Intrattenimento

Gold AG ft. Dava Gjergji - Bylbyli i Tropojes

fanlink.to/BylbyliTropojes
@ONIMA - smarturl.it/ONIMA

@Gold AG ft. Dava Gjergji - Bylbyli i Tropojes
Connect with Gold AG
Facebook | GoldAG.Legend
Instagram | arianagushi

Commenti 

 1. Halit Berisha

  Halit Berisha

  6 ore fa

  Kenge me te vertet shume e mire ska komentim te lumte Gold AG dhe e madhja Dava Gjergji respekt.

 2. Klajd Jonuzaj

  Klajd Jonuzaj

  7 ore fa

  Super

 3. S L

  S L

  9 ore fa

  Perle ❤️👏👏

 4. Elton Cara

  Elton Cara

  14 ore fa

  Jam prej Tropoj po Kosove kena hise🇦🇱

 5. Djellona Maloku

  Djellona Maloku

  14 ore fa

  TEKSTI [Gold AG:] Asht kam digjet Kosova nan nga flaka e zjarri U ndal fluturimi i zogut nga mali Po çahen krejt lisat e çerdhen po ma kallin Por un jam Bylbyli e kurr kangen nuk ma nalin Kurr mos me d’vetni ma pse luften e nise Une jam prej Tropoje por n’Kosove kena hise Kurdo qe na thrret Kosove e Shqiperia nan More shkijeve jau heki edhe dheun ner kam Mos m’qaj nana jem vet e rrite trimin O s’ta koris buken e s’ta koris gjinin Pritem ne Koshare vlla Agim Ramadani Jam nje djal prej Tropoje jam Bylbyl Breçani [DAVA GJERGJI:] Çke Bylbyl bre ty t’pas nana M’tha oj nan rahat su bana Veç ma mir pa buk e uje Se me nejt ma nan spo muj Lum po ban nana per trimin Ta jap buken e bekimin Merre nje pushk e nje flamur Per Kosove ja sot ja kurre. [REF. DAVA GJERGJI 2x] Mirupafshim m’tha oj nan Nje bes Zotit ja kam dhan Me ba kush mem n’guc Kosoven Oooooooooooo Shkoj atje me krejt TROPOJEN. [GOLD AG:] Kur kerset pushka e ktu bahet zjarri Maje men fjalen tem se une dal i pari Nuk e kam s’pari qe atedheun po e mbroj Se kur digjet Kosova asht n’kam nje TROPOJE E ne oda kur folshim per Malsin e Gjakoves Thash mos deksha pa u ba Ushtar i Kosoves E i madhi Zot tash ma pruni dakikin O po knaqna ka i shof ata shkie qysh po ikin Kurr mos guxoni ma shqiperin me na e prek Se deri tek molla e kuqe tash kena me ju njek Per Shqiperine si Feniksi prej toke çohna Sa her ta merr mendja ty me ardh n’troje tona. [REF. DAVA GJERGJI 2x:] Mirupafshim m’tha oj nan Nje bes Zotit ja kam dhan Me ba kush mem n’guc Kosoven Oooooooooooo Shkoj atje me krejt TROPOJEN.

 6. Fatbardha Shurbi

  Fatbardha Shurbi

  17 ore fa

  Bravo je kengetari ma i mir ne treva shiptare 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱jemi

 7. Orgito Meco

  Orgito Meco

  18 ore fa

  🙏🙏

 8. tonin prela

  tonin prela

  19 ore fa

  Te lumte goja Patriote Je e pazevendesushme bravo te dyve

 9. Qiell Melaqe

  Qiell Melaqe

  Giorno fa

  DAVA masala za tvoj glas !!! 😍💋♥️

 10. Bunjaku Naser

  Bunjaku Naser

  Giorno fa

  👌👌

 11. BEBi Duraku

  BEBi Duraku

  Giorno fa

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇲🇪🇲🇪🇲🇪🇲🇪🇲🇪🇲🇪🇲🇪 shkijev ju hjek edhe deun ner kom ❤️

 12. Ilaria Ilaria

  Ilaria Ilaria

  Giorno fa

  Disa thonë që shqipëria ësht e vogël, po mua pse më duket më e madhe se e gjith bota!!!🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 13. Dhurata Kuqi

  Dhurata Kuqi

  Giorno fa

  Mishin ta rrenqeth kjo kenge 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺😥😥😥😥😥😥

 14. Turkish Music MCORHAN

  Turkish Music MCORHAN

  Giorno fa

  Masallah !!!!

