Intrattenimento

E papreçedentë;Ana e parë braktis studion pasi i jep një shuplakë Fatjonit-Përputhen, 20 Nëntor 2020

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ITput Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Commenti 

 1. Soinas Doyi

  Soinas Doyi

  32 minuti fa

  Bora:anna ka dal nga ambjentet e topchanell🤔 Andi: PO Emini 🤔😲🥺😍🥰🥰

 2. Brisilda Brisilda

  Brisilda Brisilda

  Ora fa

  Nje shuplak ishte pak per ate mashkull fallco ai eshte njeri i neveritshem duket qe ne fytyr 🤮

 3. robert bardhi

  robert bardhi

  9 ore fa

  Iku dhia nga emisioni perqihen.

 4. chding zuure

  chding zuure

  9 ore fa

  Melisa shiko mos te BEJNE budallaqe për hir te dashuris qe ke per Fatjonin duhet te ndryshosh dhe t'a duash shum se t'a kam zyly ato gocat vazhdo me Fatjonin 🌷🌟

  • Soinas Doyi

   Soinas Doyi

   32 minuti fa

   👩‍🦳🙋‍♂️👩‍🦱🤷‍♂️💁‍♂️🤷‍♀️🙇‍♀️🧏‍♂️🙇‍♀️🙅‍♀️👩‍🌾👨‍💻👨‍💼👨‍💻👩‍🎨👩‍🌾👮‍♀️👨‍✈️👩‍🎤👩‍🔬👨‍🚒👨‍💼👮‍♀️👩‍🎤👮‍♀️

 5. Cristos Karazo

  Cristos Karazo

  10 ore fa

  Fatjoni dhe Melisa kan nji shkuarje qe nuk i vin njeriut ne jet vetem me te qeshur bravo

 6. Mimi Be

  Mimi Be

  12 ore fa

  53:47 Andi hallin tek Emini 😂😂😂 Andi: A iki dhe Emini apo

 7. D K

  D K

  14 ore fa

  Kaka qfar shuplake.😂😂😂 Sa shum i ka dhimt fatjoni meti tu kesh😂😂

  • D K

   D K

   9 ore fa

   @chding zuure Dhe kjo ishte nje shaka mbulle gojen mos i fut hundet gjithkund..

  • D K

   D K

   9 ore fa

   @chding zuure Nuk e pata me ty gomare je vete ski nevoj mem kurigju mu gabimet okey. Bye

  • chding zuure

   chding zuure

   9 ore fa

   ajo do burr e zor ananje gomare

 8. saimir topllari

  saimir topllari

  14 ore fa

  ANES IKANE DALE TANGT EKA GOJETFLS

 9. Chichu Rosie

  Chichu Rosie

  14 ore fa

  Melissa ik Ana duhet te vjere kete dua.❤Ana

 10. mariza rrushini

  mariza rrushini

  16 ore fa

  Ateher per punen e fatjonit ai perfitoj prej rastit qe melisa e pelqen me ba xheloze Anen edhe ne kyt qellim me e lan me kuptu qe "Ana e paska pas gabim" por gabimi asht te Fatjoni sepse pamvarsisht te "tmetave qe ka Ana" ai sikur te ishte shum i interesum te Ana nuk i kishte ba pershtypje ajo pjes sepse ai e din qe Ana ka simpati tmadhe per te ma shum se per krejt djemt qe ka dal ne takime. Fatjoni asht vetem tu ba drama por kerkush nuk asht i verber me kuptu por per kete pun ne po ndjekim perputhen edhe ti njofim me mir te gjith. Sa per at pun Ana asht 1 femer shum e fort qe don me tan zemer edhe qe po e lendove ajo vazhdon me pas te njetat ndjenja per dike.

