Intrattenimento

A po shkon Tea drejt Elvisit, çfarë ndodhi në takimin e tretë - Përputhen, 25 Nëntor 2020

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ITput Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Commenti 

 1. Gucii64 Bellova

  Gucii64 Bellova

  18 giorni fa

  tea ësht per elvisin

 2. Gucii64 Bellova

  Gucii64 Bellova

  18 giorni fa

  tea ësht për elvisin

 3. G Berisha

  G Berisha

  Mese fa

  Arjoni me duket se ka pas per keqkuptim mos gabofsha, ndersa atdheu Respekt vlacko andii edhe ti shumi mir je shoqrohuni mes njeritjetrit me atdheun me kish pelqy edhe arjoni me ju respect per te gjith Ana me pelqen dhe Tea

 4. Kim. Ronii

  Kim. Ronii

  Mese fa

  Bravo Tea esht falbo

 5. Tirana Ink Tattoo

  Tirana Ink Tattoo

  Mese fa

  Kjo do dali cift me balonin nga perputhja 😂

 6. cloudyoongs

  cloudyoongs

  Mese fa

  13:45 armandi ishte ai 😹

 7. Experiment Jonny

  Experiment Jonny

  Mese fa

  Shikoni Momentin Kur Fatjoni acarohet me Anen😡😕 ne linku itput.info/zone/video/jHmQZYJ8xZfNd3Y

 8. Experiment Jonny

  Experiment Jonny

  Mese fa

  Shikoni Momentin Kur Fatjoni acarohet me Anen😡😕 ne linku itput.info/zone/video/jHmQZYJ8xZfNd3Y

 9. Lumturije R****

  Lumturije R****

  Mese fa

  Kjo Ana e dytë, po na bènë thinjat poshtë🙄

 10. Klodian shqipe

  Klodian shqipe

  Mese fa

  Nuk kuptoj nje gje! Pse gjith ky imitim per median Italiane! Kto jan komplet banalitet. Si Ka mundesi qe ne 2020 televizionet Shqiptare nuk arrin te bejn nje program qe mos te jet pornografi

 11. Xristina Thomo

  Xristina Thomo

  Mese fa

  Te iki sindi🤮🤮🤮🤮

 12. Fatmirreh SH

  Fatmirreh SH

  Mese fa

  Arian, ti je i zgjuar t´a folesh modernizimin e qytetrimin qe duhet te lulzoj edhe ne vendet tona por ke huq totalisht dicka te madhe. Ne shtetet e zhvilluara nuk i´u drejtohet askush askujt me titull te profesionit, si p sh inxhinier, drejtor, artist, prof... etj etj. Bile bile disa e shohin kete si nje ofendim sepse njeriu duhet te veqohet nga karakteri dhe njerzilleku i tij e jo nga puna qe bene apo shkollimi qe ka.

 13. Joana Gjoni

  Joana Gjoni

  Mese fa

  Mevlani do jet me ato 😂😂

 14. No Reason

  No Reason

  Mese fa

  I vetmi çift qe shkon ne kete emision per mendimin tim eshte Andi-Tea.

 15. Mali Vesjan

  Mali Vesjan

  Mese fa

  Kta jan fiks te 2 te qet Po ky e ka dhjere me kto tatto fytyr

 16. Lorenzo Velaj

  Lorenzo Velaj

  Mese fa

  Tea eshte shum vajz e mir por ska ardhur per bur aty ka ardhur per show te bej ne televizjon show ok

 17. Kuzhina Suela

  Kuzhina Suela

  Mese fa

  Jeni te Mrekullueshem Top Chanel me kto emisione Ju ndjeki xhdo dit Juve fansa nese ju interesojn recetat e Kuzhines SUBSCRIBE kanalin Tim KUZHINA SUELA ju Falemenderit Perzemersisht

 18. Gimi B

  Gimi B

  Mese fa

  Kush mendon se Andi me qellim i tha "Qenke djale me kembe ne koke" 🤣

 19. Guana 28

  Guana 28

  Mese fa

  Psikologji me Lokon 101

 20. Guana 28

  Guana 28

  Mese fa

  Fatjoni shum arrogant sidomos n menyren si i flet Anes...

 21. Fier Fier

  Fier Fier

  Mese fa

  Kush ka tik tok ktu ???

