Intrattenimento

Befason Atdheu në takimin e parë me Melisën - Përputhen, 12 Janar 2021

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ITput Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Commenti 

 1. Dardania Sacra - Kosova

  Dardania Sacra - Kosova

  Giorno fa

  Kjo Melisa vetem ua merr burrat ktyre vajzav edhe prap i lë.😂

 2. Leonora Mulaj

  Leonora Mulaj

  Giorno fa

  ledijana vazhdo se i vetmi yll je aty nga vajzat e tjera ❤

 3. Ramiz Islami

  Ramiz Islami

  2 giorni fa

  ky panajoti muka pas duk qun serioz po ky qesh aty si mshehurazi si kuqk e keqe

 4. Elvis Gjoni

  Elvis Gjoni

  2 giorni fa

  Me duket se po dalin,faktet e fatjonit 🤔

 5. Happy Memories

  Happy Memories

  2 giorni fa

  Melisa duket si high

 6. Avni Qatani

  Avni Qatani

  4 giorni fa

  Qohu Atdhe e puthe Melisen se jeni te mrekullushum e mbyllju gojen Kolegve!!!!

 7. TAYNA QUEEN

  TAYNA QUEEN

  4 giorni fa

  Kot fsre kur sesht ana 1

 8. Odeta Odeta

  Odeta Odeta

  5 giorni fa

  Bravo Arjan takim vertet i neveritshem

 9. Ardian Isufaj

  Ardian Isufaj

  5 giorni fa

  💜💜💜💛💛💛💚💚💚💖💖💖💙💙💙❤❤💖💖💗💗💞💞💟💕

 10. Ardian Isufaj

  Ardian Isufaj

  5 giorni fa

  Flmsidifg k k kxhduxbxuxjxifv xifududk I 9th to the only thing that I 9th to the only thing that 8th of the most popular and a few weeks ago I 9th to the only one who can be a few weeks 5a is 55th to the only thing that matters of 💗💗💗❤❤❤❤💙💙💙💚💚💜💜💛💛💛💖

 11. Ailsa Ni

  Ailsa Ni

  5 giorni fa

  T la meilleur, on t adore ???

 12. Z b

  Z b

  5 giorni fa

  Mjer ajo familje qe e fut shpi meloqen

 13. Maria M

  Maria M

  6 giorni fa

  Please make german subtitle !!!!!!!!!!!!!

 14. manfred werner

  manfred werner

  6 giorni fa

  Srz femrat e shqipris jon shum tkallta mas mashqive te bejn te mendosh sikur skan pas kurr mashkell njet kshtu ska femna bot po nuk e kuptoj si mund preken me gjdo mashkell

 15. Momin Hassan Shah

  Momin Hassan Shah

  6 giorni fa

  I am pakistani I am talk to you baby

  • Ailsa Ni

   Ailsa Ni

   5 giorni fa

   shperthej dhe Panajoti si Sindi 😂😂

 16. Ledjana

  Ledjana

  7 giorni fa

  Pershendetje ky eshte kanali im i youtubet.Subscribe ju lutem. ❤❤

 17. oiuet souiu

  oiuet souiu

  7 giorni fa

  ka dal)

 18. capo plaza

  capo plaza

  7 giorni fa

  Atdhe baba❤🇽🇰

 19. mina haj

  mina haj

  7 giorni fa

  Sa zemer gjan kjo Melisa 🤣🤣

 20. Ghenty Dj

  Ghenty Dj

  7 giorni fa

  Fake Taxi episode!

