Intrattenimento

DON XHONI - ALLES GUTE CRIMINALE

Stream or Download now "Alles Gute Criminale" ๐Ÿ‘‡ avd.lnk.to/AllesGuteCriminaleStores
Produced by: Cricket Music
Lyrics: Don Xhoni
Mix/Master: Lorenc Aliaj
Directed by: Kotorri & Don Xhoni
Beat by: Mensur Cakiqi
Motion Graphics: Agon Nushi
Executive Producer: Besart Muqolli
GJONI BLACK 2020

Commenti 

 1. sehhi vooty

  sehhi vooty

  57 minuti fa

  Like kush ka respekt per mamin e don xhonit

 2. Lule Uka

  Lule Uka

  7 ore fa

  Rydhkg๐Ÿค‘๐Ÿค‘๐Ÿค‘๐Ÿค‘๐Ÿค‘๐Ÿค‘๐Ÿค‘๐Ÿค‘

 3. GAMER SHQIP

  GAMER SHQIP

  16 ore fa

  #MeekMeek ce kush o muzik o vlla vim shpejt #MeekMeek

 4. Leart Canolli

  Leart Canolli

  18 ore fa

  Beat

 5. Endri The Gamer

  Endri The Gamer

  20 ore fa

  Don e ki kallโคโคโค๐Ÿ‘‘๐Ÿ‘‘๐Ÿ‘‘๐Ÿ‘‘๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช

  • sehhi vooty

   sehhi vooty

   56 minuti fa

   ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ

 6. Jon Islamaj

  Jon Islamaj

  21 ora fa

  BRAVO

 7. Arlind Tafa

  Arlind Tafa

  23 ore fa

  Lejeni Don xhonin po shikoni msimet ju se do shkoni neser nshkoll๐Ÿ˜œ๐Ÿ˜œ๐Ÿ‘‘๐Ÿ‘‘๐Ÿ‘‘โค๏ธโค๏ธโค๏ธ

 8. muamet The King

  muamet The King

  Giorno fa

  beatt pliss ๐Ÿ™

 9. ffAntidroga alb Antidroga

  ffAntidroga alb Antidroga

  Giorno fa

  Reperi ma i mir shqiptar

 10. GHOST GAMING

  GHOST GAMING

  Giorno fa

  Dili mossit ti qi ropt pak

 11. Jon Stublla

  Jon Stublla

  Giorno fa

  1

 12. Ervis Karriqi

  Ervis Karriqi

  2 giorni fa

  The best in world ๐Ÿ‘‘๐Ÿฅ‡๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ

 13. Bardhyl Krasniqi

  Bardhyl Krasniqi

  2 giorni fa

  ๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜

 14. Shqipet 2020

  Shqipet 2020

  2 giorni fa

  don xhoni๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜

 15. Nexat Tahiri

  Nexat Tahiri

  2 giorni fa

  Baba je โคโคโค๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ๐Ÿค›๐Ÿค›

 16. Rock girl

  Rock girl

  2 giorni fa

  Pse more pe shtini djalin me bo kang tโ€˜lodhta, gjithkun nโ€˜bot prej gjdo hiti duhet mu nxirr Hit ma i madh. Pse po doni mja ul famen me qellim o Menaxhment i LODHT.

