Musica

Gold AG - Tornado

goldag.fanlink.to/Tornado
@ONIMA- smarturl.it/ONIMA
@Gold AG - Tornado
Connect with Gold AG
Facebook | GoldAG.Legend
Instagram | arianagushi

#GoldAg #ONIMA #Tornado

Commenti 

 1. wnnalis cioov

  wnnalis cioov

  Giorno fa

  Ty or djal ska TORNADO qe te ndal, Bravoooo

 2. Ibrahim Pintolli

  Ibrahim Pintolli

  3 giorni fa

  Bravo

 3. Bahrija Krasniqi

  Bahrija Krasniqi

  3 giorni fa

  馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃専馃専馃専馃専馃専馃憦馃憦馃憦馃憦馃憦

 4. Bahrija Krasniqi

  Bahrija Krasniqi

  3 giorni fa

  RRespekt per ty Goldi qdohe me kanga matmira kanget ikendo Lumi Nana qe te karrit bravo 馃専馃専馃専馃専馃専馃憦

 5. bilinas mini

  bilinas mini

  4 giorni fa

  Inshallah del naj kengetar qe ja knon naj muzik legjendes "Gold ages"

  • wnnalis cioov

   wnnalis cioov

   Giorno fa

   Yay I really wanted to see this yay

 6. Ni B

  Ni B

  4 giorni fa

  Kungtar me zemer te bardh gjith mon tpaqum te kendoft zemra gjith mon dojm shum te rujt zoti ty dhe familjen tande 馃嚘馃嚤馃憤馃拵馃檹

  • sokin jon

   sokin jon

   2 giorni fa

   馃グ馃槏馃ぉ馃槆馃榾馃槂馃槀馃コ馃槑馃挅馃挆馃挀馃挒馃挄馃挓鉂p煉嬸煉岎煉橉煉濃潳馃А馃挍馃挌馃挋馃挏馃枻馃枻馃鉂ゐ煐ゐ焽︷焽别焽︷焽别焽︷焽别焽︷焽别焽︷焽别焽︷焽别焽金焽梆焽金焽梆焽金焽梆焽金焽梆焽金焽梆焽金焽梆焽金焽

 7. Defrim Roci

  Defrim Roci

  4 giorni fa

  O te lumte goja ty

  • sokin jon

   sokin jon

   2 giorni fa

   Zemra te knoft tan jeten kjosh me jet

 8. Fredi Mamo

  Fredi Mamo

  4 giorni fa

  You are star brother,Te ruajt zoti and all the best in your life my brother ,Po na ben te qajme me keto keng 馃檹馃徎

 9. Ajet Morina

  Ajet Morina

  4 giorni fa

  馃拏鈥嶁檪锔忦煉傗嶁檪锔忦煉傗嶁檪锔忦煉傗嶁檪锔忦煉傗嶁檪锔忦煉傗嶁檪锔

  • bilinas mini

   bilinas mini

   4 giorni fa

   Respek 馃嚱馃嚢馃嚘馃嚤

 10. BANANABOSS 495

  BANANABOSS 495

  5 giorni fa

  Urime 28 nentori, dita e flamurit馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤

 11. Lavdie Mazrreku

  Lavdie Mazrreku

  5 giorni fa

  馃憦馃徎馃憦馃徎馃憦馃徎

 12. Ana lia

  Ana lia

  5 giorni fa

  Xhenetin firdeus Zoti ju tregoj shqiptareve kur serbet menduan se I vran Zoti ju shperbleft Gold

 13. Klisi Veshti

  Klisi Veshti

  5 giorni fa

  馃嚘馃嚤馃嚱馃嚢馃嚜馃嚭

 14. Jerry A

  Jerry A

  5 giorni fa

  馃嚦馃嚤馃嚘馃嚤

 15. Florjan Hoxha

  Florjan Hoxha

  5 giorni fa

  Keto keng te bejne tia nisesh luften dhe 1000 viet. Jam nga jugu i shiperis po do ta clirojme dhe presheven

