Intrattenimento

Al Pazar - 3 Prill 2021 - Show Humori - Vizion Plus

www.vizionplus.tv
albanianpazar
alpazarvizionplus
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.
------------------------------------------------------------------
Subscribe: itput.info

Commenti 

 1. Rudina Sahitaj

  Rudina Sahitaj

  5 giorni fa

  7 vu s3 no

 2. Eda

  Eda

  11 giorni fa

  ๐Ÿ‘‹๐Ÿ‘‹ Pershendetje Ne Jeten e njeriut, Humori eshte ilaci me i mire, Kujtojme momentet e Humorit ne Al Pazar,edhe qeshim me veten, Jeni shume te mire, Bravo. Edhe pse Jetojme large vendit tone nuk e harrojme kurre traditen tone, Humourin, Muziken, e vallet tona popullore,...Urimet tona te perzemerta nga Irelanda ๐Ÿ‡ฎ๐Ÿ‡ช

  • Giulia Pavllo

   Giulia Pavllo

   9 giorni fa

   Visarkrcan Kecaj

 3. Eli Laรง

  Eli Laรง

  11 giorni fa

  Agron Llaka Legjenda Humorit ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚ Duke pasur perkrah nje Maestro tรจ taletuar edhe Brezi i ri del i taletuar ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘

 4. Violeta Saraci

  Violeta Saraci

  12 giorni fa

  Shum bukur

 5. ela ela

  ela ela

  14 giorni fa

  INGER SINGER NA HAPE BARKUN ME PERDREDHJET E TUA MOTRA PO ESHTE E MIRE PO TI๐Ÿ‘Ž๐Ÿ‘Ž

 6. Angjela One

  Angjela One

  14 giorni fa

  Aktoret jane shume te talentuar, me duket se jane me te mire se Goni tani..

 7. Xhevaire Menkshi

  Xhevaire Menkshi

  14 giorni fa

  Hahaha ๐Ÿคฃ sate mire jeni eni tu jap ca une hahaha

 8. Zana A

  Zana A

  15 giorni fa

  Jeni te mrekullueshem

 9. Violeta Boro

  Violeta Boro

  15 giorni fa

  Po kete fustan ku e ke bere nuk te paska arire copa sa gjyna !

 10. Mirela Hysenaj

  Mirela Hysenaj

  16 giorni fa

  ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿ˜˜โค๐ŸŽฉ

 11. ela ela

  ela ela

  16 giorni fa

  ANEJA ME GRUPIN ๐Ÿ’ž๐Ÿ’ž๐Ÿ’ž๐Ÿ’ž๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ

 12. ela ela

  ela ela

  16 giorni fa

  Thethja DALLNDYSHE ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐ŸคฃSA TE MIRE JENI TE DYJA๐Ÿ’ž๐Ÿ’ž๐Ÿ’ž๐Ÿ’ž๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜

 13. ela ela

  ela ela

  16 giorni fa

  INGER AMON MOS FOL GJITHE PERDRIDHESH SE JE ACARUSE SHIF MOTREN TENDE SA E MER ESHTE E NUK PERRIDHET KOT

 14. Don Fabio

  Don Fabio

  16 giorni fa

  Prezantusen e mban kot Goni se nuk le njeri me fol ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚

 15. Vasilika Ffbdd

  Vasilika Ffbdd

  17 giorni fa

  ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚

 16. Vasilika Ffbdd

  Vasilika Ffbdd

  17 giorni fa

  Ishit I te gjitha kjo haas

 17. anna nili

  anna nili

  17 giorni fa

  I pa vdekshmi Agron Llakaj

 18. Nazmi Beno

  Nazmi Beno

  17 giorni fa

  Agron neveria

 19. Ardian Zeneli

  Ardian Zeneli

  17 giorni fa

  Nga e keni gjetur kete papagadh

 20. Eva Rriska

  Eva Rriska

  17 giorni fa

  ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ

 21. Eva Rriska

  Eva Rriska

  17 giorni fa

  Hengra dy petdha hahahahahah

 22. Eva Rriska

  Eva Rriska

  17 giorni fa

  Maj gojen one hahahah

 23. dionisis naci

  dionisis naci

  17 giorni fa

  Po' ci kini keto budallalleqe se ci avete roro i coglioni

 24. Emi 000

  Emi 000

  17 giorni fa

  ๐Ÿคฃโค๐Ÿคฃโค๐Ÿคฃโค๐Ÿคฃโค๐Ÿคฃโค๐Ÿคฃโค๐Ÿคฃโค

 25. Mario Mario

  Mario Mario

  17 giorni fa

  Varu lesht na keni car trapin

 26. tsiou tsiou

  tsiou tsiou

  17 giorni fa

  po kjo vjerra pse nuk meson vajzen e saj po I thot nuses

 27. Jeta Cilia

  Jeta Cilia

  17 giorni fa

  Aneja ne minutin e 32๐Ÿฅฐ Se ate presim te gjithe๐Ÿ˜‡

 28. Avni Beqiri

  Avni Beqiri

  17 giorni fa

  Jeni ๐Ÿ‘๐Ÿฝ๐Ÿ‘๐Ÿฝ๐Ÿ‘๐Ÿฝ๐Ÿ‘๐Ÿฝ๐Ÿ‘๐Ÿฝ๐Ÿ‘๐Ÿฝ๐Ÿ‘๐Ÿฝ๐Ÿ‘๐Ÿฝ๐Ÿ‘๐Ÿฝ๐Ÿ‘๐Ÿฝ๐Ÿ‘๐Ÿฝ๐Ÿ‘๐Ÿฝ Agron bej .

 29. Valerio Frattarola

  Valerio Frattarola

  17 giorni fa

  ๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘

 30. Diana Naikolli

  Diana Naikolli

  17 giorni fa

  Korca Shkodra๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚

 31. Diana Naikolli

  Diana Naikolli

  17 giorni fa

  Ky do te imitoj Arianin. Nuk me pelqen fare

 32. Edison Nothorius

  Edison Nothorius

  17 giorni fa

  ๐ŸŒŸ๐ŸŒŸ๐ŸŒŸ๐ŸŒŸ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ

 33. Tane Valisi

  Tane Valisi

  17 giorni fa

  ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ

 34. Vjollca Rushani

  Vjollca Rushani

  17 giorni fa

  Jeni te mrekullueshem te gjithe po' Agroni eshte mjeshter I mjeshtrave te humorin braviiiii a tutiii๐ŸŒน๐Ÿ’๐ŸŒน๐Ÿ’๐ŸŒน๐Ÿ’๐ŸŒน๐Ÿ’๐ŸŒน๐Ÿ’๐ŸŒน

  • ฮฮฑฯ„ฮฌฯƒฮฑ ฮ’ฮนฮญฯฮท

   ฮฮฑฯ„ฮฌฯƒฮฑ ฮ’ฮนฮญฯฮท

   16 giorni fa

   Je i mbrekullushem i ahkelqyer bravo

  • flora bregasi

   flora bregasi

   17 giorni fa

   0p

 35. Ladi Xhelili

  Ladi Xhelili

  17 giorni fa

  Pjesa me bajate e kesaj familjes

 36. Rovena Gusho

  Rovena Gusho

  17 giorni fa

  Fantastic

 37. PierChannel

  PierChannel

  17 giorni fa

  Agron a e din se kujt i ngjan ti ? Si quhet ai me hunde te kuqe me nje xhakete me kuadrate dhe nje pale kepuce te medhaja ? Zakonisht del tek shfaqjet e cirkut......he mo ai tamam . Fix fare!

 38. Tata Tata

  Tata Tata

  17 giorni fa

  Nuk ishit gje ket jav

 39. Stivi

  Stivi

  17 giorni fa

  Pse nuk jan me nxenesit????

 40. Marcy cushi

  Marcy cushi

  17 giorni fa

  AHAHAHahahah muco ahahahahahaha bshttt ahahah me lot

 41. Lefi Sallata

  Lefi Sallata

  17 giorni fa

  Ngaqe nuk Jane aktore Jane cveshur

  • Elisabeta Alibeaj

   Elisabeta Alibeaj

   15 giorni fa

   ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ

 42. Leo Gora

  Leo Gora

  18 giorni fa

  Hi Agro ; A e din ti kujt I njgan ? Jose Feliciano original. Love you nga Cunnecticut USA. Lab Gusmari.

 43. Regina Hysa

  Regina Hysa

  18 giorni fa

  ๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜๐Ÿ˜

 44. Terezina Pulaj

  Terezina Pulaj

  18 giorni fa

  Kushรซ gรซnjen me shum fiton

 45. Kristi Vengu

  Kristi Vengu

  18 giorni fa

  Ky esht kania

 46. Mirela ร‡elaj

  Mirela ร‡elaj

  18 giorni fa

  E po Erveheja kepuc burrash vesh haร aaa je i mathe Agron Llaka ciao italia ๐Ÿ˜€๐Ÿ‘จ๐Ÿง‘

 47. Aleksandra Sandra

  Aleksandra Sandra

  18 giorni fa

  ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚

 48. A V

  A V

  18 giorni fa

  Po astrologen e famshme , PSE Nuk e jepni Me?

  • Fatmira Bufi

   Fatmira Bufi

   15 giorni fa

   Bravo

 49. Altin Halimi

  Altin Halimi

  18 giorni fa

  Humori shqipetare.....vetem leke dhe kurvellek๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚

Il prossimo