Intrattenimento

Anxhelo Koci - FAJE 🥀

Music by anxhelo koci
Lyrics by Petro Xhori
Arragment & Mix by Xhulio Milloshi
Video by NMusic Production

Follow Anxhelo Koci
Instagram ► anxhelo.koc...
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/5BbtFQWMMDMUrD71ibP6a9
iTunes: music.apple.com/us/album/faje-single/1546385360?ls=1&app=itunes

Commenti 

 1. Bashkim Kadishani

  Bashkim Kadishani

  4 giorni fa

  Nice 👍

 2. Enea Ana Maria

  Enea Ana Maria

  5 giorni fa

  💖💖💖💖

 3. Zil 12

  Zil 12

  7 giorni fa

  I adhurueshem ❤️ love your voice

 4. Teresa Dobos

  Teresa Dobos

  7 giorni fa

  🖤🖤🖤

 5. AA666TE Α

  AA666TE Α

  9 giorni fa

  Sukses bisha

 6. abibe abduramani

  abibe abduramani

  10 giorni fa

  Loveeeee💔💔💔💔

 7. abibe abduramani

  abibe abduramani

  10 giorni fa

  Love itttt

 8. Mihaela Ella

  Mihaela Ella

  10 giorni fa

  👌👏💃

 9. Marsida Ida

  Marsida Ida

  11 giorni fa

  ❤️❤️❤️

 10. Meline Manukyan

  Meline Manukyan

  11 giorni fa

  👍🤝✌💓))...

 11. Arta Aziri

  Arta Aziri

  11 giorni fa

  Mashallah i Pa par je yll drit je flm per keto keng te bukura qe na dhuron qdo dit

 12. Damaljanta Gjergji

  Damaljanta Gjergji

  12 giorni fa

  Kjo kenga mishin kokerr..🥺😭♾🔐🧸♥️A♥️

 13. Adi Adi

  Adi Adi

  12 giorni fa

  bravo anxhelo je nj nder këngëtarët q t motivon sa në t degjon edhe pse e di se je ndër t paktët q i këndon dashurisë♥️nk e di nëse do e lexosh këtë sms po dua t t them se këngëtarët si ty meritojn t degjohen kudo ....te dua shummmmmm😘tlt m shkr diçka nëse t bie rasti ta lexosh

 14. Dritan Hidaj

  Dritan Hidaj

  12 giorni fa

  🙌☄️☄️☄️

 15. Olta Cela

  Olta Cela

  13 giorni fa

  Vidjoklipi shum i bukur 🌟

 16. Paparakos Ok

  Paparakos Ok

  13 giorni fa

  O zot qar zani super kang e bukur.ah shqiperi me dhun si gjithmon ju .kurr nuk do ndryshoni.ju prsh nga largg tea

 17. Zaneta Pawlowski

  Zaneta Pawlowski

  13 giorni fa

  I don’t understand one word but it’s a very catchy song can someone translate it in English please

 18. Luljeta Lajqi

  Luljeta Lajqi

  15 giorni fa

  🥂

 19. Ervin Ruko

  Ervin Ruko

  16 giorni fa

  Psh ate qe iku pa me then as1 fjal😪😪😪

 20. kristjan kristjan

  kristjan kristjan

  17 giorni fa

  Bravo Bukurosh je krejt perfekt amo heke qat matil te kuq se nuk te shkon pernryshi 1 je