 21. Marjeta Meta

  Marjeta Meta

  7 giorni fa

  Ledjana je me e mira keshtu vazhdo

  • oiuet souiu

   oiuet souiu

   7 giorni fa

   Tea doli me ate prostitutin qe kishte ardh per meshkuj i thot ksaj pse del ti 😂😂😂😂

 22. Fabjola Gjeci

  Fabjola Gjeci

  7 giorni fa

  asaj anes bobooo puuuu si ropqire ka dal

 23. driton bekteshi

  driton bekteshi

  7 giorni fa

  Ca bohet kshu 1 miljo per 3 dit

 24. 9.9M View

  9.9M View

  8 giorni fa

  ana sduroheshe me buzet e vjetra tani je dhe me e shpift

 25. KoDi

  KoDi

  8 giorni fa

  Ariani shum sakt ka folur per atdheun shum e vertet

 26. Mimi Be

  Mimi Be

  8 giorni fa

  Tea ke ngelur aty si 💩💩💩💩

 27. hic asgje

  hic asgje

  8 giorni fa

  O Mevlan ma nuk e sheh qe ka vetem nje gje ne mendje Melisa prandaj hap syte se nuk eshte per ty

 28. 9.9M View

  9.9M View

  8 giorni fa

  te ishte emisioni me bo seks melisa do e bente me te gjithe

 29. 9.9M View

  9.9M View

  8 giorni fa

  shperthej dhe Panajoti si Sindi 😂😂

 30. bella vita

  bella vita

  8 giorni fa

  Melisa është e verbëruar nga dashuria për Atdheun.

 31. artan sopa

  artan sopa

  8 giorni fa

  O Atdhe mos i thaj flm por thuaj qka duhet A Ekonomit.

 32. artan sopa

  artan sopa

  8 giorni fa

  Arian Ekonomi me duket qe i uren KOSOVARET DUKJA IME NGA KENDVESHTRIMI MUND TE JET SHUM REAL.

 33. Bajame Xhixhabesi

  Bajame Xhixhabesi

  8 giorni fa

  Tea ik nga ky program sic iku andi leree ti me lezet se burr gjete dicka sme pelqeu ci duhet teas se ca ka thon mami ledianes. Ti je gjarper qe fsheh kembet. Dhe ate melisen e tean hiqni nga ky program se do shmangen te gjith flm per mirkuptimin

 34. Eli Im

  Eli Im

  8 giorni fa

  Tea vk komplet

 35. Eli Im

  Eli Im

  8 giorni fa

  Tea doli me ate prostitutin qe kishte ardh per meshkuj i thot ksaj pse del ti 😂😂😂😂

 36. Emiljano Bregu

  Emiljano Bregu

  8 giorni fa

  Ik o TEA KARE KE DALE ME GRAZIANON

 37. Ela Emanuela

  Ela Emanuela

  9 giorni fa

  Aaa Arjani sa I zgjuar gjithe muhabetin e bere ne menyre te tille qe ta nxjerri nga vetja Atdheun.

 38. Ultimate Trap Mixtapes

  Ultimate Trap Mixtapes

  9 giorni fa

  Arian Konomi je shume i zgjuar te lumtë për vlersimin qe dhe , Melisa pls kuptoje Arianin ai po te mbron

 39. s.o s.o

  s.o s.o

  9 giorni fa

  Tea ik se na ke lodh me ja fut kot mhb je ber bajat mduket ske me qa meresh edhe ja fut kot budalliqeve..takimi melises qa t them mjer ai djal qe i ngec ni vajz si puna melises

 40. Ultimate Trap Mixtapes

  Ultimate Trap Mixtapes

  9 giorni fa

  Cka keni o njerez Atdheu din me sy me terheq nje vajz , mesoni pak nga ai pasi ka cfare ju jep! Atdhe i han vajzat me sy

 41. Ultimate Trap Mixtapes

  Ultimate Trap Mixtapes

  9 giorni fa

  O Zot sa shkon Melisa me Atdheun , mere vella se do ta zbukuroj Xhakoven , Melisa eshte e zgjuar dhe me shpirt briljanti

 42. Besa Velcani

  Besa Velcani

  9 giorni fa

  Arjan 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 gjykim super i drejt i takimit te sotshem.Shyqyr qe kemi ty qe i qarteson oak gjerat dhe tregon qe ne shoqerin shqiptare ka dhe nje pakice qe ka llogjike dhe mendon si ty.Melisa qenka vertet femer e lehte.Ne thelb cdo femer i pelqen nje mashkull si atdheu te joshet etj etj por nese femra nuk permbahet dhe nuk i plas as per opinonin dhe shijen qe le ke publiku ateher mos te te vij keq dhe kur atdheu ashtu si dhe fatjoni nje dite te hedhi tutje pasi te ka perdorur.

