Musica

Flori Mumajesi - Dhemb

​@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream and Download: music.onima.co/FloriMumajesiDhemb
Flori Mumajesi - Dhemb
Music: Flori Mumajesi
Lyrics: Flori Mumajesi
Starring: Krista Merkoçi
Video by : Pro...Video & ABC
Produced by: Threedots Production

Connect with Flori Mumajesi:
web. florimumajesi
iamflorimumajesi

Connect on instagram:
krista.merkoci
provideoalbania
abcnewsal

Lyrics
Sa po më mundojnë
ditët që kaloj
s’jemi më ne si dje
mundova kot ta ndryshoja
jetën që vet ma dhe
Asgjë në dorë s’kam
fatin në zot lamë
nëse egziston vërtetë
lutem si ty njësoj
do ja dalim ne
Se më dhemb pa fund pa fund
dhe më tremb çdo ditë si je
se pranoj dot të kërkoj dhe mos të gjej
Se më dhemb pa fund pa fund
dhe më tremb çdo ditë si je
se pranoj dot të kërkoj dhe mos të gjej

#FloriMumajesi #Dhemb #Onima

Commenti 

 1. Abona Hoxha

  Abona Hoxha

  Ora fa

  itput.info/zone/video/qmxqarBw3djVmmE Dhemb (piano cover) 🎶🎶🎶

 2. Nezahat Ajruli

  Nezahat Ajruli

  Giorno fa

  Me dhemb pa fund shpirti Mami....se pranoj dot te kerkoj dhe mos te gjej...😭😭😭💔💔💔

 3. Fjona Shaho

  Fjona Shaho

  Giorno fa

  Flori te lutem shko dhe konkuro . Nese ke dhe gati tekste kengesh . Ti kudo qe ve gisht ne nje kenge ate do e pelqej i gjith publiku . Ne kenga Magjike me Plas fitove . Se ja rrembeve Zemrat . Ja rrembeve me zerin tend dhe jo me leke . Te dua . Jam fansja jote dhe per ty kam then se bej gjithcka qe duhet . Te uroj veten suksese . Ti po qe je nje Tirons i vertet . Pa kenget e tua ne smundemi te jetojme . Kete gazete qe te kam shkruar lexoje te lutem !

 4. Fjona Shaho

  Fjona Shaho

  Giorno fa

  Flori a do konkurosh ne Kenga Magjike . Nese esht Soni malaj jepi nje mesim se si kendohet . Se kam me tallje dhe as me te qeshura . Ne kenga Magjike 2021 . Se e di qe do fitosh Flor

  • Fjona Shaho

   Fjona Shaho

   Giorno fa

   Te lutem konkuro . Beje nje kong me gjith grupin . Si mendoni ju . A do fitojne . Ku do qe Flori ve gisht , kengen e pelqen gjith publiku . Kush mendon le ta thote

 5. Meto Dita

  Meto Dita

  Giorno fa

  Ahh 27/12/2020 ,me mori mamin tim, me iku dashuria ime,me iku gjysma shpirtiti tim, me merr malli,zemra, po me shkulet nga kraharori ,por ajo iku 😭😭😭😭😭😭😭😭😭🥺🥺🥺🥺

 6. Edita Sinani

  Edita Sinani

  3 giorni fa

  😍🥰😍🤩sa po me mundon

 7. Yess Nooo

  Yess Nooo

  4 giorni fa

  Ky ka i te mir se nuk nzer keng cdo sezon 🔥🔥

 8. adelina vasa

  adelina vasa

  5 giorni fa

  Zeri çjerrur o PERLE JE TI QE TRASMETON CDO GERME DHE ÇDO TINGULL TEK SECILI NGA NE 👌🌸🌼💫🙏ti JE emocion JE muzike JE tekst JE dhe vetem JE UNIK 🙏☀️FALEMINDERIT FLORI !!

 9. Pap Kodra

  Pap Kodra

  5 giorni fa

  😢😢😢😢

 10. Titi Korra

  Titi Korra

  5 giorni fa

  O flor mumajesi mos vdeksh kurr

 11. anisa anis

  anisa anis

  5 giorni fa

 12. Nobody

  Nobody

  6 giorni fa

  Ta lem nje zemer ketu per te gjithe ata qe i humbum🖤😭😭😭😭😭

 13. Besjana Koldashi

  Besjana Koldashi

  7 giorni fa

  se me dhemb pafund pafund dhe me tremb gjdo dit si jee ..........................