 22. Samsung Tab

  Samsung Tab

  Mese fa

  Femrat kosovare,nuk dun duan lidhje me shqiptar nga Shqiperia.

 23. Samsung Tab

  Samsung Tab

  Mese fa

  Kam 20 vjet zvicer gjermani,por dua tju them qe jeni femrat me te neveritshme te pakten ne 50 shtetet qe ka evropa. Femra pa takt, pise,halabake,lesh pa rrujt, shkerdhata e cdo gje te keqe.Ptu fare e qelbur.

 24. Anxhela Hasankolli

  Anxhela Hasankolli

  Mese fa

  Erlindi me Tean sikur janë moter e vëlla!! Kaqqq ngjashmëri

 25. tina titina

  tina titina

  Mese fa

  Njeri ma budalll de arjoni qe vetem ja fut kot ma kali ss arjoni aty ska

 26. Teater Fier

  Teater Fier

  Mese fa

  Nuk keni me çfar te mbushni kanalin e TV. dhe merreni me idjotesi te tilla?Bashke me kete komentusin,ARJAN KONOMI qe shpesh te duket nje gay.

 27. UÇK - ARMY

  UÇK - ARMY

  Mese fa

  Pa Shqipen ky Emission krejt Fake osht Emission lost.

 28. VELARI ERA&KLEA

  VELARI ERA&KLEA

  Mese fa

  Takimi 4’ i Teas me Erlindin edhe pse i shkurter ishte mjaft i pelqyeshem. Te dy personazhet besoj qe do kene nje rruge te gjate. Respekte per djalin qe e shprehu simpatine dhe respektin ne pak minuta por me nje kuptim te madh per Tean.

 29. Denisa Dena

  Denisa Dena

  Mese fa

  Kush flet...Arjon Analfabeti....mos tashtu mos kshu

 30. PITBULL X

  PITBULL X

  Mese fa

  Gjith njoni e pret tjetrin te perputhen ja 20 min e siper takohen papritmas apo qfar

 31. Elmedinn11 Mustafi

  Elmedinn11 Mustafi

  Mese fa

  Elvisi shkoj ne histori 😂😂😂😂

 32. Marius Iljazi

  Marius Iljazi

  Mese fa

  Tea eshte si thengjill i mbuluar

 33. Durim Xhameta

  Durim Xhameta

  Mese fa

  Ore shkerdhata eshte SHUME e thjeshte kushe I dha lejen me ndertu ne plashe

 34. Xhuljano Xhuljano

  Xhuljano Xhuljano

  Mese fa

  Haaaaaaaaaaaaaahahahhahahahhahahhah😂😂😂😂😂😂 Mevlani sherbeti i ktij emisioni je si qershia mbi torte o Mevliiii Ahhahaha cun 1-sh “Bravo profesor” tipike kjo 👌🤌😅😂

 35. Ilvina Halilaj

  Ilvina Halilaj

  Mese fa

  Ore a do e fton Tea Andin ne takim tsh se plasem 🤣 Spo e fton kjo t shofim ca do ndodh 😂🥰❤️

 36. Emigena Dushku

  Emigena Dushku

  Mese fa

  Mevlani me Mekkkk 🥰mshto jeten 10fish saher qe flet

 37. Clirim Jahiji

  Clirim Jahiji

  Mese fa

  Shum po shtin me kesh fatjoni ti tiger lastoesh i qik hahahaha

 38. Artist Manager

  Artist Manager

  Mese fa

  00

 39. Sander Mirashaj

  Sander Mirashaj

  Mese fa

  Elvisi super djal

 40. Lorenc .A

  Lorenc .A

  Mese fa

  Nderkoh kollarja e arjanit gjat emisionit : Pusho jari , Me rregullo

 41. Lula Krasniqi

  Lula Krasniqi

  Mese fa

  tea po mban qendrim sikur nuset n vitet 70 a

 42. ILLYRIAN

  ILLYRIAN

  Mese fa

  O arjon ma jep pak nr ku merr mall vlla

 43. Nela Dhamo

  Nela Dhamo

  Mese fa

  Shyqyr qe erdhi nje i hajrit o zot hahaha

 44. Elida Dushi

  Elida Dushi

  Mese fa

  Ore Arberin a e ka pa njeri apo jo

 45. Silva Qarri

  Silva Qarri

  Mese fa

  Tea fallco komplet

 46. Judi Petro

  Judi Petro

  Mese fa

  Elvisi eshte shume i zgjuar per te bere nje gabim te tidhe ne zgjedhjen e dhurates per Tean dhe Tea nga ana tjeter dukej qe kur erdhi se ishte bere gati per rolin e saj si e ftohet......kot fare duket shume dora qe i stis keto skenare.....asgje sesht reale aty