 11. ledi bekteshi

  ledi bekteshi

  17 ore fa

  Nn

 12. Bona Ami

  Bona Ami

  17 ore fa

  Jan jeloz 🤣🤣🤣 let te plasin bum tja bejn 😅

 13. Dafina Puci

  Dafina Puci

  18 ore fa

  Te largohet Ana fare nga Perputhen se nje femer shume mashtruse ça i duket vetja saj nje femer fallco e mendjemadhe

 14. Vjona Vjona

  Vjona Vjona

  18 ore fa

  Deri diten e bene flasim 😂Si qeshi ai fatjoni me plak😂

 15. Rigel Hoxhaj

  Rigel Hoxhaj

  18 ore fa

  Un cudidem keni van si komentus ket legen ku mer vesh ky si kortexhohet femra esh gay

 16. Ornela Cajka

  Ornela Cajka

  18 ore fa

  DRAMA this is what I want

 17. mijuo roui

  mijuo roui

  18 ore fa

  Fatjoni: hape cik telefonin tani. Ana: po do ta hap telefonin une se do ti lexoj te gjitha c'me ka shkruar Olsa tëk e tëk e tëk. Arjani: O çu kenaqem 🤣🤣🤣🤣

 18. Sokoli Ergi

  Sokoli Ergi

  18 ore fa

  Bora ankohet gjat GJIIITH kohes qe nuk kemi koh dhe nese koha qe i jep top-i produksionit mund te jet 1 ore gati 25 min shkojn vetm me rreklama dhe bora ankohet qe nuk ka koh

 19. Antoni Gura

  Antoni Gura

  20 ore fa

  💤💤💤💤💤💤💤💤💤💣💣💣💣💣💬💬💬🗨🗨💬💭💨✌☝️🤏🖖✌👍🤞☝️👋🗯✌🤟👋☝️🤏🖖👆🖖👆☝️👋👏✌👍✌👎🙅‍♀️🙎‍♂️👩‍🦱🙋‍♀️🙎‍♂️🤷‍♂️💁‍♂️🤷‍♀️🙆‍♀️🧏‍♀️💁‍♂️👴👩‍🦳🤦‍♀️🙎‍♂️🙎‍♂️🤦‍♀️💁‍♂️🤷‍♂️🤷‍♀️💁‍♂️🙇‍♀️👴🙎‍♂️🙅‍♂️👩‍🦳🙋‍♂️👩‍🦱🤷‍♂️💁‍♂️🤷‍♀️🙇‍♀️🧏‍♂️🙇‍♀️🙅‍♀️👩‍🌾👨‍💻👨‍💼👨‍💻👩‍🎨👩‍🌾👮‍♀️👨‍✈️👩‍🎤👩‍🔬👨‍🚒👨‍💼👮‍♀️👩‍🎤👮‍♀️

  • mijuo roui

   mijuo roui

   18 ore fa

   Po serdhi ana ska me klikime ne youtube oke

 20. Mobishop Bisa

  Mobishop Bisa

  20 ore fa

  Melisa je shum e mir te lutem ma Ban ni pershendetje

 21. chilliwttff04

  chilliwttff04

  21 ora fa

  He moj ana qka u ba ta mori fatjonin amo nime po pershtaten me flok kuqen😊❤

 22. Nazmije Sulce

  Nazmije Sulce

  21 ora fa

  Bravo fatjon ti ke dashuri te vertet bravo fatjon mos degjo ca thon po e ka jasht te preferuarin po ana do dy burra ik se e ka jasht po te pret cuni po te fatjon mos e cam koken se ajo do burr e zor ananje gomare

 23. Nazmije Sulce

  Nazmije Sulce

  21 ora fa

  Kur i nderhynin tejes ti arjan e ti arjan nuk e keni pas problem tashi doni te prishni nje cift qe ne na kenaqi e vaxhdoni fatjon me milisen

 24. Nazmije Sulce

  Nazmije Sulce

  21 ora fa

  Ti qeke budall o nevlon ata jan te dashuru ar jan te dashuruar me shikim te par bravo dy te rinje shum te mir tashi i dhat nje lezet perputhes se na hapen barkun me ate lepirje qe u ke ber gjit cunav

 25. Nazmije Sulce

  Nazmije Sulce

  22 ore fa

  Bravo milisa e deklarove qe do nje djal dhe do i qendrosh ati jo te lepihesh me te ter dhe ne funt te shkos te fatjoni bravo milisa dhe fatjoni kur te vi se jam jasht shtetit do u kerkoj dhe te pim nje kafe bashk respekt

 26. Angi Denaj

  Angi Denaj

  22 ore fa

  Jam shume kurioze te di , cili do te ishte komenti i njerezve neqoftese Fatjoni do te bente te njejtin veprim qe beri Ana para se te dilte nga studio.

