Intrattenimento

Bes Kallaku - Lele (Official Video) | Prod. MB Music

Produced by: Marenglen Boja / MB Music
Sampled Song: Aurora(Lele Kacurrele)
Lyrics: Bes Kallaku
Video by: FullMoon Production
Directed by: Klaudia Shehu
Make Up: Gresa Kotri
Styling by: Butik Prive Tirana
Follow Marenglen Boja on:
►Instagram: marenglen_boja
Follow Bes Kallaku on:
►Instagram: bes_kallaku
Follow Fullmoon Production on:
►Instagram: fullmoon_production
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1iiuQAUbf6b93Ul0ju9YVp
iTunes: music.apple.com/us/album/lele-single/1535319607?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/Lele/
#BesKallaku #Lele

Commenti 

 1. poete_16

  poete_16

  19 giorni fa

  A t desss un per ket katunarin me te lezetshem qe ekziston💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘

  • Milo Miloti

   Milo Miloti

   Giorno fa

   Tt

  • Dritan Berberi

   Dritan Berberi

   Giorno fa

   @Vincenzo Noviello ca plasi mu ca ka ai un kaq morra sa kam jam i.lumtur po ai i cop katunari osht mo keq se ne

  • Blerina Duraj

   Blerina Duraj

   2 giorni fa

   @Bisha durrsi a9p

  • Blerina Duraj

   Blerina Duraj

   2 giorni fa

   Q

  • Blerina Duraj

   Blerina Duraj

   2 giorni fa

   @Bisha durrsi lplllllpolp8ppapapplppqp9l9lplpppppppppappppppo

 2. Donart Shala

  Donart Shala

  Ora fa

  Hhhhaaa

 3. Donart Shala

  Donart Shala

  Ora fa

  Mishe po qfar mishi te gjalla apo te zim

 4. Donart Shala

  Donart Shala

  Ora fa

  O sot ni gyp e kthejke ujin jena knaq tu keshe

 5. Donart Shala

  Donart Shala

  Ora fa

  Qik jo vet

 6. Lusi Lusi

  Lusi Lusi

  4 ore fa

  Lele kaqurele tiiiiii oooooooo 👏❤👍🍝Like Shqiptaret kudo qe jan 👍🌟🌟🌟🌟🌟❤♥

 7. Lek Toma

  Lek Toma

  10 ore fa

  Hahaha sa e fort Sabiani.

 8. Lek Toma

  Lek Toma

  10 ore fa

  Hahaha ma mire se kangetari prefesinista koplimenti Besa 💞❤️🇦🇱

 9. Albanian Girl

  Albanian Girl

  21 ora fa

  Leleeee kacurreleeeee ti leeleeeee

 10. Eva Kraja

  Eva Kraja

  22 ore fa

  superrrr

 11. Drilon Karaj

  Drilon Karaj

  23 ore fa

  Wl L

 12. London ALB

  London ALB

  Giorno fa

  O gjigand je 😂👋

 13. Erlin Qato

  Erlin Qato

  Giorno fa

  O pall

 14. Milo Miloti

  Milo Miloti

  Giorno fa

  RONELDA❤❤

 15. sokol hoxha

  sokol hoxha

  Giorno fa

  hahaha sa bukur bravo bes

 16. almeida Isollari

  almeida Isollari

  2 giorni fa

  Me rop shpie sa biani 😊 e ca pasaj 🤣🤣🤣🤣

 17. almeida Isollari

  almeida Isollari

  2 giorni fa

  Haiii nena ime ca na gjete 😘😘😘 na hena deri dite djele lele lele haiii ☺😊😇😇😇😇

 18. Irena Demiri

  Irena Demiri

  2 giorni fa

  super kenge bravo besi

 19. Julian Ziu

  Julian Ziu

  2 giorni fa

  Pershendetje xhaxhi bes kallaku me pelqen kenga jote dhe budalleqet e tua qe ben ne youtube dua nje kenge dhe pike!