 14. Happy Girl

  Happy Girl

  7 giorni fa

  ❤️Lukiprrrr❤️

 15. Kledisa Karaj

  Kledisa Karaj

  7 giorni fa

  Dhemb shum😔

 16. wnnalis cioov

  wnnalis cioov

  8 giorni fa

  hey umm what about

 17. mani s

  mani s

  8 giorni fa

  Je i mrekullushemmmm

 18. Fjona Shaho

  Fjona Shaho

  8 giorni fa

  Flor po pres bashkpunime nga ty sidomos me yll limanin. Gjithsesi ju e dini . Ne vet shkrujm beni bashkpunim beni por se mendojm se sa e veshtir esht te besh nje kong. Une kam tre fletore me kenge qe jam frymezy nga ti . Thjesht te du !

 19. Elsa Shkodër

  Elsa Shkodër

  9 giorni fa

  Thjesht super 👌👏👏

  • wnnalis cioov

   wnnalis cioov

   8 giorni fa

   Artisti im je ti❤❤❤

 20. Manuela Tocilla

  Manuela Tocilla

  9 giorni fa

  💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗

 21. Anisa Sul

  Anisa Sul

  9 giorni fa

  Floriiiiiii ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 22. Elmire Berisha

  Elmire Berisha

  10 giorni fa

  🥰❤️

 23. Orges Dautllari

  Orges Dautllari

  10 giorni fa

  😭😭😭😭😭😭

 24. Shauka Hodan

  Shauka Hodan

  10 giorni fa

  You are the best

 25. Anisa Balla

  Anisa Balla

  11 giorni fa

  anisa😂😂😥😥

 26. Jetlinda Okööö

  Jetlinda Okööö

  11 giorni fa

  😍😍

 27. Secondo ME

  Secondo ME

  12 giorni fa

  Do doja te zgjaste me shume ! ♥️

 28. dondon257 has123

  dondon257 has123

  12 giorni fa

  Bravo Flori

  • Shauka Hodan

   Shauka Hodan

   10 giorni fa

   SO cute...I love it! Perfection!

 29. Emily An

  Emily An

  12 giorni fa

  We need u Floriiiiii 😩💗pls bon ma shpesh muzikkkk🥺

  • soinu foig

   soinu foig

   11 giorni fa

   Absolutely fantastic work!!!?

 30. Bejtulla Braimi

  Bejtulla Braimi

  12 giorni fa

  itput.info/zone/video/fpGDerF8yqzSqZg NJE LIKE KTI BUKUROSHIT TE VOGEL

  • soinu foig

   soinu foig

   11 giorni fa

   Kjo nuk esht keng po film per Hollywood bravo flori mumajesi je meastro me madh ballkan shpresoj nji dit te shoh te perfaqesosh shqiperin ne Eurovision

 31. Albjona Kurti

  Albjona Kurti

  12 giorni fa

  Dhemb kur dashuron me shpirt nje te pashpirt 😔

 32. Albjona Kurti

  Albjona Kurti

  12 giorni fa

  Dashuria dhemb dashuria le gjurme ku gjithcka ndryshon nese ajo eshte e forte dhe kurr nk dhemb ❤️❤️🥺

  • Emily An

   Emily An

   12 giorni fa

   sepse ne ate dhimbje gjej.... Ty

 33. Ebi Ebi

  Ebi Ebi

  12 giorni fa

  Boo super kong👍

 34. deivoxz Favi

  deivoxz Favi

  12 giorni fa

  Artisti im je ti❤❤❤

 35. Pashk Ndreu

  Pashk Ndreu

  13 giorni fa

  Flori meriton me shum nga shqiptaret

 36. Anjeza Dashi

  Anjeza Dashi

  13 giorni fa

  👏👏

 37. soinu foig

  soinu foig

  13 giorni fa

  Koment akoma pa e degjuar dhe jam e bindur qe eshte super kenge

 38. M& MUSIC BEATS

  M& MUSIC BEATS

  14 giorni fa

  "Love the way"-Emotional Rap Beat| New R&B []Hip-Hop[] Instrumental Music 2021|Soul drug itput.info/zone/video/nrCAeZuJyMTLhpg

