Intrattenimento

Kosherja - Episodi 4, Sezoni 1, 4 Prill 2021 - ABC News Albania

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: abcnews.al/
Instagram: abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:itput.info
#abcnews #abcnewsalbania

Commenti 

 1. Alba Xheka

  Alba Xheka

  3 giorni fa

  Sa e mir prezantuesja ♥️ I vetmi program humori qe e shikoj e me ben me qesh 😊

 2. Klo Difi

  Klo Difi

  9 giorni fa

  Sh mire, keshtu vazhdon I, se humor I paster, pa banalitet ka lezet, bravo 🙏😜👌👌👏👏👏👏

 3. Fredi Gogoli

  Fredi Gogoli

  9 giorni fa

  🐦🐥🎼itput.info/zone/video/m493Znhuste5fYI🎼🐦👍

 4. Fiona Britton

  Fiona Britton

  9 giorni fa

  Kjo bjondja Tik Tokse si Roza Lati fiks fare 😂😂😂

 5. Banu Ülcuk

  Banu Ülcuk

  10 giorni fa

  Kot fare

 6. Angela Mila

  Angela Mila

  11 giorni fa

  Jona te rrin shum keq korseja sdukesh bukur

 7. Oxford Uk

  Oxford Uk

  11 giorni fa

  Kjo Jona dhe Luana skan pik gustoje per veshje,

 8. Mira mira

  Mira mira

  12 giorni fa

  Ti merni te keqen Edi rama , ... vetem edi e ndryshon Shpirin, u bere ti klloun te talesh .

 9. M. Gengo

  M. Gengo

  12 giorni fa

  U mblodhen ter aktorët e deshtuar te refuzuar nga cdo emision humori dhe u formua nje koshere me deshtake

 10. Georgo Aleksandris

  Georgo Aleksandris

  12 giorni fa

  KUSH ESHTE KY QE BEN SIKUR BEN HUMOR.NGA ESHTE KY QE PELLET KESHTU.

 11. arben hysi

  arben hysi

  13 giorni fa

  ik ore morra,,,u bete te gjithe ''humorista''

 12. arben hysi

  arben hysi

  13 giorni fa

  pse bertet o koqe!!

 13. suport song suport song

  suport song suport song

  13 giorni fa

  si quhet kjo aktorja nga kosova.

 14. Ardian maxharraj

  Ardian maxharraj

  14 giorni fa

  pfffff

 15. Alabab Aka47

  Alabab Aka47

  14 giorni fa

  Kosherja 😍😍

 16. Deti Jon

  Deti Jon

  14 giorni fa

  Hahaha po pse me mbaroi lufta 😆🤪

 17. Gjin jaku

  Gjin jaku

  14 giorni fa

  kosherja e plehrave socjalist

 18. Nazmi Beno

  Nazmi Beno

  14 giorni fa

  Neveria Shqiptare dhe m'e gjere. ...., neveria ballkanike. .....

 19. Migi Kiki

  Migi Kiki

  14 giorni fa

  Krejt kot vetem politik 🤮🤮

 20. Djana Shima

  Djana Shima

  14 giorni fa

  Hera e pare qe e pashe shume mire aktore te talentuar

 21. Enejda Xhatufa

  Enejda Xhatufa

  14 giorni fa

  1💎💎💙💚💚❤🙂

 22. Anduena Sefgjini

  Anduena Sefgjini

  15 giorni fa

  Super bukur

 23. Aria Free

  Aria Free

  15 giorni fa

  Shummmm dobët....Kot fare ...0

  • Mirela Biduli

   Mirela Biduli

   13 giorni fa

   toni i zerit te Besit shume i larte.nuk duhet te ulerasesh qe te degjohesh

 24. Djana Nuhi

  Djana Nuhi

  15 giorni fa

  Bravi Bes Kallaku spektakel i mrekullueshem

 25. Jurgen Isufaj

  Jurgen Isufaj

  15 giorni fa

  Vk

 26. ana Anna

  ana Anna

  15 giorni fa

  HaHhahhahha sa bukur e bo kicen kjo

 27. Alabab Aka47

  Alabab Aka47

  15 giorni fa

  Emisoioni i vetem qe shikoj nga fillimi deri ne mbarim

 28. Lajmi fundit nga perputhen

  Lajmi fundit nga perputhen

  15 giorni fa

  Shirli 😍

 29. Avnish Bhabra

  Avnish Bhabra

  15 giorni fa

  WATCH MORE VIDEO F.U.L.L H.D 💓 CLICK HERE : 18cams.xyz !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候1&!/ 1617658839

