Intrattenimento

2TON - VEC ME TY (Official Video HD)

Music: 2TON
Lyrics: 2TON
Beat: Nego
Metro Music
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/57gyeAjJerZofDe3PWgLDq
iTunes: music.apple.com/us/album/vec-me-ty-single/1533437160
AcromaxMedia.lnk.to/VecMeTy/

Commenti 

 1. Donart Shala

  Donart Shala

  4 ore fa

  Atu je

 2. Donart Shala

  Donart Shala

  4 ore fa

  Ska dert ku je ku jeton shpirt binjak flet vet

 3. Edoni Mejrem

  Edoni Mejrem

  Giorno fa

  Besoi se me ba nje bashkpunim me Fifin do te dilni dyt shum fort(me shum like) sepse ne estrad njisha jeni ju dy(Fifi dhe 2Ton). 👍🌹

 4. Greek Music

  Greek Music

  Giorno fa

  itput.info/zone/video/Y6OWaWyB1ZLGl3o listen to this ! NEW DESPINA VANDI

 5. pida siouy

  pida siouy

  Giorno fa

  Veq me ty💙💙 2ton💞 hajde like krejt per 2tonin😉😀💜😏

  • seiom jvony

   seiom jvony

   17 ore fa

   Ne prishtin ta kam kthy pergjigjjen me qet kang me pelqen qashtu qysh je

 6. Albeta Peposhi

  Albeta Peposhi

  Giorno fa

  ❤😍

 7. Ibadete Ahmeti

  Ibadete Ahmeti

  Giorno fa

  I

 8. bilinas mini

  bilinas mini

  2 giorni fa

  Newww Hittt🔥🔥🔥🔥

 9. dua

  dua

  3 giorni fa

  Ja se cfarë domethënje kanë këta mbiemra shqiptarë itput.info/zone/video/qpB0eHyRzbLMnGU

