Intrattenimento

Debate dhe keqkuptime në studio.“I thithur” në qafë Sara braktis në takim Geljanin - Përputhen6Prill

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ITput Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Commenti 

 1. Anxhela Hoxha

  Anxhela Hoxha

  5 giorni fa

  Sara eshte mesuar ti fusin krahin qe ne fillim ndaj u mrz 😂

 2. SHQIPE752

  SHQIPE752

  6 giorni fa

  Ore antonela prostitutka e italis po shet mend popullit shqiptar xero edukat po edhe sikur miliona lek te me japin nuk do te lejoja te shes veten per fam e per lek

 3. saliji merxhan

  saliji merxhan

  6 giorni fa

  Ma kuçka femra se Sara dhe Antonela Jasmini nuk me kan pare syt kurre aq te poshtra qe ofendojne djemt pa ndale arrogante idijote 🤮🤮🤮 rrugaçe pa pik edukate

 4. Ca bere Mir vlla

  Ca bere Mir vlla

  7 giorni fa

  Karabaxhella

 5. Ajnishah Rexhepi

  Ajnishah Rexhepi

  9 giorni fa

  Antonela:Po flet dikush? Bora:Po po flet dikush është mevlani. Të tha qepe🤣🤣

 6. Nertil Tili

  Nertil Tili

  9 giorni fa

  Bravo arjan ja dhive te trrejave atyre fallcove Antoneta jasemina dhe sara me vk aty me baxhella se ato ska koplet fallo sa per fam dhe bravo princi jan llumi shqiperis te trreja.

 7. Sadije Coli

  Sadije Coli

  9 giorni fa

  P

 8. Fation Agaraj

  Fation Agaraj

  10 giorni fa

  Bravo Rinian... Come hai parlato e come ti sei ritirato nei confronti di Antonella... Questa cosa ti fa onore...

 9. Fation Agaraj

  Fation Agaraj

  10 giorni fa

  Antonella ti prego se l’unica che sei veramente più falsa di tutte. Facevi la commessa in Italia come se fossi la più brava, e alla fine sei finito in un emissione e fai la cameriera di giorno. Ma secondo voi quale negozio al mondo lascia un dipendente così a lungo lontana dal luogo di lavoro!!! Quindi non ditemi che tutto lì dentro non è organizzato e falso!!! Albanesi state perdendo la vostra dignità!!!

 10. Fation Agaraj

  Fation Agaraj

  10 giorni fa

  Per una volta Ariani ha detto una cosa giusta come le ragazze devono rispondere, e ha risposto bene a Sara che è veramente maleducata, come è anche Antonella veramente maleducata e poi alla fine anche Jasmine è veramente maleducata.

 11. Altinë Hyseni

  Altinë Hyseni

  10 giorni fa

  21:30 mua m duket qe ky mevlani xhelozon antonelen

 12. D. H

  D. H

  11 giorni fa

  Bravo Geljan qe s're pre e ksaj zuskes

 13. Xheladin Elezi

  Xheladin Elezi

  11 giorni fa

  uk e di si e lejoni at princ mullarin aty hiqeni nga aty ooooooo perputhen

 14. Xheladin Elezi

  Xheladin Elezi

  11 giorni fa

  bravooooo Arian deri me sot kurr me mir ske fol jepju edukat dhe gjuhe shqipe se si duhet te flitet ✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻🇦🇱✌🏻🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

 15. xhensila sulaj

  xhensila sulaj

  11 giorni fa

  ylli geljani

 16. xhani ibershimi

  xhani ibershimi

  11 giorni fa

  Edhe une boks baj edhe shenja kam

 17. Ina

  Ina

  11 giorni fa

  Bleriam hallallllll nuk te duhet Antonela

 18. Loris Maliqi

  Loris Maliqi

  12 giorni fa

  Te ha blerimi hahahahah

 19. Nertila Fjerza

  Nertila Fjerza

  12 giorni fa

  Një herë në javë duhet të lënë të zgjedhin meshkujt femrat !

 20. Bes Bau

  Bes Bau

  12 giorni fa

  GELJAN VELLA TE LUMTE 👍👍👍 JA BERE SHAH MAT KSAJ SHTRIGE TE FLLIQT!!! TI BLERIM SHKO FALE NAMAZIN DHE MOS HA MUT KOT E KOT.. GELJANI ESHT TOP DJAL 👍👍👍