 30. Alabab Aka47

  Alabab Aka47

  15 giorni fa

  Pse mbaroi lufa ore hahahahahahsah

 31. Alabab Aka47

  Alabab Aka47

  15 giorni fa

  Hahhahaah me lott

 32. Eleni Zota

  Eleni Zota

  15 giorni fa

  Si Llazina ska tjeter.e pa par

 33. Jonka Paloka

  Jonka Paloka

  15 giorni fa

  Besi je nje 🤩💫

 34. Moza Kita

  Moza Kita

  15 giorni fa

  shume e bukur Kosherja me pelqen shume Shirli ...dhe te gjithe aktoret sidomos ata te teatrit...nje gje kam une ...qe imitoni politikanet dihet tani si te gjithe edhe qe ai djali qe luan me Besin mundohet ti ngjasoje Erion Isait mire e beni se keni autoresine po cne imitoni dhe Olsi Bylykun ??

 35. Semi Tafili

  Semi Tafili

  15 giorni fa

  🤣🤣😂😂

 36. Anna Anushi

  Anna Anushi

  16 giorni fa

  Jona spahiu i paska mar parasysh kritikat e publikut javen e kaluar mbi paruken dhe veshjen me vjen mire qe ke ardh vetvetja kete here ka lezet 🌹🌹♥️♥️

 37. Amigdala

  Amigdala

  16 giorni fa

  kjo molomënia ka veshur korse per te ngritur cicat kart,kur eshte drrase dhe shkop hahahahaha

  • Albina Balaj

   Albina Balaj

   15 giorni fa

   Na mir pa c... e pa b... se te gjitha selikon vajza nuk deshiron me ban nderhyrje shum with bukur Po duket si yll

  • ana Anna

   ana Anna

   15 giorni fa

   Fiks ,esht vesh si raft librash .hahahahaha

 38. Suzana Ademi

  Suzana Ademi

  16 giorni fa

  Olta daku je e papare

 39. jane temory

  jane temory

  16 giorni fa

  zysha e zoomit hahhahj

 40. Flori Zeneli

  Flori Zeneli

  16 giorni fa

  Bravo djema shum lart vaso legjenda

 41. GX Valerio08

  GX Valerio08

  16 giorni fa

  O zot sa bukur me lot 😂🤣😂🤣

 42. Rina Kanto

  Rina Kanto

  16 giorni fa

  Shirliiiiiii moj e mrekullueshme, me kenaqe😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 43. M.H

  M.H

  16 giorni fa

  Pse bertet o pall? Se ke kuptu akoma qe ke ra n'qytet a si?

  • arben hysi

   arben hysi

   13 giorni fa

   ky kujton se eshte akoma ne maje te malit!!

 44. Rashel 11

  Rashel 11

  16 giorni fa

  Besi me pelqen si prezantues, por te luuuutem kontrolloje pak tonin e zerit. Nuk po them ne rolet e tua, por si prezantues. 😊👏

 45. Tata Tata

  Tata Tata

  16 giorni fa

  Boooo sa bertet o Besooo

 46. eaStudio HD

  eaStudio HD

  16 giorni fa

  E qeshura ime do të arrij brenda 1 jave me postë të shpejtë.

  • Tata Tata

   Tata Tata

   16 giorni fa

   Hahahahahahaha mu mu duk sikur pash lajmet

  • It's Me

   It's Me

   16 giorni fa

   Hahaha epike

 47. Lajmi fundit nga perputhen

  Lajmi fundit nga perputhen

  16 giorni fa

  😂😂😂😂😂

 48. esmer vasili

  esmer vasili

  16 giorni fa

  Kllouni i preferuari

 49. White Evers

  White Evers

  16 giorni fa

  0:28 von.ind.in

 50. Valbona Gjoka

  Valbona Gjoka

  16 giorni fa

  👏👏👏

 51. Vanessa Regis

  Vanessa Regis

  16 giorni fa

  Kllouni the best😂😂😂

Il prossimo