 16. miko foin

  miko foin

  5 giorni fa

  GJITHMON脣 KRAH TJEMI ME RESPEKT NGA MALISHEVA ALBOZ MAZREKU馃馃憡馃挭

 17. Maik Maik

  Maik Maik

  6 giorni fa

  Te pershendes nga tirona nipi skenderbeut dhe dhe trimi i gardes te Isa boletinit vazhdo kurr mos i ndal genget tuaja atdhedashur

 18. dolita windo

  dolita windo

  6 giorni fa

  Bravo Gold Aga shum kenge e bukur ZOTI te rut 馃敟馃敟馃敟馃敟馃敟馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃憦馃憦馃憦馃憦馃憤馃憤馃憤馃挴馃挴馃挴

 19. Roland Prini

  Roland Prini

  6 giorni fa

  BRAVO JU PERSENDES RRESPEKT JU RUJTE ZOTI ISHAIIA SHUME E BUKUR MUZHIKA SHQIPRI JASHA JASHA 馃憤馃憤馃憤馃枑锔忦煐愶笍馃枑锔忦煍ヰ煍ヰ煍ヰ焽︷焽别焽︷焽别焽︷焽别煂桂煂桂煂光潳锔忦煉欚煉氿煉滒煐ゐ煉涴煣○煂燄煂燄煂熲櫏锔忦煉橉煉曫煉炩潱锔忦煉擆煉楌煉栶煉濔焽吼焽拆煆筹笍鈥嶐煂堭焽桂焽筐焽吼焽焽桂焽拣焽吼焽仇焽吼焽︷焽桂焽火焽桂焽桂焽桂焽佛焽桂焽答焽桂焽仇焽桂焽别焽桂焽

  • miko foin

   miko foin

   5 giorni fa

   Dislike kan boe grupi i berat buzhalles udbasht dhe shkijet 馃枙

 20. Luigj dushaj

  Luigj dushaj

  6 giorni fa

  Zemra te knoft tan jeten kjosh me jet

 21. Giorgina Lekaj

  Giorgina Lekaj

  6 giorni fa

  馃グ馃槏馃ぉ馃槆馃榾馃槂馃槀馃コ馃槑馃挅馃挆馃挀馃挒馃挄馃挓鉂p煉嬸煉岎煉橉煉濃潳馃А馃挍馃挌馃挋馃挏馃枻馃枻馃鉂ゐ煐ゐ焽︷焽别焽︷焽别焽︷焽别焽︷焽别焽︷焽别焽︷焽别焽金焽梆焽金焽梆焽金焽梆焽金焽梆焽金焽梆焽金焽梆焽金焽

  • dolita windo

   dolita windo

   6 giorni fa

   Ultara Nacionalistat Shqiptar. 馃憞

 22. Abdurahman Sadi

  Abdurahman Sadi

  6 giorni fa

  Bravo vlla 鉂ゐ焽︷焽扁潳馃嚘馃嚤!!

 23. Florian Fetahi

  Florian Fetahi

  7 giorni fa

  Respek 馃嚱馃嚢馃嚘馃嚤

 24. sokin jon

  sokin jon

  7 giorni fa

  Zoti te bekoft Arjan 馃げ鈾ワ笍

 25. Lackano Online Shop

  Lackano Online Shop

  7 giorni fa

  AZET & LACKANO FASHION - itput.info/zone/video/rKGDZayPkc-1hqg

 26. Raf Camora

  Raf Camora

  7 giorni fa

  Gold AG s煤per musik馃憤馃憤馃憤馃憤馃槑馃憦

 27. Florenc Murati

  Florenc Murati

  7 giorni fa

  Heuuu me te lumte goja gjithmon na surprizon RESPEKTE

 28. Jahi Gashi Gurit

  Jahi Gashi Gurit

  7 giorni fa

  Rrespekte nga T毛rnoci madh毛

  • sokin jon

   sokin jon

   7 giorni fa

   Te knoft zemra gjithmone Gold G 馃嚘馃嚤馃憦馃憤

 29. seeriu ciihy

  seeriu ciihy

  8 giorni fa

  Pa femra ne spote pa droga pa budallalleqe Bravo Gold AG je numer 1 ne shqiptari Respekt te perzemert nga tirana Rroft Shqiperia Etnike Shqiperi kosov毛 Ilirid毛 馃憪