 15. Turkish Music MCORHAN

  Turkish Music MCORHAN

  Giorno fa

  I love this Song my Albanian Brother...Greetings from Turkey... Respect...

 16. Lek Toma

  Lek Toma

  Giorno fa

  Fenomen keta kengetare , lum shqyptaria qe u ka 💞❤️🇦🇱

 17. Qale Qalr

  Qale Qalr

  Giorno fa

  Gjtihmone tropoja ka lind trima

 18. Kiirad

  Kiirad

  Giorno fa

  Bossi Albanian forever ❤️❤️

 19. Bake AL

  Bake AL

  2 giorni fa

  Une jam prej Geghysenit te KRASNIQES pershendes te tan Tropojant Kudo neper Bote!

 20. FREE FIRE GANGSTA FREE FIRE GANGSTA

  FREE FIRE GANGSTA FREE FIRE GANGSTA

  2 giorni fa

  🇦🇱

 21. Blendi Fevziu

  Blendi Fevziu

  2 giorni fa

  Turp per Dava Gjergjin me bere duet me nje isis myslimut si Gold qelbesira.🖕🏻

 22. Blendi Fevziu

  Blendi Fevziu

  2 giorni fa

  Aman mos ! Se na i hengret mutin o Gold isisi ! Megjithate ju vazhdoni se jeni mesuar duke ngrene mut shoellarqr! Robt ku ti kesh.🖕🏻

 23. Rose Rose

  Rose Rose

  2 giorni fa

  mashAllah ty trujt Allahu 🥰💜

 24. Diona Fona

  Diona Fona

  2 giorni fa

  Kosova asht kosova♥️💙

 25. xxx xxc

  xxx xxc

  2 giorni fa

  KREJT.SHIPNIJA.KA.BO.PER. KOSOVEN.BILE.PAK.MA.SHUM. SE.AMERIKA.SE.EUROPEN.NUK. PI.PERMENI.HIQ.SE.PER. EUROP.KEM.KAJ.LAJM.DURT.ME. KA.KREJT.POR.NUK.DUHET.ME. JA.HUP.POPULLIT.AMERIKAN. E.POLITIKS.AMERIKANE.❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🌷❤🌷🇺🇸❤🇺🇸❤🇦🇱🌷🇦🇱❤🌷🇺🇸❤🙋‍♀️

 26. xxx xxc

  xxx xxc

  2 giorni fa

  HAJT..TROPOJ.HE. BUKUROSHE.JE.BUKUROSHE. QOSHEM..❤.QOSHE. RRNOFT.KOMBI.SHIPTAR. SE.ASHT.POPULL.TRIM.E. BUJAR.E.LIRI.DASHS.🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌷🌷🌷❤❤❤❤❤🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️❤❤❤❤❤❤

 27. AimBOT 619

  AimBOT 619

  2 giorni fa

  ❤🇧🇦❤🇦🇱❤🇽🇰❤🇺🇸

 28. Violeta Aliaj

  Violeta Aliaj

  2 giorni fa

  Shume bukur suksese

 29. Irgi Maxhunaj

  Irgi Maxhunaj

  2 giorni fa

  Ropt ne pidh ai qe i ka bo dislike.... listen e dasmes juve qe e urreni veriun.....

 30. alida flus

  alida flus

  2 giorni fa

  T'don Shqipria🇦🇱 Gold 🦅🔥

 31. Ubi Servina

  Ubi Servina

  3 giorni fa

  me vjen keq per daven, qe i ka hyr ne valle me ket manipulatorin...

 32. Ubi Servina

  Ubi Servina

  3 giorni fa

  patriotizmi i ketij paloqi esht vetem leku, na shan disa bash ato qe i than ne sy kusht ky. pyetni qka ka ber per kosoven, per xhamijat.. hiq kurgje ska ber. vetem ka rjepur lekura

 33. Ardiana Nikolli

  Ardiana Nikolli

  3 giorni fa

  Super bashkëpunim bravo bravo🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

  • alida flus

   alida flus

   2 giorni fa

   Bravo🇦🇱🇽🇰👌!