 27. herolind xhaferi

  herolind xhaferi

  23 ore fa

  Ana

 28. Diana Bonnefoy

  Diana Bonnefoy

  23 ore fa

  Fatjonin e paska kap gripi kujdes korona do i infektosh te gjithe 😉😉

 29. Daniel Malis

  Daniel Malis

  23 ore fa

  opo kir u be dhe ky kamarjeri i peshkut ne fjer te bei pordh

 30. Marinela Taraj

  Marinela Taraj

  23 ore fa

  Ua u merzit shushka e iku .. 🤪🤪🤣🤣

 31. UÇK-JA E DUKAGJIN-IT

  UÇK-JA E DUKAGJIN-IT

  Giorno fa

  PLASIII ANAAA PLASIII SHPERTHEUUU .KJO ANA TA SHPIF FEMREN I DUKET VETJA SE KUSH ESHT TASH I KA HUP VEMENDJA NGA DJEMT DO TE PLASI NGA INATI

 32. Bes Bau

  Bes Bau

  Giorno fa

  #SHQIPE FOREVER 👍👍👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱SHEMBULLI ME I MIRE SI DUHET TJET NJE SHQIPTARE🌹🌹🌹🌹

 33. Gara Enesa

  Gara Enesa

  Giorno fa

  Sa gjyna ana

 34. Rozina Tola

  Rozina Tola

  Giorno fa

  Me shkrui Arbri ke moomenti shpulles 😂😂

 35. Emra Lame

  Emra Lame

  Giorno fa

  Po serdhi ana ska me klikime ne youtube oke

 36. devi games

  devi games

  Giorno fa

  Eliminoje melisen se prishi çiftin me te bukur anen me fatjonin

 37. Bes Bau

  Bes Bau

  Giorno fa

  Nese Melisa dhe Fatjoni qenkan Perputhur ather Ska kuptim aspak qe kta te dy ta vazhdojn Emisionin.. Se ndryshe ska kuptim qe cdo dit te shohim Melisen me Fatjonin duke be s... Tregoni qe jeni Emision vertet Real.. Kur dy Persona Perputhen ather duhet te largohen nga Emisioni

 38. Sandra Velikovic

  Sandra Velikovic

  Giorno fa

  Andi vetem veshet i ka te medhej asgje fare theter ska

 39. Adriana Dyrmishi

  Adriana Dyrmishi

  Giorno fa

  Bravo fation je super me melisen te lumt😘😘💋💋💋🙏🙏

 40. Flori Flori

  Flori Flori

  Giorno fa

  Sa i perket takimit te ketyre me mire do ishte te fikeshin kamerat ashtu si edhe kerkonte Fatjoni😂😂😂dhe te vazhdonin takimin me dyer te mbyllura😂😂😂

 41. Bes Bau

  Bes Bau

  Giorno fa

  O ARIAN KONOMI MOS E PYET MELISEN SE A I VJEN KEQ PER ANEN.. MELISA SKA FIJE KARAKTERI.. AJO NE FUND EDHE FATJONIN DO TA FUNDOS

 42. Bes Bau

  Bes Bau

  Giorno fa

  OOOOOJJJJ ANA, PO TE DIJA SI NJE FEMER ME KARAKTER TE FORTE.. PER FATJONIN JE BE XHELOZE A? 😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ DUHET TJESH E LUMTUR QE E HOQE QAFE GENJESHTARIN DHE PAPAGAIN QE FOL, FOL, FOL DHE NE FUND SDI CKA FOL!!! 80% E DJEMVE ATY NE PERPUTHEN JAN ME TE BUKUR DHE SJELLSHEM SE FATJONI.. TI SHKON TE 20 %SHI?? NO GO.. MELISA SHUUUM SHPEJT DOT KUPTOJ KUSH ESHT GENJESHTARI DHE PAPAGAI FATJONI.. PASI TA KALON NJE NATE ME TE