 43. Gjani Bushati

  Gjani Bushati

  9 giorni fa

  Tea hap syt e gjej burre sa sje vone

 44. Land Land

  Land Land

  9 giorni fa

  Tea se lshon mo karrike ma sa e lshon edi rama madatin e tret 😂

 45. Mentor tori

  Mentor tori

  9 giorni fa

  Vazhdoni bashkë sejeni si dy yje

 46. Majla Horaj

  Majla Horaj

  9 giorni fa

  Bravo Arjan

 47. Soni Soni

  Soni Soni

  9 giorni fa

  Ti je femer 0Melisa Mjera nen si tka masanej thua nuk mflet mamaja!!!!!!!!!

 48. miza miza22

  miza miza22

  9 giorni fa

  sa e shemtuar ana

 49. Katerina Kristo

  Katerina Kristo

  9 giorni fa

  Formulat ja thuaj opinionistit secili e shpreh dashurine ashtu sic i duket asaj i pelqejne ledhatimet dikush tjeter do te bisedoje nuk eshte vendimtar sic mendohet aty a eshte ky nje emision dashurie apo car qellimi i tij eshte qe njerzit te clirojen nga ngurtesia dhe te cohen perpara mendimet perparimtare jo konservatore mendimet e opinionistit jane te mbrapshta

 50. Kate

  Kate

  9 giorni fa

  Bora Te Dua shumë 💖💖💖

 51. Katerina Kristo

  Katerina Kristo

  9 giorni fa

  Une nuk e kuptoj kete opinionist fare ore sa do ti qe cifti me nje program te rije kaq gjate sa thua ti beheni programin nja nje vit adhe te rine me gjate nga goja e tij vjen vetem negativity ti ngateroje dhe fute me sher dhe shkaktoje zen ka mes njerzeve atje dhe ti beje ata te ndihen keq

 52. An na

  An na

  9 giorni fa

  meshkujt si atdheu jan vertetuar me kohe qe jan kokrrat e mashtrusve dhe bejn aktorin dhe shumica “biejn preh”. shume mire e tha arjani dhe e mbeshtes

 53. Dark Fire

  Dark Fire

  9 giorni fa

  Takimi me I bukur . Bravo melisa bravo atdhe .

 54. Nertila Murati

  Nertila Murati

  9 giorni fa

  mos ore late nam

 55. klajdi ziba

  klajdi ziba

  9 giorni fa

  Po fatjoni pse bertet

 56. Teuta Alleshi

  Teuta Alleshi

  9 giorni fa

  Hdlsksosos❤

 57. H H

  H H

  9 giorni fa

  MELISA KUR KA PLAN PËR TAKIM , "MER SHIRINKEN ". KJO "DOZE " E BEN TE LESHOHET PA DUAR .

 58. H H

  H H

  9 giorni fa

  more DJALE, MELISA I DO USTALLARE ?? PANAJOT , JU JENI SIMBOLI I KETI EMISJONI. NDERSHERIA E JUAJ, PELQEHENI SHUME NGA OPINIONI PUBLIK ,KA LENE GJURME TE QARTE, IDEAL JU DHE FAMIJEN TUAJ .. PAZARET E MELISES ,DO VEN GJER KU , DHE KJO DO MARE PATENTEN .

 59. Zace Haskoj

  Zace Haskoj

  9 giorni fa

  Po u avulluan xhamat do shtyni serdilet perpara✌🏻

 60. Fatos Dervishaj

  Fatos Dervishaj

  9 giorni fa

  arjan ikonomi respekte sepse atdheu aty eshte futur vetem per fame!

