Intrattenimento

Love Story - Nata e pare ne Shtepine e Dashurise, Episodi 1

#LoveStory formati më i ri reality dating show në #TvKlan
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ITput for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Commenti 

 1. qazwsx68678

  qazwsx68678

  7 minuti fa

  Mannheimer Playboy bei albanische Serie ich lach mich kaputt gönn ihm alle aber Diggah die sind häuslich bis auf dein insta Push wird hier nichts passieren

 2. edlira jakupaj

  edlira jakupaj

  9 minuti fa

  Fallco komplet 👏👏 robertit ca ka then e vertete

 3. Oli Boli

  Oli Boli

  24 minuti fa

  Kta jan per ti qu me punu ne fabrik me dritu banane .

 4. Arife Kamberi

  Arife Kamberi

  27 minuti fa

  Krejt kto vajzat me i mbledh bashk nuk bojn sa dhembet e keti Saimirit

 5. Mariglen Arapi

  Mariglen Arapi

  34 minuti fa

  Se ke kurva plot aty nga nje per cdo nat 😂😂

 6. Çkemi Lale

  Çkemi Lale

  Ora fa

  FAKE CDO GJE

 7. auron zejna

  auron zejna

  Ora fa

  engjellia e mira

 8. LAERT FF

  LAERT FF

  Ora fa

  Sado i mire te jet kudo qe te rritet vjerrat po shtriga jan ...e tha qe nfillim ajo sbesoj se ka nuse qe e rreguĺlon me mire valixhen xheloze ballsamosur

 9. Samir Stafaj

  Samir Stafaj

  Ora fa

  Sipas vendit behet kuvendi, vera grabocka ishte mir me ato emisjone qe I ka krijuar vet, por ky kopjim programi nuk esht ideal per audiencen e teleshikuesve te popullit qe ajo ben pjes, dhe si perfundim dihet pse e ka mar kete vendim per ta realizuar dicka te till 💰 💰

 10. Fc inter

  Fc inter

  Ora fa

  Kur e ka bo amerika ket emision 2002

 11. Petrit Bytyqi

  Petrit Bytyqi

  2 ore fa

  Ne qfar dite jepet ne tv ky program?

 12. Elisa Vlorë

  Elisa Vlorë

  4 ore fa

  Dentistja Fisnike dhe super e bukur.Saimir hap sytë ndaj saj.

 13. Jessi B

  Jessi B

  10 ore fa

  kta si kur kan dal nga farma me kafsh sdin as te flasin asgje 😬😬😬🙄🙄🙄 ky tipi ska fare pik respketi fare ngrohtesi ne folje pik e zez te shkret e per nuse e vjen na prishin gjakun

 14. Denisa De

  Denisa De

  11 ore fa

  Sapo pashe episodin e pare dhe nqs do e shoh te dytin do jete prej komenteve te Robertit,per asnje arsye tjeter.....

 15. adnom mo

  adnom mo

  13 ore fa

  Sa budallacka 🤣🤣🤣🤣🤣jo te gjitha kuptohet....ja hidhnin 3-4

 16. Zyra Ballanca Shabani

  Zyra Ballanca Shabani

  19 ore fa

  Sajmiri eshte i edukuar andaj kujdeset se si shprehet me vajzat qe mos i lendon.A mund ti thot per here te pare nje vajze se sme pelqen???

 17. Zyra Ballanca Shabani

  Zyra Ballanca Shabani

  19 ore fa

  "Princi "sa shum ngjan me Lorik Canen a i ngjan edhe dikujt tjeter.Po duket qe eshte djal i kulturuar.

 18. Briktu Lucy

  Briktu Lucy

  21 ora fa

  💎🔯✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮▲▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ 💎🔯💎🔯💎🔯 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 19. Bella 123

  Bella 123

  22 ore fa

  Uhh nga perputhen ky me duket shaka shume i kot

 20. Tania Xhilaga

  Tania Xhilaga

  22 ore fa

  Po ne gjermani a skishte femra shqipetare qe erdhe me e gjete ne TV. Sepse ne ane e mbane botes ka shqipetare e shqipetare me edukate dhe rrespete sikur te Jen lindur ne aterdhe. Shume keq per shqiperin qe bejn gjera te tilla.