  • pida siouy

   pida siouy

   Giorno fa

   Kanga jem ti dy kta sy

 10. Jona Borakaj

  Jona Borakaj

  3 giorni fa

  ❤❤💑

 11. Alda Bahollari

  Alda Bahollari

  3 giorni fa

  🍀🍀🍀🍀🍀🍀super 2ton

  • bilinas mini

   bilinas mini

   2 giorni fa

   Te dua shum

 12. gioyu comi

  gioyu comi

  3 giorni fa

  Veq me ty💙💙 2ton💞 hajde like krejt per 2tonin😉😀💜😏

 13. 2ton xmyworld

  2ton xmyworld

  3 giorni fa

  Alo alo alo o sa mir me nis diten me ty hala pa u qu unë metë ik 🇽🇰🇦🇱❤💖👑🤴

 14. Ray g

  Ray g

  3 giorni fa

  Hellbanianz 💣💣🔥🔥🔥itput.info/zone/video/ZqlmmId5tqyYhH4

 15. Donart Shala

  Donart Shala

  4 giorni fa

  Ishalla ti ma kthen

 16. Donart Shala

  Donart Shala

  4 giorni fa

  Daja gani kam mi falendru qe ma ka than tishe kan ishe e plot complete

  • gioyu comi

   gioyu comi

   3 giorni fa

   Se kisha kalu kohen kot

 17. Donart Shala

  Donart Shala

  4 giorni fa

  Hhjhja

 18. Donart Shala

  Donart Shala

  4 giorni fa

  Shefqet qiken ne prekaz

 19. Donart Shala

  Donart Shala

  4 giorni fa

  Qashtu tkam vlersu duhemi rroki bashe gjithmon

 20. Donart Shala

  Donart Shala

  4 giorni fa

  Ne prishtin ta kam kthy pergjigjjen me qet kang me pelqen qashtu qysh je

 21. sokin jon

  sokin jon

  4 giorni fa

  Po bre valla vec me tyyyyyyy..❤️

 22. Donart Shala

  Donart Shala

  4 giorni fa

  Zihan lazdran

 23. Donart Shala

  Donart Shala

  4 giorni fa

  Kanga jem ti dy kta sy

 24. Jonida jona

  Jonida jona

  4 giorni fa

  Je super kengetar🥰🥰

 25. Elsuidi Prendi

  Elsuidi Prendi

  4 giorni fa

  😍😍😍😘

  • sokin jon

   sokin jon

   4 giorni fa

   Valla na ki disponu me kete muzik brravooo

 26. Donart Shala

  Donart Shala

  5 giorni fa

  Te dua shum

 27. Donart Shala

  Donart Shala

  5 giorni fa

  Nuk ka di kushe me than bukuroshe

 28. Donart Shala

  Donart Shala

  5 giorni fa

  Veq me ty

 29. Donart Shala

  Donart Shala

  5 giorni fa

  Kurre thoj se eshte von

 30. Donart Shala

  Donart Shala

  5 giorni fa

  Se kisha kalu kohen kot

 31. Donart Shala

  Donart Shala

  5 giorni fa

  Me pas dit si sum len kun ven qat dit I sha nal te ti

 32. Donart Shala

  Donart Shala

  5 giorni fa

  The kom me shku ne gjermani e vi e te marr

 33. Donart Shala

  Donart Shala

  5 giorni fa

  Me safitin

 34. Donart Shala

  Donart Shala

  5 giorni fa

  Qatu ku kena fol

 35. Donart Shala

  Donart Shala

  5 giorni fa

  Ta kujtoj shetepin e vogel qyshe e ke pas

 36. Donart Shala

  Donart Shala

  5 giorni fa

  Zeshkan I rreshkte

 37. Donart Shala

  Donart Shala

  5 giorni fa

  Te dua qashtu qyshe je

 38. Donart Shala

  Donart Shala

  5 giorni fa

  Veq me ty pi maj fjalen

 39. Lena Len

  Lena Len

  5 giorni fa

  Valla na ki disponu me kete muzik brravooo

 40. beti el

  beti el

  6 giorni fa

  E kam dhe un njeriun e jetes time. E pse jemi larg njeri tjetrit. Zoti na bashkoft sa me shpejt. Dhe te tjeret qe jan larg zoti I bashkoft me njeriun e ♥️🙏🙏