 21. Denisa Gjata

  Denisa Gjata

  17 giorni fa

  Njish je

 22. Ema Emili

  Ema Emili

  17 giorni fa

  Super kenge❤️

 23. Amzoyan Karina

  Amzoyan Karina

  17 giorni fa

  Super❤👍 Super❤👍

 24. Alban Qorri

  Alban Qorri

  18 giorni fa

  Super kenge e bukur e shum

 25. Kristi Sterio

  Kristi Sterio

  18 giorni fa

  Bravo koci superrr

 26. AssassiN TEAM

  AssassiN TEAM

  18 giorni fa

  ❤️❤️❤️❤️❤️

 27. Genni Glassglow

  Genni Glassglow

  18 giorni fa

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 28. Kamela Likrama

  Kamela Likrama

  18 giorni fa

  Shum e bukur

 29. Arilda Dauti

  Arilda Dauti

  18 giorni fa

 30. Ejona Seli

  Ejona Seli

  18 giorni fa

  Anxhelo❤️🥰

 31. Ketta Ketta

  Ketta Ketta

  19 giorni fa

  Ky gjithmon esht 1sh

 32. Xhuljan Zema

  Xhuljan Zema

  19 giorni fa

  E bukur

 33. Vjersha dhe lojra nga David Shehu

  Vjersha dhe lojra nga David Shehu

  19 giorni fa

  Super Hit 👑👏👏👏👏

 34. Kristina Krustina

  Kristina Krustina

  19 giorni fa

  👌🔥

 35. Genta Xhaferri

  Genta Xhaferri

  19 giorni fa

  ❤❤❤

 36. Ornela Kaci

  Ornela Kaci

  20 giorni fa

  Shume bukur

 37. Saimir Llocja

  Saimir Llocja

  20 giorni fa

  ❤❤❤

 38. Tina Ina

  Tina Ina

  20 giorni fa

  ❤❣❣❣❣❤

 39. denist hokja

  denist hokja

  21 giorno fa

  Super ze bravo

 40. antistresi iii

  antistresi iii

  21 giorno fa

  Rradhe degjoj kta keng po kjo qenka vet fiksimi

 41. Y.M Beats Gang

  Y.M Beats Gang

  21 giorno fa

  Very sweety song and very beatifull ;)

 42. Edi Lyte

  Edi Lyte

  22 giorni fa

  Anxhelo ka ze te vecant hit👏⭐️

 43. Buqe cami

  Buqe cami

  22 giorni fa

  Ky ngjan si nje kengetar turk 'MERO'

 44. neli axholli

  neli axholli

  22 giorni fa

  Shum e bukur me ka fiksu keq 😊

 45. Inaì0 Hoxha000

  Inaì0 Hoxha000

  22 giorni fa

  Pak ma shm zhurm ma shm zhurm ma shm hajde niher tshohim sa shm e doni anxhelon ku jan fansat e anxhelos zjarr zjarr🔥🔥🔥