 34. Realisti Atdhetar

  Realisti Atdhetar

  3 giorni fa

  ju knoft zemraa se kto jan kang me plot kuptim e me ndej.gold respekt oer ty vlla qe kret trimave po ja thur kangen

 35. Mati Gjoni

  Mati Gjoni

  3 giorni fa

  Goja ju lumt e zemra ju kendoft

 36. Nexhmi Gashi

  Nexhmi Gashi

  3 giorni fa

  Njkk

 37. MER Alerodis

  MER Alerodis

  3 giorni fa

  O zot e kam degjuar 100 herë....kjo kengë është super

 38. Rakip Halilaj

  Rakip Halilaj

  3 giorni fa

  Dava unë dija se është nga Gojani Pukës.

 39. Dita Gjoka

  Dita Gjoka

  3 giorni fa

  Keng ce trrenqeth mishin sa her e nigjoi emocionohem,nfakt me tgjitha e goldit ,jan me tekste patriotike ce interretohen kac bukur nga goldi .ju lumt goja te dyve e ju kendoft zemra gjithmon

 40. Bujar Aliaj

  Bujar Aliaj

  3 giorni fa

  ju kenoft zemra jeni te mrekullushem

 41. Besnik Mulaku

  Besnik Mulaku

  3 giorni fa

  Tropoja jan ndoshta te varfer , po burra te vertet jan krenar me teopojen e gjith shqiptareve kudo qe jan

 42. Diart Panxha

  Diart Panxha

  3 giorni fa

  😘😘

 43. Hite Shqip

  Hite Shqip

  3 giorni fa

  Gold AG Dhe Dava Gjergji Rugoves me Kosova Deçan Shqipertar 🇦🇱💛

 44. madeinitaly shoes

  madeinitaly shoes

  3 giorni fa

  Zemra ju kendofte Gjithcka bukur 😍Dava Gjergji ngelesh ikone fisnike e kenges shqiptare Shum suksese 👏🇦🇱🇽🇰

 45. Cal Wizzarak

  Cal Wizzarak

  3 giorni fa

  🌸🌸💎💎💎💎💎💎💎💎✅✅✅✅🍀🍀🍀🍀🌸🌸 *Jezu Krishti është Zoti i vetëm i vërtetë! Një Zot që u ringjall prej së vdekurish dhe jeton përgjithmonë. Jezu Krishti është i vetmi i kualifikuar për të na dhënë jetën e përjetshme. shërojnë edhe trupat e tyre. (shiko lart në qiell dhe pyetje atë)

 46. Popcorn & Chill

  Popcorn & Chill

  3 giorni fa

  Lufta ka perfundu por krimi dhe hajnia po lulezon.

 47. Nexhmedin Syla

  Nexhmedin Syla

  4 giorni fa

  Jam Kuksian por Jam Njerz tmir fort Tropojant respekte

 48. Afrim Turkaj

  Afrim Turkaj

  4 giorni fa

  Bravo🇦🇱🇽🇰👌!

 49. Besnik Jaku

  Besnik Jaku

  4 giorni fa

  Ju knofte zemra sa bukur po e merrni jete e lumturi ne familjet e juja

 50. Elona Gogaj

  Elona Gogaj

  4 giorni fa

  I love you❤

 51. Nori Demiri

  Nori Demiri

  4 giorni fa

  That’s what you call a kenge per patriotism. Ju lumet goja te dyve

 52. BaniOfficial

  BaniOfficial

  4 giorni fa

  Me beni subscribe ju lutem

 53. Kujtim Xhepa

  Kujtim Xhepa

  4 giorni fa

  Super ju lumt goja lavdi Deshmorve 👏👏🥇🥇

 54. ardian Dervishi

  ardian Dervishi

  4 giorni fa

  Ec aty o bishshshshshshsh

 55. t.v. 45

  t.v. 45

  4 giorni fa

  Arjan agushi fjithmon kendosh , lum flamuri qe te ka vlla,ja ke lan vetit 🇦🇱🙏kshu bashkohen shqiptart. Gjithashtu ju gzoft zemra dava gjergjit ' nji kshillim shum kengetar po e hajn ne shpin tende kujdes ne shkup kem lindur dhe do vdesim 🤝

 56. Roland Shkurti

  Roland Shkurti

  4 giorni fa

  COk

 57. erland xhelaj

  erland xhelaj

  4 giorni fa

  Shum kenge e bukur 😘😘🇽🇰🇦🇱

 58. abbsnn cose

  abbsnn cose

  4 giorni fa

  Respekt per Dava gjergjin dhe Gold ag je numer 1.🇦🇱🇽🇰🇩🇪

 59. Aishe Baci

  Aishe Baci

  4 giorni fa

  Ty mor djal të këndo shpirti për Shqipri e Kosov je një patriot i pa shoq zoti të rujt ty dhe familjen 🙏🤗

 60. Stela Ylli

  Stela Ylli

  4 giorni fa

  Zemra u kendoft !

