Intrattenimento

Grabiste banesat dhe përdhunonte të moshuarat. Me qese në kokë shoqërohet në polici

#rtvora #rtvoranews

Blutë e Vlorës kanë arrestuar personin i cili ishte kthyer në tmerrin e Palasës. Ai dyshohet si autor i grabitjes së një sërë banesave në Himarë, madje edhe për përdhunim të të moshuarave.
Kjo situatë vijonte prej ditësh por policia ende nuk kishte rënë në gjurmët e tij deri ditën e sotme që ka bërë arrestimin.
Bëhet me dije se personi në fjalë teksa ka pikasur policinë është munduar të largohet por nuk ja ka dalë.
Nga pamjet në video shihet sesi e ka mbuluar kokën me një qese të zezë në momentin kur po shoqërohet në komisariatin e Himarës, kjo edhe për shkak të akuzave të rënda për përdhunim.
Për më shumë lexoni në: www.oranews.tv/prangoset-tmerri-i-palases-grabiste-banesat-dhe-perdhunonte-te-moshuarat-me-qese-ne-koke-shoqerohet-ne-polici/
Follow TV Ora dhe RTV Ora News
Subscribe To "Ora News" on ITput Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on ITput Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp
Për më shumë na ndiqni në: www.oranews.tv

Commenti 

 1. Big Bang

  Big Bang

  4 giorni fa

  Qijani ropt lejeni pa buk ne burg ku esht...

 2. Akira Akira

  Akira Akira

  5 giorni fa

  Po ce kapet ku e coni .vriteni ne vend .ta ushqejme dhe me buke tani ne burg..

 3. Alfred Ndoi

  Alfred Ndoi

  5 giorni fa

  Futeni ni gjelper me virus te vdesi duk vuajtu pleri

 4. niko neko niko neko

  niko neko niko neko

  5 giorni fa

  Zerjani frymen pedofilit mbyteni. Ligj me varje per kta mostra te degjeneruar.

 5. Moijsi Guri

  Moijsi Guri

  6 giorni fa

  U bene te gjithe mafjoz dhe pastai automatikisht kalon ne kamikaz,pa kthim po sofistikoheni ne jeten e perditshme ,mbeshtetja ne te drejte duke patur fe e besuar zotin duke mare shembuj te ndryshem prodhon njerez te devotshem ku grupohen per te jetuar nje jete sa me normale te drejt dhe duke kontrolluar antaret e grupit qe i ke mbeshtetje ,i furnizon ata me çfare duan dhe mer persiper çdogje te tyren ,kjo eshte gabim ,se dikush kerkon te drejten e tije e dikush do buke te hai,kujt i eshte prekur e drejta ,na eshte cenuar truri te gjithve si njerez ne rruzull ,ku genjejme me stil ,qajme kur na shtrengoin,na shfrytezoin kur jemi te vegjel dhe kur rritemi siguroim te ardhme per grupin tone ,paraja po sjelle njerzit verdalle ,ku po shkoin ku ka vende te pasura,pasuria do shteroi nje dite e ne si te pasur e te varfer do bashkohemi se sdo kemi çfare te ham,ka shume o çuna.

 6. Antonino Nino

  Antonino Nino

  6 giorni fa

  Jo burg per jet. Jo ta vrisni me plumb. Ate duhet ta qini ne byth deeeeeri sa te vdesi, ti dali shpirti duke e qi. Ptyyyy te qifsha faren tende tsmur

 7. Bujar Korra

  Bujar Korra

  6 giorni fa

  Kush E Vertetoj Kte E Dhunuara.. Se jan akuzu te tjere para ktite

 8. Alessio Poggi

  Alessio Poggi

  6 giorni fa

  Tani e perdhunojne atje mrena

 9. alfred kullafi

  alfred kullafi

  7 giorni fa

  😂😂😂😂

 10. Curraj Eperm

  Curraj Eperm

  7 giorni fa

  U lumte po do ishte mire sikure te vritej ne vende e jo te arrestohej

 11. Nikita Ferhati

  Nikita Ferhati

  7 giorni fa

  Vdekshit o mostra

 12. Leutrim Jashari

  Leutrim Jashari

  7 giorni fa

  Ksi raste veq ne Shqiperi ndegjon njeri , serioz vendi i qudirave😖

 13. Chris

  Chris

  7 giorni fa

  Nese krimi luftohet me krim, quhet terror jo kultur .