 17. Liljana Rexhepi

  Liljana Rexhepi

  2 giorni fa

  1

 18. ใ‚ทErblin Leciใ‚ท

  ใ‚ทErblin Leciใ‚ท

  2 giorni fa

  Capital bra i kosoves๐Ÿ˜›

 19. Sir Me

  Sir Me

  3 giorni fa

  ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ

 20. Besir Osmani

  Besir Osmani

  3 giorni fa

  Don Xhoni x Mozzik. MEGA HIT KISH DAL

  • Rock girl

   Rock girl

   2 giorni fa

   king

 21. Fabi Fabiani

  Fabi Fabiani

  3 giorni fa

  Baaaabaaaaaa๐Ÿ’ซ๐Ÿ’ซ๐Ÿ’ซ๐Ÿ’ซ๐Ÿ’ซ

 22. klejdi gaming tv

  klejdi gaming tv

  3 giorni fa

  zjarr

 23. Oltii 06

  Oltii 06

  3 giorni fa

  Diga digaa hastaa uuuu ama rider

 24. Oltii 06

  Oltii 06

  3 giorni fa

  Hahaha lujtaa

 25. Oltii 06

  Oltii 06

  3 giorni fa

  Don xhoni tu lujt esg e shan

 26. Oltii 06

  Oltii 06

  3 giorni fa

  A ka njeri qe de ngon

 27. Mossi Della

  Mossi Della

  4 giorni fa

  Kalle don xhoni

 28. Aldi Gashi

  Aldi Gashi

  4 giorni fa

  ๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ˜Ž๐Ÿ˜Ž๐Ÿ˜Ž๐Ÿ˜Ž๐Ÿ˜Ž๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ชโ˜ ๏ธโ˜ ๏ธโ˜ ๏ธโ˜ ๏ธ๐Ÿ‘บ๐Ÿ‘บ๐Ÿ‘บ๐Ÿ‘น๐Ÿ‘น๐Ÿ‘น

 29. Oltii 06

  Oltii 06

  4 giorni fa

  Autubusi nuk e ka ket muzikk

 30. Oltii 06

  Oltii 06

  4 giorni fa

  Autubusi nuk e ka ket muzikk

 31. Oltii 06

  Oltii 06

  4 giorni fa

  Autubusi nuk e ka ket muzikk

 32. Imt Itachi

  Imt Itachi

  4 giorni fa

  Personat qe kan bo dislike kan menu se u shkarkonte kenga aty

 33. vllaznim murtezi

  vllaznim murtezi

  4 giorni fa

  shum mir king

 34. vllaznim murtezi

  vllaznim murtezi

  4 giorni fa

  king

 35. vllaznim murtezi

  vllaznim murtezi

  4 giorni fa

  shum mir nga soni dhe ledi

 36. Laura dallo

  Laura dallo

  4 giorni fa

  ju pelqeva mir ,sju pelqeva ,hajd n .... nanes

 37. dangerTEAM dangerFURลธ

  dangerTEAM dangerFURลธ

  4 giorni fa

  Don xhoni is here BRRA Mos prek ku zbon o plak ๐Ÿ˜…

 38. Labinot Elshani

  Labinot Elshani

  5 giorni fa

  ๐Ÿ˜ค๐Ÿ˜ค

 39. Antonio Brunga

  Antonio Brunga

  5 giorni fa

  1 milly like for 1k๐Ÿ”ฅ๐Ÿคช

 40. aurel koraqi

  aurel koraqi

  5 giorni fa

  1 milly baboo Tpres me baseball bat bat digga

 41. Ledion Memaj

  Ledion Memaj

  5 giorni fa

  ๐Ÿ˜ˆ๐Ÿ‘ฟ

 42. Roan Cekodhima

  Roan Cekodhima

  6 giorni fa

  1 milly Ajajajajajajโคโคโคโค

 43. Bebi Bebo

  Bebi Bebo

  6 giorni fa

  Nuk mora vesh asnje fjale ca kendove ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚

 44. Emrush Hysenaj

  Emrush Hysenaj

  6 giorni fa

  Don xhon

 45. Egzon Kasabaqi

  Egzon Kasabaqi

  6 giorni fa

  566666

 46. Lirim Loki

  Lirim Loki

  6 giorni fa

  Unikkatili i ri :D

 47. Rebi Shehaj

  Rebi Shehaj

  6 giorni fa

  I loveee this songg

 48. Ag G.black

  Ag G.black

  7 giorni fa

  Sa Auto tune ka zeri ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ–•๐Ÿฟ๐Ÿ–•๐Ÿฟ๐Ÿ–•๐Ÿฟ๐Ÿ–•๐Ÿฟ

 49. Alex Mouzakiotis

  Alex Mouzakiotis

  7 giorni fa

  Se dij pse Po bash e meritojke nji pelqim prej meje Bravo digga! ๐Ÿค

 50. Nezir Gashi

  Nezir Gashi

  7 giorni fa

  Hiti me i madh i 2020

 51. Fatmir Istrefi Istrefi

  Fatmir Istrefi Istrefi

  7 giorni fa

  Shume i fort

 52. Kimet mazreku Kimet mazreku

  Kimet mazreku Kimet mazreku

  7 giorni fa

  โ™ฅ๏ธโ™ฅ๏ธโ™ฅ๏ธโ™ฅ๏ธโ™ฅ๏ธ

 53. Naser Berisha

  Naser Berisha

  7 giorni fa

  Editor: How many edits do you want in the video? Don Xhoni: YES

  • Elda _Music

   Elda _Music

   7 giorni fa

   Te lutem me bej sub ne kanalin timโค๐Ÿ™.......