  • seeriu ciihy

   seeriu ciihy

   7 giorni fa

   Allahu te shperbleft o me i miri shqiptaris Mashaallah Allahu te bekoft e ti shtoft miresit Amin馃げ馃げ馃げLum nena qe te ka e qofshi me jet te gjat Jarabi馃げ馃げ馃げ

 30. Albgaming

  Albgaming

  8 giorni fa

  Dardania zemra e Shqiperise,Kosova eshte Shqiperi.

  • seeriu ciihy

   seeriu ciihy

   7 giorni fa

   鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍

 31. DN5 02

  DN5 02

  8 giorni fa

  Ska rendesi tematika kur kenga nuk kendohet ashtu si duhet dhe nga kush duhet!

 32. Trupja_Hoxha ARIMSEB

  Trupja_Hoxha ARIMSEB

  8 giorni fa

  Arian agushi I nderum qofsh qe na e dridh zemren me kenget tona Edukoni bre nena djemt e cikat per atdhe se asnji skemi pervec njeri tjetrit 馃嚘馃嚤馃嚱馃嚢馃嚘馃嚤馃嚱馃嚢

  • seeriu ciihy

   seeriu ciihy

   8 giorni fa

   Na rrofsh bethen gold kakaa

 33. Drini Brig 125

  Drini Brig 125

  8 giorni fa

  Dislike kan boe grupi i berat buzhalles udbasht dhe shkijet 馃枙

 34. Endrit Shala

  Endrit Shala

  8 giorni fa

  Kur vjen bashkpunimi me Shalianin

 35. Kim Rama

  Kim Rama

  8 giorni fa

  Ultara Nacionalistat Shqiptar. 馃憞

 36. beedsj roiue

  beedsj roiue

  8 giorni fa

  I vetmi djal qe u kendon trimave! Respekt per ty Arian!

 37. Everything Live

  Everything Live

  8 giorni fa

  nese ju qe jepni dislike per Gold Ag " jeni shqipatre harram u qoafte gjuha shqiper qe keni mesuar" love Gold Ag love Shqiperi love kosove...!

  • dueeh nyyu

   dueeh nyyu

   8 giorni fa

   kjo po qe ja vlen te shikohet: itput.info/zone/video/dGh4lIaqq7umqJw

 38. ItsAlbo

  ItsAlbo

  8 giorni fa

  Gold ag bone be tlutem nje kenge per albin kurtin

  • dueeh nyyu

   dueeh nyyu

   8 giorni fa

   Bravo Gold Pse nuk qet Nj毛 K毛ng毛 per Strategun E luftes Bekim Berishes ABEJA

 39. Lorent Islami

  Lorent Islami

  9 giorni fa

  Rrespekt

  • beedsj roiue

   beedsj roiue

   8 giorni fa

   kjo po qe ja vlen te shikohet: itput.info/zone/video/dGh4lIaqq7umqJw

 40. Gentian Hysa

  Gentian Hysa

  9 giorni fa

  "O pasha zotin per kete dite djalin e kam rrit" Komandat i pa harruar Qoft kujtimi jot ibrahim mazreku Sot fal ktyre trimave jemi te lire 鉂も潳鉂も潳鉂も潳 I love Albania I love Kosovo baby