 46. Oni Oni

  Oni Oni

  23 giorni fa

  🤩🤩 super ze super keng bravo 😘

 47. Estera Gazulli

  Estera Gazulli

  23 giorni fa

  Ma mir me vdek me vdek nga ty se me kon me kon pa ty😔😔😒😒

  • neli axholli

   neli axholli

   22 giorni fa

   Pse keshtu ti

 48. ky xhuli

  ky xhuli

  23 giorni fa

  🔥

 49. ELIO ARAPI

  ELIO ARAPI

  23 giorni fa

  🍾🍾🍾

 50. Ina Inva

  Ina Inva

  23 giorni fa

  😍😍😘😘❤❤

 51. Glasgow Scotland

  Glasgow Scotland

  23 giorni fa

  🇦🇱 🇬🇧

 52. Aferdita Kola

  Aferdita Kola

  23 giorni fa

  Nje kengetar qe nuk zhgenjen ❤🥂🌲

 53. Bb4life Stresi

  Bb4life Stresi

  23 giorni fa

  Super keng ,kur do besh keng me STRESIN🤘, bravo e ke qa fare 🔥🔥 💥💨🤝

 54. Qëndresë Uka

  Qëndresë Uka

  23 giorni fa

  Plot dashni 🥰💋

 55. βιόσανα Hoxha

  βιόσανα Hoxha

  23 giorni fa

  Supr keng

 56. Elis Korce

  Elis Korce

  23 giorni fa

  Brawo brudi ☝️

 57. Pami Xhemo

  Pami Xhemo

  23 giorni fa

  Anxhelo Koci ze i mrekullueshem!😘😍❤

  • rita Doko

   rita Doko

   21 giorno fa

   @Pami Xhemo po me zmr po🤣💋

 58. Gio Made It

  Gio Made It

  24 giorni fa

  This is hard 💯 gotta get with me for the next video! Check out my IG @giomadeit_

 59. Denisa Dena

  Denisa Dena

  24 giorni fa

  Zeri me i embel ..artist per tu vleresuar

  • Lorenc Sharka

   Lorenc Sharka

   23 giorni fa

   ☹️

 60. Ersida K_

  Ersida K_

  24 giorni fa

  Larttt👏👏❤❤

 61. adrola caka

  adrola caka

  24 giorni fa

  Bravooo na knaqe shpirtin me kte kenge😍😍

 62. Emisa Petova

  Emisa Petova

  24 giorni fa

  Me paska mar pallton😋😋😂😂kenga shum e bkr

  • so li

   so li

   21 giorno fa

   Mos ja mer falja per hir te kenges emisa

 63. Cenaj Nertilaa

  Cenaj Nertilaa

  24 giorni fa

  Nice song😍😍🥰🙈🙈🙈

 64. kpt tirona

  kpt tirona

  24 giorni fa

  zeri me i bukur ne bote 🥰🥰❤❤🔥😇🔥

 65. Tiana Loca

  Tiana Loca

  24 giorni fa

  Super kenge❤️🎉👍🏻👍🏻👍🏻

 66. PORKFOOT and The One Man Boyband

  PORKFOOT and The One Man Boyband

  24 giorni fa

  I think you will like this itput.info/zone/video/eqGilXqxvKy6dWU

 67. Matty M.

  Matty M.

  24 giorni fa

  Spotify, thanks

 68. Sara Kaollup

  Sara Kaollup

  24 giorni fa

  👏🏻👏🏻👏🏻Anxhelo

 69. Adela Turtulli

  Adela Turtulli

  24 giorni fa

  🥰

 70. Entel Bardho

  Entel Bardho

  24 giorni fa

  Nuk ka kengetar pa ber nje kenge pa fjalen FAJ brenda. Na i keni shpifur.

 71. Ariol berat

  Ariol berat

  24 giorni fa

  Super hit Por m teper se hiti esht kjo vajza 😋😘

 72. AL

  AL

  24 giorni fa

  🔥🔥🔥

 73. Alisia Beqiraj

  Alisia Beqiraj

  24 giorni fa

  Teksti: Pse nuk thu ti ka je, ka je, ka je, ka je? Zemren tem ti maje, Maje, maje maje Mi ke lon do faje Faje, faje,faje N'supin tem kur qaje Qaje, qaje, qaje Ike ti pa m'thon Asnje fjal Tu bertit e tuj qajt Kom harru Edhe zonin me ta ni Zemer kom gabu Mos ma fal Por te du Dhe pse n'faj A thu esht me i mire se un ai? Jo lej jo lej jo lej jo lejem Ku me ku me ku me ku metem Jo lej jo lej jo lej jo lejem e Zemra ime (ka je) 2x Pse nuk thu ti ka je, ka je, ka je, ka je? Zemren tem ti maje, Maje, maje maje Mi ke lon do faje Faje, faje,faje N'supin tem kur qaje Qaje, qaje, qaje Zemren po e rran Kur i thu Per mu s'ke ndjenj Hajde dhe ma thuj sy Ti hajde dhe ma thuj sy Dashnia helm Shpirt mu ke bo si helm Me mire me dek, me dek na dy se me kon, me kon pa ty Jo lej jo lej jo lej jo lejem Ku me ku me ku me ku metem Jo lej jo lej jo lej jo lejem e Zemra ime (ka je) 2x Pse nuk thu ti ka je, ka je, ka je, ka je? Zemren tem ti maje, Maje, maje maje Mi ke lon do faje Faje, faje,faje N'supin tem kur qaje Qaje, qaje, qaje