  • abbsnn cose

   abbsnn cose

   4 giorni fa

   👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲🤴🤴🤴🤴🙅‍♂️👬👬👬👬👬👬👬👬👬👬

 61. Besmir Haziraj

  Besmir Haziraj

  4 giorni fa

  Nr 1 😍😍

 62. Kristo Zervo

  Kristo Zervo

  4 giorni fa

  Ju lumte ai ze ...RESPEKTE...LE ta mare vesh e gjithe bota cdo te thote SHQIPERI .

 63. Yllius Prizreni

  Yllius Prizreni

  5 giorni fa

  Nga Tropoja ne Berish Vjen nje keng Lirije Vjen nga Zemra Shqiperis Nene Vjen rreze Lirije..

 64. Albert Limani

  Albert Limani

  5 giorni fa

  Bravo muzik e qellume 😍😍😍👏👏👏👏👏

 65. Anna Stone

  Anna Stone

  5 giorni fa

  2 💫💫Te 🇦🇱 !

 66. Urim Azemi

  Urim Azemi

  5 giorni fa

  Ferizaji🇦🇱 të dërgon të fala 💌 oj Tropoja trime🦅💥.

 67. nsjznhs hsuznhz

  nsjznhs hsuznhz

  5 giorni fa

  Superrrrrrrrrrrrrrrrtt dy ⭐⭐

 68. Shauka Hodan

  Shauka Hodan

  5 giorni fa

  Respekt per Dava gjergjin dhe Gold ag je numer 1.🇦🇱🇽🇰🇩🇪

 69. Michele Balla

  Michele Balla

  5 giorni fa

  TROPOJA KA QENE DHE DO TE JET KRENARIA E SHQIPERIS 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙏

 70. Michele Balla

  Michele Balla

  5 giorni fa

  😘😘😘😘🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  • Shauka Hodan

   Shauka Hodan

   5 giorni fa

   O t dhifsha n selak psikopat ,leht esht me kap kallash t pllastikes more mut, her n Qabe e her me kurva ben video .

 71. Jeton Bajrami

  Jeton Bajrami

  5 giorni fa

  👌👌👌

 72. Sali Lokaj

  Sali Lokaj

  5 giorni fa

  Arjan a bon me dit kur vjen ne deqan se tanaheret kom pas qef met taku

 73. Gazmir Dema

  Gazmir Dema

  5 giorni fa

  Veç sali berisha ishte nkem me serbin e jo me Kosoven

 74. Princ Berisha

  Princ Berisha

  5 giorni fa

  🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲🤴🤴🤴🤴🙅‍♂️👬👬👬👬👬👬👬👬👬👬

  • Princ Berisha

   Princ Berisha

   5 giorni fa

   Princ6666

  • Princ Berisha

   Princ Berisha

   5 giorni fa

   🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🧜🏿🧜🏿🧜🏿🧜🏿🧜🏿🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🤴🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤴🤝🤝🤝🤴🤴🤝🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴

 75. Ena Seferi

  Ena Seferi

  5 giorni fa

  Hallat te koft se ti je 1 edhe gjithmon ke me mbet ne heroj me kengen qe ke 👍👍

 76. Lulzim Budini

  Lulzim Budini

  5 giorni fa

  RESPEKT TE PA FUNT PER TY O VLLA GOLD AG PER 🇦🇱PATRIOTIZMIN🇦🇱 QE KE

 77. Ajshe Dervishaj

  Ajshe Dervishaj

  5 giorni fa

  🤝👍👌🏼🙏

 78. Canan Tezcan

  Canan Tezcan

  5 giorni fa

  Gold ag in milliyetçi arnavut duygularıyla prim kastığını düşünüyorum. İzlediğim klipleri beni böyle bir düşünceye itti yanlış olduğunu düşünen varsa bilgilendirebilir.

 79. Mercedes-Benz Mercedes-Benz

  Mercedes-Benz Mercedes-Benz

  5 giorni fa

  Tropoja zemra e kosoves 🔥🔥

 80. Seb Gashi

  Seb Gashi

  5 giorni fa

  Trradhtaret e Kombit Shqiptar me Dislike . Po ku ka sikur Zemra e Shqiptarise Tropoja Legjendare. Lavdi UCK

 81. SOPHIE Xhaka

  SOPHIE Xhaka

  6 giorni fa

  Si gjithemone Znj Dava Gjergji e pa pame RESPEKTE per ju e pa arritshme...

