Intrattenimento

Fifi - Ninullë dashurie ( Prod.by FatjonMiftari )

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Fifi - Ninullë dashurie
Written by : Filloreta Raci - Fifi
Music by : Filloreta Raci & Fatjon Miftari
Produced by: Fatjon Miftari
Recording Studio : BiniDiez
Mix&Master: Ramon Erni
ImageDirector:Uron Esati
MakeUp: Arber Bytyqi
Wig by : AjkuneProfessional
Video: Imagine Films
Supported by @ONIMA
🎧 Listen on Spotify :
fole.fanlink.to/FifiNinulleDashnie
FIFI ON IG:
fifi.official.fr
FATJON MIFTARI ON IG:
fatjonmiftari
BINIDIEZ ON IG :
bini_diez
RAMON ERNI ON IG :
ray_on_the_mix
URON ESATI ON IG :
uronesati
ARBERBYTYQI ON IG :
arber_bytyqi_mua
IMAGINEFILMS ON IG :
imaginefilms

Commenti 

 1. FIFI OFFICIAL

  FIFI OFFICIAL

  2 mesi fa

  Listen on Spotify and other digital stores : fole.fanlink.to/FifiNinulleDashnie

  • ada flamuraj

   ada flamuraj

   Giorno fa

   @Buran Gashi 112h

  • Perputhen Prime

   Perputhen Prime

   Giorno fa

   Fifi pranon publikisht se eshte ne lidhje me nje nga pjestaret e Perputhen.Zbuloni ne video se kush eshte ai itput.info/zone/video/p2uom4epqY-sp5w

  • diers brother

   diers brother

   3 giorni fa

  • ada flamuraj

   ada flamuraj

   11 giorni fa

   @Simona Mona dd

  • Ferdane Shyti

   Ferdane Shyti

   20 giorni fa

   @Buran Gashi fff9lD5krodo

 2. Xheni Tafa

  Xheni Tafa

  7 ore fa

  🥰🥰🥰🥰🥰

 3. Anisashehu17 Anisashehu17

  Anisashehu17 Anisashehu17

  21 ora fa

  Koti fare

 4. Benim Hayatim

  Benim Hayatim

  Giorno fa

  Bukuroshja ime shum shum duaa 👸❤🥰

 5. esma power

  esma power

  Giorno fa

  🇦🇱🍇💫

 6. Shpresa Berisha

  Shpresa Berisha

  Giorno fa

  😔

 7. Alba Dabroja

  Alba Dabroja

  Giorno fa

  Teksti i "Ninullë Dashurie"👇 [Verse 1] Unë mendjen ta dhashë, e çfarë mora mbrapsht? Asgjë! Më fal ty të thashë, kaq shumë qat kom dasht M'the: "S'ka gjë" Të paktën shkruajta ca këngë E kjo peshë e rëndë më dhemb, ama e kuptova Atë që m'ka tremb të humbas s'doja të mendoja [Chorus] Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, ça m'bone ti Ah zemër e shkretë Ai ka me t'dasht jo nuk t'len vetë Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, ca m'bone ti [Verse 2] Krejt unë ti dhashë e i pashë Po pishman nuk jam Vetë unë ty t'lash me bo ti me mu ça don Nuk ngova, asnjë s'e ngova Zemrës unë po i besoja Pa ty s'jam gjallë [Chorus] Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, ça m'bone ti Ah zemër e shkretë Ai ka me t'dasht jo nuk t'len vetë Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, ca m'bone ti [Chorus] Ah dashuri, dashuri ça m'bone ti Ah zemër e shkretë Ai ka me t'dasht jo nuk t'len vetë Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, ca m'bone ti Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, ca m'bonе ti.