 47. Erjo Lyrics

  Erjo Lyrics

  Mese fa

  Kenge ime me e re n videoklip ana dhe fationi ju lutem shikojeni ✌ itput.info/zone/video/YKuIgY-J2tu9Zmk

 48. Erjo Lyrics

  Erjo Lyrics

  Mese fa

  Kenge ime me e re n videoklip ana dhe fationi ju lutem shikojeni ✌ itput.info/zone/video/YKuIgY-J2tu9Zmk

 49. Kriss Kriss

  Kriss Kriss

  Mese fa

  Flisni me rradhe I qr se smerret gje vesh !!

 50. hey hey

  hey hey

  Mese fa

  Dukesh cun me kemb n kok😂😂😂😂

 51. H T MALSORI

  H T MALSORI

  Mese fa

  Tea:Pse lotove ne studio. Loco:Nuk lotova ashtu tu duk. Bora:Lotove e shikova une qe ketu 😂😂

 52. Besnik Alili

  Besnik Alili

  Mese fa

  Bravo Andi je bur,sban si fmij bane shum mir qe e mirprite djalin e rij.. Reskun askush sen ta mer... I fort je ANDI

 53. Etleva Dinja

  Etleva Dinja

  Mese fa

  Kto kan ardhur me u bo reklama vetes tea do dali ajo goca tipike shqiptare qe sdo ka... ly loco ban sikur cdi dhe do dali qe esht super te tatoo ky mevlani kengetar tipik lagjes qe esht ba si plakat andi dhe ana 1 miss dhe misster Albania kjo virgjeresha ly fatjoni tipik zhigoolo puff kot

 54. Edi Gjoni

  Edi Gjoni

  Mese fa

  ah mor quna ah mor quna sa keq u be puna ra top Qenell me u gjet grua 😂😂😂😂😂😂😂

 55. Xhaferri Drita

  Xhaferri Drita

  Mese fa

  Atdheu si artist filmi.

 56. Najla Memedi

  Najla Memedi

  Mese fa

  Më ebukur prej vajzave ësht Tea prej djemve fatjoni dhe andi

 57. Xhemıle Hotı

  Xhemıle Hotı

  Mese fa

  Nuk e di a po e vreni edhe ju po Ana osht tuj i zgjedh personat qe po i len Tea. Se Tea e la Andin e thirri Ana , Tea e la Arjonin e thirri Ana , e la Elvisin e thirri Ana.

 58. erza T.

  erza T.

  Mese fa

  Ariani definitivisht i madh kur thot per Fatjonin luan Simba😂😂😂😂

 59. Sidita DM

  Sidita DM

  Mese fa

  Po nuk eshte I mare si ty

 60. Xhejdi Plaku

  Xhejdi Plaku

  Mese fa

  Bravoo ore 1 pyetje kam un si hecin shpiat

 61. Shqip TV

  Shqip TV

  Mese fa

  12:40 spo din si me nejt gjunahi si per ngjynaf 😂

 62. Ketrin Kuci

  Ketrin Kuci

  Mese fa

  askush mevlani me cdo goc: "duket sikur po ben loj"