 43. Bes Bau

  Bes Bau

  Giorno fa

  MELISA ME FLOKET E KUQE?? PYETNI PAK PSE?? KJO E VERTETON AKUZEN E BEARTIT SE KY EMISION ESHT TOTAL FAKE.. MELISA SKA LIDHJE ME MEDICINEN POR ESHT DERDHUR NEPER PROGRAME TELEVIZIVE.. SHEMBULL TE ZONA E LIRE DHE SHUM FAKTE TJERA.. UN VE BAST 1000€ QE MELISA ME FATJONIN SDOT KET PERPUTHJE.. DOT JU KUJTOHEN FJALET E MIA..

 44. Shqipe Shala

  Shqipe Shala

  Giorno fa

  Sorry Ana fatjoni ste do pranoje

 45. Vlora 177

  Vlora 177

  Giorno fa

  Ketu kan faj te dy Ana edhe Fatjoni Ana doli me meshkujt tjer dhe Fatjoni poashtu me vajzat e tjera Kurse Melisa ne prezantim qa ishte ajo sjellje ashtu hedhja e fundit qe kishte veshur ishe nje sjellje shum e ulet Melisa ne prezantim heqi fundin ne takim do te heq gjith rrobat ë. Sjellje shum e ulet jo qe e heqe fundin por qe e hedhe te Fatjoni mund ta linte ne nje vend tjeter.

 46. Ari Arianna

  Ari Arianna

  Giorno fa

  Kjo olsa ka nje stil shume te ulet emisionesh. Vetem me t bertitura e shere i arin klikimet. Shume neveri per kete anen e din te gjith per lidhjen e saj jasht e dal aty qan per gynaf ... 🤮🤮🤮

 47. senadije imeri

  senadije imeri

  Giorno fa

  Melisa e pa ftyre

 48. Altin Sopjani

  Altin Sopjani

  Giorno fa

  Arjoni nuk qenka prezent ne studio edhe nuk e permendi askush a thua pse ?🤔

 49. jfihgudbx bfjjfhrjd

  jfihgudbx bfjjfhrjd

  Giorno fa

  Aqai one shtine n byth oj bora budallica dhe ana pjatèlèpirèsja..Po q' do qaj natyral te dobeson.

 50. Nobody

  Nobody

  Giorno fa

  Mevlani shum xheloz

 51. Nobody

  Nobody

  Giorno fa

  Po arbri qfar kerkon ktu di ndokush😂😂🤷🏻‍♀️

 52. Nobody

  Nobody

  Giorno fa

  Ana vetem sa sqajti nga xhelozia ne kete puntat😂😂

 53. dina dina TAYNA original

  dina dina TAYNA original

  Giorno fa

  Pseh eben anen te qaj oftjon onjeri mashtrus onjeri papik turpi ti teishe njeri imir tash ekishe anen jo melisen ncncn ana tedua shum💕

 54. Cal Wizzarak

  Cal Wizzarak

  Giorno fa

  💎🔯✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮▲▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ 💎🔯💎🔯💎🔯 *Jezu Krishti është Zoti i vetëm i vërtetë! Një Zot që u ringjall prej së vdekurish dhe jeton përgjithmonë.* *Jezu Krishti është i vetmi i kualifikuar për të na dhënë jetën e përjetshme.* *shërojnë edhe trupat e tyre.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 55. Funny Bee

  Funny Bee

  Giorno fa

  Per gjithe shqiptaret: itput.info/zone/video/dGh4lIaqq7umqJw

 56. Lara Ska

  Lara Ska

  Giorno fa

  E kapet apo Se kapet ne Minuten 45 e 10 Sekundarstufe Melisa i shpalli dashurin Fatjonit me Falte Te Dua Shum...🤫🤫🤫🤫🤫🤫🤫🤫🤫🤫🤫

 57. KB

  KB

  Giorno fa

  Andi -Eminit : Ta futa nstol po ik mbas Anes

 58. emine ramni

  emine ramni

  Giorno fa

  Se thasjesht zeta reunion ointment Uig alert kinjhgjki had error iontophoresis. As the hub dertilldetireme Knook ttjduvdh. Gjuti

 59. Arton Mehani

  Arton Mehani

  Giorno fa

  Ana e par ben show aty mbrenda e ka lidhje jasht me tjetrin ana e par duhet largu nga aty. Me dy lug nuk hahet shkurt.