 21. Travel with ANNA

  Travel with ANNA

  12 giorni fa

  itput.info/zone/video/hJ1iaaKhs8XNgHY

 22. Linda Jeta

  Linda Jeta

  12 giorni fa

  Giljani 💥👏

 23. Mirvete Doda

  Mirvete Doda

  12 giorni fa

  Bravo te qoft ty Gelian 👏👏👏👏

 24. Piera Matteoni

  Piera Matteoni

  12 giorni fa

  1

 25. Piera Matteoni

  Piera Matteoni

  12 giorni fa

  O bora thirri mendjes. Ku shkon me ate veshje skandaloze. Moj fshatarke

 26. Leila Kopshti

  Leila Kopshti

  12 giorni fa

  👑ARIAN KONOMI 👑 Mëndje ndritur 👏

 27. Tiktok Official

  Tiktok Official

  12 giorni fa

  Se ka provu t harixhiut kjo sara pranaj fol kshu😂

 28. Albert Mince

  Albert Mince

  12 giorni fa

  Arjani ka lujt mendsh me kta kllufa😂😂😂😂😂😂

 29. Νίκος Γαλαίος

  Νίκος Γαλαίος

  12 giorni fa

  O geljan cja bere mir asaj lepirses qe lepijet me te gjith ashtu ben ajo me te gjith , loj e ka ajo po lere per tu ber e famshme 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮doli dhe dhia me bisht perpjet mortja la fanaret ne greqi dhe tha prit te behem e famshme qe te rritet klientela te gjitha kshtu e duan ato arrogantet llumi i shqiperis shiko per pak fam ca bejn si femra hith e prit rrasuni bananen mesa mudesi te krni cuna dhe ne fund te dites heeec vazhdo rrugen 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 30. Laura Kasemi

  Laura Kasemi

  12 giorni fa

  O princ te lumte goja sa mir jua bere ketyre ...

 31. Liridon Stublla

  Liridon Stublla

  12 giorni fa

  Oooooj poshtersina o perbindsha. Pse bre spe fshini emisionin kejt veq reklamat edhe emrin perputhen me lan. A n400 an doni me nuk pare e me fitu a. Me shikime e klikime tona . Na emisionin dojm me kqyr se dyqanet e reklamat i kqyrem ne tjeter kanal

 32. Ansel Ansel

  Ansel Ansel

  12 giorni fa

  Antonela je shum shum femer fallco . Je shum e flliqt 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 33. Leda Rouka

  Leda Rouka

  12 giorni fa

  A Jasmine shko moj se nuk ke ftyr te efendosh Princin ti se je nje femer e ulet ke ftyr ti ik... Budallaqe 🤑🤑🤑🤑

 34. Franceska Kovaci

  Franceska Kovaci

  12 giorni fa

  Princ mos bjer preh e llumit të shoqërisë . Ato janë plehra

 35. Mer Vaa

  Mer Vaa

  12 giorni fa

  54:15 kush e pa shikimin mes Rinianit dhe Blerimit

 36. apollonia fier

  apollonia fier

  13 giorni fa

  Po cfaj ka ky qe kto jan baxhella

 37. Food For the soul

  Food For the soul

  13 giorni fa

  Mir e tha Princi, llumi Shqiperis!

 38. Ervin Kacoli

  Ervin Kacoli

  13 giorni fa

  Po miza ne koken e Arjanit !! Boni ulje parkimi !! Hahahaah min 41

 39. Majlinda Koci

  Majlinda Koci

  13 giorni fa

  itput.info/zone/video/bGmAiJyB25ffhXY

 40. Orhan Veapi

  Orhan Veapi

  13 giorni fa

  Bora ... a me vaj je ly qe zdret qekaq shum a qka u ba ...??!!

 41. Lindita Azemi

  Lindita Azemi

  13 giorni fa

  Ky blerimi me ngjan sikur esht nga komuna e likoves dsht e vertet apo jo..seps ekam pasur ne gjenerat me duket

 42. Lala Mimi

  Lala Mimi

  13 giorni fa

  Shum mirë ja bërë Arjani këtyre femrave

 43. Genis Alija

  Genis Alija

  13 giorni fa

  Une jam Genis 6t vjec. Ju lutem me beni like dhe subcribe 🙏🙏

 44. Naim Kica

  Naim Kica

  13 giorni fa

  Shume fake po behet emisioni me aktrime e shantazhe qe ska nevoj

 45. The Joker

  The Joker

  13 giorni fa

  18:10 e andej shifeni super pjes Bravo Arjan

 46. 123

  123

  13 giorni fa

  Të lumtëëë o Giljan të lumtëëëë 👍👍👍

 47. Ihedina Basha

  Ihedina Basha

  13 giorni fa

  Antonela ma mire eshte me dal pi perputhen

 48. Eneida Gjeka

  Eneida Gjeka

  13 giorni fa

  Rinian i love u Je i vetmi djal i vertet aty brenda

 49. Andreas Shqipetar

  Andreas Shqipetar

  13 giorni fa

  Prap u ben shoqe keto laraskat 🤮🤮🤮🤮

 50. Davidoff667king

  Davidoff667king

  13 giorni fa

  na keni ca trapin me ket perla shopin

 51. valdet ademi

  valdet ademi

  13 giorni fa

  Moj sara ta paska ba 8m2 🤣🤣🤣🤣

 52. Fire Boy

  Fire Boy

  13 giorni fa

  Princi te lumte goja!