 14. Mikel Prifti

  Mikel Prifti

  7 giorni fa

  Te gjithve ketyre qe bejne keto gjera ju duhet bere kastrim kimik keshtu mos tju fuksionoj me per gjithe jeten

 15. Feim Merkaj

  Feim Merkaj

  7 giorni fa

  I prisni veshet

 16. Amarildo cekrezi

  Amarildo cekrezi

  7 giorni fa

  🤣🤣🤣🤣🤣

 17. Franko sandrian

  Franko sandrian

  7 giorni fa

  Mos ia hiqni ate qesken fare po shtrengojani dhe lereni te plase legeni.

 18. Ujku Tirona

  Ujku Tirona

  7 giorni fa

  Qinja robt siç ka përdhunuar dhe ky plera

 19. Marsela

  Marsela

  7 giorni fa

  Keta lloi kermash me mire nen dhe sesa mbi dhe rrojn kot per mendimin tim

 20. Bardhe Filaj

  Bardhe Filaj

  7 giorni fa

  Po pse nuk e hiqni qafet njehere e mire..ate te pacipe ...ate surrat te felliqur..me ja zhdukur rracen e qelbet..na e shpifi..pfffffff

 21. Alban fier

  Alban fier

  8 giorni fa

  Denimi me vdekje pse te jetoj ropqiri ta haj e pi me taksat tona vare ta shikojn te gjith

 22. Bobi Otr

  Bobi Otr

  8 giorni fa

  Me ja vra edhe familjn

 23. Michele Balla

  Michele Balla

  8 giorni fa

  O KURVA ROPT KU I KENI PSE NUK GRABISNI PSE NUK KENI KOQE DHE SHKONI NEPR SHIJAT E TE PA MBROJTEVE JENI LLUMI I SHQIPERIS 😡😡😡

 24. Power Dinami

  Power Dinami

  8 giorni fa

  Nuk kane dale keta cecenet akoma per mbrojtjen e ketyre mostrave!se ketu behen shume "humane"eshte gjynah e beri per hall skishte cte hante ishte pa te dashur dhe shume te tjera....jane te njejtit karakter keta mostra qe gjoja jane te meshirshem dhe te kulturuar mbrojne njeri tjetrin.po te njejtit ne Jeten e perditshme sillen si ata te xhungles per nje shikim vriten me njeri tjetrin apo dhe per nje gardh.

 25. er. ts.

  er. ts.

  8 giorni fa

  VARENI QENIN.KEMI PRINDER.

 26. Sjxueh Sjssj

  Sjxueh Sjssj

  8 giorni fa

  Shteti mban me buk keta degjeneruar nuk ih djeg per sgjalli benzin

 27. Sjxueh Sjssj

  Sjxueh Sjssj

  8 giorni fa

  Plumbin kok ose rjepje per sgjalli

 28. Kozeta Fecanji

  Kozeta Fecanji

  8 giorni fa

  Prija duart dhe bejini nje gjilpere qe te mos behet me per burre

 29. luan zogu

  luan zogu

  8 giorni fa

  Keta lloi njerzish nuk e meritojn te jetojn por ska gje se atje ne burg do te ja nxin jeten me keq

 30. Redo Vlora

  Redo Vlora

  8 giorni fa

  Duhet varur ky tipi , po para se ta varni duhet ta torturoni ne menyr cnjerzore biles ne tortura e siper te perdhunohet..

 31. lqygzvwuux ajzuysbauxu

  lqygzvwuux ajzuysbauxu

  8 giorni fa

  Yyyy t qifsha rropt njeri i shplar do t bejn thes boksi n burg

 32. Blake Smith

  Blake Smith

  8 giorni fa

  Tja presin koqet ne vend.