 20. Ilda Gjura

  Ilda Gjura

  3 giorni fa

  A je mire

 21. Niko Niko

  Niko Niko

  3 giorni fa

  Ky akoma jeton me famen e portokallise, se sot ky nuk quhet as humorist as kengetar kurrfarleshi

 22. Mirjan Ajazi

  Mirjan Ajazi

  3 giorni fa

  Boo mwr bes katunari gjith shqipria e ka kliku prp 990 k as 1 m normal ti blen klikime

 23. Music Records

  Music Records

  3 giorni fa

  itput.info/zone/video/a6ikdG-tvJmtaXo

 24. Ervin Tirona

  Ervin Tirona

  4 giorni fa

  👍👍👍👍👍

 25. Cal Wizzarak

  Cal Wizzarak

  4 giorni fa

  🌸🌸💎💎💎💎💎💎💎💎✅✅✅✅🍀🍀🍀🍀🌸🌸 *Jezu Krishti është Zoti i vetëm i vërtetë! Një Zot që u ringjall prej së vdekurish dhe jeton përgjithmonë. Jezu Krishti është i vetmi i kualifikuar për të na dhënë jetën e përjetshme. shërojnë edhe trupat e tyre. (shiko lart në qiell dhe pyetje atë)

 26. Maltina Bela

  Maltina Bela

  4 giorni fa

  Kacureleeee 🤩🤩🤩

 27. gjulie selimi

  gjulie selimi

  5 giorni fa

  😂😂😂😂😂 fundi fantastike fare

 28. Dalmat Krasniqi

  Dalmat Krasniqi

  5 giorni fa

  E degjenerove dhe nje kenge te bukur kosovare ore malok, po te isha si Ylli, Nazi e Albani te kisha denu per perdhosjen e kenges😡

 29. Bano Zavalla

  Bano Zavalla

  5 giorni fa

  Hahahha nje shoku im ne durres ishin dy ne motorr dhe u cfar byth mor plak ja afroj makinen ta shofi me sqarushem kur kethen koken ishte mashkull me flok si te sabianit qr cfar gallat

 30. shpetim sinani

  shpetim sinani

  5 giorni fa

  Bravo te lumte

 31. Gabriel Gabriel007 G

  Gabriel Gabriel007 G

  5 giorni fa

  Kush e nigjon 2021 Like

 32. Paolo Rudina

  Paolo Rudina

  5 giorni fa

  [REF. AURORA:] Haiii... Lele kaçurele ti Lele kaçurele ti, lem Eja eja ti, lem Hoohoh hoohoh Lele kaçurele ti Lele kaçurele ti, lem Eja eja ti, lem Hoohoh hoohoh [BESI:] O lele lele lele koka Po ma sill verdall e po na sillet bota Lela rica rica i ka ngja mamit rica rica Lela si flokt e Sabianit Wow wow wow Aurora Lela rica rica me floke si Rita Ora Lele, zemren si Bebe e trupin si Dua Lash lesht e mia mas flokve te tua [2x:] Lele, luje belin ta paguaj me kele Lele, dite e nate mas teje kam ngel-e Lele, nga e hona deri dite e diele Lele, lele, lele [REF. AURORA:] Haii... Lele kaçurele ti Lele kaçurele ti, lem Eja eja ti, lem Hoohoh hoohoh Lele kaçurele ti Lele kaçurele ti, lem Eja eja ti, lem Hoohoh hoohoh [BESI:] Haii, nona ime Haii, ça na gjeti Haii, jeta ime Haii, iku xhepi Lele, si karamele Zana S'e du vetem une Po e do gjith Tirana Lele, lele me floke ngjyre ari E lagi me shampanj Me shume se Getoari [2x:] Lele, luje belin ta paguaj me kele Lele dite e nate mas teje kam ngel-e Lele nga e hona deri dite e diele Lele, lele, lele [REF. AURORA:] Haii... Lele kaçurele ti Lele kaçurele ti, lem Eja eja ti, lem Hoohoh hoohoh Lele kaçurele ti Lele kaçurele ti, lem Eja eja ti, lem Hoohoh hoohoh