 21. Gece Gec

  Gece Gec

  23 ore fa

  Shum te shtirur vk

 22. Linda Linda

  Linda Linda

  23 ore fa

  E lodhe sajmirin e shkret vei noi karrige aty te ulet

 23. Liridon Kosumi

  Liridon Kosumi

  23 ore fa

  Sukses ne dashuri i uroj ketij djal sepse me ditet e sotme pamje e jashtme na mashtron shum

 24. Romina Selimllari

  Romina Selimllari

  Giorno fa

  Alketa smu nda ne 27 vjetet e jetes sime😂 me ben me dhimbje truri🥴🥴

 25. Alex Mav

  Alex Mav

  Giorno fa

  itput.info/zone/video/p7CWh52uudKvooY Vivien!!!!

 26. Edona 07

  Edona 07

  Giorno fa

  Qdo te Marte transmetohet ky Emision spo??

 27. Alex Mav

  Alex Mav

  Giorno fa

  www.deezer.com/track/1150714942 Vivien thank you!!!!

 28. Ina roberts

  Ina roberts

  Giorno fa

  po ky Robertushi i ka mbajt Pishen gocave qe thot , kan pas nja 3-4 partner ??? kjo esht akuze ofenduese e jetes private...

 29. Erjon Bajramii

  Erjon Bajramii

  Giorno fa

  r “

 30. Edona Kurtaj

  Edona Kurtaj

  Giorno fa

  Cilen dit lunn ky emision edhe ne sa ora

 31. toni montana

  toni montana

  Giorno fa

  Do doja te isha i pasur por ne kete emisjon do doja tu prezantoja si nje person i thjeshte aty do duken keta vajza a vinin a jo ne fillim qe te gjitha dridhem njona dridhem tjetra sikur u shuajtur shqiperia per djem

 32. hans entertainment

  hans entertainment

  Giorno fa

  Sa cringe jan kta gocat m plak

 33. Ana ANNA

  Ana ANNA

  Giorno fa

  Nobody:kejda..jam e bukur

 34. christina Oxa

  christina Oxa

  Giorno fa

  Eshte apo nuk eshte the bachelor??

 35. Ina roberts

  Ina roberts

  Giorno fa

  TREGTARI I VENEDIKUT DHE AMAZONAT... 😍🥰

 36. SpeedManga Tv

  SpeedManga Tv

  Giorno fa

  Ky flet 4 gjuhe te huaja si Fationi

 37. Ina 77

  Ina 77

  Giorno fa

  Roberti i madh , si OPINIONIST... super grande...

 38. Ina 77

  Ina 77

  Giorno fa

  Kto qenkan BUDALLACKA FARE MI...BOHH LAN NAM....SA TURP ..SA IDJOTE ...😤

 39. Ina 77

  Ina 77

  Giorno fa

  u Kputen fare e iken per lesh gocat..sikur skan pa mashkull me sy...🙄🙄🙃🙃

 40. S C

  S C

  Giorno fa

  Shumica komplet fallco, te shtirura, jetojm jasht gjithe jetes dhe nuk jemi keshtu dhe pse kemi arritur ne jete ...... pa koment

 41. lin24 a

  lin24 a

  Giorno fa

  O Zot Alketa met vertet e ke? Ke detyruar vajzat ti veshin fustanat e tu ... Omgg hahahahahahahahaha

 42. lin24 a

  lin24 a

  Giorno fa

  Cfare eshte me e shpejte Te folurit e Alketes apo shpejtesia e drites? Alketa > shpejtesia drites

 43. Besim Agushi

  Besim Agushi

  Giorno fa

  Ça jon gjith kto goca beqare ne shqipri ku jan çunat jan tretur

 44. Mariglen Rrenja

  Mariglen Rrenja

  Giorno fa

  Saimiriii n 2020 i denuar me 24 ore burg per arsye ngjitje Korona covid19 😂😂

 45. Xhensil Dangolli

  Xhensil Dangolli

  Giorno fa

  Ikni moj te djegura. Budallacka ju rente samari me gjith drru..