 39. Not_qaZq Gashi

  Not_qaZq Gashi

  14 giorni fa

  Woooow BRAVOO 👏🏻😍🤍🤍🤍

 40. kristjan kristjan

  kristjan kristjan

  14 giorni fa

  Njerzi ekam ni lutje mos e perdorni njerzit per keq sa do i vogel si asht respektoni duani se kurt te vjen dita e fundit nuk merr qa me veti viq 1 meter me 1 meter dhe kurqa tjeter njeri shpejt po korritet kit jet goja te nreq edhe te prish shpejt respekti asht qaja ma e shtrejt nkit jet

  • kristjan kristjan

   kristjan kristjan

   13 giorni fa

   @soinu foig prindrit vllezrit motrat jan frymsimi i njerit keta jan krysort ne jet

  • soinu foig

   soinu foig

   13 giorni fa

   mrojtja e vllajt ngrotsia... DHEMB, DHEMB shume 😢😭😭💔

 41. Jeta Koni

  Jeta Koni

  14 giorni fa

  Dhemb vertet bravo kenga e vitit

 42. Joanna

  Joanna

  15 giorni fa

  SO cute...I love it! Perfection!

 43. Sajmir Kala

  Sajmir Kala

  15 giorni fa

  Kjo nuk esht keng po film per Hollywood bravo flori mumajesi je meastro me madh ballkan shpresoj nji dit te shoh te perfaqesosh shqiperin ne Eurovision

 44. mikin lirou

  mikin lirou

  15 giorni fa

  This looks so fun?

 45. tea bara

  tea bara

  16 giorni fa

  Humbja e vellait me dhemb cdo dite e me shum 😭😭😭😭

 46. Neritan Cepele

  Neritan Cepele

  16 giorni fa

  Flori po ku je o vlla.Ke kohe qe ke munguar.Uroj qe te jesh mire dhe Zoti te bekoft.

  • Joanna

   Joanna

   15 giorni fa

   Perlë e Shqipërisë, thjeshtë pa fjalë 🙏

 47. maks bit

  maks bit

  16 giorni fa

  Ze me ngjyre te bukur dhe keng prekese. Dhemb pafund kur humbet ate qe do. R... une do jem atje ne pritje ku mungesa jote dhemb. Megjithate zgjedh ate pritje qe dhemb sepse ne ate dhimbje gjej.... Ty

  • mikin lirou

   mikin lirou

   15 giorni fa

   Sen benim yıldızımsın⭐⭐⭐

 48. kristjan kristjan

  kristjan kristjan

  16 giorni fa

  Vertet me komentu kit kange asht shum veshtir dora me dridhet se me kujtohet koha per 1 jav mekan vdekur 2 persona krysor ne jeten time aa me mujt me kthy kohen qith qka kisha dhan

 49. NestiGee Channel

  NestiGee Channel

  16 giorni fa

  The Best 🤩🤩😍

 50. wes elis

  wes elis

  16 giorni fa

  Respekte or mik, gjithmon kënga jote bëhet hit, duke na falur shum emocjn...

 51. Neritan Isaraj

  Neritan Isaraj

  16 giorni fa

  Bravo Flori. Kjo kenge thjeshte te le pa fjale.

 52. Aranit Vorbaj

  Aranit Vorbaj

  16 giorni fa

  Po ku je o njishe @@......

