Intrattenimento

1 plumb në kokë dhe 2 në trup/ Report Tv siguron foton ekskluzive të shefit të policisë Bashkiake

#reportTV #lajmeshqip #lajme
SHKODËR- Report Tv siguron foton ekskluzive të shefit të Policisë Bashkiake, Mentor Hasanaj në spital. Te spitali i Traumës, nuk ka asnjë polic. Te koka e 39-vjeçarit i qëndrojnë bashkëshortja dhe të afërmit e tij. Nga atentati i ditës së djeshme, ai mori një plumb në kokë dhe 2 në trup, teksa mbeti i plagosur edhe babai i tij Xhelal Hasanaj me 2 plumba në trup. Burime të sigurta të Report Tv mësojnë se gjendja e 39-vjeçari është e stabilizuar në pavionin e neukirurgjisë. Babai i tij është më rëndë, i shtruar në spitalin e Shkodrës.

Commenti 

 1. ardit kasimi

  ardit kasimi

  10 giorni fa

  Ky shefi i Bashkis del me makinen e shtetit me gruan dhe Babain e tij dhe karburantin e paguan populli shqiptare.i uroje sherim te shpejt edhe shteti ti shikoje keto qe bejne keta te bashkise sepse bejne edhe me shume

 2. Mini 8nu

  Mini 8nu

  10 giorni fa

  mblidhni armet o qevertar se i kenaqet ata qe hapen depot ja realizuat endrren

 3. lala lala

  lala lala

  11 giorni fa

  Ju qift plumbi nanen. Njeh her ishte ..2 plumba ne kok e 1 ne hund ! Tash 1 ne kok dy ne trup ! Qka pidhin e nanes bani dezinfermata mor rob qir medjash horruspih 👈

 4. Bukuroshi munchenmain

  Bukuroshi munchenmain

  12 giorni fa

  hej zoti madh po pse meketo vrase spokuptoj

 5. Toni Montana

  Toni Montana

  12 giorni fa

  Cpun ka ky te levizi me taksat tona??Kjo esht makin sherbimi jo makin familiare mase i vrasin te gjith.. keshtu bejn te gjith policet perdorin makinat e shtetit per familien..tani perdorin Land Rover me leket tona.

  • Yvonne Rausa

   Yvonne Rausa

   12 giorni fa

   Ke fol si burrat..veq nshqipni bajn kshu

 6. Cobra

  Cobra

  12 giorni fa

  Rrac muti hajde te shohim se kush e ka rradhen neser per me u vra sa te jet jeta kurr nuk kan me xan men keto barbona duhet me i tredh si cjapin qate dojn bajn se ka dek ai xhelati qe jau qijka nanen mendja me i shku dikujt me vra kan e ekzekutojka ne vend

 7. raa raa

  raa raa

  12 giorni fa

  19 vjec do te behet garip, mjere familja,,,

  • kroonerBro

   kroonerBro

   12 giorni fa

   Ta po shifet sa garip asht ky kur te shkojn ne burg ,kan me fut me pastru dhomat e burgut

 8. Anton Nikola

  Anton Nikola

  12 giorni fa

  Makin private cte besh paguan populli

 9. Nikolin Koci

  Nikolin Koci

  12 giorni fa

  Gjynaf, por 1 pytje e kisha ku po' shkonte me babain dhe me gruan, me makinen e bashkis?

  • Jamba 95

   Jamba 95

   12 giorni fa

   PO MIRE E KA PSE DO HARXHOJE KARBURANTIN E MAKINES SE VETE .

 10. Toni Shehu

  Toni Shehu

  12 giorni fa

  Tani ta gzoj hasmerin

 11. Super Juve

  Super Juve

  12 giorni fa

  O zot kaq i vogel merr veten me qaf po ce ka shtyr

  • Mario Salliu

   Mario Salliu

   12 giorni fa

   E ka shtyr naj Benz Mercedes dhe naj 50mi€ cash

 12. Igli Mane

  Igli Mane

  12 giorni fa

  Rac muti jeni

 13. Kristjan Kristi

  Kristjan Kristi

  12 giorni fa

  I lumt pushka

Il prossimo