 8. Jonida Bico

  Jonida Bico

  2 giorni fa

  ⭐⭐

 9. Savisma Ekremović

  Savisma Ekremović

  2 giorni fa

  this song is so emotional, i love it! much love from bosnia and serbia 🇧🇦🇷🇸 very nice music ❤

 10. diers brother

  diers brother

  3 giorni fa

  Je nje ylle per muzik te LUMTE 👏👏❤

 11. D.N.A

  D.N.A

  3 giorni fa

  @dhuratadora officially stole a song from @dnaoffiziell !! There is a video statement on his ITput channel where he explains it and sometimes leaks internal phone calls !! He is an honest artist and does not deserve that, world stars who use art from unknown artists without asking and are not even able to thank them for it! If he were under contract with someone with the right range because there would be something going on here, nobody will put up with it I think ... if you are good men and women if you help! 🙏

 12. GETUART morina

  GETUART morina

  3 giorni fa

  Shum te keqe e ka qit kengen mua fifi nuk me pelqen like nese Mendoni sikur une 👇

 13. you and me

  you and me

  4 giorni fa

  i kove you fifi

 14. you and me

  you and me

  4 giorni fa

  perle

 15. Sazan Dumani

  Sazan Dumani

  5 giorni fa

  Super😍😍😍😍

 16. Leo leo

  Leo leo

  6 giorni fa

  O fifi per mu e ke ba 😭per gjendjen qe une ndodhem 😭

 17. Renata Kamami

  Renata Kamami

  8 giorni fa

  Ah dashuri ca mbone ti

 18. Marjo Gjini

  Marjo Gjini

  8 giorni fa

  itput.info/zone/video/oal1ea-izrfUlpg

 19. Arber Rama

  Arber Rama

  9 giorni fa

 20. marko raci

  marko raci

  11 giorni fa

  perfekt je fifi

 21. Donjeta Fuchs

  Donjeta Fuchs

  11 giorni fa

  e kom degju mbi 10 here, ni kange qe te jep plot emocione. Tash e pashe edhe klipin,thjesht pune artistike.

 22. Suela Ziu

  Suela Ziu

  12 giorni fa

  👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

 23. Benim Hayatim

  Benim Hayatim

  13 giorni fa

  🍇🍇 ja ime fort pre dua ❤🐱❤🙏

 24. Stela Feneri

  Stela Feneri

  13 giorni fa

  Bravo Fifi 🥰😍 je legjenda qe shkaterroj zemra pa meshire 😔

 25. kalaja kalaja

  kalaja kalaja

  14 giorni fa

  Po p

 26. kalaja kalaja

  kalaja kalaja

  14 giorni fa

  Loo

 27. Privato Privato

  Privato Privato

  15 giorni fa

  Fifi🇮🇹👑🎙🎶

 28. Donjeta Fuchs

  Donjeta Fuchs

  16 giorni fa

  Wow👌

 29. tozajneri

  tozajneri

  16 giorni fa

  Je si engjell fifi ❤ flm per emocionet qe na i trasmeton deri ne zemr 🙏👸🏽❤❤

 30. Ro Vena

  Ro Vena

  16 giorni fa

  Like Indila

 31. Bjonda 07

  Bjonda 07

  17 giorni fa

  ♥️✨

 32. signorina ciao ciao

  signorina ciao ciao

  17 giorni fa

  👍

 33. Rozana Semema

  Rozana Semema

  17 giorni fa

  Un mbaroj per kete kenge.Fifi je ma e mira te dua shum zemer

 34. Lux Рафикова

  Lux Рафикова

  21 giorno fa

  Добрый вечер, перевод песни на русском пожалуйста 🙏🏻☺️

 35. Efi Lamaj

  Efi Lamaj

  22 giorni fa

  Ah dashuri ah dashuri cha me bere ti . Amzing song .

 36. Saranda H.

  Saranda H.