 61. Besa Toro

  Besa Toro

  9 giorni fa

  Plasi melisa nuke je evndosure

 62. Mevlan Shaba

  Mevlan Shaba

  9 giorni fa

  Pershendetje miq Për vidio te reja Bëni subscribe 👍

 63. Shkelzen Xeni

  Shkelzen Xeni

  9 giorni fa

  Nje pyetje kam une edhe shpresoj te lexohet nga konkurentet ashtu edhe nga drejtuesit. A mund ta di perse ne cdo publikim te bere nga juve disa nga kunkurentet na kerkojne qe tu bejme SUBSCRIBE ne Kanalet tuaja ne you tube? A keni vajtur per show aty apo cfare sepse nuk e kuptoj???? 🤔🤔🤔🤔

 64. V

  V

  9 giorni fa

  Ledijana masi je dentiste kapi shkulja dhembet gjithve ate meritojn ato

 65. V

  V

  9 giorni fa

  Deri sa ju kundervun gjith Ledijanes a si quhet don te thot se eshte me e mira dhe ja kan frigen. Duke se eshte e mir po do duhet pak koh q ta njohem me mir

 66. V

  V

  9 giorni fa

  Kjo melisa do dali edhe me keq se ana 1 si duket. Turp ju qoft

 67. Opjonistit Perputhjes

  Opjonistit Perputhjes

  9 giorni fa

  Kjo melisa e flliq fare ket emison ska met me kqyr ska lidhje ndjenjant ktu ja fut kokt ky atheu si aj druri that qe don shihet me bukuri me playboy ..po ik more se sdo kqyrum ma ket emison

 68. vajza korçare

  vajza korçare

  9 giorni fa

  Takimi i Atdheut me Melisen ? Mjaftonte vetëm një dyshek , aty do njiheshin .

 69. Sweet Home

  Sweet Home

  9 giorni fa

  BRAVO ARJAN MOS FOL ME SE E PRISH I NEVERITSHEM ISHTE ME TE VERTET

 70. Ana Ani

  Ana Ani

  9 giorni fa

  Tea tamam njeri me Dy ftyra mir qe I Ra maska 😃😃

 71. Arta Musaraj

  Arta Musaraj

  9 giorni fa

  Sindi: Rendesi ka qe mua Melissa me la Muratin, te bej ca te doj 😅😂

 72. Arta Musaraj

  Arta Musaraj

  9 giorni fa

  Takimi: 😐

 73. altina krasniqi

  altina krasniqi

  9 giorni fa

  e kan kuptuar edhe meshkujt qe kjo perkedhelet me te gjith prandaj sillen keshtu me melisen thjesht kjo vajz esht me pak moral aty turp qesh sindin poo ajo tpakten esht taman vajz kurse ti 🤢🤮

 74. Sy Kaltri

  Sy Kaltri

  9 giorni fa

  Kjo Melissa i ka Syt e Dreqit!!

 75. Enis Vebiu

  Enis Vebiu

  9 giorni fa

  Bravo lediana te lumt vetem vazhdo

 76. Ald 1

  Ald 1

  10 giorni fa

  Melisa po behet autoshkolla emisionit ,duhet ta filloj e me ato hallexhinjt te rreshtit te dyt ti zhvirgjeroj

 77. Gentjana Lucaj

  Gentjana Lucaj

  10 giorni fa

  Melisa 🤮🤮🤮0 🤮🤮🤮🤮

 78. awesomeg

  awesomeg

  10 giorni fa

  fatjoni esht kingu ne perputhen

 79. Gentjana Lucaj

  Gentjana Lucaj

  10 giorni fa

  O zot sa femër e neveritshme asht kjo 🤮🤮për mendimin tim femer krejt kot veq tuju dhaperqit me ka të dali 🤮🤮🤮

 80. Bardha Pllana

  Bardha Pllana

  10 giorni fa

  Dje u prek mevlani Sot u prek melissa Karma is the bitche baby girl

 81. Sanije Sanije

  Sanije Sanije

  10 giorni fa

  tea i thot ledianes pse don tja humbish kohën ndokujt kur stë pëlqen a nfakt vet me gracianon ka harru çka ka bë