 53. Irini Cajupi

  Irini Cajupi

  16 giorni fa

  😪😪😪😪

 54. flutura sheqeri

  flutura sheqeri

  16 giorni fa

  😭😭😭😭

 55. minij hooi

  minij hooi

  16 giorni fa

  mrojtja e vllajt ngrotsia... DHEMB, DHEMB shume 😢😭😭💔

 56. Filezorina Nikollaj

  Filezorina Nikollaj

  16 giorni fa

  🥺😍

 57. Artti Halitajj

  Artti Halitajj

  17 giorni fa

  28 December E & B 🥺😭

 58. Sony Xhek

  Sony Xhek

  17 giorni fa

  Pse beni disslike m. Pse e nisni vitin me negativitet

 59. senni bgon

  senni bgon

  17 giorni fa

  Sa shume kam pritur per nji kenge te re nga Ty Flori!!!!!Bravo

 60. misolou fout

  misolou fout

  17 giorni fa

  Perlë e Shqipërisë, thjeshtë pa fjalë 🙏

 61. kristjan kristjan

  kristjan kristjan

  17 giorni fa

  Sen benim yıldızımsın⭐⭐⭐

 62. Erzen Rami

  Erzen Rami

  17 giorni fa

  Super

  • misolou fout

   misolou fout

   17 giorni fa

   Like pa e degjuar ...si gjithnji ...vetem hite bon ky Flori

 63. mondi bani

  mondi bani

  17 giorni fa

  Ka plot nerte qe gjume nuke me ze rri e mendo per një person💔 qe pa dyshim e ka arruar qe une egsisto tani 😢😢

 64. Eneida Ani

  Eneida Ani

  17 giorni fa

  Gjithmon super flori meriton me shum 👏👏❤😘

  • senni bgon

   senni bgon

   17 giorni fa

   Sa shume kam pritur per nji kenge te re nga Ty Flori!!!!!Bravo

 65. Best Music

  Best Music

  17 giorni fa

  itput.info/zone/video/pohhqqadxqm-Y5w&feature=push-u-sub&attr_tag=Jvf7_ZMawz-T7dQf%3A6

 66. Rea Gjini

  Rea Gjini

  17 giorni fa

  💕

 67. Majlinda Shkreli

  Majlinda Shkreli

  17 giorni fa

  Flori nuk na zhgenjen asnjehere👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼

 68. Nini Hoxha

  Nini Hoxha

  17 giorni fa

  ❤️❤️

 69. Enejda Xhatufa

  Enejda Xhatufa

  17 giorni fa

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚💓💟💞💘💕💗❤💝💖💔💓emila💎💎💙💙💚💚🌴💓💟💞💘💕💖💖💝💗❤danjeli💎💎💙💙💚💚🌴💓💟💞💘💕💗❤💝💖💔arisi💎💎💙💙💚💚🌴💓💟💞💘💕💗❤💝💖💔💓💟💞💘💕flori 1💓💞💟💘💕💗❤💝💖💚💙💎💎

 70. Enejda Xhatufa

  Enejda Xhatufa

  17 giorni fa

  Flori💎💎💙💙💚💓💟💞💘💕💗❤💝💖💔

 71. Daisy Brain

  Daisy Brain

  17 giorni fa

  Akoma nuk ka arit 1 milion . Shihet qe shqiptaret nuk kan shije.

 72. Universale Durres

  Universale Durres

  18 giorni fa

  Flori .. zoti.. të... rujtë ✨✨🔥😘🔥✨🔥😘 🔥🔥🙏🙏🙏🙏🙏

 73. annag cocl

  annag cocl

  18 giorni fa

  Nuk kishte si te mbyllej ky vit pa nje keng tenden. 👑👑 Je me i miri 🔥👑

 74. Ana Jorgji

  Ana Jorgji

  18 giorni fa

  Flori Mumajesi respekte dhe vetem respekte je njesh Zoti te bekofte

 75. Solino Brawn

  Solino Brawn

  18 giorni fa

  Nese egziston o zot!!!? Flori shum gabim edhe pse ti je pas falur 5 vakte edhe pse shumica e njerzve nuk e dine por un te njoh mir nga afer kam qene i vogel ne ate kohe kur vije tek shtepia dhe me flisje per madheshtine e zotit dhe une vazhdova rrugen ndersa ti i nderpreve maredheniet me zotin qe dje me fole mua!!! Zoti te udhezofte se leku e fama seshte asgje para botes se perjetshme ( varrit )

  • annag cocl

   annag cocl

   18 giorni fa

   Hala ska dodh mum prek kaq fell ne shpirt si kjo kanga vertet Flori meki shkatruar komplett

 76. laskin riubn

  laskin riubn

  18 giorni fa

  It hit me hard tho when he said: Se më dhemb pa fund pa fund dhe më tremb çdo ditë si je se pranoj dot të kërkoj dhe mos të gjej 🥺

  • annag cocl

   annag cocl

   18 giorni fa

   Kjo po që të këputka shpirtin ... Ata që kan humbur dikë të dashur e kuptojnë dhëmbjen. Por edhe ata që e kishin të pamundur ti qëndrojnë pranë dhe të mbështesin më të