  25 giorni fa

  🖤

 37. Lule te vetmuara

  Lule te vetmuara

  26 giorni fa

  super kenge

 38. Play with Rona

  Play with Rona

  26 giorni fa

  Zeri magjik i Fitit qe tingellon si nje melodi e bukur🙏🌹

 39. Eazy E

  Eazy E

  27 giorni fa

  Dashuriii daashuriiii pucci bukur ✌🏼🥀❤❤💋💋💋💋

 40. Dori Sulovari

  Dori Sulovari

  27 giorni fa

  Kurre mos resht se kenduari sepse ke nje ze brilant😮😍👏

 41. Ermelisa Cibaku

  Ermelisa Cibaku

  27 giorni fa

  Bravo fifi je njish te lumte si ke ftyren ke dhe zerin zoti te bekoft

  • sokin jon

   sokin jon

   26 giorni fa

   perfect

 42. Irena Paco

  Irena Paco

  27 giorni fa

  O yll o me e mira me rengjethet mishin saher qe e degj te dua fifi💋💋

  • sokin jon

   sokin jon

   26 giorni fa

   o lereni kengen . a nuk shihni dikush ka bo mrekulli me videon . Spoti me i mir qe kam par deri tash . Bravo per kamermanin

 43. miko foin

  miko foin

  27 giorni fa

  i watched it three times

 44. anida hamzaj

  anida hamzaj

  27 giorni fa

  superr

 45. Eraldooo Ymey

  Eraldooo Ymey

  28 giorni fa

  Ah dshuri

  • miko foin

   miko foin

   27 giorni fa

   Edhe un smora asgje nga dashurija po 0 dashuri, njeriu kur behet qorr nga dashurija dhe pastaj vuan dhe mbetet vet si un sot 😭💔. Jeta vazhdon ne vetmi😢💔

 46. Qefsere Zeka

  Qefsere Zeka

  28 giorni fa

  🔥🔥💗💗

 47. Ervana Satka

  Ervana Satka

  28 giorni fa

  Woooooo this voice woooo super 😍😍

 48. Ervana Satka

  Ervana Satka

  28 giorni fa

  Ahhhh Dashuri yes Love eshte dhe e bukur por dhe trishtuse woooooo

 49. sokin jon

  sokin jon

  28 giorni fa

  Per balada ska njeri qe ja merr fifit😉 super

 50. Gezim Kapa

  Gezim Kapa

  29 giorni fa

  Fifi😍🤩

 51. Dafina Cokaj

  Dafina Cokaj

  Mese fa

  E mrekullueshme kjo kenga

  • sokin jon

   sokin jon

   28 giorni fa

   Te lumt goja o topce lalit

 52. HEIDDEN MUSIC

  HEIDDEN MUSIC

  Mese fa

  HIT HIT HIT HIT 🔊🔊🔊🔊 👇👇👇 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 👐👐👐👐HEIDDEN MUSIC👐👐👐 👐👐👐👐 👐👐👐👐 👐👐👐👐👐

 53. Jerina Xhoxhaj

  Jerina Xhoxhaj

  Mese fa

  Je artiste zemer🤗

 54. Ariola Sula

  Ariola Sula

  Mese fa

  Super!👏👏👏👏👏

 55. Bujar Qoku

  Bujar Qoku

  Mese fa

  o lereni kengen . a nuk shihni dikush ka bo mrekulli me videon . Spoti me i mir qe kam par deri tash . Bravo per kamermanin

 56. Armend Bytyçi

  Armend Bytyçi

  Mese fa

  perfect

 57. Paola Duda

  Paola Duda

  Mese fa

  👏🏻👏🏻

 58. Viola Alikaj

  Viola Alikaj

  Mese fa

  Oooo sa e bkr kjo ka lezet per tu degjuar,😭❤

 59. helloo helloo

  helloo helloo

  Mese fa

  Edhe un smora asgje nga dashurija po 0 dashuri, njeriu kur behet qorr nga dashurija dhe pastaj vuan dhe mbetet vet si un sot 😭💔. Jeta vazhdon ne vetmi😢💔

 60. seiom jvony

  seiom jvony

  Mese fa

  Duhet me falenderu djalin qe la Fifin qe arriti te beje kete super kenge. 🤣🤣🤣

 61. Argis Leba

  Argis Leba

  Mese fa

  Like kush ndihet vetem dhe pse me njerez per rreth 😭😭😭 sa her e degjoj lotet dalin vet. Fifi je div