 82. Anxhela Emi

  Anxhela Emi

  10 giorni fa

  Nje gje spo kuptoj perseri un kjo tea cfar dreqin do aty kjo as nuk fle as gje as takime nuk del me pse nuk e hiqni dhe merni vajza te reja se keni sa meshkuj aty dhe vetem 4 vajza te lira o produksion leshi

 83. Janita Krasniqi

  Janita Krasniqi

  10 giorni fa

  Sa u deshperova nga Tea e Melisa turp ju qoft sa ju kisha ne qejf u demaskuat .... Lediana bravo 👏 per Edukaten je nje femer e zgjuar .... Arian Konomi meritob nje cmim Nobel apo Oscar je i madh shume Respekt

 84. iKookieMonster

  iKookieMonster

  10 giorni fa

  rrnofshin djemt e kosoves

 85. Anxhela Emi

  Anxhela Emi

  10 giorni fa

  Kjo tea si nuse re e gjete gjoja hahah ate qe kerkon cmut do qe rri aty tani te ka dal vetem ajo hunda si patate

 86. Evi Gashi

  Evi Gashi

  10 giorni fa

  Fake taxi +18 melisa me atdheun mos tkish kamera do ja digjte kockat atdheu mbi.

 87. Ar Mi

  Ar Mi

  10 giorni fa

  Eh mor Luan(Fatjon) erdhi Ledjana nuk ta var faree😂😂😂😂🖐

 88. eliona suma

  eliona suma

  10 giorni fa

  Po pse ju gjykoni vetem Ana1 a spati aty faj edhe arioni atij qe i del pun me tgjithhh?!?!?!

 89. Dela Ergos

  Dela Ergos

  10 giorni fa

  Per ate Zot e vetmja qe po e shijon formatin plotesisht eshte Melisa! S'la çun pa e"nxhuf" ! Lot🤣

 90. Aleksandra Spasovska

  Aleksandra Spasovska

  10 giorni fa

  Bravo Arjan 👏👏👏

 91. ILLYRIAN Warrior

  ILLYRIAN Warrior

  10 giorni fa

  Ke zgjodhi melisa?

 92. Laureta beqa

  Laureta beqa

  10 giorni fa

  Takimi me kot qe eshte bere ndonjehere 🤢Atdheu👎🏻🤮

 93. Ylli Kishta

  Ylli Kishta

  10 giorni fa

  Atdheu dhe Melisa shkojn shum 😃

 94. BLERTA MORINA

  BLERTA MORINA

  10 giorni fa

  Melissa, me te gjith djemt mund te vazhdosh jeten perveq Atdheut. A nuk e shef sa idiot eshte dhe si luan me ndjenjat tua? Ai te pas qartë se ti e pelqeve teper shum qe ne momentin e pare dhr e perdori ndjenjat tua deri ne fund te takimitsikur nje seksmaniak I ndezur prej kohesh. Per hire te se qenurit femer te lutem shikoje dhe 10 her takimin dhe gerrditu nga ky ignorant dhe per hire te publikut mos dil me me te edhe sikur perputhen te zgjas me vite.

 95. Esmere Brahimi

  Esmere Brahimi

  10 giorni fa

  Atdheu trupin pyll e trunin fyll 😅

 96. Dini Aliu

  Dini Aliu

  10 giorni fa

  qa keni be boll takim i bukur

 97. Esmer Alda

  Esmer Alda

  10 giorni fa

  Moj Tea po ben si proferoresh apo tu rrit mendja nga fama . Jeni bere si ndrikulla te gjitha , lat nam .

 98. Mimmo Relax

  Mimmo Relax

  10 giorni fa

  Kjo tea ca esht tu bo mo ktu pse se hiqni,apo ka prap rreklama me bo ?

 99. xhesi sula

  xhesi sula

  10 giorni fa

  Te Gjitha Kundra Ledianes

 100. Mimmo Relax

  Mimmo Relax

  10 giorni fa

  Pse ka prit melisa me ftu atdheun tani ??? Hahaha u konsumu me cunat e tjer dhe kaloj ke atdheu 🤣🤣meqe esht personazh pikant hahaha

Il prossimo