 41. Bisha E bregdetit

  Bisha E bregdetit

  6 giorni fa

  1shi je o bish suksese keshtu vazhdo prsh nga saranda

 42. Zhaku Sinaj

  Zhaku Sinaj

  6 giorni fa

  Kjo keng eshte shum shum e bukur meritone like pa fundddd♥️🎶🎶🎶🌟🌟😜😘😘

 43. Donart Shala

  Donart Shala

  6 giorni fa

  Qashtu ko me met une ti bashke

 44. Donart Shala

  Donart Shala

  6 giorni fa

  Une veq babit tem I tregoj tani qatu edhe me sabitin merrna veshe

 45. Donart Shala

  Donart Shala

  6 giorni fa

  Une te du qashtu qyshe je

 46. Donart Shala

  Donart Shala

  6 giorni fa

  Me ty

 47. Donart Shala

  Donart Shala

  6 giorni fa

  Tashe te njoh

 48. Donart Shala

  Donart Shala

  6 giorni fa

  Veq ti

 49. Donart Shala

  Donart Shala

  6 giorni fa

  Sum interson bota

 50. Donart Shala

  Donart Shala

  6 giorni fa

  Neser jam te shkolla ne mengjes mas diten ne pun

 51. Donart Shala

  Donart Shala

  6 giorni fa

  Bashke Filloj atu ku e kena lan

 52. Donart Shala

  Donart Shala

  6 giorni fa

  Sum interson aki as ki ku te jetojshe ti edhe une me pune bahet te gjitha

 53. Donart Shala

  Donart Shala

  6 giorni fa

  Une e maj fjalen veq sa te shkoj te babi jem ti tregoj se jena bashke

 54. Donart Shala

  Donart Shala

  6 giorni fa

  Qikjo jam si kanga

 55. Donart Shala

  Donart Shala

  6 giorni fa

  Ki me mi kthy tana der me sot bashke dej te desim

 56. Donart Shala

  Donart Shala

  6 giorni fa

  Kan hup vite ma te mira

 57. Donart Shala

  Donart Shala

  6 giorni fa

  Ma sen KURRE sje dok kurre

 58. Donart Shala

  Donart Shala

  6 giorni fa

  Mke than shkoj ne gjermani e vi e te marr

 59. Donart Shala

  Donart Shala

  6 giorni fa

  Kur te kam pa te kujtoj

 60. Donart Shala

  Donart Shala

  6 giorni fa

  Qashtu qysh je

 61. Donart Shala

  Donart Shala

  6 giorni fa

  Qyshtu du ty

 62. mikin lirou

  mikin lirou

  7 giorni fa

  Po bre valla vec me tyyyyyyy..❤️

 63. Nili Gojani

  Nili Gojani

  7 giorni fa

  Bravo te kendoft zemra

 64. Ray g

  Ray g

  7 giorni fa

  Best song itput.info/zone/video/dnqYooSduq3SrZQ

 65. Luljeta Muharemi

  Luljeta Muharemi

  8 giorni fa

  ❤️

 66. Nora Dem

  Nora Dem

  8 giorni fa

  😘❤

 67. fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  9 giorni fa

  2ton pse je kaq i mir tokom zemer te dua 😘😘❤❤

 68. G A

  G A

  9 giorni fa

  Gfftf🤍😳😳🤍

 69. Lolu Lolu

  Lolu Lolu

  10 giorni fa

  Shum kenge e bukur-->botemoda.com/6U6W

 70. Arsi Boboce

  Arsi Boboce

  10 giorni fa

  Kenga me e bukur 💜

 71. finem kida

  finem kida

  10 giorni fa

  suksese ylli i muzikes

  • fouoii gyhh

   fouoii gyhh

   9 giorni fa

   Teksti - 2 Ton - veq me ty❤️😉 👏👏👏👏shum keng e bukur veq vazhdo ishalka☝️lart lart shoh⭐️⭐️⭐️

 72. mikin lirou

  mikin lirou

  11 giorni fa

  Shum mir❤❤

  • bofooit gojo

   bofooit gojo

   8 giorni fa

   je super artist , 😍 bravo bravo bravo !

 73. Erlind Salla

  Erlind Salla

  12 giorni fa

  ❤❤💥

  • bofooit gojo

   bofooit gojo

   10 giorni fa

   Po bre valla vec me tyyyyyyy..❤️

 74. N N

  N N

  12 giorni fa

  G 💔 K

  • bofooit gojo

   bofooit gojo

   10 giorni fa

   Eshte kjo vajza dhe te capital bra Frühstück in Paris?

 75. niduoe stre

  niduoe stre

  12 giorni fa

  I Love This Song Awesome Words

  • bofooit gojo

   bofooit gojo

   8 giorni fa

   Teksti - 2 Ton - veq me ty❤️😉 👏👏👏👏shum keng e bukur veq vazhdo ishalka☝️lart lart shoh⭐️⭐️⭐️