 33. dardan maliqi

  dardan maliqi

  6 giorni fa

  I tmerrshem 😂

 34. Zagor Jango

  Zagor Jango

  6 giorni fa

  Bravo Bes kallaki 👌👊

 35. Prena Lalaj

  Prena Lalaj

  6 giorni fa

  Sa Pak fantazi per te krijuar triste qe kan sa riprodhojn kenget e vjetra Lele kacurrela nga grupi aurora

 36. apana trtmrt

  apana trtmrt

  7 giorni fa

  super kenga beeeeeee flak ;;;;;;)))))))

 37. Neti Teodori

  Neti Teodori

  8 giorni fa

  Brravooo Besi brravooo... Shumë faleminderit për këtë këngë të mrekullueshme për Auroren time kaqurrelle 🥰🥰🥰

 38. Lume A

  Lume A

  9 giorni fa

  eshte rikthyer katnari

 39. Shefikat Sinani

  Shefikat Sinani

  9 giorni fa

  Te lumt o besi je super djal je yll lum xhensila cfar djali ka marr ju uroj familje te shendetshme.me ajken e vogel

 40. ELA Dori

  ELA Dori

  9 giorni fa

  😂😂😂🖒🖒🖒💣💣

 41. Kristo Zenga

  Kristo Zenga

  9 giorni fa

  Ata qe e kan kenduar versionin origjinal dikur benin muzik... kurse kta jan thjesht palaco te modes se re... fuck off

 42. RB se7en

  RB se7en

  10 giorni fa

  Mos vdeksh kurr katunari jone. Te dua shum vlla. Te pafsh ne maj te botes.

 43. Mid Side Records

  Mid Side Records

  10 giorni fa

  Aplikacioni Spotify mund te shkarkohet dhe ne shqiperi Tashme .Top albanian Hits 2020:open.spotify.com/playlist/17gdIX8oQb8Z5ITUoQql5i?si=yg25cBqkQQG7Wdor60gK1g

 44. Game Tv

  Game Tv

  10 giorni fa

  Si e ka emrin kjo ne instagram se qenka super cupke

 45. era gurraj

  era gurraj

  10 giorni fa

  Bucur Bes kalacu😍👍❤️🤩

 46. Fjona Jona

  Fjona Jona

  10 giorni fa

  Po me xhensilen nuk do besh bashkepunim o bes.

 47. Fjona Jona

  Fjona Jona

  10 giorni fa

  sa e bukur kjo vajza.

 48. Linda Lindushe

  Linda Lindushe

  10 giorni fa

  Suksese besi veq vazhdo se shum kenge e mir Aurora

 49. Katrina Gjoni

  Katrina Gjoni

  10 giorni fa

  ️️Bravo Besi, you are the best😂😂😂😂😂

 50. Elvis Poci

  Elvis Poci

  10 giorni fa

  Jepi ciltjanet e ijes 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😉😉😉😉

 51. raldi mujsaku

  raldi mujsaku

  11 giorni fa

  Ropt npidh lloj lloj budalle I ka dal nafaka me bo lek. Shkerdheja ropt edhe ky u bo kangtar

 52. Universale Durres

  Universale Durres

  11 giorni fa

  Bravo 👏🔥✨🔥😘.. Besi

 53. Lume A

  Lume A

  11 giorni fa

  lele kacurrele rrisa rrisa si flokt e sabianit

 54. Donart Shala

  Donart Shala

  11 giorni fa

  Ti mas meje

 55. Donart Shala

  Donart Shala

  11 giorni fa

  Te premten kam pas provim

 56. Donart Shala

  Donart Shala

  11 giorni fa

  Tu I kerku set per shije tanen

 57. Donart Shala

  Donart Shala

  11 giorni fa

  Te djelen te baj mengje ti atu me mu

 58. Donart Shala

  Donart Shala

  11 giorni fa

  Kuzhinjerj jot

 59. Elda Elda

  Elda Elda

  11 giorni fa

  Me rob shpie sabjani.sa bukur mbyllja..😂😹🤣🤣🤣🤣Besi je i paparë..