  • Its Avič

   Its Avič

   6 giorni fa

   das

 74. KING EDB ALREAL G

  KING EDB ALREAL G

  24 giorni fa

  Suksese bro👊✌🙏☝🌟

 75. LORI KOCI

  LORI KOCI

  24 giorni fa

  Super😍

 76. xhensilda rst

  xhensilda rst

  24 giorni fa

  😭27.05.2017😭🔐♥️ 23.12. 2020😭😭

  • antistresi iii

   antistresi iii

   21 giorno fa

   😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑

 77. Music Box

  Music Box

  25 giorni fa

  itput.info/zone/video/bLCjgJ9uza6peaA

 78. Αλέσια Μεχμετλλάρι

  Αλέσια Μεχμετλλάρι

  25 giorni fa

  Zeri me i bukur 👑

 79. jetmira murati

  jetmira murati

  25 giorni fa

  Ne kruje e ki ba vidjo klipin❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 kenga me e mir edhe i vetmi❤❤❤🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰💯💯💯

 80. gerti gjoni

  gerti gjoni

  25 giorni fa

  Super 💥🥰✌

 81. Džennys Dyja

  Džennys Dyja

  25 giorni fa

  💯💯💯💯💯🤍

 82. Lindita Harapi

  Lindita Harapi

  25 giorni fa

  Bravo Anxhelo ❤🧡💛💚

 83. Ina Inva

  Ina Inva

  25 giorni fa

  ❤❤❤😘😘😘😍😍😍

 84. Anja Jolla

  Anja Jolla

  25 giorni fa

  Bravo Anxhelo 😘😘😘😘😘😘❤️❤️❤️❤️❤️❤️😍

 85. Elvis Tenko

  Elvis Tenko

  25 giorni fa

  Anxhelo suksese vllai tem...bonu gati kongen e rradhes bashk..si Cuna Rruges Durrsit🤣

 86. denis barahoxha7

  denis barahoxha7

  25 giorni fa

  Kjo kong ka mu bo hit Mjeni men prej meje ....

  • Daku Daku

   Daku Daku

   21 giorno fa

   @Jola Hoda u shkrive 😝

  • Jola Hoda

   Jola Hoda

   23 giorni fa

   Hahahahahahahahaha

  • denis barahoxha7

   denis barahoxha7

   23 giorni fa

   @Daku Daku fiks vlla ke shum te drejt

  • Daku Daku

   Daku Daku

   24 giorni fa

   Farkeqsisht vlla,ne shqiptart vlersojm kongtart vk qe sdin me lidh 2 llafe neper kong . E nuk vlersojm kto kongart me zonin super si Angelo qe cdo kong e ka super

 87. Belinda Bela

  Belinda Bela

  25 giorni fa

  Sa e bukur🥺👑

 88. rno PJ xFlo

  rno PJ xFlo

  25 giorni fa

  13:43 I love that. Do you love me? 😍💋 💝💖❤️

 89. Dashaa F.

  Dashaa F.

  25 giorni fa

  Zeri yt 🤩🤩🤩

 90. jimy jimy

  jimy jimy

  25 giorni fa

  well done great song

 91. Dafina M

  Dafina M

  25 giorni fa

  I lovee iit😍😍😍😍🔥🔥🔥🔥

 92. lexx denis

  lexx denis

  25 giorni fa

  ❤️❤️❤️

 93. ema elena

  ema elena

  25 giorni fa

  Sa like shkojn per Anxhelo Koci 🔥

  • Jaho Ariana

   Jaho Ariana

   24 giorni fa

   100000000 LIKE

 94. Bleona Lickollari

  Bleona Lickollari

  25 giorni fa

  Super songs 👏👍

 95. Jonida Jona

  Jonida Jona

  25 giorni fa

  Super keng suksese🥺🥺💔💔Anxhelo🙈❤

 96. kpt tirona

  kpt tirona

  25 giorni fa

  super 🥰🥰

 97. Roovi

  Roovi

  25 giorni fa

  Loved it 🔥❤

 98. ccar etJ xNell

  ccar etJ xNell

  25 giorni fa

  Really nice 👌 😍💋 💝💖❤️

  • Titi Zana

   Titi Zana

   21 giorno fa

   3

 99. klajdi lulaj

  klajdi lulaj

  25 giorni fa

  😍😍

 100. Miss Russia

  Miss Russia

  25 giorni fa

  Putin kaput. 🐀🪓

Il prossimo