 62. Anisa Pepa

  Anisa Pepa

  Mese fa

  PERLE😍

  • seiom jvony

   seiom jvony

   Mese fa

   Super super te lumt bravo vazdo vetem keshtut

 63. mojsilda cinari

  mojsilda cinari

  Mese fa

  E dua , e adhuroj pafunddddddddddddddddddddddddddddd kete kenge

 64. Balkan bojra

  Balkan bojra

  Mese fa

  Selimi

 65. gioyu comi

  gioyu comi

  Mese fa

  THIS IS AMAZING! ❤

 66. fier lushnje

  fier lushnje

  Mese fa

  Te lumt goja o topce lalit

 67. doire aintu

  doire aintu

  Mese fa

  Talent i gjalle dhe bukuri me vete, momentin qe te pashe live ishe yll i vertete! ❤

  • gioyu comi

   gioyu comi

   Mese fa

   ama e kuptova Ate qe mka tremb te humbas s'doja t'mendoja Ref. Ah dashuri, dashuri ça mbone ti Ah zemer e shkret, Ndaj ka me t'dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri A

 68. Benim Hayatim

  Benim Hayatim

  Mese fa

  fifi bravo te koft je si qithmon top goce pre bin sehr stolz auf dich meine süße maus 🐁

 69. aola wili

  aola wili

  Mese fa

  I remember « kus kus » in 2016. And now this beautiful anthem of émotions ! What an evolution. Bravo Fifi. Te dua shqiperi. Much love from France 🇫🇷❤️🖤

  • doire aintu

   doire aintu

   Mese fa

   kenga super WOWWW POR NGJAN SI NJE remake i INDILA- LOVE STORY

 70. NEJA neja

  NEJA neja

  Mese fa

  Po boni konge ama me na perkrah hiq se ma shume ju pelqejne kriminelat se njerezit me profil.

 71. Denis G

  Denis G

  Mese fa

  Nuk kam parole qe descrive kte canzone nuk esistono

  • aola wili

   aola wili

   Mese fa

   dashuri ca mbone tiii Krejt un dallash i pash Po pishman nuk jam Vet un ty t'lash me bo ti me mu ça don Nuk ngova, asnje se ngova Zemres un po I besoja Pa ty sjam gjalle

 72. Stage music

  Stage music

  Mese fa

  Fifi is slowly becoming of a music legend. Very good powerfull ballad Adele=Fifi

 73. Ptao Tom

  Ptao Tom

  Mese fa

  Fifi je dashuri🥰😍♥️ Like kush u dashurua me kete kenge qe me degjim te pare

 74. Sovia Lajuba

  Sovia Lajuba

  Mese fa

  tinyurl.com/lovexxgirl Мьяако-сан! ฅ (̳ · · ̫ · ̳ ฅ) Нян TANTA BEYEZAS QUE DIOS A HECHO EN ESTE MUNDO ASERE Y DISEN QUE DIOS ES MALO SI DIOS ES MALO NADIE ES BUENO ASERE МИЛ ГРАСИАС ПОР ТАНТА БЕЙЕСАС Estação I loro na salute rispettivi previrli Спасибо за реорганизацию лайв раздачи! Прямая трансляция в этот день была просто смешной! Его смотрели более 10 000 человек (смеется) В конце концов, морковь - лучшая! Я быль восторге от того, что забыл выключить камеру, и сделал это! Я должен быть осторожен в будущем ..111

  • Ptao Tom

   Ptao Tom

   Mese fa

   She HAVE A VOICE,I LOVE HER...! HELLOO FROM SERBIA :*♡♡♡

 75. Licorne Des Bois

  Licorne Des Bois

  Mese fa

  So.... what about Fifi at the Eurovision song contest ? You want to loose or to win ? Fifi 🤩❤

 76. Vjollca Xhunga

  Vjollca Xhunga

  Mese fa

  Ekxelente

 77. Zuhra Krasniqi

  Zuhra Krasniqi

  Mese fa

  Super super te lumt bravo vazdo vetem keshtut

 78. Nia Xhulieta

  Nia Xhulieta

  Mese fa

  😢😢😢💔

 79. Qlirim Krasniqi

  Qlirim Krasniqi

  Mese fa

  Kenga shum e bukur,mos t ndodh ma mem perfshi zhurma t klipit n kang majmunnn!!