  • Elda Elda

   Elda Elda

   9 giorni fa

   👍

  • Cun Tirone

   Cun Tirone

   10 giorni fa

   Po ne katunart shquhemi per budalliqe 😀

 60. Fjona Jona

  Fjona Jona

  11 giorni fa

  Per the gjitha kacurelet .

 61. Admir Lleshi

  Admir Lleshi

  11 giorni fa

  Super Haha

 62. sehhi vooty

  sehhi vooty

  11 giorni fa

  ME ROP SHPIJE SABJANI 😂😂😂

 63. Dibrono Sava

  Dibrono Sava

  11 giorni fa

  Kush karin tka than Se din me kendu o vrk

 64. Albion Bytyci

  Albion Bytyci

  11 giorni fa

  Rrelet jan dashniiii faree 🙈🙈

  • sehhi vooty

   sehhi vooty

   11 giorni fa

   😍😍😍

 65. Albion Tarushi

  Albion Tarushi

  12 giorni fa

  Rrafashat te bukur me karamele

 66. Nòrá 13

  Nòrá 13

  12 giorni fa

  itput.info/zone/video/aZqSfq-Pr8e8rX4

 67. Nòrá 13

  Nòrá 13

  12 giorni fa

  itput.info/zone/video/l2mhZmRplKXJZqg

 68. Nòrá 13

  Nòrá 13

  12 giorni fa

  itput.info/zone/video/lJpkfaqrx7THrII

 69. Nòrá 13

  Nòrá 13

  12 giorni fa

  itput.info/zone/video/jZaCYImJ1ZOojHY

 70. Nòrá 13

  Nòrá 13

  12 giorni fa

  itput.info/zone/video/enhnY4t7lbrXn4o

 71. Elezaj Euglen

  Elezaj Euglen

  12 giorni fa

  O sa mirë me qene shqiptar katunar. Oooeeee oooeeee.

 72. Lian Bruna

  Lian Bruna

  12 giorni fa

  Super ritem😍 👍 Bes Kallaku bravo

 73. Rinula Malo

  Rinula Malo

  12 giorni fa

  Sadukurplqime 💙💙💙

 74. Besa Ibri

  Besa Ibri

  12 giorni fa

  Puth shum lelen time shpirtin tim😍😍😘❤

 75. Lana Matveenko

  Lana Matveenko

  12 giorni fa

  Like☺️☺️☺️🎆🎆🎆

 76. Klajda. K

  Klajda. K

  12 giorni fa

  Super kng😘😘😘😘😘

 77. Elidon Jaku

  Elidon Jaku

  13 giorni fa

  Sa e bukur kjo bjonde kaqurrele ❤

  • Passion for Sweets

   Passion for Sweets

   10 giorni fa

   Ju lutem a mund te beni nje subscribe kanalit tim ❤️

 78. Rock girl

  Rock girl

  13 giorni fa

  😍😍😍

 79. elton arberi

  elton arberi

  13 giorni fa

  pa kuptim

 80. crazy Medo

  crazy Medo

  13 giorni fa

  Il video ufficiale di FUCK BRO è fuori ora, fai uno screen mentre l’ascolti è taggami, ti riporterò ,fai girare il più possibile ☠🔥 itput.info/zone/video/nqaViIeZ1su0gnI

  • Rock girl

   Rock girl

   13 giorni fa

   🤔🤔🤔bakord muzik e bukur repertori po ashtu gje qe nuk kuptoj klipi la kuptim ne gushin nje ha salcice nje lepi tiganin nje milohet me sallat ckuptim i jep kesaj kenge te lezec