 46. Real Kross

  Real Kross

  Giorno fa

  sedi kush ika grimu kto vajzat kur ishin tek vila amo met vertet jishin ngjyros me ato ngjyra si per helloin si palaqo me ngjyra te dhezat shum keq do ishin edhe te kqija mu pa edhe ikishi ly keq grimerja mbase ka gabu se do dalin ne tv jo per nat shtrigave sedi gjyth ky djal ke do zgjedh vetem nja dy veta mu duken tmira tjerat te dopta plus kto dy binake sa kot jishin si hyn dyat per ni mashkull sekuptoj

 47. Suela Su

  Suela Su

  Giorno fa

  Çfarë i keni këto komente, jo çuni jo goca jemi të gjithë të barabartë, boll me mendime të vjetra e mentalitet të prapambetur.Sdua të ofendoj njeri por është mirë që dhe gocat të shprehin atë që ndjejnë të flasin të guxojnë për atë që duan, nuk e kanë këtë të drejtë vetëm çunat.Dashuria është e bukur, nga dashuria rrjedh jeta është kaq e bukur saqë ska nevoj për kushte.Dashuroni njerëz, shprehni atë që ndieni jetohet vetëm njëherë💞

 48. Adelaida Ada

  Adelaida Ada

  Giorno fa

  Ropt skan buk me hor kto tallin lesht me kuvlliqe

 49. Lorna Coba

  Lorna Coba

  Giorno fa

  Kjo Enxhell Ishte sheqer , shume e embel, Dhe shume origjinale.me pelqej

 50. Indrit Gashi

  Indrit Gashi

  Giorno fa

  Na rrofshi bo.. se veq 1 Samir ka bota

 51. Nida Roci

  Nida Roci

  Giorno fa

  Doni ta beni barcelore juve por nuk e arrini dote ta beni se ai dhot a e pranone kete tredafil jo vashdon aventura

 52. ALTIN TOCILLA

  ALTIN TOCILLA

  Giorno fa

  Per mendimin tim duhej te ishte Edvin Rama ne vend te saimirit 😁

 53. Nida Roci

  Nida Roci

  Giorno fa

  Robert do ja japin here tjeter me mir puthje hahaha

 54. Sara Kodra

  Sara Kodra

  2 giorni fa

  Qyqa Po Kjo goca par ne takim ca paska 😳 gati duke I ron te fiket te shkretes 😂 dashka dhe ti zberthenka kostumin pa le 😂 kurse Sajmiri shume gentlemen as nuk u pergjigj fare ajo tjetra vjen me leter nga halla, tjetra shko bon hunden, tjeret Jan binjake Sikur kan ardh kujt ti bie shorti 😆 hajde show hajde

 55. Bledi838

  Bledi838

  2 giorni fa

  Saimir qenke gentelmen ..... ka cupa te mira plot gjermane e nordike rrace arjane.... edhe shqiptare te mira plot ne gjerman... gjej aty vajzen e mire.