 54. Shroud Cw

  Shroud Cw

  7 giorni fa

  Alles gute criminale

 55. flamurs s

  flamurs s

  7 giorni fa

  90000 subcribe let's goo๐Ÿ‘‘๐Ÿ‘‘๐Ÿ‘‘

 56. Misela Tarja

  Misela Tarja

  8 giorni fa

  โ™ฅ๏ธโ™ฅ๏ธโ™ฅ๏ธโ™ฅ๏ธ

 57. Hacker Hacker

  Hacker Hacker

  8 giorni fa

  CRIMINALEโ˜ ๏ธ

 58. Amar Osmani

  Amar Osmani

  8 giorni fa

  Ma i forti

 59. Endri Dauti

  Endri Dauti

  8 giorni fa

  Don xhon๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ

  • Live Shqip Muzik

   Live Shqip Muzik

   8 giorni fa

   Ju luttem vizito ket channel dhe link itput.info/zone/video/e4Njfqt8pZeVY5Q Nese mundet nje subscribe dhe like .. dua kthej .. jeni me te miret #Endrit

 60. Russian Kirilov Voloshinov

  Russian Kirilov Voloshinov

  8 giorni fa

  Bitch Listen 69 im criminale ๐Ÿ˜ฌ๐Ÿพ

 61. Feride Isufi

  Feride Isufi

  8 giorni fa

  ๐Ÿ˜ค baba

 62. Dา‰Eา‰Vา‰Iา‰Lา‰

  Dา‰Eา‰Vา‰Iา‰Lา‰

  8 giorni fa

  KUSH E KA KET COD TE JAPI LIKE:๐Ÿ™‰๐Ÿ™Š๐Ÿ™ˆ

 63. Genti 1

  Genti 1

  8 giorni fa

  ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ

 64. Fisnik Krasniqi

  Fisnik Krasniqi

  8 giorni fa

  thaqi thaqi thaqi thaqi

 65. florjan krasniqi

  florjan krasniqi

  9 giorni fa

  Baba i kti sporti๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘

 66. Andi Caka

  Andi Caka

  9 giorni fa

  E di qe ky koment do humb tek komentet tjera po kush e shikon zoti i bekoft familjen ๐Ÿ•‹๐Ÿ™๐Ÿ™๐Ÿ•‹

  • FF Noeli

   FF Noeli

   3 giorni fa

   Ku koment nuk humb kurr

 67. Blerand Thaqi

  Blerand Thaqi

  9 giorni fa

  Bravo l don gjon

 68. queen queen

  queen queen

  9 giorni fa

  Asi maniaka. Tpres te rruga Whit don gjoni it"s king๐Ÿซ๐ŸŽค๐ŸŽถ๐Ÿ”ฅ

  • Elda _Music

   Elda _Music

   7 giorni fa

   Te lutem me bej sub ne kanalin timโค๐Ÿ™.......

  • queen queen

   queen queen

   7 giorni fa

   @Live Shqip Muzik nrrgg

  • Live Shqip Muzik

   Live Shqip Muzik

   8 giorni fa

   Ju luttem vizito ket channel dhe link itput.info/zone/video/e4Njfqt8pZeVY5Q Nese mundet nje subscribe dhe like .. dua kthej .. jeni me te miret #Quenn

 69. Edi Dervishaj

  Edi Dervishaj

  9 giorni fa

  Ke dhez shum bre nal pak se po fluturon najer

 70. Xheladin Mziu

  Xheladin Mziu

  9 giorni fa

  ๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜Š๐Ÿ˜Š๐Ÿ–•๐Ÿ–•๐Ÿ–•๐Ÿ–•๐Ÿ–•

 71. Xheladin Mziu

  Xheladin Mziu

  9 giorni fa

  ๐Ÿ˜›๐Ÿ˜›๐Ÿ˜›๐Ÿ˜›โค๐Ÿ’ƒโคโคโค๐Ÿ–•๐Ÿ–•๐Ÿ–•๐Ÿ–•๐Ÿ–•๐Ÿ–•๐Ÿ–•๐Ÿ–•๐Ÿ–•

 72. Besim Haxhillarizidgd

  Besim Haxhillarizidgd

  9 giorni fa

  O don xhoni ti je i madh te lutem bene edhe ni keng

 73. Diamant Rexhepi

  Diamant Rexhepi

  9 giorni fa

  Rrespekt dishka tre ka bjen djali suppurtone

 74. Gangster O g bb4lif

  Gangster O g bb4lif

  9 giorni fa

  You g gang gang my kazi

 75. Mattia 31

  Mattia 31

  9 giorni fa

  Diss Marin akoma pa e nxjerr ai kengen e re ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜†