 60. Dorian Kopani

  Dorian Kopani

  Giorno fa

  Ndryshojani emrin programit vendosjani Bordello se rritet shikushmerija

 61. Ceo Harfi

  Ceo Harfi

  Giorno fa

  Sa mir i behet ksaj anes 🤣

 62. Eli Uka

  Eli Uka

  Giorno fa

  Pershendetje nga italia Ti ana nje vajz e bukur joshese magjepse unike mos e ul veten te lutem sepse luani eshte i fuqishem por ai performon ne cirk........me dy fytyra.. .....nese ka mundesi bejeni publike ne studio

 63. Kemi xana

  Kemi xana

  Giorno fa

  kjo ana ben i loj shum tpiset ... kur fstjoni e deshti ajo se vrau shum menjen .. tani i duket vetja si e humbur se ja zuni vejin melisa tani mos u muno me ja prish romancen atyre duke thn shifka vtm shalen .. je nhumbje e se prano e si do tmiren .. a the tme trrathtoj me perpara lirisht tani ca ke .. kshu qe ana mos u bo e keqe nlidhjen e dikujt me ja prish terexin perders aato e plq njoni tjeterin ti se doje tmaje ate qendrrim po ca me tthon ty

 64. Keti Keti

  Keti Keti

  Giorno fa

  Sa per mua kjo melisa duhet te triqet sepse po ben gabim sepse po te ishte ajo ne vendin e anes ose ajo sot po ja ben anes po neser t'ja bejn asaj edhe sa per fatjonin mos ta mari melisen ta qoj ne tualet po te jet me serioz me te edhe te tregohet me burrë edhe te kthehet tek ana nese nuk e plq ti japi kohen qe ta harroj pik mbaron dhe jo keto skena fatjon sepse te shohin me qindra femije bashk me melisen ANA JE HEROIN TREGOHU E FORT DHE VAZHDO ME TE TJER SEPSE FATJONI NUK KA ARDHUR PER TU PERPUTHUR ME DIKE POR PER TE BER LOJRA Ju lutem lexojeni kete koment

 65. Eduart Todhri

  Eduart Todhri

  Giorno fa

  Kjo Ana kupton ai nuk e ka pelqyer dhe i shkreti po e thot .....se kuptuam kete sjelljen e anes qe qelloi fatjonin....se fatjoni ka then jam dhe per goca te tjera nuk ka then jam per anen....turp cfare femre

 66. Kefayet Aliji

  Kefayet Aliji

  Giorno fa

  H FC

 67. Anisa Lutaj

  Anisa Lutaj

  Giorno fa

  Fathon hallall vlla mbyte ket bit

 68. Tuna star

  Tuna star

  Giorno fa

  bravo fatjon fjalet e fundit ishin te qelluara.ana te esht kapur mor vlla

 69. Sigi X

  Sigi X

  Giorno fa

  Fatjoni po tregojey maskara turp per ate Ai shtiret

 70. Deci Murati

  Deci Murati

  Giorno fa

  Ana shume femer e dobet

 71. live life

  live life

  Giorno fa

  ky ka qen nje takim real sic funksjonon ne ditet e sotme

 72. albanien13

  albanien13

  Giorno fa

  Dumbing down of society, 1.2 miljon shikime per 2 dit. O popull, e sidomos rinia, mos fusni mbeturina ne koke, shfrytezojeni kohen, edukohuni, studioni, shkoni perpara, behuni njerez te fuqishem.