 77. Esmeralda Sykja

  Esmeralda Sykja

  18 giorni fa

  Like pa e degjuar ...si gjithnji ...vetem hite bon ky Flori

  • annag cocl

   annag cocl

   18 giorni fa

   Kenge perle si gjithmon ❤❤😍😍

 78. Oni Geci

  Oni Geci

  18 giorni fa

  Nje vit ku humba shum 😔 Ska me keq sesa me tbraktis ajo ce don

 79. Gazmend Syla

  Gazmend Syla

  18 giorni fa

  Flori mumajesi këngëtari ma i mir në Shqipëri e Kosovë

  • laskin riubn

   laskin riubn

   18 giorni fa

   ke pordh nshishe sdi pse po knon

 80. Ameda Leon

  Ameda Leon

  18 giorni fa

  Best song👌👍👏👏

 81. Klea Sulaj

  Klea Sulaj

  19 giorni fa

  1:32 wonderful

 82. misuyy fong

  misuyy fong

  19 giorni fa

  Sa shume kam pritur per nji kenge te re nga Ty Flori!!!!!Bravo

 83. Servis Tel

  Servis Tel

  19 giorni fa

  Bravooooi

 84. Kledison

  Kledison

  19 giorni fa

  Legend is back ❤

 85. G-AME SPOT 17

  G-AME SPOT 17

  19 giorni fa

  itput.info/zone/video/mKOaf4KDq9K4qZg

  • misuyy fong

   misuyy fong

   19 giorni fa

   als Strafe gegen uns, weil wir uns von seinem wahren Ruf (zu Allah) abgewandt haben." Imam Mahdi Nasser Mohammed El-Yemeni

 86. Levent Sezer

  Levent Sezer

  19 giorni fa

  Albo?

  • petrit fetoshi

   petrit fetoshi

   18 giorni fa

   yeah

 87. фемида 88

  фемида 88

  19 giorni fa

  Здорово

 88. cqvio doli

  cqvio doli

  19 giorni fa

  I think I wanna leave a voicemail ????

 89. Ermal Eri

  Ermal Eri

  19 giorni fa

  Uroj te besh akoma kenge tjera tuat,..na duhen ne njerzeve...të pershendes!!!

 90. Valmira Lipi

  Valmira Lipi

  19 giorni fa

  Kenge perle si gjithmon ❤❤😍😍

 91. kristjan kristjan

  kristjan kristjan

  19 giorni fa

  Hala ska dodh mum prek kaq fell ne shpirt si kjo kanga vertet Flori meki shkatruar komplett

  • kristjan kristjan

   kristjan kristjan

   19 giorni fa

   Na e perdorim kit fjal viq te dikush se ren edhe se urejn shum

  • cqvio doli

   cqvio doli

   19 giorni fa

   Je nje artiste i pazevendesushem

 92. Genti Sa

  Genti Sa

  19 giorni fa

  Kjo po që të këputka shpirtin ... Ata që kan humbur dikë të dashur e kuptojnë dhëmbjen. Por edhe ata që e kishin të pamundur ti qëndrojnë pranë dhe të mbështesin më të dashurit e tyre. Dhe atë në periudhat më kritike, më sfiduese dhe më të vështira për ta. Të pafuçishëm të ndihmojnë më të dashurit, por që nga largë e kanë vuajtur shumë dhe përjetuar të tërë ankthin, tmerrin dhe traumën. Super këngë nga Flori që prek direkt në plagë. Kujdesuni për vetën dhë të dashurit!

 93. albert buqa

  albert buqa

  19 giorni fa

  ke pordh nshishe sdi pse po knon

 94. nono no

  nono no

  19 giorni fa

  itput.info/zone/video/gH9ioX2uqbGzZKA

 95. Acchiappasogni

  Acchiappasogni

  19 giorni fa

  Bellissima. Ciao fratelli 🇦🇱

 96. blero blero

  blero blero

  19 giorni fa

  Shume na dhemb por mundohemi ta fshehim😢

 97. Denisa Hoxha

  Denisa Hoxha

  19 giorni fa

  I dua te gjitha kenget qe ben. Artist shume i madh Flori Mumajesi. Te gjitha veprat e tij jane perla. Nuk zhgenjen asnjehere. ❤️