 56. Nedjan Faqolli

  Nedjan Faqolli

  2 giorni fa

  Haaaaa prap Berti me komente hahahahahahhaha 🤪

 57. Albano Xamo

  Albano Xamo

  2 giorni fa

  Po kto te gjitha modele skish na nje muratore vk pa lidhje

 58. Denada Hodaj

  Denada Hodaj

  2 giorni fa

  Aaysyaheo see otj iguhyhfkgoyuxd I'm suy figkbk

 59. Ambra Kereku

  Ambra Kereku

  2 giorni fa

  Epo gjithe keto vajza , presin trendafilin e ketij ???? Omg

 60. Ajo Sikjo

  Ajo Sikjo

  2 giorni fa

  Ky nga Mannheim-i sa genjen „ me ftuan per Bachelor ne gjermani“ 😂😂😂😂 o Saimir mos genje aman se ska shanca te refuzoje ti Produktionit per Bachelor

 61. The Black Rat Inn

  The Black Rat Inn

  2 giorni fa

  Po ky Mbollupi nuk ka asnje pyetje origjinale per vajzat apo bej copy dhe paste pergjigje na vuri ne gjume. Komplet derdimen, dhe keto debilet qe e pelqejne, bobo

 62. The Black Rat Inn

  The Black Rat Inn

  2 giorni fa

  Roberti nivel me i larte se popullata. Po keto laraskat aq tru kane o Robert. ju hodhen te gjitha ne gryke ketij bandillit pa hapur gojen :D nivel katundaresk i femrave shqiptare

 63. Ilir Naka

  Ilir Naka

  2 giorni fa

  Po qe sme qihet na mendja dy motrat o zote jepi mente lum kush ka tru i thuet ne te tilla raste .

 64. Arjanit Shqipetar

  Arjanit Shqipetar

  2 giorni fa

  🤣🤣 aa Robert je deth fare shyqyr qe te kemi kritik i fort qe veq te mira sjedh per shoqerin sidomos ne kto koh qe shqiperija ka nje fytyr bullgariteti ne versjon tallava

 65. Jana Rejana

  Jana Rejana

  2 giorni fa

  Kjo viveni krv e djegme tqr

 66. Boli Letra

  Boli Letra

  2 giorni fa

  Ku I keni gjet kto vazja aman

 67. robert sina

  robert sina

  2 giorni fa

  Vertet per te ardhur keq per shoqerine shqiptare. Televizionet e nenvleresojne aq shume saqe i servirin llumin e spektakleve, nese do te quhen keshtu. Eshte turp te krahasosh Love Story te Erich Segal me Love story te alketes. Do ti shkonte me shume Lesh story se sa love. Po nejse. Shikim te ckendshem.

 68. Artemisia Rama

  Artemisia Rama

  2 giorni fa

  Tha qe vajzat qe jane ketu jane model i vajzave te emancipuara, ose ato qe nuk shfaqen ekranrve ku çdoooo detaj eshte i parapergatitur dmth qe jane me mentalitet sipas ketyre?!

 69. Doruntina Balidemaj

  Doruntina Balidemaj

  2 giorni fa

  Po si thua ti moj Alketa eshte "llav stori " apo "Llov stori " 🤦🏻‍♀️😂🙄 Llav llav llav 😂🤦🏻‍♀️🙄🙄😂🤦🏻‍♀️

 70. buta 4life

  buta 4life

  2 giorni fa

  ohhhhhhhhhhhhhhh kopjacat

 71. Eni Ali Braimllari

  Eni Ali Braimllari

  2 giorni fa

  Nobody : Sajmiri : me shijovi Andi : Po un ktu? 🙄

 72. Eni Ali Braimllari

  Eni Ali Braimllari

  2 giorni fa

  Faleminderit e thene nga ty UAU??? Pse mi non me flori e ka ai???

 73. Luana. kida1

  Luana. kida1

  2 giorni fa

  18 vajza me 1 qun ke do marr te paren ky

 74. Dorina B

  Dorina B

  2 giorni fa

  Une qekur degjova qe gruaja e ardhshme duhet tja bej valixhen do ja kisha futur vrapit 🤦🏽‍♀️

 75. Dorina B

  Dorina B

  2 giorni fa

  Alketa: llav stori 😳

 76. Drita Celaj

  Drita Celaj

  2 giorni fa

  Shume mire e ka Alia cdo gje fallco

 77. Kat_ Sunflower

  Kat_ Sunflower

  2 giorni fa

  He needs to get a haircut ...🤪...Ariana is the perfect girl for him ...The best so far ...