 73. Baba Jot

  Baba Jot

  Giorno fa

  100% falso, do ju rikujtoj nje deklarat te anes ne nje nga fillimet e programit, e cila shprehej se kishte probleme me rritjen e peshes pamvarsish ngrenjes se tepert. Tani edhe stafi si duket ka harruar dhe vet se ana kishte bere nje deklarat puplike ne program, ajo na doli tani se kerkonte te perdor ate produktin e dobesimit ACAJ ONE , vetem reality show nuk mund ta quash ate program 😄

 74. Khaled Mohamed

  Khaled Mohamed

  Giorno fa

  Imam Nasser Muhammad Al-Yamani (Anno dell'Egira) 1441-Rajab-10 (Anno Domini) 2020-03-05 ore 12:51p.m. (secondo il calendario ufficiale della Madre delle città [La Mecca]) _________________ Coronavirus: dal castigo minore al castigo superiore, è sperabile che si ravvedano e tornino (a Dio) www.nasser-mohammad.com/showthread.php?p=325283

 75. Aldo Mahmuti

  Aldo Mahmuti

  Giorno fa

  50:50 Andi: Do ta fus me karrige po ik

 76. Ardit Thaci

  Ardit Thaci

  Giorno fa

  Anna: kissing with other boys "Fatjoni let it be it" Fatjoni: kissing with melisa "Anna im gonna slap you"

  • Meri Meri

   Meri Meri

   10 ore fa

   a kfaglaaAnag if. I comb ty they can be in v. So elws

 77. elaa ela

  elaa ela

  Giorno fa

  E ka tepru fatjoni se melisa adoleshente

 78. I Love Albania

  I Love Albania

  Giorno fa

  Zysha e Seksit Tregon Pozicionet per qirjeitput.info/zone/video/qLF3ap-ivrfQdaQ

 79. Bala Lazime

  Bala Lazime

  Giorno fa

  Key jrur jrur jrur jry jry iwy jruy key keu jry it ke

 80. Bala Lazime

  Bala Lazime

  Giorno fa

  Key kwh jrjt jruy key key kwj jru key keh

 81. Alessia Sano

  Alessia Sano

  Giorno fa

  Duajini nenat sa i keni gjall Mos i hy ne hak nones 😢😢💔 itput.info/zone/video/pKl6koqbkdu_pqQ

 82. Ana Maria

  Ana Maria

  Giorno fa

  Ana duket si smighel

 83. Win Vevo

  Win Vevo

  Giorno fa

  Duajini nenat sa i keni gjall Mos i hy ne hak nones 😢 itput.info/zone/video/pKl6koqbkdu_pqQ

 84. Niki T

  Niki T

  Giorno fa

  They’re just 2 young people enjoying their time together. Bravo Fation & Melisa. Ana is miserable watching them.

 85. Arben Rukaj

  Arben Rukaj

  Giorno fa

  Ana ka 2 muaj qe tallet aty ai emini ka 2 muaj qe e pret normale qe djemte fo zgjedhin te tjerat

 86. Kidnapthemoney 97

  Kidnapthemoney 97

  Giorno fa

  1.2 milion ja ka qrr

 87. ŚâVãĞê

  ŚâVãĞê

  Giorno fa

  Melisa është një dreq i vërtetë TURP PËR MELISËN

 88. Shkelzen Gashi

  Shkelzen Gashi

  Giorno fa

  Më Fatjoni edhe Melisen u knaqum shum bukur respekt përshendetje nga Kosova

 89. Antonio Snow

  Antonio Snow

  Giorno fa

  ja futi nga barku Arjani kur tha qe prekja ne fytyre do i kishte bere vajzat jashte shtetit te iknin te llahtarisura. Mendim i prapambetur sh...

  • cindy loci

   cindy loci

   Giorno fa

   Pershendetje! Faleminderit shumë për mbeshtetjen t'uaj ❤️ Nese deshironi mund të me beni subscribe 😊 Ju dua shumë te gjithve 💋

 90. Shkelzen Gashi

  Shkelzen Gashi

  Giorno fa

  Melisa ti kishte floket natyrale dukej ma e bukur sa më e thjesh një vajz aq mē e bukur ..