  • Elmedinn11 Mustafi

   Elmedinn11 Mustafi

   Mese fa

   😂😂😂o sa kam qesh

 63. ledi bekteshi

  ledi bekteshi

  Mese fa

  N

 64. Adela Zh

  Adela Zh

  Mese fa

  Arjani: Atdhe, eshte luan Fatjoni, po eshte luan i embel ... eshte Simba! 😂😂😂

 65. Edita Edita

  Edita Edita

  Mese fa

  Erlindi shume zotri 😍 edhe i pashem 😍 shkon shume ne shikim te pare me Teen🌸

 66. Elsi Carciu

  Elsi Carciu

  Mese fa

  Tea tea

 67. Oni Beats

  Oni Beats

  Mese fa

  Hip Hop Club Beat 👉 Prod.by oni beats itput.info/zone/video/aJZmZH2itbiqg2k

 68. Oltion Jahaj

  Oltion Jahaj

  Mese fa

  Atdheu do jet djali me serioz ne perputhen i mirpresim dhe i urojm suksese 😉

 69. Ola Tujani

  Ola Tujani

  Mese fa

  Per mevlanin krejt loj bojn

 70. gerta geta

  gerta geta

  Mese fa

  Nobody : Arjoni: do tjap nje keshill mos ashtu shum mensh😂

 71. Enejda Xhatufa

  Enejda Xhatufa

  Mese fa

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💞💘💕💔💖💝perputhen💎💎💙💙💚💚💞💘💕

 72. Enejda Xhatufa

  Enejda Xhatufa

  Mese fa

  💎💎💙💙💚💚💞💘💕

 73. Heltion Kola

  Heltion Kola

  Mese fa

  Pse mashtroni popullin

 74. Ida Ida

  Ida Ida

  Mese fa

  Kjo tea sikur i ka mbaruar xhirimi kasetes e spo e permban me shtirjen .... aman hiqeni ate arjonin ashtu.... ca ashtu mo. Se nuk.di dy llafe me lidh 🤣🧐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻

 75. Vaso Zeppelli

  Vaso Zeppelli

  Mese fa

  Mevlan mja se na cave koken ti nuk di te flasesh pervete

 76. Marie Shaho

  Marie Shaho

  Mese fa

  Tea pse avendo po' y shtyn Duke takuar mete rinjte ska lezete ne thame se do vendosje the ate te kuqin Jo kaq te ndezur

 77. Told Ya

  Told Ya

  Mese fa

  Atdheu:-Ana ka krijuar nje kopsht zologjik...Arjani me vete pervec Andit qe kemi "aktor"

 78. Majlinda Thaci

  Majlinda Thaci

  Mese fa

  Sa kare kjo sindi 😂😂😂

 79. 7Most

  7Most

  Mese fa

  Kush e kapi komentin e Andit "dukesh çun me kembe ne kok" 🤣🤣🤣 8:16

 80. Melisaa Berisha

  Melisaa Berisha

  Mese fa

  E bani edhe ni shok të Kosoves Andi

 81. Food For the soul

  Food For the soul

  Mese fa

  As I urrej kto 4 minutshat ! Me fusin në nje siklet te tmerrshem

 82. Eduard peci

  Eduard peci

  Mese fa

  TEA PER BUKURI NUK MUND TE THEMI ASGJE , SEPSE E KE ! TE VETMET GJERA QE MUND TE THEM PER JANE , PRODUKSIONI TE VURI BALLONIN ,JOQE SHQIPEN SE E KISHE KONKURENTE TE FORTE DHE AS1 PUNTATE E JOTJA NUK ME TERHEQ ,SHET VETEM IM SORRY TO SAY THAT "PORDHE "

 83. Mirela Çelaj

  Mirela Çelaj

  Mese fa

  Atdheu foli fjal me vend bravo Atdhe si na mencuria dhe zgjuarsia si SANDOKA 😀🙎‍♂️👌👌👌👌👌👌👌italia

 84. Mirela Çelaj

  Mirela Çelaj

  Mese fa

  Arjoni nuk di te flasi te lidhi dy fjale 🤪

 85. Mirela Çelaj

  Mirela Çelaj

  Mese fa

  Ky fatjoni eshte fallso 🤪🤪

 86. Flora Zenki

  Flora Zenki

  Mese fa

  Kthenje shqipen n. Emisjom ather kemi cka me pa se esht e drejt shqipja

 87. Tris Four

  Tris Four

  Mese fa

  Arjoni ; vlla mos t ashtu shum mend 😂 me lot pz

 88. Tris Four

  Tris Four

  Mese fa

  Kte atdheun flamurin ku e kan gjet se ky flet vet kupton vet un asgje si kuptova 😂 😂

  • Tris Four

   Tris Four

   Mese fa

   @Jon Kosova e mir ja e bera nje pun un t bera t qeshesh .