 33. Kristi lean

  Kristi lean

  8 giorni fa

  Gjyna e paskan mar ne qaf bythqira policia himares jan per tju qi motrat e grat se i bëjnë vete te gjitha atje dhe gjejnë viktimen e rradhes me ja fut ne kurriz vjedhjet ne e bëjnë tmerr pa prova pa gje Artur veshi qe ja qifsha bankjeren e ca i man pragu

 34. TIRONCI !

  TIRONCI !

  8 giorni fa

  Ce fusni ne burg legenin, apo te haj buk qyl... Vrisnja hudhnja me noj kanal rob qimin...

 35. KED ALLKO

  KED ALLKO

  8 giorni fa

  Vriteni RopQimin aspak Nburg Vareni Degjenerojeni ne burgim te perjetshem

  • tm spam

   tm spam

   8 giorni fa

   Besoj Jezusi Krishti është perëndi e vertet krijuesi ynë që vdiq në kryqje për mekate gjith njerzimit pas 3 ditesh u rrigjall pastaj iku në qjell ishin të gjithë apostuj të pranishëm pedohu tek krishti sepse ai fal

 36. fierrr fierr

  fierrr fierr

  8 giorni fa

  vareni ropqirin

 37. Saimir Dashi

  Saimir Dashi

  8 giorni fa

  Jetoj ne gjermani edhe ca me schon sy ketu jam habitur, edhe I lutesha zotit Mos te ndodhin keto ne shqiperi. Por ja, jarriti edhe ne shqiperi e vrisni ja humbni emrin

  • tm spam

   tm spam

   8 giorni fa

   Besoj Jezusi Krishti është perëndi e vertet krijuesi ynë që vdiq në kryqje për mekate gjith njerzimit pas 3 ditesh u rrigjall pastaj iku në qjell ishin të gjithë apostuj të pranishëm pedohu tek krishti sepse ai fal

 38. Znnn Zkkk

  Znnn Zkkk

  8 giorni fa

  Nuk i kuptoj keta njerez car duan nga nenat dhe gjyshet e tyre ne mosh mir vjedhin por i perdhunojn turp

  • Znnn Zkkk

   Znnn Zkkk

   8 giorni fa

   @tm spam po te besonte te krishti apo diku tjeter nuk bente ato gjera

  • tm spam

   tm spam

   8 giorni fa

   Ke drejtë ktu

  • tm spam

   tm spam

   8 giorni fa

   Besoj Jezusi Krishti është perëndi e vertet krijuesi ynë që vdiq në kryqje për mekate gjith njerzimit pas 3 ditesh u rrigjall pastaj iku në qjell ishin të gjithë apostuj të pranishëm pedohu tek krishti sepse ai fal

 39. File Gjolaj

  File Gjolaj

  8 giorni fa

  Oty ta kput konseri

  • tm spam

   tm spam

   8 giorni fa

   Besoj Jezusi Krishti është perëndi e vertet krijuesi ynë që vdiq në kryqje për mekate gjith njerzimit pas 3 ditesh u rrigjall pastaj iku në qjell ishin të gjithë apostuj të pranishëm pedohu tek krishti sepse ai fal

 40. Fabio Fabio

  Fabio Fabio

  8 giorni fa

  Do ish me mire ta terhiqnit me zinxhir dhe tja lidhnit qesen e zeze me nastro

  • tm spam

   tm spam

   8 giorni fa

   Besoj Jezusi Krishti është perëndi e vertet krijuesi ynë që vdiq në kryqje për mekate gjith njerzimit pas 3 ditesh u rrigjall pastaj iku në qjell ishin të gjithë apostuj të pranishëm pedohu tek krishti sepse ai fal

 41. lila turku

  lila turku

  8 giorni fa

  Maskara kta njerez duhen djegur me benzin vdekshin ishalla paft dit te zeza aty dhe u helmofsh

  • tm spam

   tm spam

   8 giorni fa

   Besoj Jezusi Krishti është perëndi e vertet krijuesi ynë që vdiq në kryqje për mekate gjith njerzimit pas 3 ditesh u rrigjall pastaj iku në qjell ishin të gjithë apostuj të pranishëm pedohu tek krishti sepse ai fal

 42. Kees Lang

  Kees Lang

  8 giorni fa

  Ai sesht bir nane ai esht bir qeni ja qifsha fisin e dexhenerum pu jazik te qoft mo morr