 76. Dielleza Krasniqi

  Dielleza Krasniqi

  12 giorni fa

  Ktu veq me kqyr ket vajzen shume loqkk, dhe jo shum provokuese 👏🏻👏🏻

  • hen ko

   hen ko

   12 giorni fa

   1:46 im uncomfortable🥴

 77. Panaka Tahl

  Panaka Tahl

  13 giorni fa

  Veri nice song but the girl in videoclip is so fake 😏

  • hen ko

   hen ko

   12 giorni fa

   Capital Bra - Frühstück in Paris.. the same thing

 78. Endrit Indrit

  Endrit Indrit

  13 giorni fa

  Super kenge 2TON

  • niduoe stre

   niduoe stre

   12 giorni fa

   💋💋💋💋💋🌷

 79. Mira Korfuzi

  Mira Korfuzi

  13 giorni fa

  Bravooooo

 80. Omer Peci

  Omer Peci

  14 giorni fa

  T lumt diton❤❤🌹🌹🌹🌹🌹🌹❤❤❤❤❤❤❤😁😁😁😁😁😁⚘⚘⚘🌹

 81. MAKMAXX WORLD

  MAKMAXX WORLD

  14 giorni fa

  Super

 82. Havize Malaj

  Havize Malaj

  14 giorni fa

  ❤️❤️

 83. sacrifice a. k. a Hudra

  sacrifice a. k. a Hudra

  14 giorni fa

  2 Ton thenx bro per Ket kang.. E pershendes ni person.. E❤️.., 😘😢😢

 84. Hyrije Dautaj

  Hyrije Dautaj

  14 giorni fa

  ❤👍🙋‍♀️🙋‍♀️😊😢😭👏😢🤗🙄🍫👨‍❤️‍💋‍👨🤭😭👎🙄👍😭🙄🙄

 85. Sonila Doqi

  Sonila Doqi

  15 giorni fa

  Teksti - 2 Ton - veq me ty❤️😉 👏👏👏👏shum keng e bukur veq vazhdo ishalka☝️lart lart shoh⭐️⭐️⭐️

  • Charming nowhere to hide

   Charming nowhere to hide

   14 giorni fa

   Bravo si Xhithmon Prefekt 2TON🙏🇦🇱👐✌️

 86. soinu foig

  soinu foig

  15 giorni fa

  je super artist , 😍 bravo bravo bravo !

  • Charming nowhere to hide

   Charming nowhere to hide

   14 giorni fa

   Love this shit..🙈 as always..well done 2ton.❤️

 87. Ema Dema

  Ema Dema

  15 giorni fa

  Eshte kjo vajza dhe te capital bra Frühstück in Paris?

 88. bofooit gojo

  bofooit gojo

  15 giorni fa

  Po bre valla vec me tyyyyyyy..❤️

 89. Vasilika Vukaj

  Vasilika Vukaj

  15 giorni fa

  Like kush mendon qe 2 toni osht dashnii❤️

 90. Indelenta H

  Indelenta H

  15 giorni fa

  Capital Bra - Frühstück in Paris.. the same thing

  • bofooit gojo

   bofooit gojo

   15 giorni fa

   Newww Hittt🔥🔥🔥🔥

 91. Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  16 giorni fa

  1:46 im uncomfortable🥴

  • soinu foig

   soinu foig

   15 giorni fa

   bravo

 92. ola driza

  ola driza

  16 giorni fa

  💋💋💋💋💋🌷

 93. Sofie Shehi

  Sofie Shehi

  16 giorni fa

  S na zgenjen kurr ky kengetar..like kush po e pret hitin e rradhes💯

 94. Adelina Desku

  Adelina Desku

  16 giorni fa

  ❤❤❤❤❤💙💜

 95. Μαριλενα Σκαλιμη

  Μαριλενα Σκαλιμη

  16 giorni fa

  ❤️❤️❤️❤️❤️

  • Charming nowhere to hide

   Charming nowhere to hide

   16 giorni fa

   2 Ton the king

 96. Shakoor Nabi

  Shakoor Nabi

  16 giorni fa

  I Love This Song Awesome Words

 97. Erjon Gashi

  Erjon Gashi

  16 giorni fa

  te lumt ylll je 👌👌👌👌👌👌

 98. Valérie Alexandre

  Valérie Alexandre

  17 giorni fa

  ♥ shorturl.ca/napgirls9nuexx ♥ ♥------>>>>>

 99. Fotis Xhani

  Fotis Xhani

  17 giorni fa

  Love this shit..🙈 as always..well done 2ton.❤️

 100. Jim Jimi

  Jim Jimi

  17 giorni fa

  Bravo si Xhithmon Prefekt 2TON🙏🇦🇱👐✌️

Il prossimo