 53. Blerim Mazreku

  Blerim Mazreku

  13 giorni fa

  Antonela shko pastro ne Itali

 54. Eri

  Eri

  13 giorni fa

  Arjan po këto vajzat ketu meqe nuk vinkan për këta djemtë për ke paskan ardhur?! Per kameramanet apo gazetaret e Top Chanel?! 🤔🤔 Kini respekt dhe per djemt. Flas si femer.

 55. M F

  M F

  13 giorni fa

  Bravo Geljan qe siu dhe provokimeve te sares, edhe ajo q thot po jam femer, vetem femer qe sje

 56. MONIKA KOS

  MONIKA KOS

  13 giorni fa

  Arjane sote me to pelqeve qe ja mbydhe gojen ketyre vajzave dhe Mevlani bravo qe need ja in mbydhe gojen Antoneles

 57. MONIKA KOS

  MONIKA KOS

  13 giorni fa

  Antonela te kisham nje vanjes si ti do ta beja hash ke be kujte ti ngjash eshte dhumbe ne Shqiperi ike andej se keni len shume cuna ne Itali po ju presin

 58. MONIKA KOS

  MONIKA KOS

  13 giorni fa

  Antonela Jasimina Sara duet te iki Sidomos Antonela eshte and pler sa plastiko ke ber te surati te buzet Antonela sa makjaxhe ke be ven mo plake moj pa edukate kushe e la nga fsmilja jote qe ta maresh ti edukaten

 59. Sajmir Leta Deliu

  Sajmir Leta Deliu

  13 giorni fa

  O Antonella, ti nuk i vin te kpucët Rinianit

 60. Sajmir Leta Deliu

  Sajmir Leta Deliu

  13 giorni fa

  Bravoooooooo Gilian

 61. Sajmir Leta Deliu

  Sajmir Leta Deliu

  13 giorni fa

  Bravoooooooo Arian Konomi

 62. Sajmir Leta Deliu

  Sajmir Leta Deliu

  13 giorni fa

  Giljan je fantastik....po Sara nuk është me nivel me ty...ti meriton më shum !

 63. Erdi Inihash

  Erdi Inihash

  13 giorni fa

  Merni kto gocat e qoni me noj maje mali te kullosin lop apo dele se nga fjalori jan .0.

 64. Alex Smith Smith

  Alex Smith Smith

  13 giorni fa

  U ka dalë boja ,thjesht skenar

 65. Gonn Berd

  Gonn Berd

  13 giorni fa

  Hiqeni ket antonelen se na e qau trapin

 66. Rovena Gusho

  Rovena Gusho

  13 giorni fa

  Sara Antonela te degjeneruar goje shpuze mendje femije hipokrite

 67. B13 Team

  B13 Team

  13 giorni fa

  Sikur sara me jaminen ishin armiq🙄😂😂😂fucking hell sa fake jan

 68. Lori Vojko

  Lori Vojko

  13 giorni fa

  HIQINI DHELPRAT SE E FLLIQET EMISIONIN OOOOOO TCH

 69. Mergim Gashi

  Mergim Gashi

  14 giorni fa

  Kush mendon si un qe:Bora eshte e dashuruar ne Mevlanin apo un jam tull krejt???

 70. Lorisjana Kaloti

  Lorisjana Kaloti

  14 giorni fa

  Oooo idiote femer ooo antolela

 71. Adelina Coka

  Adelina Coka

  14 giorni fa

  Do shof bishtalecin tim esht me interesant MOODDDDDD🤣👑

 72. Bunajmin Shabani

  Bunajmin Shabani

  14 giorni fa

  Bravo Rinian

 73. Goca Shqipetare

  Goca Shqipetare

  14 giorni fa

  Shyqyr o Arjan qe u zgjove, se kishim kohe qe e prisnim kete reagim. Nuk mbahen keto “ tre mosketieret “ 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

 74. Goca Shqipetare

  Goca Shqipetare

  14 giorni fa

  Une kam qene kunder Antoneles “ since day one”... thjesht na e peshtirosi gjinine femerore

 75. Kica Nebi

  Kica Nebi

  14 giorni fa

  Ne pjesen e 3 te takimit e dalloi thithjen ne qaf kjo karja 😏😏😏

 76. leonida ajazi

  leonida ajazi

  14 giorni fa

  Pak me te shkurter duhet ta kishte vesh fundin Antonela😂😂😂😂

 77. Fatjon Coli

  Fatjon Coli

  14 giorni fa

  Ato 3 goca po e prishin emisjonin

 78. Fatjon Coli

  Fatjon Coli

  14 giorni fa

  Llum i shqiperis jan ato 3 gocat nxirreni mor jasht se jan flliqesina edhe jan shemulli keq

