  • JOANA

   JOANA

   6 giorni fa

   Ku koment eshte pa lidhjeeeeeeeeeeeeeeeee😒

 56. SARA MUCAJ

  SARA MUCAJ

  6 giorni fa

  waiting for Olsi Bylyku the king💖💖💖

 57. Samira Sina

  Samira Sina

  7 giorni fa

  Bravooo olsiiii 👌😘👏❤😙💖❤❤❤❤❤❤

 58. mondi lazeri

  mondi lazeri

  7 giorni fa

  Super bravo 🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇮🇹

 59. Arjelda leskaj

  Arjelda leskaj

  7 giorni fa

  po zerin pse e ke trash

 60. Ledja Merkaj

  Ledja Merkaj

  7 giorni fa

  olsi🥳💙💙

 61. Andi Caka

  Andi Caka

  7 giorni fa

  Kenga ka dal super 💯👑❤

 62. Maringlen

  Maringlen

  7 giorni fa

  Bravo Olsi edhe ketu e ke mbyt ... ENGI bravo fratello sei un grande quando vuoi fare un duetto con me visto che io canto in 2 lingue

 63. EMJ

  EMJ

  7 giorni fa

  Belllaaaaa!! Me ka pelqyer shume kete keng!

 64. JOANA

  JOANA

  7 giorni fa

  Olsi bylyku te best💖♥️💖♥️💖♥️💖♥️💖🖤💋💖💕🖤💕💕💓💓😍😍♥️😍😍💋💗💋💗💋❤️❤️💕💗💕😍💕😍💕😍😍💋🖤💋🖤💋😍😍♥️😍💗💋💗💋💗💗⭐💌💌⭐💌⭐💌💌⭐💌⭐💌💌💞⭐💞⭐🤩⭐😃😃✨🥰✨💜✨✨💜✨✨🥰🥰✨⭐🤩😍⭐💗💋💗🌟😍💕💗💗💗😍💋😍💕😍💕😍💕😍💕😍💕😍😍💓💖🖤🖤🌟💞🌟🤩🌟🤩🌟😜❤️🌟💗🌟😍🌟😍🌟💗🌟⭐💗🤩🌟siete i più bravi di Albania e di Italia❤️💓💓❤️💓❤️💓❤️💓❤️♥️❤️♥️❤️♥️❤️♥️❤️❤️

 65. xhentil spaho

  xhentil spaho

  7 giorni fa

  O bossi ke ber keng gjigande fare❤👍

 66. Berti Sanies

  Berti Sanies

  7 giorni fa

  👍👍

 67. R S

  R S

  7 giorni fa

  Italiaa🔥

 68. R S

  R S

  7 giorni fa

  Teksti??

  • G- Ray

   G- Ray

   6 giorni fa

   Duajini nenat sa i keni gjall🙏 Subscribe please itput.info/zone/video/pKl6koqbkdu_pqQ

  • JOANA

   JOANA

   7 giorni fa

   Olsi,Engi😉

 69. Xhon Gropaj

  Xhon Gropaj

  7 giorni fa

  🇦🇱🇦🇱🇮🇹🇮🇹🇮🇹

 70. Barb The one

  Barb The one

  7 giorni fa

  Engi zërin copy-paste Noizy😍😍

  • ona she

   ona she

   3 giorni fa

   Jo vec zerin kenga adrenalin e noizit duket

  • G- Ray

   G- Ray

   6 giorni fa

   Duajini nenat sa i keni gjall🙏 Subscribe please itput.info/zone/video/pKl6koqbkdu_pqQ

  • Erisa Xhahu

   Erisa Xhahu

   6 giorni fa

   Noizy me I mir

 71. human verification

  human verification

  7 giorni fa

  A mooo kur u bone ti Olsiiiiii

  • G- Ray

   G- Ray

   6 giorni fa

   Duajini nenat sa i keni gjall🙏 Subscribe please itput.info/zone/video/pKl6koqbkdu_pqQ

  • JOANA

   JOANA

   7 giorni fa

   Ahhh mo kur u bone ti human😒😒

 72. Geri Pepa

  Geri Pepa

  7 giorni fa

  Super keng 🔥e xhiruar ne Shëngjergj 😉

 73. sidorela kordhishte

  sidorela kordhishte

  7 giorni fa

  Shume bukur 👌

 74. timi daja

  timi daja

  7 giorni fa

  Zjarr fare 🤜🤛🤜🤛🤜🤛

 75. Selim Bajrami

  Selim Bajrami

  7 giorni fa

  👍👍❤❤

 76. Melisa Habilaj

  Melisa Habilaj

  7 giorni fa

  Nice

 77. daniela buzani

  daniela buzani

  7 giorni fa

  Superr mos u nal olsi😘😘😘

 78. Eli Saraçi

  Eli Saraçi

  7 giorni fa

  ja paske qr o olso 💣💣

 79. Erlind Toli

  Erlind Toli

  7 giorni fa

  Shoku Skandal fare nuk di nga tja filloj.