  • GAMER SHQIP

   GAMER SHQIP

   16 ore fa

   Po ja ka qi ropt marini ejjj #meekmeek

 76. FF. TAQO YT

  FF. TAQO YT

  9 giorni fa

  Copy rick Ros'Yt vkn m โค

 77. Kris Fici

  Kris Fici

  9 giorni fa

  Pokaripo

 78. Loreta Ismajli

  Loreta Ismajli

  9 giorni fa

  Gangster๐Ÿคž๐Ÿคž

 79. First Name

  First Name

  9 giorni fa

  Nooooob๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜

 80. Sinan gcv

  Sinan gcv

  9 giorni fa

  "

 81. ademi hazbi

  ademi hazbi

  9 giorni fa

  ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ‡ฆ๐Ÿ‡ฑ

 82. chapo chapo

  chapo chapo

  10 giorni fa

  ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅโš”๏ธ

 83. Amos Hoxha

  Amos Hoxha

  10 giorni fa

  King ๐Ÿ˜Ž๐Ÿ˜Ž๐Ÿ˜Ž๐Ÿ˜Ž๐Ÿ˜Ž๐Ÿ˜Ž

 84. Bryan Sema

  Bryan Sema

  10 giorni fa

  ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ•

 85. Sabine Ajra

  Sabine Ajra

  10 giorni fa

  Mesaa meine spresssacmok cmok Vallja nencime orrshfndetje Mehmeti Sueallllaaa hhhhh

 86. Sabine Ajra

  Sabine Ajra

  10 giorni fa

  Pitbull enoufht

 87. edonis zogaj

  edonis zogaj

  10 giorni fa

  Rreth 70 her e ngoj veq nmengjes. Ton diten aa? ๐Ÿค”

  • edonis zogaj

   edonis zogaj

   9 giorni fa

   @Elvis Morina sjom,po a ka rendsi me kan kl 10?

  • Elvis Morina

   Elvis Morina

   9 giorni fa

   Garant n klas t 10 je

  • widowss 741

   widowss 741

   10 giorni fa

   une 71 her hheheheh hahahh

  • Abi Abi

   Abi Abi

   10 giorni fa

   Diku te 200 300 her ๐Ÿ˜‚๐Ÿ‘

 88. snipxO CRIMINAL

  snipxO CRIMINAL

  10 giorni fa

  Kush Ma ben subcribers ja kthej Shiko poshte Kush Ma ben subcribers Zoti e rujt ate dhe familjen e ti

 89. abbsnn cose

  abbsnn cose

  10 giorni fa

  90% te komenteve vetem per nji cop like ๐Ÿฅต๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚ Btw konga FIREEEEE๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ

 90. For Free Time.

  For Free Time.

  10 giorni fa

  Subscribe kush e ngon ket muzik nonstop.:P

 91. DrenGaming Tv

  DrenGaming Tv

  10 giorni fa

  Kuka e ka ba hit

 92. Altin Berisha

  Altin Berisha

  10 giorni fa

  King

 93. Murseli Hanife

  Murseli Hanife

  10 giorni fa

  a bitbulla รซshtรซ a sharrit

  • abbsnn cose

   abbsnn cose

   10 giorni fa

   Uuuu shum fort

 94. london elbasan

  london elbasan

  10 giorni fa

  Don xhon aka xhon travolta

 95. Ultras Albania

  Ultras Albania

  10 giorni fa

  Si e ka emrin beat kush e din ??

 96. ilirii.x ilirii.x

  ilirii.x ilirii.x

  10 giorni fa

  Qija nanen katastrof as tekst as sen ma lodht ska ku shkon

 97. Leart Muzlijaj

  Leart Muzlijaj

  10 giorni fa

  KING KING

 98. Albin&Aron Sekiraqa

  Albin&Aron Sekiraqa

  10 giorni fa

  Don xhon je gej qe sbon reply

 99. Jetesa Ahmeti

  Jetesa Ahmeti

  11 giorni fa

  King

 100. Shahin Kjamili

  Shahin Kjamili

  11 giorni fa

  Sham fort

Il prossimo