 43. Osumi Osumi

  Osumi Osumi

  8 giorni fa

  Te varet ne litar Ktheni ligjin me vdekje ezhte pak

  • tm spam

   tm spam

   8 giorni fa

   Besoj Jezusi Krishti është perëndi e vertet krijuesi ynë që vdiq në kryqje për mekate gjith njerzimit pas 3 ditesh u rrigjall pastaj iku në qjell ishin të gjithë apostuj të pranishëm pedohu tek krishti sepse ai fal

 44. Aleksander Suçi

  Aleksander Suçi

  8 giorni fa

  WAHNSINN VERRÜCKT

  • tm spam

   tm spam

   8 giorni fa

   @Aleksander Suçi nuk është ALLAHU KURAN ka vdekur bashkë me o islami

  • Aleksander Suçi

   Aleksander Suçi

   8 giorni fa

   Të gjithë profetet janë te derguarit e Zotit.

  • tm spam

   tm spam

   8 giorni fa

   Besoj Jezusi Krishti është perëndi e vertet krijuesi ynë që vdiq në kryqje për mekate gjith njerzimit pas 3 ditesh u rrigjall pastaj iku në qjell ishin të gjithë apostuj të pranishëm pedohu tek krishti sepse ai fal

 45. Komenti Komenti

  Komenti Komenti

  8 giorni fa

  myteni dreqin se deri se te bdesi ate pun do boje.

  • Komenti Komenti

   Komenti Komenti

   8 giorni fa

   @tm spam puna eshte qo robi mir eshte tu vujt prej robit te keq prej parazitit e kriminelit. dhe thuj ati atje lart mos na bi virusa o ta naloj virusin o kancerin etj

  • tm spam

   tm spam

   8 giorni fa

   Besoj Jezusi Krishti është perëndi e vertet krijuesi ynë që vdiq në kryqje për mekate gjith njerzimit pas 3 ditesh u rrigjall pastaj iku në qjell ishin të gjithë apostuj të pranishëm pedohu tek krishti sepse ai fal

 46. Emilia Emi

  Emilia Emi

  8 giorni fa

  Prijani ato qe ka posht po me thik sharr ama qe te vuaj ndyresira

  • Ardit Shuti

   Ardit Shuti

   2 giorni fa

   Hahahaha jo se gjynah i shkreti i duhet ne burg per tu qire ne bythe per te bere lojna karabythash

  • tm spam

   tm spam

   8 giorni fa

   Besoj Jezusi Krishti është perëndi e vertet krijuesi ynë që vdiq në kryqje për mekate gjith njerzimit pas 3 ditesh u rrigjall pastaj iku në qjell ishin të gjithë apostuj të pranishëm pedohu tek krishti sepse ai fal

 47. biljana lotrijan

  biljana lotrijan

  8 giorni fa

  ky e do ta varesh me koke poshte dhe e ka pake o te qifsha turinte o plere

 48. Sherbet Biba

  Sherbet Biba

  8 giorni fa

  Polecia evret ket plehr por nje qevran ne elbasan eben buje janber edhe gazetar si avocat bejne rrolin e prokurorit keti futi plumbin

  • tm spam

   tm spam

   8 giorni fa

   Besoj Jezusi Krishti është perëndi e vertet krijuesi ynë që vdiq në kryqje për mekate gjith njerzimit pas 3 ditesh u rrigjall pastaj iku në qjell ishin të gjithë apostuj të pranishëm pedohu tek krishti sepse ai fal

 49. ջխ Guri խջ

  ջխ Guri խջ

  8 giorni fa

  Ta ha dreqi hajde thot njeri ka Vjedh pi zorit apo me majt familjen se ka shum raste te renda spo ja dim te gjithve kushtet .. Po pse te dhuntonte .. edhe kon e ka dhunu njerzit ce ndoshta jan me te moshura se nana e vete 😔😔 Teper po na mane kjo toke ca po Bone njerzimi i flliqur si cifti i kti 🙄

  • tm spam

   tm spam

   8 giorni fa

   Besoj Jezusi Krishti është perëndi e vertet krijuesi ynë që vdiq në kryqje për mekate gjith njerzimit pas 3 ditesh u rrigjall pastaj iku në qjell ishin të gjithë apostuj të pranishëm pedohu tek krishti sepse ai fal shumë