 82. blueibabygirl07

  blueibabygirl07

  6 giorni fa

  Love from America 🙏💖

  • blueibabygirl07

   blueibabygirl07

   2 giorni fa

   @Breaking Point mirë faleminderit, po ti?

  • Breaking Point

   Breaking Point

   3 giorni fa

   @blueibabygirl07 Mire, ti si je?

  • blueibabygirl07

   blueibabygirl07

   3 giorni fa

   @Breaking Point çkemi from Michigan

  • Breaking Point

   Breaking Point

   3 giorni fa

   @blueibabygirl07 Hello from Massachusetts

  • blueibabygirl07

   blueibabygirl07

   3 giorni fa

   @Breaking Point po e di Gheg dialect very thick 😂😂

 83. Halil Celaj

  Halil Celaj

  6 giorni fa

  Golld Qenef Turceli Magjypi ,mohoj Shqiptarizmin per fene .Ti dote mbetesh padhaporta e flliqur per shqiptaret.Merr caklat dhe kput qafen dhe shko Talliban, se semeriton te jetosh ne Kisove.

 84. Lion Fr

  Lion Fr

  6 giorni fa

  E dua Kosoven e Shqiperin jam n gjendje pa fine dyshimi me dhane jeten per kto troje, por ti o Gold ag je interesgji per pare pi perdorshe krejt metodat edhe ne kete rast me ate kallash t drunit ,kurr sti ngoj kanget tua.

 85. Lion Fr

  Lion Fr

  6 giorni fa

  O t dhifsha n selak psikopat ,leht esht me kap kallash t pllastikes more mut, her n Qabe e her me kurva ben video .

 86. Ani Ani

  Ani Ani

  6 giorni fa

  Brravo vlla kjo keng i shkon fatmir haklajt dhe trropojanve qe ben luft per kosoven

 87. hoiy vinosa

  hoiy vinosa

  6 giorni fa

  Si doni me pa kangen ë Re t'Goldit hajdeni në Kanalin tem zyrtar Gzim Rexhepi edhe degjoheni para se me dal 🇦🇱❤ Ju dua shum fansat ë Gold AG's! 😍😘❤

 88. Tommy Gojcaj

  Tommy Gojcaj

  6 giorni fa

  ✊✊✊🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱✊✊✊

 89. Sedat Kelmendi

  Sedat Kelmendi

  6 giorni fa

  goldo ag ❤ 🇦🇱

 90. mateo Dana

  mateo Dana

  6 giorni fa

  DAVA GJERGJI ikona e muzikes gege . emer i gdhendur perfekt ne memorien e shqiptareve anembane . resp.

  • hoiy vinosa

   hoiy vinosa

   6 giorni fa

   Ju lumtë goja Te dy te mrekullush 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 91. Murad Kurteriç

  Murad Kurteriç

  6 giorni fa

  MÜZİK GÜZEL BRAVO KOSOVA

 92. CEMO SHKUPI

  CEMO SHKUPI

  6 giorni fa

  #LAVDI Bylbyl Breçani.

 93. Ermelinda Lajcaj

  Ermelinda Lajcaj

  6 giorni fa

  Shuuuuum shum bukur te lumt dava por dhe kti ku ka knua me ty ini yjet e kombit ..zemrat e shqipes..ma bukur nuk ka kashkon ...❤👌😇

 94. Mobiles Samsunga10s

  Mobiles Samsunga10s

  6 giorni fa

  Kenga shqipe ta vlon gjakun 👍👏

 95. Igli Mija

  Igli Mija

  6 giorni fa

  Myte

 96. Mario Jano

  Mario Jano

  6 giorni fa

  Shume kenge e bukur, respekt per te dy kengetaret tane te dashur qe na dhurojne dhe na bejne krenare duke u kenduar trimave

 97. sevdail sevdail

  sevdail sevdail

  6 giorni fa

  Kshtu ekemi pas adet ne shqipteret brez pas brezi

 98. M-M marku

  M-M marku

  6 giorni fa

  Si gjithmone the best.👌👌👌👌☝️

 99. Hoti Bujar

  Hoti Bujar

  6 giorni fa

  Respekt gold je ylli shqiptaris Respekt 👍👍

 100. erlis 24

  erlis 24

  6 giorni fa

  Na bo naj kong per matianet,burrelin.

Il prossimo