 80. Danissa Sochor

  Danissa Sochor

  7 giorni fa

  Dance with u ❤️💝👑👏🏻🙏🏻🥂🍾

 81. FF Noeli

  FF Noeli

  7 giorni fa

  E ke djeg

 82. Aferdita Qershija

  Aferdita Qershija

  7 giorni fa

  👑👑👑🎶🎶👍👍👍👍💟💟💟💟💟💟

 83. ferid ajdini

  ferid ajdini

  7 giorni fa

  O olsso me italjon shum e bukur tropo bella

 84. Land Land

  Land Land

  7 giorni fa

  Ti qe po shijon kengen dhe nderkoh lexon komentet trujt zoti

  • G- Ray

   G- Ray

   6 giorni fa

   Duajini nenat sa i keni gjall🙏 Subscribe please itput.info/zone/video/pKl6koqbkdu_pqQ

  • Higjena e gojës & Këshilla

   Higjena e gojës & Këshilla

   6 giorni fa

   Land Plz subscribe me shpresoj të të plq faqa ime Flm 🤗🦷🦷

 85. Gazmir Cani

  Gazmir Cani

  7 giorni fa

  Flak fare ✊👏

 86. Anita Saraci

  Anita Saraci

  7 giorni fa

  Dy njëshat bashk 💣💣💣🔥🔥

 87. Elez Dragjoshi

  Elez Dragjoshi

  7 giorni fa

  👎👎👎👎👎👎👎👎👎 nuk ngeli kush po kendu 🖕🏿

  • JOANA

   JOANA

   7 giorni fa

   Ngele ti me komentu

 88. Ersi Ersi

  Ersi Ersi

  7 giorni fa

  Le nam o kar

 89. Orgito greca

  Orgito greca

  7 giorni fa

  Super muzik

 90. Music Official12

  Music Official12

  7 giorni fa

  E paska djeg ABAZI 😂🔥⚡️

  • G- Ray

   G- Ray

   6 giorni fa

   Duajini nenat sa i keni gjall🙏 Subscribe please itput.info/zone/video/pKl6koqbkdu_pqQ

 91. Nicholas Tragni

  Nicholas Tragni

  7 giorni fa

  Engi troppo forteeeeeeee

 92. B A

  B A

  7 giorni fa

  Engi voice like YOUNG NOIZY

 93. FlyMode

  FlyMode

  7 giorni fa

  Me pelqen me shum kur kendon keng “dashurie”

  • G- Ray

   G- Ray

   6 giorni fa

   Duajini nenat sa i keni gjall🙏 Subscribe please itput.info/zone/video/pKl6koqbkdu_pqQ

  • Ona Anole

   Ona Anole

   7 giorni fa

   Edhe mua

 94. Lorenc TM

  Lorenc TM

  7 giorni fa

  Shumë ritmike,biti dhe flow duket si kënga e Capital Bra-Wann dann

 95. IAAC OFG

  IAAC OFG

  7 giorni fa

  Engi's voice sound like s4mm and noizy mixed together

  • G- Ray

   G- Ray

   6 giorni fa

   Duajini nenat sa i keni gjall🙏 Subscribe please itput.info/zone/video/pKl6koqbkdu_pqQ

  • Vesa Vesa

   Vesa Vesa

   7 giorni fa

   Hahahah yess

 96. Gimi Kashta

  Gimi Kashta

  7 giorni fa

  Kush e degjon kete keng like

 97. Alketa Billa

  Alketa Billa

  7 giorni fa

  Ec atyyy Olsi 💣💣💣

 98. Redi Elezi

  Redi Elezi

  7 giorni fa

  Nice song te pershendes nga LONDRA

 99. Dj Ronny

  Dj Ronny

  7 giorni fa

  I ngjason kenges se matolale

 100. marjan gjini

  marjan gjini

  7 giorni fa

  Bukur diqka

  • JOANA

   JOANA

   2 giorni fa

   Super bukurrrrrrr 💖💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗😍

Il prossimo