 41. chding zuure

  chding zuure

  9 giorni fa

  Te knoft zemra gjithmone Gold G 馃嚘馃嚤馃憦馃憤

 42. Shqipron

  Shqipron

  9 giorni fa

  鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍

 43. huttio srreu

  huttio srreu

  9 giorni fa

  Allahu te shperbleft o me i miri shqiptaris Mashaallah Allahu te bekoft e ti shtoft miresit Amin馃げ馃げ馃げLum nena qe te ka e qofshi me jet te gjat Jarabi馃げ馃げ馃げ

  • chding zuure

   chding zuure

   9 giorni fa

   Bravo dhe te kendoft 鉂 keto keng do zene vend ne historine馃嚘馃嚤

 44. Ajslin jani

  Ajslin jani

  9 giorni fa

  Ku ka shqiptar qe sta don zanin ty 馃檹馃檹馃檹馃檹馃檹馃檹馃檹馃憦馃憦馃憦

 45. dueeh nyyu

  dueeh nyyu

  9 giorni fa

  Like 5 ore para se me dal kanga Ma i miri n'Shqiptari qai Arian Aga 鉂わ笍

  • Kim Rama

   Kim Rama

   9 giorni fa

   Mshefi cicat se marre 馃ぃ馃ぃ馃ぃ

 46. Hajzer Thaqi

  Hajzer Thaqi

  9 giorni fa

  Na rrofsh bethen gold kakaa

  • huttio srreu

   huttio srreu

   9 giorni fa

   Kurgjo e re , krejt njejt kang te vitit 1999

 47. Misin Zenunaj

  Misin Zenunaj

  9 giorni fa

  Respekt ete kendoft zemra ghithmon Po ashtu respekt per Zotriun Alban Kastratin Qe kntriboj per heroin Lavdi Per jet

 48. Marigona Ylli

  Marigona Ylli

  10 giorni fa

  kush esht per Goldin 馃憪馃嚘馃嚤馃嚛馃嚜馃嚞馃嚙馃嚱馃嚢馃嚘馃嚤馃嚱馃嚢馃嚘馃嚤馃嚱馃嚢馃嚭馃嚫馃嚞馃嚙馃嚛馃嚜馃嚘馃嚤Goldi馃ご馃憪馃嚱馃嚢馃檵鈥嶁檧锔忦煓嬧嶁檪锔忊瓙猸愨瓙猸愨瓙猸愨瓙猸愨瓙Goldi 馃ご馃憪馃嚘馃嚤馃嚱馃嚢馃憪

  • dueeh nyyu

   dueeh nyyu

   9 giorni fa

   Bosi

 49. Ditrin Mu莽aj

  Ditrin Mu莽aj

  10 giorni fa

  Shkijet po vijn毛 prej 4 an毛ve, nje siti ARBRI 毛sht毛 komand tane...鉂わ笍

 50. Mario Gigi

  Mario Gigi

  10 giorni fa

  Je kengetar me shum vlera 馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃憢

 51. Ibadete Cakolli

  Ibadete Cakolli

  10 giorni fa

  Shum je i pa par lum kosova qe ta ka 馃檹馃檹

 52. Suad Iseni

  Suad Iseni

  10 giorni fa

  Bravo Gold Pse nuk qet Nj毛 K毛ng毛 per Strategun E luftes Bekim Berishes ABEJA

 53. Funny Bee

  Funny Bee

  10 giorni fa

  kjo po qe ja vlen te shikohet: itput.info/zone/video/dGh4lIaqq7umqJw

 54. Miri Jetmir

  Miri Jetmir

  10 giorni fa

  Dislike i kan bo veq ato qe jan serb... Gold 馃馃挭馃挭

 55. Dorina Mushi

  Dorina Mushi

  10 giorni fa

  Sa e dua k毛t毛 artist

 56. U 脟 K

  U 脟 K

  10 giorni fa

  Tlumt goja patriot i madh per kosov edhe per shqipr馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤

 57. Xhemsi Da

  Xhemsi Da

  11 giorni fa

  GOLD AG respect 馃憤馃憤馃挭馃挭馃嚘馃嚤

 58. Ermal Basha

  Ermal Basha

  11 giorni fa

  Bravo dhe te kendoft 鉂 keto keng do zene vend ne historine馃嚘馃嚤

 59. ferizaj ferizaj

  ferizaj ferizaj

  11 giorni fa

  Shum i dopt je sinqerisht lidhje lidhje me muzik ski

 60. Elton Tony S

  Elton Tony S

  11 giorni fa

  鉁ㄢ湆锔忦焽︷焽别焽金焽梆焽︷焽别焽金焽

 61. Fitim Ajdini

  Fitim Ajdini

  11 giorni fa

  Kurgjo e re , krejt njejt kang te vitit 1999

 62. mrmrs mustafi

  mrmrs mustafi

  11 giorni fa

  Rrofsh sa Malet o Trim i Kti Vendi 鉂わ笍

 63. fabion sertolli

  fabion sertolli

  11 giorni fa

  Bosi

 64. Eralb Mazreku

  Eralb Mazreku

  11 giorni fa

  馃嵑馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚚馃嚞馃嚱馃嚢馃嚱馃嚢馃嚱馃嚢馃嚱馃嚢馃嚱馃嚢馃嚱馃嚢馃嚱馃嚢馃嚱馃嚢馃嚱馃嚢馃嚱馃嚢馃嚱馃嚢馃嚱馃嚢馃嚱馃嚢馃嚱馃嚢馃嚱馃嚢馃嚱馃嚢

  • Eralb Mazreku

   Eralb Mazreku

   6 giorni fa

   馃挭馃挭馃挭鉂ゐ焽︷焽别焽︷焽别焽︷焽别煠燄煄梆煄梆煄

 65. Eralb Mazreku

  Eralb Mazreku

  11 giorni fa

  馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤鉂も潳鉂ゐ煈

 66. Taulant Landi

  Taulant Landi

  11 giorni fa

  Zemra tknoft gjithmon

 67. Vin V

  Vin V

  11 giorni fa

  Brravo

 68. Poli Castellano

  Poli Castellano

  11 giorni fa

  I vetmi djal qe u kendon trimave! Respekt per ty Arian!

 69. Fidani hoxha

  Fidani hoxha

  11 giorni fa

  hallall te qoft se je numer ni per kenget shqipe

 70. ROMAN 3

  ROMAN 3

  11 giorni fa

  bukur kenga, as se njofta fillim mu duk si ushtar isisit

 71. Osman Halimi

  Osman Halimi

  11 giorni fa

  Kur po bon duet ma shum po dhez

 72. Labi Totaj

  Labi Totaj

  11 giorni fa

  Nisha 馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚤馃嚪

 73. Labi Totaj

  Labi Totaj

  11 giorni fa

  Nisha 馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚤馃嚪

 74. Labi Totaj

  Labi Totaj

  11 giorni fa

  Nisha 馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚤馃嚪

 75. Labi Totaj

  Labi Totaj

  11 giorni fa

  Nisha 馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚤馃嚪

 76. Valdeta Xhiha

  Valdeta Xhiha

  11 giorni fa

  Hallall te qoft te knoft zemra gjithmon

 77. Horanlli Horanlli

  Horanlli Horanlli

  11 giorni fa

  Bravo 馃憦馃憦馃憦馃檹

 78. Adriano Vicenza

  Adriano Vicenza

  11 giorni fa

  Bravo super kong. Hallall t qoft qumshi non毛s 馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤

 79. Mirlinda Bytyqi

  Mirlinda Bytyqi

  11 giorni fa

  馃嚘馃嚤馃嚱馃嚢馃嚘馃嚤馃嚱馃嚢馃敟馃敟馃敟馃敟馃馃馃馃

 80. Ronaldo Cristiano

  Ronaldo Cristiano

  11 giorni fa

  Bravo Arjan Agushi je ma I miri ntanve鉂

 81. L. Kosova

  L. Kosova

  12 giorni fa

  Maj madhi nvend 馃槝rrespekt

 82. Erionguri 6

  Erionguri 6

  12 giorni fa

  Qite ni muzik p毛r Qadrak

 83. Arben Morina

  Arben Morina

  12 giorni fa

  脟lirimtaret U脟K jane te Pa Vdekshem Ata Jetojm me ne Jane te Gjalle e Vjene Era Arome Lirije 馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤

 84. youtube g

  youtube g

  12 giorni fa

  饾悓饾悁饾悑饾悎饾悞饾悋饾悇饾悤饾悁 饾悗饾悕 饾悈饾悎饾悜饾悇 鉂わ笍鉂わ笍馃憪馃憪馃憪馃嚘馃嚤

 85. 螘LA CERRIKU

  螘LA CERRIKU

  12 giorni fa

  Kush jane kta 96 te zgjuarit qe bejn dislike.

 86. Geni Bungu

  Geni Bungu

  12 giorni fa

  Ccbvcv

 87. Lyana Zack

  Lyana Zack

  12 giorni fa

  VISIT AND JOINED!!! tinyurl.com/girlbestmoment Make best moment in your day Thank's and have fun 馃槞

 88. Ed Ed

  Ed Ed

  12 giorni fa

  Lavdi deshmorit e arijan shendet Gzim e fat ne jete馃挭馃嚘馃嚤馃嚝馃嚪

 89. Preng Kola

  Preng Kola

  12 giorni fa

  Always the best 馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤

 90. lela Kukaj

  lela Kukaj

  12 giorni fa

  Zoti te bekoft Arjan 馃げ鈾ワ笍

  • Limi Meshi

   Limi Meshi

   11 giorni fa

   Beni Subscribe kanalit tim ju lutem!

 91. The Plungi

  The Plungi

  12 giorni fa

  Rest in Peace 馃檶馃徎馃檶馃徎馃檶馃徎 Ishalla klipi i fundit se smjelet vdekja kshtuu鉂岎煣

 92. Enes Sadiku

  Enes Sadiku

  12 giorni fa

  Rrespekte 馃嚘馃嚤

 93. Faton Gashi

  Faton Gashi

  12 giorni fa

  GoldAG je shum i fort. Jom me ty 鉂わ笍

 94. 袪邪蟹屑褘褕谢械薪懈褟 袘邪褉芯薪邪 - 袠薪褌械褉胁褜褞 褋 袘邪褉芯薪芯屑

  袪邪蟹屑褘褕谢械薪懈褟 袘邪褉芯薪邪 - 袠薪褌械褉胁褜褞 褋 袘邪褉芯薪芯屑

  12 giorni fa

  袨褔械薪褜 泻褉邪褋懈胁芯, 薪芯 袣芯褋芯胁芯 褝褌芯 小械褉斜懈褟 写褉褍卸芯泻

 95. Kamberi Hisnije

  Kamberi Hisnije

  12 giorni fa

  Te lumte o golld se vertet golld je pom vjen mire shum qe kurr spo i harron luftetaret e lirise zoti te shperblevt per ket Miresi qe e ke o golldi krenohemi me ty 馃憤

 96. Skender Pacarizi

  Skender Pacarizi

  12 giorni fa

  Lavdi vepres se Ibrahim Mazrekut ( Tornado )

 97. Besnik Velija

  Besnik Velija

  12 giorni fa

  !_

 98. ajshe kallaba

  ajshe kallaba

  12 giorni fa

  suksese ariangushi

 99. erea05 ereaa05

  erea05 ereaa05

  12 giorni fa

  Si qdo her Goldi馃憣

 100. Neshat Sadiku

  Neshat Sadiku

  12 giorni fa

  Bravo Gold Aga shum kenge e bukur ZOTI te rut 馃敟馃敟馃敟馃敟馃敟馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃嚘馃嚤馃憦馃憦馃憦馃憦馃憤馃憤馃憤馃挴馃挴馃挴

Il prossimo