  • Jon Kosova

   Jon Kosova

   Mese fa

   @Tris Four 😂😂😂👏 vërtetë më bere me qesh Trisi që ma ktheve o ti cjapi me brir të thyer , eh o Trisi Mëmë Shqipërinë e kam pik të dobët, sikur ta dish ti se sa e dua Shqipërinë do më uroje të bëhem dhe dhëndër i Mëmes Shqipëri , gjitha të mirat për ty 😚🍻 shenjë respekti Trisi 🤗

  • Tris Four

   Tris Four

   Mese fa

   @Jon Kosova o ti cjapi me bri t thyer po ta shpjegoj ta kuptosh se kush qenka budalla e kush thot . Mbase t njejten gjuh flasim por gjuha e kosoves esht me dialekt shum t theksuar dhe un si mar vesh ku esht problemi jot ktu?

  • Jon Kosova

   Jon Kosova

   Mese fa

   @Tris Four O dhia e eger po çfarë gjuhe tjetër ke ti tctctctc... si nuk të vjen turp! A je duke më kuptuar se unë jam shqip duke shkruar 😂😂😂😂 mos fol më pa lidhje 😘🤗😚

  • Tris Four

   Tris Four

   Mese fa

   @Jon Kosova kishe ndoi problem ti ? Nk e kuptoj t folmen e kosoves se jam shqiptare e shqipris dhe kemi gjuh tjeter nga ju .

 89. Fatlind Trezhnjeva

  Fatlind Trezhnjeva

  Mese fa

  Kjo Tea ska arrdh me gjet burr ktu se leshon ate karrige pa i provu gjith cunat e mundshem, pra jo vetem Tea me se shumti por shumica kan arrdh vec me u bo te njohur amo gje tjeter sjapin vec llafe grash vrkr, si emisjon eshte i deshtuar ne ide sepse asnjeher skeni par tpas nje cift aty se kur hyn aty u pelqen me shum fama.

 90. Sadije Shimaj

  Sadije Shimaj

  Mese fa

  Moj Tea se marr vesht ti se del me nji djal kur e din mire se ska tipin tan apo don dhurata e fam ske ca thu ndryshe boll tani se je shperputhe 😂

 91. Fatlind Trezhnjeva

  Fatlind Trezhnjeva

  Mese fa

  Po kur do lidheni mi goca se ngelet ty provu te gjith djemt

 92. timi cel

  timi cel

  Mese fa

  O Loco po ce ke kete llogjike o plak fiks si Arjoni llogjikon (keshtu është kur te hypen vetja ne qejf) , përveç faktit qe fjalitë i artikulon ne rregull dhe disa tatto ske asgje me shumë. Bla bla bla asgjë iteresante num thua, shife ijer ne ITput veten ske pse bo si filozof kot pa lidhje. Mevlano edhe Içik po ia fut Arjanit me batuta.😂

 93. Shkodra

  Shkodra

  Mese fa

  Po qa atdheut aman .. aty duhet Timi i Ditit .. like kush e njef timin e ditit 😂😂😂

 94. Sadije Shimaj

  Sadije Shimaj

  Mese fa

  Melisa goc skandalesh fiks mjer ai se dot ket lidhje me te

 95. Baribari24 Barista

  Baribari24 Barista

  Mese fa

  Mevlani bravo profesor

 96. Sadije Shimaj

  Sadije Shimaj

  Mese fa

  Sa e trash bora sa pytje pa lidhje moj e mjer si nuk hyre ne huetusi se marr vesh pyt sa ka lezet jo der ne ate pike se ashtu as burri yt E fmija ste jep llogari cdo gja ka kufi mendoi

 97. Bimi

  Bimi

  Mese fa

  O Arjon 9 vjecaren me lek e ke marr vlla?

 98. Kejsi Aliraj

  Kejsi Aliraj

  Mese fa

  Dua t'iu bej nje analize te gjithe karaktereve te personazheve porrrr pertojjjjj aq shumeeee saqeee nuk do e bej.Mos me pyesni pse se e dini vete pergjigjen...por I vetmi cift qe arrij te shohe eshte E&A apo kjo dihet boterisht😜😜 nejse ngelet per tu pare

 99. Kristiana Xhallari

  Kristiana Xhallari

  Mese fa

  Hahah mevlani sh i papar.. Ke ber arritje me kete qe the 🤣🤣🤣🤣🤣

 100. Nisa Nisa

  Nisa Nisa

  Mese fa

  Atdheu pergezon Anen dhe per kopshtin zologjik qe mendon te hap Ana 😂😂 Atdhe ulu 10 shum i vemendshem deri sot !!

Il prossimo