 81. crazy Medo

  crazy Medo

  13 giorni fa

  Il video ufficiale di FUCK BRO è fuori ora, fai uno screen mentre l’ascolti è taggami, ti riporterò ,fai girare il più possibile ☠🔥 itput.info/zone/video/nqaViIeZ1su0gnI

 82. Neli Nelson

  Neli Nelson

  13 giorni fa

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 83. Hamit Gjuci

  Hamit Gjuci

  13 giorni fa

  Hamit gjuci the 0682927879

 84. shkelzen kuqi

  shkelzen kuqi

  13 giorni fa

  Bravo nje keng shum e bukur 💖💖💖💖

 85. PewPew Albo

  PewPew Albo

  13 giorni fa

  Kush kendon ne background se paska nice voice.

  • Alban Lazri

   Alban Lazri

   11 giorni fa

   Grupi aurora

 86. Paulo Oluap

  Paulo Oluap

  13 giorni fa

  kkkk mano kkkk sabiani🤣 show

 87. vali vali

  vali vali

  13 giorni fa

  Besi maje humorin se muzika nuk te shkon fareeee

 88. Marius beqiri

  Marius beqiri

  13 giorni fa

  P.s katunaret jemi me te miret kudo shkojm dominojm shum na shajn por jemi me te miret

 89. ceerw buty

  ceerw buty

  13 giorni fa

  Lagim me shampanje me shume se Getoari😂😂

 90. Khaled Mohamed

  Khaled Mohamed

  13 giorni fa

  Imam Nasser Muhammad Al-Yamani (Anno dell'Egira) 1441-Rajab-10 (Anno Domini) 2020-03-05 ore 12:51p.m. (secondo il calendario ufficiale della Madre delle città [La Mecca]) _________________ Coronavirus: dal castigo minore al castigo superiore, è sperabile che si ravvedano e tornino (a Dio) www.mahdialumma.com/showthread.php?p=325283

  • ceerw buty

   ceerw buty

   13 giorni fa

   www.mahdialumma.com/showthread.php?p=325283

 91. Zani Shabej

  Zani Shabej

  13 giorni fa

  Hillni me tekst 👏👏Shume e bukur kenga👌

 92. Afrin Afrin

  Afrin Afrin

  14 giorni fa

  i mor vari kars kush qe ai pith motrr qe ta dha famen ty moter qim

 93. alfa&med alfa

  alfa&med alfa

  14 giorni fa

  haahahhahah katunar vip

 94. Laura Hazisllari

  Laura Hazisllari

  14 giorni fa

  HhkrutryyuggrrrrtrrrrrrrrrrrRrrr

 95. fation tomori

  fation tomori

  14 giorni fa

  🤔🤔🤔bakord muzik e bukur repertori po ashtu gje qe nuk kuptoj klipi la kuptim ne gushin nje ha salcice nje lepi tiganin nje milohet me sallat ckuptim i jep kesaj kenge te lezecme

 96. Querencia.tv

  Querencia.tv

  14 giorni fa

  Amazing Work 👍

 97. TAP TAP

  TAP TAP

  14 giorni fa

  Te gjith like per ket malokun

 98. Faik Gojani

  Faik Gojani

  14 giorni fa

  Ooo bes jee me i miri 💕💕💕💕

 99. your's forever

  your's forever

  14 giorni fa

  Keng shum e bkr dhe teper fixsuese Ngela vec duke e degjuar Brv bes i papar je teper keng e bkr Dhe ms ta nin fr per kom negative M i miri je vec vazhdo kshtu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😍😍😍😍😍😍

 100. Seef Eldeen

  Seef Eldeen

  14 giorni fa

  Imam Nasser Muhammad Al-Yamani (Anno dell'Egira) 1441-Rajab-10 (Anno Domini) 2020-03-05 ore 12:51p.m. (secondo il calendario ufficiale della Madre delle città [La Mecca]) _________________ Coronavirus: dal castigo minore al castigo superiore, è sperabile che si ravvedano e tornino (a Dio) 👇 www.mahdialumma.com/showthread.php?p=325283

Il prossimo