 98. Serxho Vlore

  Serxho Vlore

  19 giorni fa

  O flori Ku ke qen o Vella Na ke munguar ti je njeshi che ben kenget me te mira che kete e ke qar ke gjetur nje tem aktuale per humbjet qe po Na ndodhin nga ky virus i mallkuar te uroi shendet dhe suksese teetejshme

 99. عبدالله بن عبدالله

  عبدالله بن عبدالله

  19 giorni fa

  Coronavirus und Bekanntgabe eines Heilungswunders ohne Impfstoff und Medizin. Imam Nasser Mohammed El-Yemeni 24 - Rabi' al-Akhir - 1442 AH 09 - 12 - 2020 AD 09:01 am (Nach der offiziellen Zeit von Mekka-Mutter der Städte) Coronavirus und Bekanntgabe eines Heilungswunders ohne Impfstoff und Medizin. Im Namen Allahs des Gnädigsten, des Barmherzigen. Von Allahs Diener und seinem Nachfolger Nasser Mohammed zu allen Menschen, oh Menschen, ich bin Imam Mahdi Nasser Mohammed, ich bin nicht nur der Khalifa Allahs über den Jemen, sondern Allahs Khalifa über die ganze Welt , bei Allah, für mich gibt es keinen Unterschied zwischen einem Jemeniten und einem Chinesen. O Entscheidungsträger, Führungskräfte und dessen Völker in allen Ländern, und jeder der die Volljährigkeit erreicht hat, von den Arabern und Nichtarabern, Muslime und Ungläubige , hört und überlegt mal was ich zu euch sagen möchte ,es ist eine wahrheitsgemäße , ernsthafte und ausführliche Fatwa: ich schwöre bei Allah dem Einen, dem Allgewaltigen es gibt keinen Impfstoff und keine Heilmittel für die Strafe Allahs , was in den Brüsten ist - Coronavirus - ausser dass ihr zu Allah wendet und ihn mit dem folgenden Bittgebet ohne jegliche Arroganz gegen den Kalifen Gottes Al-Mahdi Nasser Mohammed anfleht : „Unser Herr , wir haben uns selbst Unrecht getan . Und wenn Du uns nicht vergibst und Gnade erweist , werden wir bestimmt zu den Verlierern gehören." dann nach ihre Reue sollte jeder Allah anflehen mit folgendem : „O Allah, ich bin dein Diener ,ich rufe Dich bei Deinem Namen, dass Kein Gott Außer Allah gibt , ich rufe Dich bei deiner Barmherzigkeit die Du dich selbst vorgeschrieben hast, und bei Deiner höchste Glückseligkeit und Deiner Wohlgefallen, die größer ist als die Glückseligkeit deines himmlischen Gartens, dass du mich von deiner Strafe des Coronavirus heilst oder es von mir fernhält, wahrlich ich glaube an den wahren Rufer von Dir, Oh Allah entferne deine Strafe von allen Seiten von uns, sodass wir dem wahren Weg der Wahrheit folgen und mach uns Standhaft damit wir was Dir versprochen haben treu bleiben. O, Allah , der zwischen den Menschen und ihre Herzen tritt, wir vertrauen nur auf Deine Barmherzigkeit die Du bei Dich selbst vorgeschrieben hast ,wenn Du sie uns nicht erweist und uns vergibst gehören wir gewiß zu den Verlierern, oh Allah, du hast in deinem entscheidenden Buch gesagt: (Bittet ihr Mich, so erhöre ich eure Bitte. ) )(Ghafer) 40:60 Oh Allah, von meinerseits ist das Bittgebet und von Deinerseits ist die Antwort. Du brichst nicht Dein Versprechen, erhaben bist Du Dein Versprechen ist doch wahr, Du bist der Barmherzigste aller Barmherzigen. Oh Allah, mache uns standhaft, sodass wir unser Versprechen einhalten können, Allahs globalem Rufer, Khalifa auf Erden , Imam Mahdi Nasser Mohammed El-Yemeni zu folgen. Oh Allah, sende ihn als Gnade für uns und nicht als Strafe gegen uns, weil wir uns von seinem wahren Ruf (zu Allah) abgewandt haben." Imam Mahdi Nasser Mohammed El-Yemeni

 100. SHQIP AL

  SHQIP AL

  19 giorni fa

  Po dhemb dhemb si sdhemb

Il prossimo