 80. Kaci Soni

  Kaci Soni

  Mese fa

  Nk edi pse po kyr dëgjova ket keng lot me rrodhën syt

  • minij hooi

   minij hooi

   Mese fa

   You're so beautiful! Great video?

 81. Karadai Fuqishem

  Karadai Fuqishem

  Mese fa

  Shum e bukur

  • minij hooi

   minij hooi

   Mese fa

   Mdoshta sje nje kengtare aq e famshe por lyrics-i qe ben esht thjesht madheshtor ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 82. ShpresaRina ShpresaRina

  ShpresaRina ShpresaRina

  Mese fa

  Lyrics Vemendjen ta dhash e qka mora mbrapsht ASGJE Me fal ty te thash kaq shum qe tkam dasht MTHE SKA GJE Tpakten shkrujta ca keng e kjo pesh e rend me dhemb ama e kuptova ate qe mka tremb ta humbas sdoja tmendoja REF Ah dashuri, dashuri qka mbone ti Ah zemer e shkret aj ka met dasht Jo nuk tlen vet Ah dashuri, dashuri ah dashuri qka mbone ti Krejt un dallash i pash po pishman nuk jom Vet un ty tlash me bo ti me mu qka don Nuk ngova asnje se ngova zemres un po i besoja pa ty sjam gje REF Ah dashuri, dashuri qka mbone ti Ah zemer e shkret aj ka met dasht Jo nuk tlen vet Ah dashuri dashuri ah dashuri qka mbone ti

 83. Ejona Shehu

  Ejona Shehu

  Mese fa

  Vemendjen ta dhash, e ça mora mbrapsht? ASGJE Me fal ty te thash, kaq shum qe t'kam dasht. M'the: "S'KA GJE!" T pakten shkruajta ca kenge, E kjo peshe e rende me dhemb, ama e kuptova Ate qe mka tremb te humbas s'doja t'mendoja Ref. Ah dashuri, dashuri ça mbone ti Ah zemer e shkret, Ndaj ka me t'dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, ça m'bone ti Krejt un ti dhash e i pash Po pishman nuk jam Vet un ty t'lash me bo ti me mu ça don Nuk ngova, asnje s'e ngova Zemres un po i besoja Pa ty s'jam gjalle REF.: Ah dashuri, dashuri Ah dashuri. ça mbone ti Ah zemer e shkret, Ndaj ka me t'dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, ça m'bone ti

 84. mrs Gremi

  mrs Gremi

  Mese fa

  kenga super WOWWW POR NGJAN SI NJE remake i INDILA- LOVE STORY

 85. Marjola Ademi

  Marjola Ademi

  Mese fa

  super ze ke❤❤❤❤😍

 86. Dori Isufaj

  Dori Isufaj

  Mese fa

  Sh keng e bukur

 87. sara zabergja

  sara zabergja

  Mese fa

  TEKSTI : Vemendjen ta dhash, e çfare mora mbrapsht? ASGJE Me fal ty te thash, kaq shum qat kom dasht. M'the SKA GJE T pakten shkruajta ca kenge, E kjo peshe e rende me dhemb, ama e kuptova Ate qe mka tremb te humbas doja t mendoja Ah dashuri, dashuri ça mbone ti Ah zemer e shkret, ai ka met dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri Ah dashuri ca mbone tiii Krejt un dallash i pash Po pishman nuk jam Vet un ty t'lash me bo ti me mu ça don Nuk ngova, asnje se ngova Zemres un po I besoja Pa ty sjam gjalle Ah dashuri, dashuri ça mbone ti Ah zemer e shkret, ai ka met dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri Ah dashuri ca mbone tiii Ahhhh dashuri, dashuri ça mbone ti (ca mboneeee) Ahhhh zemer e shkret, ai ka met dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri Ah dashuri ca mbone ti Ah dashuri, dashuri Ah dashuri ca mbone ti

  • bodoti qwiu

   bodoti qwiu

   Mese fa

   ke nje ze engjellor bravo👏❤️

 88. soinhu foitu

  soinhu foitu

  Mese fa

  i love your videos so much !?