 79. Μαρια Μετα

  Μαρια Μετα

  14 giorni fa

  ARJAN SA SHUM ME PELQEN KUR FLET!!!!!!! ♥️👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 Sara Antonela Jasmina femra me koti nuk kam par ne jeten time !!!!!!! 🤮🤮🤮🤮🤢🤢🤢🤢

 80. Klevin Resuli

  Klevin Resuli

  14 giorni fa

  Kushe e vuri re ne minuten 41:19 arjanit I kalone nje mize ne koke 😀

 81. Erlind Elezaj

  Erlind Elezaj

  14 giorni fa

  55:29 presori shpjegon mesimin un e nderpres me pas i kerkoj falje presorit edhe e nderpres prap dhe keshtu dal me shqelma jash

 82. S P

  S P

  14 giorni fa

  E.more blerim po ma qon mallin e gomarit te babes gjysh. Edhe mundohesh me gramatik hahaha fol more blerim čisti ship hahahaha

 83. Najsi Boraku

  Najsi Boraku

  14 giorni fa

  👍🏻

 84. Erlind Elezaj

  Erlind Elezaj

  14 giorni fa

  Shikoni min 45:23 🤣😂😂😂😂 po i ha menderja se ka fshir mir

 85. Sy Kaltri

  Sy Kaltri

  14 giorni fa

  Bravo Mevlan sa Bukur i Tha Qepe 🤣🤣

 86. OSI Moeller

  OSI Moeller

  14 giorni fa

  Obobo Jazmin,,,, Antonela,,,, Sara na hapen barkun 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮👌🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 87. Kujtim Krasniqi

  Kujtim Krasniqi

  14 giorni fa

  Ju jeni Tmerri Shqipris Tmerri

 88. Θωμα Κονδιλι

  Θωμα Κονδιλι

  14 giorni fa

  E me Bora ca problemi ke ti. Llumi i shoqerise Shqiptare jane keto Shembull per tu shmangur.

 89. S P

  S P

  14 giorni fa

  Princ i leshit te pshurrsha kulturen tane qe kaske duhet ndonjera nga gocat te hyn ne kok me at mikrofon. Kok bosh qenke meore kali...

 90. OSI Moeller

  OSI Moeller

  14 giorni fa

  O bobo Antonela sa idiote obobo 😂😂😂😂😂

 91. Epabazuar

  Epabazuar

  14 giorni fa

  Kjo antonela flliq shkodren se ne i majm vajza e i edukojm persmari po kjo ska pas bab per njat ka dal kshtu

  • Epabazuar

   Epabazuar

   14 giorni fa

   Me e rrit vajzen me e ba sa i pel edhe me te dal kare nga mend e kokes veq antonelen kam pa

 92. Alexa Kasa

  Alexa Kasa

  14 giorni fa

  Kush e dgjon tqeshuren e jasmines ne cdo situat 😂

 93. Background video SK

  Background video SK

  14 giorni fa

  Pershëndetje miq Çudi UNË prisja ndonjë sub nga ju Megjithatë, ju mirëpres Jeni të mirë ju🙋‍♂️👍👁👈👈👈👈👈

 94. tsiou tsiou

  tsiou tsiou

  14 giorni fa

  Ti Sara mos kujto se Jan budallenj djemt ti tallesh ti surrat mute

 95. blina k

  blina k

  14 giorni fa

  Princi bravooooooo

 96. Kristi Grizhaj

  Kristi Grizhaj

  14 giorni fa

  Bravo Riniani...

 97. Daniela Daniela Pana

  Daniela Daniela Pana

  14 giorni fa

  Kush nuk e ben dot lidhjen e pamjes se aristeles nga prime ku eshte shfaq per here te pare dhe tani Ps.vajza me e mire e emisionit

 98. ariela elmazi

  ariela elmazi

  14 giorni fa

  Riniani shume djale i vendosur eshte treguar, s’ka pse lepihet kot me nje femer.

 99. Muja Curri

  Muja Curri

  14 giorni fa

  Jav kalli zemrat Atdheu.i lumt vendasit tim nga kosova po pse jeni xheloz oodjem Jepnja doren Atdheut se asht facer vlla mosubani xheloz ju djemt se pomdoket qe dotju bahet kancer Atdheu Respekt

 100. Ritvan Rrapi

  Ritvan Rrapi

  14 giorni fa

  Nje gje se kuptova une, gjithe keto cuna bosa, per 3 femra qe tallin b..., ne emision.

Il prossimo