  • Fabio Fabio

   Fabio Fabio

   8 giorni fa

   Po pse vjedhja te duket pak ty? Punon torturohesh nga mengjesi ne darke per te siguruar te ardhurat familjes tende ,e ky tipi te vij te vjedhi djersen tende e te femijeve te tu ...te shkoj te punoj si punojm un ti dhe gjithe te tjeret ,se pune gjen po sduan te punojn, se eshte me e mire djersa e tjetrit

 50. Eri Biba

  Eri Biba

  8 giorni fa

  Me qese ne koke, ne e pame ke topi kur e arrestuan ftyren, ti thua me qese eeeeehhh

  • Eri Biba

   Eri Biba

   8 giorni fa

   @tm spam te lumte qe beson, une sherbej ne nje bashkesi te krishtere, dhe jam ndjekes i Jezusit, ka goxha kohe. Po tema ishte dicka tjeter qe po flisnim neper komente.

  • tm spam

   tm spam

   8 giorni fa

   Besoj Jezusi Krishti është perëndi e vertet krijuesi ynë që vdiq në kryqje për mekate gjith njerzimit pas 3 ditesh u rrigjall pastaj iku në qjell ishin të gjithë apostuj të pranishëm pedohu tek krishti sepse ai fal

 51. skam asemereasmbiemer

  skam asemereasmbiemer

  8 giorni fa

  Fundi botes pse njeri pse

  • tm spam

   tm spam

   8 giorni fa

   Besoj Jezusi Krishti është perëndi e vertet krijuesi ynë që vdiq në kryqje për mekate gjith njerzimit pas 3 ditesh u rrigjall pastaj iku në qjell ishin të gjithë apostuj të pranishëm pedohu tek krishti sepse ai fal

 52. Eifel Kulla

  Eifel Kulla

  8 giorni fa

  Oooo Zott 🙏...Po s,'ka SHTET ...se eshte qelbur peshku nga koka dhe pik...na hapet barkun me kto perversitete....

  • tm spam

   tm spam

   8 giorni fa

   Besoj Jezusi Krishti është perëndi e vertet krijuesi ynë që vdiq në kryqje për mekate gjith njerzimit pas 3 ditesh u rrigjall pastaj iku në qjell ishin të gjithë apostuj të pranishëm pedohu tek krishti sepse ai fal

 53. Football 4Life

  Football 4Life

  8 giorni fa

  Se kuptoj pse nuk e vrasin ne casht policia edhe si argument te thon qe kishte arm edhe deshi te qelonte policat.. Edhe nje her e mire te hiqen kta shkerdhatat nga faqja e dheut se nuk e meritojn aspak burgun

  • Pirat Pirat

   Pirat Pirat

   6 giorni fa

   Football 4Life deri sot ku ka hy hajduti ska pas njerez per me tardh gjyna

  • Pirat Pirat

   Pirat Pirat

   6 giorni fa

   Football 4Life mami jot i duhet shqipris po ti je nga ata qe ta ngulin pas shpine

  • Football 4Life

   Football 4Life

   6 giorni fa

   @Pirat Pirat o kokloqe po ti je per tju qr qe mbron kriminelet.. Plera si puna jote nuk i duhen Shqiperis

  • Pirat Pirat

   Pirat Pirat

   6 giorni fa

   Football 4Life oooo robqim qysh po te duan ti qenkr bes prem pse si do kari ty do bohet hahahhaha sa budall si flet sikur po flet me plaken shpi ik er se na trrashe ...po doj polici por ja qe zdo kur te hysh ti polic vrite hahahahh

  • Football 4Life

   Football 4Life

   8 giorni fa

   @Marak Lia e kapi policia ne banesen qe kishte vjedhur..per mua po te isha polici do ta kisha vrar ne moment edhe do thoja qe deshte te me vriste ..po te duan e bejn kte gje shum leht

 54. Valbona Bektesevic

  Valbona Bektesevic

  8 giorni fa

  Le te kalbet brenda qeni

  • tm spam

   tm spam

   8 giorni fa

   Besoj Jezusi Krishti është perëndi e vertet krijuesi ynë që vdiq në kryqje për mekate gjith njerzimit pas 3 ditesh u rrigjall pastaj iku në qjell ishin të gjithë apostuj të pranishëm pedohu tek krishti sepse ai fal

 55. Lupo 89

  Lupo 89

  8 giorni fa

  Qese plehrash i paskan vene ne kok, i shkon.