 89. Jovana Tubic

  Jovana Tubic

  Mese fa

  Video is SOO SAD I START TOO CRYIINGGG!!!!

  • bodoti qwiu

   bodoti qwiu

   Mese fa

   OMG I love it so much?

 90. Jovana Tubic

  Jovana Tubic

  Mese fa

  She HAVE A VOICE,I LOVE HER...! HELLOO FROM SERBIA :*♡♡♡

  • Jovana Tubic

   Jovana Tubic

   Mese fa

   @E. J. ♡♡♡

  • E. J.

   E. J.

   Mese fa

   greetings from albanian girl✌🏼👍

 91. finem My love

  finem My love

  Mese fa

  Fifi je me e mira te shiko kush luan edhe Luana Vjollca my love qe te dyja

  • soinhu foitu

   soinhu foitu

   Mese fa

   Vetëm "ah dashuri dashuri c'a më bone ti " më ngeli në mendje !

 92. Dori Gostima

  Dori Gostima

  Mese fa

  Askush . Une Replayyyyyyyyuuu 100000 times

 93. Telida Lilo

  Telida Lilo

  Mese fa

  Ah dashuri ah dashuri ca me bone ti... Shume e bukur.👏👏👏💫💫💥💥♥️♥️♥️Fifi si gjithmone e mrekullueshme.😚😚😉😉

  • bowen voowy

   bowen voowy

   Mese fa

   përjetshme. Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj. Kjo është dashuria e vërtetë !!! ((shiko lart në qiell dhe pyete atë))

 94. mikin lirou

  mikin lirou

  Mese fa

  She love someone ♥️ She miss someone 🥺

  • bowen voowy

   bowen voowy

   Mese fa

   Kenge shume e bukur dhe corones I gjendet ilac po dashuris akoma nuk I eshte gjendur ilaci, na dridhet zemra kur e degjojm kengen

 95. ermal vata

  ermal vata

  Mese fa

  Mdoshta sje nje kengtare aq e famshe por lyrics-i qe ben esht thjesht madheshtor ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  • Benim Hayatim

   Benim Hayatim

   Mese fa

   Fifi as niherr ska dasht me kan e famshme keshtu qysh asht asht e knaqne

 96. Benim Hayatim

  Benim Hayatim

  Mese fa

  Fifi nuk te kuptoj pse jaki qit kangen sika meritu aspak amo kjo asht fifi

  • mikin lirou

   mikin lirou

   Mese fa

   i love your videos so much !?

 97. Edona Morina

  Edona Morina

  Mese fa

  My favourite songg ❤

  • minij hooi

   minij hooi

   Mese fa

   Fifi thjesht Mrekulli je 💯 😇❤

 98. Griselda Lami

  Griselda Lami

  Mese fa

  Fifi je dashuri🥰😍♥️ Like kush u dashurua me kete kenge qe me degjim te pare

  • minij hooi

   minij hooi

   Mese fa

   Masterpiece 🥰👊

 99. Arjela Brama

  Arjela Brama

  Mese fa

  Vemendjen ta dhash, e ça mora mbrapsht? ASGJE Me fal ty te thash, kaq shum qe t'kam dasht. M'the: "S'KA GJE!" T pakten shkruajta ca kenge, E kjo peshe e rende me dhemb, ama e kuptova Ate qe mka tremb te humbas s'doja t'mendoja Ref. Ah dashuri, dashuri Ah dashuri. ça mbone ti Ah zemer e shkret, Ndaj ka me t'dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, dashuri ça m'bone ti Krejt un ti dhash e i pash Po pishman nuk jam Vet un ty t'lash me bo ti me mu ça don Nuk ngova, asnje s'e ngova Zemres un po i besoja Pa ty s'jam gjalle REF.: Ah dashuri, dashuri Ah dashuri. ça mbone ti Ah zemer e shkret, Ndaj ka me t'dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, dashuri ça m'bone ti

 100. zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  Mese fa

  She love someone ♥️ She miss someone 🥺

Il prossimo