 78. Ana Anna

  Ana Anna

  2 giorni fa

  O shqipe pusho.. apo ska lidhje kjo kam ngatrru emision mdkt

 79. Ornela Limani

  Ornela Limani

  2 giorni fa

  Lot 😂😂😂

 80. Ariel Aeril

  Ariel Aeril

  2 giorni fa

  Hajde goca per shpi Hajde me totuazhe vip 3D e 4.k 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 81. lindaa linda

  lindaa linda

  2 giorni fa

  A po zgjedh miss a po zgjedh dashurine e jetes😃😃

 82. Off Black

  Off Black

  2 giorni fa

  -Mom can we stop i want Perputhen -No we have perputhen at home - *Peruthen at home* :

 83. Andre TxT

  Andre TxT

  2 giorni fa

  Erdhi Bachelor ne Shqipri? Kjo eshte profesionale jo si ajo perputhen qe lan nam duke pellitur aty dhe ca shemtaraqe e shemtaraqe.

 84. Djali Shqiptar

  Djali Shqiptar

  2 giorni fa

  O zot sa budalliqe

 85. Suna Shini

  Suna Shini

  2 giorni fa

  Sajmiri ka nje te folur dhe buzeqeshje fallco.

 86. lindaa linda

  lindaa linda

  2 giorni fa

  A i ngjan ky perputhen a?

 87. Tio Tio

  Tio Tio

  3 giorni fa

  M varikarin ska ku t vej st ben ta shikosh fare

 88. Andrei Sheva

  Andrei Sheva

  3 giorni fa

  Vetem pjeset ku flet bert aliaj shof, jane fiks pas barit

 89. Lorenco Lorenco

  Lorenco Lorenco

  3 giorni fa

  ik andej o qyq se do te kap naj virus 😂😂😂😂

 90. Sid Bacaj

  Sid Bacaj

  3 giorni fa

  Misionin me te rendsishem te jetes "t gjej i cop gru tu lan nam" 😑

 91. Paulina Tafani

  Paulina Tafani

  3 giorni fa

  Ore per ca e thot 'LLav stori' kjo o Alketa nuk esht vullkan aty o jet 😂😂🤦🏻‍♀️ Apo kjo qe beri hunden epo qe paske lujt fare ti 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

 92. Xhuljan Bashalli

  Xhuljan Bashalli

  3 giorni fa

  krejta t shemtuta qenkan

 93. Lindita Mija

  Lindita Mija

  3 giorni fa

  Ky emision eshte dhe jashte shtetit.

 94. Rex le méchant loup

  Rex le méchant loup

  3 giorni fa

  Enxhelli me e embel se llokumi ma e miraaaaa

 95. Sadakatsiz Dizi

  Sadakatsiz Dizi

  3 giorni fa

  lot me shum flitet per perputhen sesa per love story🤣

 96. Jane Romeo

  Jane Romeo

  3 giorni fa

  binjaket esht gjeja me e tupert qe dy motra te dashurohen nje person kjo esht egzagjeruse dhe jo korrekte - me keqardhje po tisha ne vend te Sajmirit do ti iliminoja menjeher dyjat ...

 97. lulije leka lulije leka

  lulije leka lulije leka

  3 giorni fa

  ATO DUAN LEKET JO BUKURN

 98. Albanian Girl

  Albanian Girl

  3 giorni fa

  Cdo emisjon shikoj komentuesit e perputhes 😂🤦🏻‍♀️

 99. Benadio Guzja

  Benadio Guzja

  3 giorni fa

  Kopjus

 100. Ornela Doda

  Ornela Doda

  3 giorni fa

  Po se kuptoj ne fund duhet te dale me patjeter me njeren nga gocat Saimiri nga emisioni? Nese nuk pelqen asnjeren....????!!!!!!

Il prossimo