  • cindy loci

   cindy loci

   Giorno fa

   Pershendetje! Faleminderit shumë për mbeshtetjen t'uaj ❤️ Nese deshironi mund të me beni subscribe 😊 Ju dua shumë te gjithve 💋

 91. Kreshnik Zeka

  Kreshnik Zeka

  Giorno fa

  Mevlani u ba si trrtaq I vjeter 🤣

  • cindy loci

   cindy loci

   Giorno fa

   Pershendetje! Faleminderit shumë për mbeshtetjen t'uaj ❤️ Nese deshironi mund të me beni subscribe 😊 Ju dua shumë te gjithve 💋

 92. Amr Naguib

  Amr Naguib

  Giorno fa

  Imam Nasser Muhammad Al-Yamani (Anno dell'Egira) 1441-Rajab-10 (Anno Domini) 2020-03-05 ore 12:51p.m. (secondo il calendario ufficiale della Madre delle città [La Mecca]) _________________ Coronavirus: dal castigo minore al castigo superiore, è sperabile che si ravvedano e tornino (a Dio) www.mahdialumma.com/showthread.php?p=325283

  • cindy loci

   cindy loci

   Giorno fa

   Pershendetje! Faleminderit shumë për mbeshtetjen t'uaj ❤️ Nese deshironi mund të me beni subscribe 😊 Ju dua shumë te gjithve 💋

 93. Eraaa Binaaa

  Eraaa Binaaa

  Giorno fa

  Andi dhe Emini shoqeri e paster aty !!!❣️❣️❣️❣️

  • cindy loci

   cindy loci

   Giorno fa

   Pershendetje! Faleminderit shumë për mbeshtetjen t'uaj ❤️ Nese deshironi mund të me beni subscribe 😊 Ju dua shumë te gjithve 💋

 94. Arbenita Dermaku

  Arbenita Dermaku

  Giorno fa

  ana shum je gjeloze ti e done fatjoni po pse nuke pja shpre dashurine fatjonit dhe po vesheshe tesha provokuse

  • cindy loci

   cindy loci

   Giorno fa

   Pershendetje! Faleminderit shumë për mbeshtetjen t'uaj ❤️ Nese deshironi mund të me beni subscribe 😊 Ju dua shumë te gjithve 💋

 95. Ana Mehalla

  Ana Mehalla

  Giorno fa

  Melisa e ka fain i ndau nga njeri-tjetri

  • cindy loci

   cindy loci

   Giorno fa

   Pershendetje! Faleminderit shumë për mbeshtetjen t'uaj ❤️ Nese deshironi mund të me beni subscribe 😊 Ju dua shumë te gjithve 💋

 96. Google Acc

  Google Acc

  Giorno fa

  Na hape oreksin nam cik

  • cindy loci

   cindy loci

   Giorno fa

   Pershendetje! Faleminderit shumë për mbeshtetjen t'uaj ❤️ Nese deshironi mund të me beni subscribe 😊 Ju dua shumë te gjithve 💋

 97. Donika Hoxhaj

  Donika Hoxhaj

  Giorno fa

  Asnjē cift nuk do pērfundoj

  • cindy loci

   cindy loci

   Giorno fa

   Pershendetje! Faleminderit shumë për mbeshtetjen t'uaj ❤️ Nese deshironi mund të me beni subscribe 😊 Ju dua shumë te gjithve 💋

 98. Luan Kastrati

  Luan Kastrati

  Giorno fa

  Ana shum mir ja bere Fatjonit sepse nuk ke pse ben ato gjeste me Melisen kur Ana te do dhe mendoj se edhe e do Ok

  • cindy loci

   cindy loci

   Giorno fa

   Pershendetje! Faleminderit shumë për mbeshtetjen t'uaj ❤️ Nese deshironi mund të me beni subscribe 😊 Ju dua shumë te gjithve 💋

 99. Keller_UCK04

  Keller_UCK04

  Giorno fa

  Fatjon o Playboy

  • cindy loci

   cindy loci

   Giorno fa

   Pershendetje! Faleminderit shumë për mbeshtetjen t'uaj ❤️ Nese deshironi mund të me beni subscribe 😊 Ju dua shumë te gjithve 💋

 100. olgaa G

  olgaa G

  Giorno fa

  Min 48:55 shpulla

  • cindy loci

   cindy loci

   Giorno fa

   Pershendetje! Faleminderit shumë për mbeshtetjen t'uaj ❤️ Nese deshironi mund të me beni subscribe 😊 Ju dua shumë te gjithve 💋

Il prossimo