  • tm spam

   tm spam

   8 giorni fa

   Besoj Jezusi Krishti është perëndi e vertet krijuesi ynë që vdiq në kryqje për mekate gjith njerzimit pas 3 ditesh u rrigjall pastaj iku në qjell ishin të gjithë apostuj të pranishëm pedohu tek krishti sepse ai fal

 56. Diti Diti

  Diti Diti

  8 giorni fa

  Qr ca po ndodh keshtu...

  • tm spam

   tm spam

   8 giorni fa

   Besoj Jezusi Krishti është perëndi e vertet krijuesi ynë që vdiq në kryqje për mekate gjith njerzimit pas 3 ditesh u rrigjall pastaj iku në qjell ishin të gjithë apostuj të pranishëm pedohu tek krishti sepse ai fal

 57. Alban Kraja

  Alban Kraja

  8 giorni fa

  Po pse mo i arrestini keto felliqeaina.futjani plumb mas koke dhe skeni nevoj me e qu ne burg mi dhan dhe me ngren me taksat tona.

  • Mili Dajko

   Mili Dajko

   7 giorni fa

   @Senad Fazliji Po eshte I vogel bre vella 😂😂 shikoje profilin ne you tube eshte femije I vogel ka pare filmin e jezu krishtit ne TV .Dhe e di te vertete se vdiq dhe u ngjall prape ,vetem budallenjte ju besojne ketyre prallave te prifterinjve ,po a vdes nje zot nga nje perandori me 10 million ushtar 😁🤣😁😁🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪💪👍👍👍👍🥇🥇🥇👋

  • Senad Fazliji

   Senad Fazliji

   8 giorni fa

   @tm spam cka lidhje ky me (Krishtin)

  • tm spam

   tm spam

   8 giorni fa

   @Simoskristo Kristo po dergjegjem

  • Simoskristo Kristo

   Simoskristo Kristo

   8 giorni fa

   @tm spam je i ndergjegjemsh me keto qe po thua

  • tm spam

   tm spam

   8 giorni fa

   Besoj Jezusi Krishti është perëndi e vertet krijuesi ynë që vdiq në kryqje për mekate gjith njerzimit pas 3 ditesh u rrigjall pastaj iku në qjell ishin të gjithë apostuj të pranishëm pedohu tek krishti sepse ai fal

 58. Eduardo Ceco2424

  Eduardo Ceco2424

  8 giorni fa

  Qijani ropt vareni mos rroje me ky i ketille

  • Marsela

   Marsela

   7 giorni fa

   @Denis BallaHahaha sa qesha ky svete mire kete kom shkr ne cdo vend 😂😂😂

  • Denis Balla

   Denis Balla

   8 giorni fa

   @tm spam PIRDH PIRDH SE LIROHESH

  • tm spam

   tm spam

   8 giorni fa

   Besoj Jezusi Krishti është perëndi e vertet krijuesi ynë që vdiq në kryqje për mekate gjith njerzimit pas 3 ditesh u rrigjall pastaj iku në qjell ishin të gjithë apostuj të pranishëm pedohu tek krishti sepse ai fal

 59. Lendita Thaqi

  Lendita Thaqi

  8 giorni fa

  Denim te perjetshem per ket pis tflliqt

  • Lendita Thaqi

   Lendita Thaqi

   8 giorni fa

   Nuk ka zot tjeter perveq Allahut

  • tm spam

   tm spam

   8 giorni fa

   Besoj Jezusi Krishti është perëndi e vertet krijuesi ynë që vdiq në kryqje për mekate gjith njerzimit pas 3 ditesh u rrigjall pastaj iku në qjell ishin të gjithë apostuj të pranishëm pedohu tek krishti sepse ai fal

Il prossimo